20 najlepszych pomysłów na wieczór kawalerski

  Licencjat's Party Ideas

Zadanie związane z planowaniem wieczoru kawalerskiego może być zniechęcające. Niezależnie od tego, czy szukasz weekendu z dala od świateł miasta, czy pełnego weekendu skaczącego od baru do baru, zebraliśmy 20 pomysłów, które pomogą złagodzić presję związaną z organizacją tak ważnego wydarzenia.

Weekend na kempingu

  Pomysły na wieczór kawalerskiJeśli chcesz trzymać się z dala od świateł miasta, nie szukaj dalej niż weekend na kempingu. Niezależnie od tego, czy biwakujesz, czy glampingujesz, ty i chłopaki możecie wziąć udział w niektórych umiejętnościach przetrwania w drewnie i zagrać w zabawne gry.

Zwiedzanie browaru piwnego

Rozkoszuj się dobrocią chmielowego IPA lub orzeźwiającego pilsnera. Połączenie zwiedzania browaru piwnego z kilkoma trywialnymi grami zapewni dużo podchmielonej zabawy. Większość browarów piwnych obsługuje duże grupy, ale pamiętaj, że chodzi o jakość, a nie ilość.

Noc w kasynie

Spraw, by padał deszcz pieniędzmi lub potykaj się do domu z pustymi kieszeniami. To prawie podstawa wieczoru kawalerskiego, aby rzucić szczęściem. Od ruletki po blackjacka, noc w kasynie połączona z napojami i przekąskami nie zawiedzie.

Udaj się na wyścigi

Piwo i zakłady. Kiedy kawaler się ożeni, prawdopodobnie nie będzie miał okazji trzepotać na koniach. Pozwól mu mieć ostatnią szansę na wielką wygraną podczas jednego dnia na wyścigach.

rower piwny

Czy jest lepszy sposób na zobaczenie miasta niż z zimnym piwem i bolącymi nogami? Rower piwny to wspaniały kawaler aktywność i doskonała zabawa . Większość rowerów piwnych ma wbudowaną beczkę, z której można stukać.

Paintball

Paintball nie jest najbardziej relaksującym zajęciem na wieczór kawalerski, ale z pewnością sprawi, że adrenalina wzrośnie. Po strzelaninie do diabła możesz się zrelaksować i wypić kilka piw w bazie.

Rzucanie siekierą

Uwaga, to chyba dobry pomysł, żeby nie zrobić kawalerowi krzywdy na kilka miesięcy przed ślubem. Rzucanie siekierą to wspaniałe, wyjątkowe zajęcie, które wystawi na próbę zarówno siłę, jak i celność.

Wycieczki po destylarni whisky i ginu

Jeśli nie wystarczy wycieczka po browarze piwnym, wystarczy wycieczka po destylarni whisky i ginu. Ucząc się destylacji, będąc lekko podchmielonym, jaki jest lepszy sposób na spędzenie dnia? Po raz kolejny jakość nie ilość.

Czołganie się po barze. Zrób listę wyzwań.

Nie musi to być wieczór kawalerski, aby przejść się po barze, ale sporządzenie listy wyzwań i gier sprawi, że będzie to wyjątkowe i wyjątkowe doświadczenie. Fajnie jest też przebierać się w motywy, to świetny sposób, aby ubrać kawalera w strój, który przyprawiłby jego matkę o dreszcze.

Mecz Terminarz Weekend wyjazdowy

Niezależnie od tego, jaki sport uprawiasz, zabranie chłopaków na mecz piłki nożnej do innego miasta na pewno się spodoba. Z dużą szansą na piwo i hot dogi, jest to idealne zajęcie w południe na wieczór kawalerski.

Zorbing i Bubble Soccer

  Pomysły na wieczór kawalerski

Biegać z masywnym nadmuchiwanym zorbem i wpadać na jednego i drugiego? Obecnie większość miast oferuje tę aktywność i obsługuje grupy większe niż 12 osób. Zorbing jest naprawdę zabawny i zapewni niezapomniane wrażenia.

Surfingowy weekend

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym zawodowcem, czy początkującym, surfowanie to mnóstwo zabawy. Znajdź najbliższą plażę i instruktora, a fale zrobią resztę. W połączeniu z przerwami i wyzwaniami możesz sprawić, że będzie to naprawdę wyjątkowe doświadczenie.

Noc komedii

Wieczór kawalerski jest pełen śmiechu, ale co powiesz na przeniesienie go na wyższy poziom? Klub komediowy może służyć jako podstawowy punkt wyjścia do epickiego wieczoru i bez wątpienia doprowadzi do śmiechu przez resztę wieczoru.

Jazda na quadach

Dla miłośników adrenaliny jazda na quadach to świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy ścigasz się, czy trekkingujesz na quadzie, wyrywanie gąsienic i rozdzieranie błota to ekscytująca zabawa!

Pakiet sportów ekstremalnych

Wyjdź na zewnątrz. Rafting, zjazdy na linie, spływy kajakowe i kolarstwo górskie można znaleźć jako pakiet i jest to świetny sposób na połączenie różnorodnych zajęć podnoszących adrenalinę.

Ucieczka z City Trip

Zarezerwuj weekendową wycieczkę do innego miasta. Zarezerwuj fajny hotel i zaplanuj wokół niego inne atrakcje. Możesz połączyć to z niektórymi wcześniej wymienionymi czynnościami. Dodajmy do tego wypad do baru i wieczór komediowy, czy jest lepszy sposób na połączenie wieczoru kawalerskiego z weekendowym wyjazdem?

Odwiedź park rozrywki

Uwolnij swoje wewnętrzne dziecko. Od parków wodnych po parki kolejek górskich, połączenie jazdy po atrakcjach i napychania twarzy jedzeniem i piwem to świetny sposób na połączenie dreszczyku emocji z relaksem.

Rejs po alkoholu

Wynajmij łódź, napełnij ją jedzeniem i napojami i popłyń w dół rzeki. Połącz rejs z zabawą i grami, a resztę poświęć na wodzie. Ta aktywność jest niezwykle zabawna, niezależnie od tego, gdzie pływasz.

Brunch bez dna

Rozpocznij wieczór kawalerski brunchem wypełnionym alkoholem. Jedz i pij przez całe popołudnie, zanim przejdziesz do innych zajęć. Brunche bez dna zazwyczaj obejmują nieograniczoną liczbę mimozy, krwawej mary i innych ulubionych klasycznych brunchów i często mogą być dość hałaśliwe.

Pakiet nurkowy

Prowadzenie Ferrari, Porsche lub Lamborghini znajduje się na liście życzeń wielu osób. Pakiety jazdy są często oferowane na lokalnym torze wyścigowym i są idealne dla demonów prędkości. Uzupełnij to nocną aktywnością i z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie.

Więcej w Pomysły :
Najlepsze pomysły na przyjęcie z okazji ukończenia szkoły
20 świetnych pomysłów na urodziny podczas kwarantanny
21 kreatywnych pomysłów na wieczór panieński
16 pomysłów na wieczory kawalerskie
30 najlepszych pomysłów na imprezy przy basenie