10 niesamowicie zabawnych gier o piciu

  Gry Picie

Cieszenie się latami studenckimi zazwyczaj oznacza, że ​​będziesz cieszyć się kilkoma imprezami i piciem ze znajomymi. Na szczęście istnieją szalenie zabawne gry do picia, które urozmaicą te imprezy i podniosą poziom zabawy na noc; tworzenie trwałych wspomnień. Chociaż, jeśli przyjęcie jest wystarczająco dobre, następnego ranka możesz ich nawet nie pamiętać. Oto 10 szalenie zabawnych gier o piciu, w które możesz zagrać na następnej imprezie.

Kamienna twarz

  Gry PicieW tej grze każdy gracz otrzymuje kartkę papieru i pisze na niej krótkie zdanie. To zdanie powinno być czymś wyjątkowo nieodpowiednim, co Twoi znajomi będą mieli problem z odczytaniem go z kamienną twarzą. Każdy gracz w swojej kolejce wybiera kartkę papieru i czyta, co na niej jest, starając się nie zaśmiać. Jeśli graczowi się nie powiedzie, musi się napić.

Łyk, Łyk, Strzał

Czas przywrócić wspomnienia z dzieciństwa z dorosłą wersją kaczki, kaczki, gęsi. Podstawy tej gry są prawie takie same jak w wersji dla dzieci, z wyjątkiem tego, że jest o wiele fajniejsza. Każdy gracz siedzi w kręgu, podczas gdy wybrany gracz chodzi dookoła stukając innych graczy w głowę, mówiąc „łyk”. Każdy gracz, który dostanie bop mówiący „łyk”, musi wypić łyk swojego drinka. Kiedy wybrany gracz wybierze swoją „postrzeloną” ofiarę, musi gonić wybranego gracza po okręgu i oznaczyć go. Jeśli im się to uda, przejmują władzę jako wybrańcy. Jeśli im się nie uda, muszą strzelić.

Ugryź torbę

Każdy gracz siedzi w kole z papierową torbą umieszczoną na środku koła. Gracze na zmianę pochylają się i podnoszą worek ustami. Nie wolno używać rąk do chwytania lub utrzymywania torby. Jeśli nie uda ci się podnieść torby ustami, musisz się napić. Gdy wszyscy wykonają swoją turę, czas na rundę drugą! Cal zostaje odcięty od góry worka i każdy gracz musi spróbować podnieść go ponownie, używając tylko ust. Z każdą nową rundą kolejny cal zostaje odcięty od torby, aż wszystko, co pozostanie, to dno.

Kto ma największe szanse

  Najbardziej prawdopodobne pytania

W tej grze każdy gracz siedzi w kręgu, a jeden z graczy zadaje „najbardziej prawdopodobne” pytanie. Na przykład „kto najprawdopodobniej przebiegnie nago przez stadion?” lub „kto najprawdopodobniej pocałuje nieznajomego?”. Następnie każdy gracz wskaże gracza, który jego zdaniem jest najbardziej skłonny do wykonania tej czynności. Jeśli jesteś tym, który wycelował w ciebie najwięcej palców, musisz wypić drinka za każdą liczbę wycelowanych w ciebie palców. Na przykład, jeśli pięć osób wskazuje na ciebie, musisz wypić pięć łyków swojego drinka.

Meduza

Czas wyjąć kieliszki! W tej grze gracze siedzą w kręgu wokół stołu wypełnionego zwykłymi shotami i galaretkami. Każdy gracz rozpoczyna grę z głową na stole. Policz do trzech i wszyscy gracze muszą spojrzeć w górę. Jeśli podniesiesz wzrok i stwierdzisz, że patrzysz prosto na kogoś, kto patrzy prosto na ciebie, szybko krzyknij „Meduza!” i zrób zdjęcie. Jeśli spojrzysz na kogoś, a on na ciebie nie patrzy, możesz pominąć ujęcia. Ta gra trwa, dopóki wszystkie strzały nie znikną.

