136 uroczych pseudonimów dla chłopaka

 Słodkie imiona, które możesz nazwać swoim chłopakiem

Bycie w związku to coś więcej niż tylko publiczne trzymanie się za ręce, dzielenie posiłków i otrzymywanie prezentów…

Chodzi o to, żeby znać kogoś tak dobrze, że masz dla niego swoje własne imię! Każdy może nazywać twojego chłopaka prawdziwym imieniem, ale to nudne, prawda?

Posiadanie związku odróżnia cię od reszty ludzi w społeczeństwie, mówi, że masz wyjątkową więź między wami. Więc musisz znaleźć idealne imię dla swojego chłopaka. Niektóre osoby mają już własne przezwisko dla swojego partnera, a inne wciąż szukają…Na szczęście, jeśli nadal szukasz, to trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule znajdziesz całą gamę zabawnych, dziwacznych i uroczych imion, które możesz nazwać swoim chłopakiem. Wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać je i wybrać swój ulubiony. Zanim zaczniemy, możesz pomyśleć o osobowości swojego chłopaka.

Czy on jest milutki? Głośno? A może lubi ciągle cię rozśmieszać i opowiadać dowcipy? W zależności od tego, jakie cechy charakteru ma twój chłopak, określi to twój nowy pseudonim dla niego. Najpierw przyjrzyjmy się najsłodszym przezwiskom chłopaków…

W tym artykule :  Pseudonimy dla Cudowny Chłopak // Obsesja na punkcie jedzenia // obieżyświat // Miłośnik zwierząt // Nadludzki

Dla tych słodkich, milutkich chłopaków 🧸

— 20 uroczych pseudonimów dla chłopaka

 1. Munchkin
 2. Kochanie
 3. mała ślicznotka
 4. przytulanki
 5. Kochanie
 6. Ciacho
 7. Słodki groszek
 8. Przytulny Potwór
 9. Bube
 10. Bubz
 11. Snookum
 12. Miś
 13. Kochanie
 14. Bae
 15. Boo Thang
 16. Miłość Bug
 17. Tata Niedźwiedź
 18. Panie Miłość
 19. laski
 20. Kochanek

To idealne przezwiska dla twojego chłopaka, jeśli są słodkie i kochane. Każdy z nich mówi, że mu ufasz i czujesz się przy nim komfortowo. Sugerują, że chcesz być kochany razem na zawsze!

Dla tych miłosnych robaków z obsesją na punkcie jedzenia 🍭

Związek nie polega tylko na wzajemnym kochaniu się, musisz mieć wspólne kluczowe rzeczy, aby przejść od fazy randkowania do ekskluzywnego terytorium chłopaka i dziewczyny. Niektórzy ludzie znajdują miłość poprzez wspólne zainteresowania, pragnienia i pasje…

A kto nie kocha jedzenia, prawda?

Jedzenie to jeden z najlepszych sposobów na związanie się z potencjalną nową miłością, a jeśli twój chłopak uwielbia jedzenie, potrzebujesz pseudonimu, który to symbolizuje. Oto lista pseudonimów chłopaków inspirowanych jedzeniem:

— 20 pseudonimów dla chłopaka

 1. garnek miodu
 2. Babeczka
 3. McMuffin
 4. Gorący garnek
 5. Ciastko
 6. Kluska
 7. Budyń czekoladowy
 8. Mleczny Sen
 9. Arachid
 10. Dynia
 11. Cukier
 12. galaretowy brzuch
 13. Pulpety
 14. Galaretka Wszystko
 15. Smaczna uczta
 16. Moja Liliowa Kiełbasa
 17. Ostry sos
 18. cukierek
 19. pianka
 20. Borówka amerykańska

Dla tych chłopaków podróżujących po świecie 🌏

Twój chłopak jest zapalonym podróżnikiem? Czy lubi latać dookoła świata? A może lubi podróżować z plecakiem i spać pod gwiazdami?

