16 pomysłów na wieczory kawalerskie

  Pomysły na wieczór kawalerski

Bycie tym, który zaplanował długą starożytną tradycję głęboko zakorzenioną w wielu kulturach, to wielki zaszczyt. Zajęcia kawalerskie ewoluowały przez lata z powodu tak wielu czynników. Świat jest teraz bardziej połączony, co daje więcej możliwości posiadania przyjaciół z różnych krajów i środowisk kulturowych. Istnieje więc potrzeba myślenia bardziej nieszablonowego!

W tym artykule omówimy 16 niepowtarzalnych i popularnych pomysłów na wieczory kawalerskie. Ale przed listą omówmy, jak ją zaplanować.Jak zaplanować wieczór kawalerski

Aby skutecznie zaplanować wieczór kawalerski, należy wziąć pod uwagę kilka krytycznych kroków. To wydarzenie ewoluowało i trwa nie tylko jeden dzień, ale zwykle cały weekend. Poniżej wymieniono niektóre z rzeczy, na które należy się przygotować:

  • Zdobądź motyw

Musisz porozmawiać z Jeleniem, aby dowiedzieć się, jakie są jego preferencje. Pomoże Ci to opracować temat imprezy i rodzaje kostiumów, które będziesz rozważać. Pomoże Ci to w podaniu prawidłowych informacji racja każdemu członkowi grupy.

  • Zdobądź listę gości

Uzyskaj obszerną listę gości; koniecznie skonsultuj się z Jeleniem. Twój motyw na imprezę poinformuje Cię również, kto może zostać dodany do listy.

  • Efektywna komunikacja z grupą

Określ odpowiedni sposób skutecznej komunikacji z każdym członkiem grupy. Różne platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook, Whatsapp itp., oferują takie usługi.

  • Asygnowanie

Przedyskutuj swoje plany w grupie i pozwól każdemu przyczynić się do ostatecznego ustalenia budżetu. Twoja lokalizacja, zakwaterowanie, wyżywienie i wszystkie inne kwestie powinny być otwarte do dyskusji. Pomoże ci to ustalić, jaką kwotę każdy członek musi zapłacić.

  • Mieć listę rzeczy do zrobienia

Spowoduje to podkreślenie wszystkich twoich działań i planu podróży. Zapewni to również miejsce na kontrolę i równowagę, aby zapewnić płynne wydarzenie.

  • Skonsultuj się z ekspertami

Biorąc pod uwagę ilość czasu i wysiłku, które trzeba włożyć w zaplanowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia, może zaistnieć potrzeba konsultacji z ekspertami. Branża kawalerska jest rozległa, a wiele firm pomaga uczynić te rzeczy bardzo łatwymi. Skonsultuj się z ekspertami, ponieważ pomogą one ułatwić i dobrze ułożyć wszystko.

Po rozmowie o tym, jak zabrać się za planowanie, oto kilka niezwykłych, ekscytujących i popularnych wydarzeń, które zdarzają się tylko raz w życiu.

1. Zapasy w błocie

Zapasy w błocie to popularna aktywność Budapeszt . Dwie wyszkolone zapaśniczki będą walczyć, by zabawiać jelenia i jego drużynę podczas picia. To nie jest walka sama w sobie, ale erotyczny show. W zależności od tego, czego chcesz, możesz wybierać spośród różnych innych rzeczy, które wypełnią arenę zapaśniczą — takich jak czekolada lub pianka. Ekscytującą częścią gry jest obserwowanie, jak kobiety walczą na „śmierć”, co oznacza, że ​​lądują twarzą w błocie.

2. Paintball motorowy

Paintball to doskonała opcja sportowa na imprezę. Pomaga wnieść mieszankę rozrywki i przypływu adrenaliny. Motoryzacyjny paintball, zwany także paintballem samochodowym, podnosi poziom zabawy na wyższy poziom. Aby cieszyć się tą fajną grą, zaplanuj spędzić maksymalnie dwie godziny. Niektóre miejsca oferują wrażenia przypominające wojsko w zależności od lokalizacji i otoczenia. W takim miejscu możesz przeżyć ekscytującą przygodę Tallinn , Belgrad itp.