Następny: Pytania prawda czy wyzwanie

Cholerna gra w kości

Do tej gry potrzebujesz kostki i grupy zabawnych przyjaciół. Zacznij od rzucenia kostką. Pierwszy gracz musi dopasować liczbę wyrzuconą na kostce, rzucając dokładną liczbę za pierwszym razem lub rzucając dwiema lub trzema liczbami, które sumują się z pierwotną liczbą. Każdy gracz dostaje tylko trzy rolki i będzie musiał pić, jeśli nie będzie mógł dostać się do pierwotnej liczby w tych trzech rolkach. Po zakończeniu tury pierwszego gracza, gracz po lewej idzie dalej, próbując dopasować ostatnią wyrzuconą liczbę. Graj dalej, aż zabawa się skończy!

Wymiana pucharów

  Gry Picie

W tej grze każdy gracz otrzymuje dwa kubki, jeden wypełniony napojem alkoholowym, a drugi pusty. Każdy gracz ma dokładnie minutę na nalanie jak największej ilości napoju do pustego kubka, używając tylko łyżki. Gdy czas się skończy, gracz musi wypić pozostałą część alkoholu z oryginalnego kubka.

Mr Freeze

Ta gra jest nieco inna niż pozostałe, ponieważ można w nią grać przez całą długość imprezy. Jeden gracz otrzymuje wyznaczoną płytkę „Mr. Zamrażać'. Podczas imprezy ten gracz losowo wybiera momenty zatrzymania, a każdy, kto to zauważy, musi się zatrzymać i zrobić to samo. Ostatnia osoba, która podąża za nim, musi oddać strzał, a następnie wybierany jest nowy Pan Freeze. To zabawna gra, w którą można grać przez całą imprezę bez przerwy. W rzeczywistości możesz nawet grać w inne gry, podczas gdy ta wciąż trwa!

Następny: To czy tamto pytania

Gra alfabetyczna

W tej zabawnej grze o piciu każdy gracz siedzi w kręgu i na zmianę recytuje słowa zaczynające się na każdą literę alfabetu. Jednak gra musi mieć motyw. Na przykład, jeśli tematem są „samochody”, pierwsza osoba może powiedzieć Audi, a następna może powiedzieć Benz, potem Chevy i tak dalej. Każdy gracz na zmianę recytuje słowo na następną literę alfabetu. Kiedy gracz nie może wymyślić słowa lub pomyli się, musi się napić.

Następny : 271 Wolisz pytania

Nigdy przenigdy

  Gry Picie

Być może słyszałeś o tej grze, a może nawet grałeś w nią kilka razy z alkoholem lub bez. Jednak zawsze jest trochę więcej zabawy z odrobiną picia. Rozpoczynasz tę grę, siedząc z grupą przyjaciół w kręgu. Pierwszy gracz wykonuje swoją turę, wykonując „ nigdy przenigdy ' oświadczenie. Dla każdego, kto faktycznie zrobił ten czyn, ten gracz musi się napić. Na przykład, jeśli gracz mówi „nigdy nie jechałem kolejką górską po pijanemu”, każdy gracz w grupie, która była na kolejce górskiej po pijanemu, musi wypić drinka. Ta gra może stać się dość szalona i być może zawstydzająca, w zależności od tego, jakie są stwierdzenia. Przygotuj się więc na długą noc zabawy i szalonych chwil! Możesz nawet spróbować tzw Brudne wydanie Nigdy przenigdy .

Imprezy studenckie zawsze zapewniają dobrą zabawę, zwłaszcza gdy w grę wchodzi alkohol i zabawne gry. Oczywiście te gry mogą wymknąć się spod kontroli, a niektórzy ludzie mogą skończyć trochę bardziej pijani niż inni. Ale to wszystko jest warte zabawy, prawda? Zawsze pamiętaj, aby pić odpowiedzialnie i mieć wspaniały i bezpieczny czas na następnej imprezie!

Więcej gier dla Ciebie :

Gry Picie Dla 2 Osób // Gry karciane dla 2 graczy
Zrób lub wypij // Prawda lub napój // Dziewczęce Gry na Nocne Imprezy // Gra Paranoja