Być może twój chłopak jest poszukiwaczem przygód lub pochodzi z innego kraju, bez względu na to, który to jest, będziesz potrzebować przezwiska, które oddaje jego odkrywczą stronę…

Dla tych podróżujących po świecie mężczyzn te pseudonimy będą inspiracją do tego, jak je nazwać:

— 20 uroczych imion, którymi możesz nazwać swojego chłopaka

 1. Mój światowy globus
 2. Mi Amor (moja miłość)
 3. Mi Alma (Moja Dusza)
 4. Moje życie
 5. Aein (kochanie)
 6. Nae Sarang (Moja Miłość)
 7. Piękny
 8. Drogi
 9. kochanie kochanie)
 10. Hayati (moje życie)
 11. Mon Chou (Moja Kapusta)
 12. Dusha Moya (Moja Dusza)
 13. Solntsye (słońce)
 14. Iskede (mój ukochany)
 15. Wangjanim (książę)
 16. Serce Atlasa
 17. Papi (tata)
 18. Mi Rey (mój król)
 19. złota Gwiazda
 20. Marzyciel

Dla tych miłośników zwierząt 🐶

Imiona zwierząt domowych to świetny sposób na nadanie ukochanej osobie zabawnego przezwiska. Są ujmujące i możesz wybrać taki, który pasuje do jego osobowości. Czy jest świetnym przytulasem jak niedźwiedź? A może jest silna jak lew? Tak czy inaczej, poniżej znajdziesz coś dla swojego ulubionego mężczyzny…

— 20 uroczych imion, którymi możesz nazwać swojego chłopaka

 1. Wolfie
 2. Niedźwiedź Dziecko
 3. Lisi
 4. Tygrys
 5. Mój lew
 6. smok
 7. Pszczoła miodna
 8. Szczeniak
 9. Ptaszyna
 10. Przytulny Miś
 11. Drogi
 12. Człowiek małpa
 13. King Kong
 14. Duckie
 15. Ogier
 16. Przytulić Kota
 17. Pingwin
 18. Porusza się
 19. Sklecony
 20. Moja Kochana Pando

Dla Super Chłopaków 🦸‍♂️

Większość mężczyzn dorasta, chcąc zostać superbohaterem i podziwiać swoje ulubione gwiazdy komiksów lub bohaterów filmowych. Jednak rzeczywistość jest taka, że ​​nie każdy może spełnić swoje marzenia o zostaniu Batmanem….

Ale dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz spełnić ich marzenia! Dla ciebie twój chłopak jest superbohaterem. Dlaczego więc nie nadać mu pseudonimu, który pasuje do jego niesamowitej osobowości?

— 7 uroczych imion, którymi możesz nazwać swojego chłopaka

 1. Nadczłowiek
 2. Śmiałek
 3. Człowiek z żelaza
 4. Kapitan
 5. Książe z bajki
 6. Casanova
 7. Mój rycerz

50 Więcej imion dla zwierząt domowych dla chłopaka

- Wniesiony przez Courtney Durham

Adonis : Jeśli twój chłopak jest jak grecki bóg z wyglądu lub osobowości, ten pokazuje, że pasowałby do tych z Olimpu

Uroczy : Czy masz chłopaka, którego określiłbyś jako uroczego lub w inny sposób sprawiającego, że chcesz wyrazić podziw (zamierzony lub nie)? Niewiele więcej mogło go opisać tak, jak był uroczy.

Zdumiewający : Jeśli twój chłopak jest wspaniały, zdumiewający lub w inny sposób sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś codziennie oglądała fajerwerki, jest niesamowity.

Miłość : To oznacza miłość. Może być w innym języku, ale znaczenie będzie głośne i wyraźne. Idealne, jeśli lubisz brzmieć fantazyjnie.

Dziecko : Jeśli uważasz, że twój chłopak wygląda dobrze, ale zachowuje się swobodnie i nie ma ochoty się przechwalać, to jest absolutnie twoim dzieckiem.

Kochanie : Jeśli twoja miłość do drugiej połówki jest czysta i postrzegasz ją jako kogoś do ochrony, to może być twoim Dzieckiem.

Amant : Pseudonim dla nowoczesnej pary, która chce okazać swoje uczucia.

Duży facet : Jeśli twój chłopak jest większy od ciebie lub znacznie wyższy, nazywanie go Big Guy może być uroczym sposobem na okazanie uczuć.

Chłopiec zabawka : Jeśli twój chłopak poświęca ci dużo uwagi lub chce, abyś podejmował decyzje, może być chłopięcą zabawką.

Gwizd : Jeśli czujesz, że oboje jesteście blisko, jak dwa groszki w strąku, może być twoim Boo.

Bubba : Czy masz chłopaka szczególnie bliskiego lub ma prosty typ uroku? Bubba byłby uroczym, ujmującym sposobem na pokazanie tej bliskości.