3. Bitwa czołgów

Tank Battle Painting to kolejna ekscytująca odmiana gry w paintball, którą możesz odkrywać z załogą. Gra symuluje również doświadczenia wojskowe z maszynami wyglądającymi jak wojskowy czołg. I weźmiesz udział w bitwie z przeciwnikami strzelającymi z armat do paintballa. Doświadczysz także jazdy z peryskopem, słuchawkami radiowymi i kaskiem. Spędzony czas będzie niezapomniany. Leicestershire, Wielka Brytania

Następny: 20 najlepszych Gry podróżnicze

4. Psie zaprzęgi

O poziom wyżej można wspiąć się psim zaprzęgiem zamiast jazdy na nartach. A kto powiedział, że psim zaprzęgiem można jeździć tylko zimą? Niektóre miejsca oferują to doświadczenie przez cały rok z odrobiną ulepszeń tu i tam. Ty i załoga możecie zdecydować się na tego rodzaju rozrywkę. Jeśli jesteś miłośnikiem psów, możesz zobaczyć husky przy pracy. Możesz dodać to jako część swoich działań podczas rejestracji w towarzystwie kawalerskim.

5. Strzelnica

Strzelnica oferuje pełne akcji i ekscytujące wrażenia. Da to wszystkim (nowicjuszom i profesjonalistom) możliwość strzelania do ścian ognia i różnych kierunków w kontrolowanym środowisku. Będziesz miał trenera, który pokaże ci, co masz robić. Zwykle są różne pakiety, z których możesz wybierać. Umożliwi to eksperymentowanie z różnymi modelami broni. Niektóre mają nawet specjalne pakiety, w których pan młody będzie mógł strzelać za darmo.

6. Wrażenia z jazdy terenowej

Ta opcja oferuje Tobie i załodze kawalerskiej możliwość doświadczenia Jazdy na zupełnie nowym poziomie. Ta aktywność przetestuje twoje umiejętności prowadzenia pojazdu, wykonując różne zadania. Będziesz mieć również przydzielonych przewodników, abyś nie przegapił swojej drogi. Można to sprawdzić w miejscach takich jak Serbia , Poprzedzać itp.

7. Safari na quadach

Jazda na quadach to zabawna gra, która rzuca ci wyzwania i podnosi poziom adrenaliny. Nie wymaga też specjalistycznej wiedzy. Wystarczy kilka minut przed startem zestawu instrukcji, jak korzystać z rowerów. Doświadczenie safari pozwala dostać się na plaże i lasy, przenosząc wycieczkę quadem na zupełnie nowy poziom. Jest to zabawne i wciągające zajęcie dla wszystkich zaangażowanych.

8. Niezwykłe doświadczenie więzienne

Ta bardzo niezwykła czynność ma miejsce w opuszczona baza wojskowa . Jeśli ty i załoga chcecie mieć jedyne w swoim rodzaju doświadczenie połączone z szalonym przeżyciem, to jest to. Ty i zespół będziecie musieli przejść przez procedury z życia wzięte, w tym zdjęcia do kart więźniów. Wszystkie te zdjęcia zostaną przesłane pocztą. Nie jest to opcja dla osób nieśmiałych, ponieważ czeka cię wiele ćwiczeń, takich jak bieganie, pompki itp. Następnie zostaniesz zamknięty w pokojach więziennych lub włóczysz się po okolicy. Jeśli masz ochotę na niezwykłe wrażenia, to jest to.

Następny: 15 Zabawa Gry do grania na Zoomie

9. Wędkowanie pod lodem

Jeśli szukasz niezwykłych i ekscytujących wrażeń, łowienie w przeręblu wypełnia lukę. Ta metoda połowu jest unikalna i występuje wyłącznie w regionach bałtyckich. To zupełnie co innego niż finiszowanie w płynącej wodzie. Ta aktywność ma charakter sezonowy (zimą), a sesja może trwać do czterech godzin. Poznasz techniki stosowane przez łotewskich rybaków do połowu ryb w zamarzniętych jeziorach. W grę mogą zaangażować się zarówno eksperci, jak i początkujący profesjonaliści wędkarstwa.

