12 znaków, że cię lubi, ale to ukrywa

  Oznaki, że cię lubi, ale to ukrywa

Czasami dzielenie się z kimś naszymi emocjami i uczuciami jest najtrudniejsze. Jeśli chodzi o związki i miłość, ludzie boją się zrobić pierwszy krok i przyznać się do swoich uczuć wobec drugiej osoby. Nawet jeśli tego nie mówią, nadal możesz powiedzieć, że się w tobie podkochują, zgodnie ze sposobem, w jaki się zachowują.

Dziś mamy artykuł, który pomoże Ci dowiedzieć się, czy chłopak, który ostatnio dziwnie się zachowywał, coś do Ciebie czuje. Istnieje wiele powodów, dla których może ukrywać to, co czuje. Na przykład strach przed tym, że ona nie czuje tego samego, strach przed zepsuciem przyjaźni, brak pełnej świadomości jego uczuć itp.

Jest lista 12 znaków, które prawdopodobnie cię lubią, ale stara się jak najlepiej ukryć to przed tobą. Chociaż wszyscy wiedzą, ale ty…Jak stwierdzić, czy facet cię lubi, ale to ukrywa

1. Kontakt wzrokowy

Patrzy na ciebie, kiedy nie patrzysz, ale kiedy patrzysz i zauważasz, że on na ciebie patrzy, odwraca wzrok tak szybko, jak tylko może.

Podziwia cię, ale nie chce, żebyś o tym wiedziała. Kiedy chłopakowi podoba się dziewczyna, nie może oderwać wzroku. Wierzcie lub nie, w większości przypadków nawet nie zdają sobie sprawy, że to takie oczywiste.

2. Nigdy nie używaj jego telefonu w pobliżu

Nie dba o nic innego, kiedy spędzacie razem czas. Chce poświęcić Ci 100% swojego czasu.

Jedyny moment, w którym może włączyć telefon, to sytuacja, gdy jesteś z grupą przyjaciół i zapada niezręczna cisza. Zabierze swój telefon tylko po to, by otwierać i zamykać przypadkowe aplikacje, udając, że robi coś ważnego.

3. Rozmawia z tobą prawie codziennie

Zwykli przyjaciele nie rozmawiają tak często. Zawsze znajdzie nowe temat, o którym możesz porozmawiać . Będzie zadawał wiele pytań i próbował poznać Cię lepiej .

Następny: Jak stwierdzić, czy facet cię lubi

4. Nigdy nie mówi o innych dziewczynach

Jeśli nigdy nie wspomina o innych dziewczynach, po prostu wiedz, że jest ku temu powód. Boi się, że przez to pomyślisz, że jest zakochany w kimś innym. Nie chce, żebyś myślała, że ​​jest zainteresowany kimś innym.

Nawet jeśli wpadnie gdzieś na inną dziewczynę, nie powie ci. Może również wspomnieć podczas rozmowy, że jest singlem, na wypadek gdybyś nie wiedział.

5. Dobrze traktuje swoich przyjaciół

Lubi cię, więc chce, żeby twoi przyjaciele go lubili. Będzie ładnie zachowywał się przed twoimi przyjaciółmi i będzie próbował się do nich zbliżyć.

6. Stara się być blisko ciebie

Ciągle chce być fizycznie blisko ciebie. On nie odejdzie, dopóki ty tego nie zrobisz. Lub jeśli jesteś z grupą przyjaciół, spróbuje zwolnić kroki, aby iść z tobą.

Opuszczając lub zostając, znajdzie sposób, by być obecnym tam, gdzie jesteś. Możesz powiedzieć, że podobasz się mężczyźnie, kiedy widzisz go wszędzie: w twoich ulubionych miejscach, kawiarniach, które regularnie odwiedzasz… On zawsze tam będzie.

Następny: Jak stwierdzić, czy facet cię lubi przez tekst

7. Zazdrość

Jeśli facet cię lubi, będzie zazdrosny o małe rzeczy. Jeśli mówisz o innym facecie lub o tym, jak inni faceci z tobą flirtują, zauważysz wyraźną zazdrość na jego twarzy i w jego działaniach, nawet jeśli zbyt mocno stara się tego nie okazywać.

8. Wspiera

Może nie pokazać ci, że coś do ciebie czuje, ale pokaże ci, jak bardzo mu na tobie zależy i że będzie przy tobie bez względu na wszystko. Na przykład podczas dyskusji będzie próbował udowodnić TWÓJ punkt widzenia, nawet jeśli się z tobą nie zgadza.

Poza tym będzie starał się zachęcić cię do osiągania celów i okazywania zainteresowania. Powodem jest to, że chce sprawić, abyś poczuł się pewnie.

9. On wie o tobie wszystko.

Być może nie zwracałeś uwagi, ale podczas przypadkowych rozmów przypadkowo umieściłeś kilka faktów o sobie. Każdemu z nich poświęca DUŻO uwagi. Nie chce wyglądać na niegrzecznego.

Nawet jeśli nie mówisz dużo o sobie, zadaje ci wiele pytań. Chce znać nawet najdrobniejsze szczegóły. Najważniejsze pytanie, które krzyczy o jego uczuciach do ciebie, dotyczy twojego statusu związku: czy jesteś w kimś zakochany? Czy jesteś w związku? itp?

Następny: 55 Rzeczy do rozmowy ze swoją sympatią

10. Szybkie odpowiedzi

Oczywiście chce z tobą porozmawiać, ale nie pozwala sobie od razu odpowiedzieć, nie chce, żebyś myślała o nim jak o creep, który odpowiada natychmiast. Zrobi wszystko, co w jego mocy, aby poczekać kilka minut, ale nie każe czekać zbyt długo, nie chce, abyś stracił zainteresowanie lub sprawił, że poczułeś się mniej ważny.

11. Przeprosiny

Przeprosi za najmniejsze rzeczy, tylko po to, żebyś wiedział, że to przypadek i nie miał tego na myśli. Przeprosi za to, że nie odpowiedział na czas, za to, że nie mógł spędzać czasu dokładnie w tym momencie itp. Ale będzie podekscytowany następnym razem, gdy się spotkasz lub napiszesz i opowie ci wszystko, czego nie mógł ci powiedzieć wcześniej .

12. Wypatruje cię w tłumie

Kiedy on mówi żart i wszyscy się śmieją, zacznie cię szukać w ludziach tylko po to, żeby zobaczyć, czy ty też się śmiejesz. Próbuje zaimponować ci swoimi dowcipami i tak naprawdę nie obchodzi go, czy ktoś się śmieje. Chce tylko zobaczyć twoją reakcję.

Podczas przyjęć lub spotkań będzie stale sprawdzał, co u ciebie, co robisz i upewniał się, że czujesz się komfortowo.