Cassanova : Czy twój chłopak jest szczególnie romantyczny i zalotny lub w inny sposób dobry w słodkich rozmowach? Jeśli tak, to z pewnością jest twoim Cassanova.

Czarodziej : Jeśli twój chłopak jest charyzmatyczny i jest uwielbiany przez prawie wszystkich, to jest to odpowiednie przezwisko.

Szef : Jeśli Twój chłopak jest przywódcą lub jest dobry w przejmowaniu dowodzenia, zdecydowanie jest Twoim szefem.

Babeczka : Czy twój chłopak jest słodki z mnóstwem innych dobrych cech? Więc on jest twoją babeczką.

Ślicznotka : Jeśli twój chłopak jest absolutnie najsłodszy i jesteś gotowy, aby świat się o tym dowiedział, nazywanie go Cutie może być w twojej przyszłości.

Pudełko pi e: Jeśli twój chłopak jest najsłodszy do tego stopnia, że ​​możesz go po prostu zjeść, to jest całkowicie twoim słodkim ciastkiem.

Kochanie : Jeśli ty lub twój chłopak uważacie się za starą duszę – lub lubicie Hollywood lub Edna Mode – to nie ma lepszego przezwiska Kochanie.

Najdroższy : Czy twój chłopak jest jedną z najbliższych, jeśli nie najbliższą ci osobą? Wtedy byłoby prawdą, że są Twoimi Najdroższymi.

Kluska : Jeśli twój chłopak jest trochę pulchny lub pełen dobrych rzeczy w środku (osobowość lub umiejętności itp.), mógłby być twoim kluskiem.

koleś : Jeśli ty i twój chłopak lubicie flirtować i macie ponadczasową miłość, mógłby przyjść do twojego faceta.

Lisi : To jest dla chłopaków, którzy są seksowni lub mają mnóstwo charyzmy.

Przepiękny : Jeśli czujesz, że twój chłopak wygląda prawie tak dobrze, że jest to prawie nie do opisania lub nie możesz uwierzyć w swoje randki - on jest twoim Cudownym.

Przystojny : Czy ty i twój chłopak wiecie, że jest przystojny? Ten pseudonim byłby dobrym sposobem na przypomnienie jemu i innym.

Goofy: Chłopaki, którzy lubią robić żarty lub rozśmieszenie cię, sprawiłoby ci frajdę.

Facet : Jeśli twój chłopak wygląda na klasycznego bohatera lub mężczyznę, którego potrzebuje świat, może to uczynić go twoim facetem.

Miód : Jeśli twój chłopak jest niewiarygodnie słodki, to utknie w uwielbieniu.

Króliczku : Jeśli twój chłopak jest niewiarygodnie słodki i milutki, idealnie pasowałby jako twój Honey Bunny.

Przystojny : Czy twój chłopak przypomina ci gwiazdę filmową lub w inny sposób jest przystojny? Wtedy jest po prostu i klasycznie Hansome.

Gorący towar : Jeśli czujesz, że twój chłopak jest zbyt gorący, by sobie z nim poradzić, zdecydowanie kwalifikuje się do Hot Stuff.

laska : Jeśli twój chłopak jest tak gorący, że przypomina ci słońce. Najlepsze imię może być proste i na temat - jest hottie.

Przystojniak : Czy twój chłopak jest przystojny, czarujący i ogólnie jest kimś, kogo większość ludzi nazwałaby „całym pakietem”? Mógłby być twoim przystojniakiem.

żelki : Jeśli twój chłopak jest zawsze w ruchu lub aktywnie skacze od zadania do zadania, Jellybean może pasować do tego aktywnego życia.

Król : Czy twój chłopak sprawia, że ​​czujesz się jak królowa lub w inny sposób traktuje cię po królewsku? Jeśli tak, ten pseudonim to dobry sposób, aby przypomnieć mu, że czyni go to twoim królem.

Kochanek : Jeśli twój chłopak jest beznadziejny romantyk lub zasypuje cię prezentami lub uwagą, to będzie dobrze pasować.

McDreamy : Jeśli twój chłopak jest fantastyczny do tego stopnia, że ​​sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś żyła snem, jest twoim McDreamy.

Pan : Czy twój chłopak jest elegancki czy wysoki? Panie pośle, byłby to dobry sposób na dalsze pokazanie tej dojrzałości i klasy.

światło księżyca : Jeśli masz mroczny związek, czy to gotycki, horror, czy inny, nazwa Moonlight da przebłysk światła w ciemności.

