20 gier do grania ze swoim chłopakiem / dziewczyną / znaczącą inną osobą

  Gry do grania ze swoim chłopakiem_dziewczyną

Kiedy mówimy „gry”, nie mamy na myśli tego rodzaju, w którym czekasz trzy dni, aby zadzwonić lub flirtuj ze swoją sympatią najlepszym przyjacielem, aby wzbudzić w nim zazdrość. Mamy na myśli dobry rodzaj gier! Fajny rodzaj gier, które oboje lubicie. Kto w dzisiejszych czasach czeka na cokolwiek przez trzy dni? Z tego, co wiemy, świat może wywrócić się do góry nogami w ciągu trzech dni! W tych szalonych czasach wszystko może się zdarzyć w ciągu trzech dni. Więc mówimy: chwytaj dzień! Nie czekaj! Zadzwoń teraz do swojej sympatii i umów się na wspólną zabawę już dziś!

Gry to wspaniały sposób na wspólne spędzenie czasu, zabawę, poznanie czegoś nowego o sobie i swojej drugiej połówce. Gry mogą zapewnić fantastyczną jakość czasu a także pomóc ci w rozwoju twojego związku. Czasami na początku związku sprawy nie wydają się jeszcze tak naturalne, a nawiązanie dobrego przepływu może być trudne. Jeśli nie czujesz się jeszcze super łatwo, gry są niezwykłą możliwością wyjścia poza początkową niezręczność. Nawet jeśli jesteście bardziej zaawansowani w swoim związku i nie wstydzicie się już niczego – obiecujemy, że podczas zabawy zawsze można się o sobie czegoś nowego dowiedzieć. Wiemy z wiarygodnych źródeł, że utrzymywanie świeżości i zainteresowania w związku jest jednym ze składników udanej miłości.

Stworzyliśmy i zebraliśmy dla Ciebie 20 gier. Myślałeś, że jedynymi opcjami gry są karty i monopol? Na szczęście istnieje cały świat gier, które są nowe, inne, zabawne i kreatywne. Zabezpieczyliśmy cię. Znajdziesz coś, co pasuje do każdego etapu randkowania (bądźmy szczerzy: kilka pierwszych randek może być niezręcznych), wieku, zainteresowań, umiejętności, pory dnia i lokalizacji.Akwiarium

Chcemy przedstawić Ci tę grę na samym początku, ponieważ później będziemy się do niej odwoływać (pomyśl „Sexy Fishbowl”). W przypadku Fishbowl otrzymujesz pojemnik przypominający akwarium i wypełniasz go złożonymi kawałkami papieru. Na karteczkach znajdują się słowa, które należy odegrać w stylu pantomimy. Nałóż na to szaradę, robiąc dwie miski. Jeden ma trzy kartki papieru (działaj/wyjaśnij/narysuj). Zostaną one zawsze zwrócone do miski. Druga zawiera słowa, które – jak zgadłeś – musisz zagrać, wyjaśnić lub narysować.

Wolałbyś?

W tym celu zalecamy przejrzenie listy wolisz pytania na ponly.com Następny poziom to pisanie własnych pytań. Nie bój się osobistych/dziwnych/intymnych. Dobrym początkiem będzie opowiedzenie historii związanej z jednym z pytań.

Kim jestem?

Tak łatwe i tak zabawne! Wszystko czego potrzebujesz to karteczki samoprzylepne, długopis i odrobina kreatywności. Napisz znak na jednej z notatek i przyklej go na czole swoich partnerów. Nie zdradzaj postaci. Dowiedz się, zadając sobie nawzajem pytania. Zwykle tylko Tak, żadnych pytań są dozwolone podczas próby.

Następny: 100+ Jak dobrze mnie znasz Pytania (Pary i przyjaciele)

Seksowny Akwarium

Tak to prawda! Ten sam pomysł co zwykły Fishbowl, ale tym razem zmysłowe i seksowne rzeczy, o których możesz pomyśleć: pocałunki w szyję, masaż stóp, masaż pleców, jedzenie bitej śmietany z szyi… Łapiesz o co chodzi 😉

Bitwa online

Jeśli nie czujesz się tak aktywny, wybierz grę online i graj przeciwko sobie lub razem jako drużyna przeciwko „resztie świata”, czyli innym graczom.

Testowanie smaku z zasłoniętymi oczami

Idź na zakupy osobno do sklepu spożywczego i przynieś do domu rzeczy partnerowi do przetestowania z zasłoniętymi oczami. Możesz być wredny, zabawny lub uroczy. Wredne, jak w przypadku obrzydliwych rzeczy, zabawne, jak w przypadku rzeczy, które wywołują silne wrażenie, jak kwaśne cukierki, lub słodkie, jak w przypadku podnoszenia ulubionych rzeczy. Ustaw nagrodę dla osoby, która prawidłowo odgadnie większość rzeczy.

Oparzenie

Nazywamy to również „francuskim sposobem medytacji”. Doskonała gra do grania ze sobą w ciszy lub podczas rozmowy o czymkolwiek, co przychodzi ci do głowy.

Historie Scrabble

Trzon tej opcji stanowi standardowa gra Scrabble. Przypuśćmy, że ktoś z was nie umie grać, świetnie! Wyjaśnij sobie grę. Samo wyjaśnianie jest miłym doświadczeniem łączącym. Część „opowieści” polega na próbie zapisania słów, które stanowią punkt wyjścia do historii, którą możesz opowiedzieć swojemu partnerowi o sobie.

