20 pytań, których dziewczyny boją się zadać chłopakom

  Pytania, których dziewczyny boją się zadać chłopakom

Wszyscy wiemy, że komunikacja między mężczyznami i kobietami może być trochę skomplikowana. Kobiety często czują się niezrozumiane i często mają wrażenie, że ich partner nie dba o to, co myślą. Prowadzi to następnie do problemów w relacjach, w których komunikacja wydaje się zerwana i nic nie można zrobić, aby czuć się widzianym i słyszanym.

Wszystko byłoby o wiele łatwiejsze, gdyby zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogli szczerze wyrażać swoje uczucia i myśli. Tylko wtedy będziemy mogli zaakceptować różnorodność i nauczyć się akceptować naszego partnera ze wszystkimi jego wadami!

Czy kiedykolwiek żałowałeś, że nie możesz czytać komuś w myślach? Oczywiście mamy na myśli umysł twojego partnera!Ponieważ nie mamy takich supermocy, przygotowaliśmy dla Ciebie 20 typowych pytań, które każda kobieta chciałaby zadać mężczyźnie, ale jest zbyt nieśmiała lub czuje się wyjątkowo niekomfortowo, aby to zrobić.

I nawet jeśli niekoniecznie otrzymasz konkretną odpowiedź na swoje pytania, celem dla wszystkich kobiet jest zdobycie pewności siebie i zapomnienie o zawstydzeniu, jeśli chodzi o wypowiadanie się!

Pamiętaj tylko, że kiedykolwiek będziesz miał ochotę zadać któreś z tych pytań – upewnij się, że jesteś w pełni przygotowany na odpowiedzi!

1. Czy uważasz, że moje rozstępy są nieatrakcyjne?

Bądźmy szczerzy, każda kobieta ma rozstępy i to jest całkowicie normalne, a nawet piękne! Nie musisz nawet drastycznie zmieniać swojej wagi, nawet szczupłe dziewczyny mają rozstępy! Chociaż kobiety przywiązują dużą wagę do szczegółów, wręcz przeciwnie, nie wszyscy mężczyźni to robią. Badania pokazują, że mężczyźni przeważnie nie przejmują się rozstępami i nawet ich nie zauważają.

2. Co sądzisz o małżeństwie?

Każda kobieta chce czuć się pewnie, że jest z właściwym facetem, nawet od pierwszego dnia. Chce mieć pewność, że nie marnuje czasu z kimś, kto jest przeciwny małżeństwu i kto nie chce się związać na całe życie, prawda ?

3. Dlaczego mężczyźni nienawidzą romantycznych filmów?

Jeśli chodzi o oglądanie filmu ze swoim partnerem, w większości kobiety idą na romans, a mężczyźni są temu przeciwni. Ale dlaczego? Czy ma to coś wspólnego z różnicą w inteligencji emocjonalnej między mężczyznami i kobietami?
Jeśli film jest tak dużym problemem, z pewnością możemy wymyślić jedną rzecz, którą para uwielbia robić! Rozumiem?

4. Dlaczego kobiety są uważane za słabszą płeć, skoro to one rodzą mężczyzn?

Ponieważ świat ewoluuje tak szybko, widzimy o wiele więcej niezależnych kobiet, które nie czują potrzeby polegania na mężczyźnie. Przy tych wszystkich zachodzących zmianach, jak kobiety mogą być uważane za słabszą płeć, kiedy pracują, utrzymują rodziny i zajmują się domem, tak jak każdy mężczyzna. Kobiety mogą zrobić wszystko, co mężczyzna, a nawet więcej!
Oczywiście nie wszystkie kobiety potrafią wymieniać żarówki, ale czy mężczyzna próbował rodzić?

5. Dlaczego zawsze myślisz, że mamy okres, kiedy jesteśmy w złym nastroju?

Prawie wszystko może wpływać na nastrój kobiety i to z pewnością nie tylko jej okres! Każda kobieta z pewnością została zapytana: „Czy masz okres?”, gdy tylko ma zły humor. Ale czy mężczyźni rzeczywiście wzięli pod uwagę, że to oni mogą być przyczyną tego złego nastroju?