Moja miłość : Jeśli twój chłopak sprawia, że ​​myślisz o wszystkim, co ma związek z miłością i romansem, to jest twoją Miłością.

Moja muza : Jeśli twój chłopak inspiruje cię do tworzenia muzyki, opowiadań lub sztuki, będzie to pasowało do niego w literę T – i pokaże, jaki jest ważny.

Druga połowa : Użyj tego, jeśli ty i twój chłopak dużo razem robicie lub często pracujecie razem nad projektami.

Książe z bajki: Jeśli jesteś wielkim fanem Disneya, fanem baśni lub innym wielkim marzycielem, ten pseudonim rzuci magiczne zaklęcie .

Dynia : Jeśli twój chłopak sprawia, że ​​czujesz się jak księżniczka aż do północy i dłużej, pseudonim Dynia może być w jego przyszłości.

Romeo : Jeśli twój chłopak jest beznadziejnym romantykiem lub zrobiłby dla ciebie absolutnie WSZYSTKO, masz opiekuna – i Romeo.

Ogier : Czy twój chłopak jest szybki lub jest Włochem – odnosząc się do włoskiego Stallian w „Rocky” – wtedy jesteś zwycięzcą.

Stadnina : Czy twój chłopak lubi się popisywać, czy tylko popisywać się, jaki jest silny? Wtedy jest Studem.

Ciacho : Jeśli twój chłopak jest silny, lubi się popisywać i jest słodki w środku, jest całkowicie twoim Stud Muffinem.

Cukier : Czy twój chłopak mógłby zrobić ci dziurę, jaki jest słodki? Wtedy może być twoją dawką cukru, której szukałeś.

Cukrowy Miś : Jeśli twój chłopak wygląda na dużego, ale w rzeczywistości jest dużym mięczakiem, mógłby zrobić wspaniałego misia cukrowego.

Światło słoneczne : Czy twój chłopak sprawia, że ​​wszystko wydaje się lepsze i jaśniejsze? Jeśli tak, Sunshine jest dla niego idealna.

Kochanie : Jeśli bycie ze swoim chłopakiem jest jak twój ulubiony cukierek lub ulubiony deser, może on być twoim skarbem.

Skarbie : Czy twój chłopak ma kochające lub dobre serce? Wtedy na pewno mógłby być twoim Ukochanym.

Słodkie ciasto : Jeśli we wszystkim, co robi twój chłopak, jest słodycz, wtedy Sweetie Pie może zostawić dobry smak w twoich ustach.

Tygrys : Czy twój chłopak jest dominujący lub atrakcyjnie zaciekły, przejmuje kontrolę nad sytuacjami? Imię takie jak Tygrys byłoby dla niego idealne.

Twardy facet : Jeśli twój chłopak ćwiczy, jest kulturystą lub jest silny w inny sposób, to co jest lepszego niż nazywanie go tym, kim jest?

Oczywiście te pseudonimy są tylko sugestiami i zawsze możesz stworzyć własny pseudonim na podstawie wspólnych doświadczeń lub wspomnień. Jeśli chcesz czegoś wyjątkowego, ale nie wiesz od czego zacząć, dlaczego nie wziąć pierwszej litery ich imienia i dodać ją do jednego z powyższych imion?

Ale jeśli chcesz dać mu coś wyjątkowego z nieco większym znaczeniem, pomyśl o jednej z twoich ulubionych cech, na przykład o sposobie, w jaki cię przytula lub wciska nos w twoją szyję, kiedy całujesz…

Jeśli to jest coś, co kochasz w swoim chłopaku, dlaczego nie nadać mu imienia szczeniaczka? Podobnie jak szczenięta, twój chłopak jest tak samo uroczy jak młody szczeniak. Ponadto, dlaczego nie dać mu określonej rasy, takiej jak springer spaniel, labrador lub huskie?

Najważniejsze jest, aby znaleźć imię, które pasuje do twojego chłopaka i jest naturalne w twoim związku. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest pseudonim, który wydaje się niezręczny lub dziwny, gdy wypowiada się go na głos. Nie chcesz się wstydzić, mówiąc publicznie swój pseudonim.

Bez względu na to, jakie imię wybierzesz, twój chłopak na pewno je pokocha! Dopóki mówisz to z miłością, nie ma znaczenia, jakie imię mu nadasz. Liczy się myśl 💘