Następny: Pytania prawda czy wyzwanie do gry na tekście

Gry strategiczne

Gry takie jak „Osadnicy z Catanu” ludzie zwykle albo nienawidzą, albo kochają. W idealnym przypadku historia wygląda tak: oboje kochacie Catana, grajcie razem, zakochujcie się, zostańcie razem na zawsze, grajcie w Catana, aż będziecie pomarszczeni i siwi. Koniec.

Tornado

Nie mów nam, że przerosłeś Twistera. Nikt nie jest za stary na Twistera. Jeśli możesz stać na dwóch nogach, możesz w to grać! Taki łatwy sposób na pokonanie wahań i zbliżenie się.

Gry na odległość

Nie jesteś w tym samym mieście, kraju, a nawet strefie czasowej? A może po prostu nie możemy się spotkać z innych powodów (Hello lockdown)? W takim razie aplikacje takie jak „Houseparty” są dla Ciebie niesamowitą alternatywą! Możesz grać razem w różne gry w aplikacji, a nawet zapraszać więcej znajomych!

Prawda czy wyzwanie

Taki klasyk! Ta gra jest znana ze wszystkich właściwych powodów: poznajecie się, jesteście aktywni i tworzycie wspólne wspomnienia. Aby uniknąć blokady twórców, stwórz wcześniej akwarystykę i akwarystykę prawdy, a podczas gry weź kartkę papieru z odpowiedniej miski.

2 prawdy i 1 kłamstwo

Na zmianę zapisz dwie rzeczy, które są prawdziwe i jedno kłamstwo o sobie. Twój partner musi odgadnąć, które z nich jest kłamstwem. To niesamowite wprowadzenie do opowiadania niektórych historii.

Gry karciane

Chyba nie myśleliście, że zapomnimy o grach karcianych? Niedoceniany gatunek gier z kilku powodów. Po pierwsze, istnieje nieskończona różnorodność opcji gier karcianych. Istnieją łatwe gry karciane, takie jak Uno, zabawne gry karciane, takie jak „Bzdura” i strategiczne gry karciane, takie jak Poker. Nie zapominaj, że uczenie się od siebie nowej gry już was zbliża.

Następny: 50 najlepszych Gry do grania, gdy się nudzisz (Niedostępny dostępny)

Seksowne gry karciane

O tak! Możesz kupić lub zrobić seksowną wersję gry karcianej, jeśli masz na to ochotę.

'Zakładnik'

Nie martw się; brzmi gorzej niż jest! Zasłoń partnerowi oczy i zawieź go do jednego z ulubionych miejsc w okolicy. Zmieniać się.

Gra w pytania

Królowa gier, aby się poznać. Sprawdź lub niekończące się listy pytań na ponly.com i na zmianę zadawajcie sobie nawzajem pytania. Jeśli potrzebujesz dodatkowego wyzwania: ustaw czas na udzielenie odpowiedzi na pytania. Gra w pytania w akwarium jest oczywiście zawsze opcją.

Nigdy przenigdy

Utwórz na kartce papieru tabelę „nigdy nie miałem”. Następnie wymieńcie się stolikami i sprawdźcie, co zrobiliście, a czego nie. Chodzi o to, aby podzielić się swoimi najbardziej dumnymi/zawstydzającymi/zabawnymi/odważnymi/zwariowanymi doświadczeniami. Jeśli nie masz ochoty samodzielnie wymyślać stołów, możesz łatwo znaleźć gotowe stoły online.

Bitwa Taneczna

Wybierz ruch taneczny i rozpocznij bitwę taneczną. Nauka ruchu z filmem na YouTube jest dozwolona, ​​a nawet zalecana. Ustaw nagrodę dla zwycięzcy. Daj sobie nawzajem X punktów na 10 w różnych kategoriach, takich jak styl, wysiłek, elastyczność, jeśli nie chcesz oceniać, rozmowa wideo z rodziną lub przyjaciółmi i pozwól im być sędzią.

Wisielec i historie

Zagrajcie ze sobą w Wisielca. Ustaw słowo do odgadnięcia, które będzie punktem wyjścia do opowiedzenia partnerowi historii o swoim życiu.

Oto kilka opcji, które możesz wybrać jako nagrodę dla zwycięzcy:

– ugotuj lub kup następny posiłek

– zmywać naczynia

– posprzątać coś w mieszkaniu

– 10-minutowy masaż

– zdobądź małą roślinę lub smakołyk

– pozbądź się czegoś, o co zawsze prosisz swojego partnera

– zrób lub zdobądź deser

– zwycięzca wybiera następny film lub program

– aktywność wybrana przez zwycięzcę, taka jak piesze wędrówki, zakupy z używanymi rzeczami itp.

„Zawsze znajdź nowe sposoby na wspólną zabawę” – można by pomyśleć, że wymyśliliśmy ten cytat, prawda? Zgadnij jeszcze raz! Pamiętasz, jak powiedzieliśmy, że mamy wiarygodne źródła? Ten cytat to prawdziwa rada miłosna od doświadczonych par. Pary, które są w związku lub są w związku małżeńskim od co najmniej 20 lat, z pewnością mają swój udział w doświadczeniu. Wiedzą, że związki, które trwają długo, będą musiały stawić czoła wielu rodzajom wyzwań. Jeden z nich będzie rutynowy. Możesz przyzwyczaić się do swojego partnera i nie do końca pamiętasz, jaka była twoja iskra. Zalecają poświęcenie czasu i ciągłe uczenie się od siebie i o sobie nawzajem. Zalecają zrobienie miejsca na zabawę, aby utrzymać iskrę przy życiu. Jesteśmy w 100% pewni, że podobnie jak my rozmawiają o rodzajach gier, które zebraliśmy dla Ciebie powyżej. Podsumowując, odrzucamy regułę 3 dni i zamiast tego wprowadzamy czas na zabawę.