10. Lataj wojskowym myśliwcem

To jedyne w swoim rodzaju doświadczenie daje ci możliwość latania wojskowym myśliwcem. Czy to nie jest fajne? Kolejnym punktem kulminacyjnym tego doświadczenia jest sam odrzutowiec. Historia i do czego służyły te odrzutowce w przeszłości. To doświadczenie z pewnością będzie warte twojego czasu.

11. Kolarstwo piwne

Jeśli ty i załoga jesteście miłośnikami piwa, możecie cieszyć się piciem w ten niezwykły sposób. Ty i twoi kochający zabawę przyjaciele możecie zwiedzać miasto, opowiadać dowcipy i pić przy okazji. Będziesz miał kierowcę, który zabierze Cię po mieście, ale będziesz też z nim pedałować. Rower zwykle mieści do czternastu (14) osób.

12. Bubble Football

Bubble Football to sport rekreacyjny, taki jak piłka nożna. Jedyną różnicą jest to, że połowa ciała, górna część, jest zamknięta w przezroczystej bańce. Głównym celem zawodów jest strzelanie goli przeciwnej drużynie. Istnieją jednak różne warianty tej gry. To zależy od pakietu, który wybierzesz. Możesz się na to zdecydować, ponieważ jest to bardzo przezabawna gra.

Następny: 50+ Dobre wyzwania aby Twoja gra była super zabawą

13. Pielęgnacja ogólna

Jedną z czynności, którą można również wykonać w ramach przygotowań do wielkiego dnia z zespołem, jest sesja pielęgnacyjna o godz Barbershop Co . Możesz ściąć włosy, przyciąć brodę itp. Ta czynność może być zaplanowana, jeśli wieczór kawalerski odbywa się w tym samym tygodniu co ślub.

14. Impreza na łodzi

Impreza na łodzi pozwala bawić się podczas zwiedzania pięknych zabytków. Można to zrobić w ciągu dnia lub w nocy; to zależy od pakietu, który wybierzesz. Miasta oferujące tego rodzaju doświadczenia to Praga, Bournemouth, Berlin, Londyn, Newcastle itp.

15. Impreza na basenie

Poolparty to zabawna aktywność kawalerska. To odtworzenie nocnego klubu w ciągu dnia, w wodzie. Będzie wypełniony wieloma atrakcjami. Możesz bawić się w dzień lub w nocy, w zależności od czasu, który zaplanowałeś w swoim planie podróży.

16. Wspinaczka skałkowa w pomieszczeniu

Indoor Bouldering, zwany także Indoor Bouldering, to zabawna aktywność rekreacyjna, która pozostawi każdego z mnóstwem emocji. Wprowadzono środki bezpieczeństwa, a przewodnicy są w gotowości, aby udzielić niezbędnych instrukcji. Działania te są dostępne w Berlinie, Paryżu itp.

W podsumowaniu

Po wymienieniu tych pomysłów ważną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest to, że możesz mieć mieszankę dwóch lub więcej z tych pomysłów, aby wydarzenie było warte zachodu. Rozumiemy, że planowanie wieczoru kawalerskiego wiąże się z dużym stresem i trudnościami. Ale radość, podekscytowanie i ostatecznie uczucie wielkiego osiągnięcia, które przychodzi na koniec (dla wszystkich zaangażowanych) nie może być wyrażone ilościowo? Z przyjemnością usłyszymy o Twoim Stag Dos w sekcji komentarzy poniżej.

Więcej w Pomysły :
Najlepsze pomysły na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły
20 najlepszych pomysłów na wieczór kawalerski
20 świetnych pomysłów na urodziny podczas kwarantanny
21 kreatywnych pomysłów na wieczór panieński
30 najlepszych pomysłów na imprezy przy basenie