Następny: pięćdziesiąt Pytania, które należy zadać facetowi

6. Dlaczego mężczyźni wstydzą się, gdy kobieta zarabia więcej niż mężczyzna?

Jak powiedzieliśmy, świat zmienia się tak szybko, ale dlaczego pensja kobiety miałaby stawiać mężczyznę w złym świetle? Jeśli jako mężczyzna czujesz się wystarczająco pewnie, jak wpłynie to na twoją pewność siebie? Naprawdę wierzymy, że pieniądze nie dodają żadnej wartości czyjejś osobowości, więc jak to może wpłynąć na mężczyznę?

7. Jak myślisz, dlaczego poważny związek odebrałby ci wolność?

Jeśli twój partner cię kocha, dlaczego miałby odbierać ci wolność? Nie ma nic lepszego niż zapewnienie przestrzeni, której potrzebujesz, przy jednoczesnym poczuciu prawdziwego zaangażowania w swój związek. Jest bardzo prawdopodobne, że jest to tylko kiepska wymówka dla kogoś, kto nie chce być w poważnym związku.

8. Czy tak trudno uszczęśliwić swoją dziewczynę/żonę?

Czy z powodu ego odmawiasz zrobienia czegoś, o czym wiesz, że uszczęśliwiłoby to kobietę? Dlaczego mężczyźni nie mogą zrozumieć, że uszczęśliwiając swoją partnerkę, tak naprawdę uszczęśliwiają siebie!
Chociaż nie powinniśmy polegać na innych, aby znaleźć szczęście, wszyscy uwielbiamy, gdy się o nas troszczy i oczywiście oczekujemy tego od naszego partnera na co dzień.

9. Co sądzisz o zdradzaniu?

Niektórzy uważają, że za każdym razem, gdy zadajesz to pytanie, oszukujesz w 100%. To zdecydowanie nieprawda, ponieważ jest to po prostu inny sposób poznawanie swojego partnera . Chociaż niewiele osób przyznałoby się, że nie ma nic przeciwko oszukiwaniu, nadal wspaniale jest poznać opinię partnera, prawda?

10. Jaka jest Twoja największa fantazja seksualna?

Może ze wstydu, bardzo często kobiety nie mogą zadaj to pytanie , ponieważ czują, że pozostawią złe wrażenie. Prawda jest taka, że ​​zarówno mężczyźni, jak i kobiety powinni móc swobodnie rozmawiać o seksie i innych drażliwych tematach. Nie ma się czego wstydzić, jeśli chodzi o dzielenie się swoimi największymi fantazjami, w końcu wszyscy jesteśmy tu dla zabawy, prawda?!

11. Dlaczego zerwałeś ze swoim byłym?

Wiele kobiet chciałoby poznać przeszłość swoich partnerów. Zwykle myślą, że dotyczy to również przyszłości mężczyzny. W praktyce nie powinno to być prawdą, ponieważ wszyscy mamy tendencję do zmiany, w zależności od osoby, z którą jesteśmy. Przeszłość nie zawsze musi mówić głośno o czyjejś osobowości, ale teraźniejszość z pewnością tak, więc zwróć na to uwagę!

12. Czy wychodzisz ze mną tylko po to, żeby uprawiać seks?

Chociaż pytanie o to na pierwszej randce może być krępujące, dlaczego nie być szczerym? Wszyscy uważamy, że bycie otwartym i całkowicie szczerym jest kluczem do udanej komunikacji, a nawet jeśli nie otrzymasz szczerej odpowiedzi, przynajmniej okażesz pewność siebie.

13. Czy rozmawiasz z innymi dziewczynami, odkąd zaczęliśmy się spotykać?

Bądźmy szczerzy, wszyscy są trochę zazdrośni i absolutnie nikt nie chce dzielić się swoim partnerem z nikim innym! Dlatego nie krępuj się pytać i zawsze bądź szczery! To pytanie niekoniecznie oznacza, że ​​​​masz problemy z zaufaniem, po prostu dowodzi, że możesz być tak otwarty, jak to tylko możliwe.

Następny: 21 Ekscytujące Gry Dla Par

14. Z iloma kobietami spałeś?

Każda dziewczyna jest zainteresowana tym pytaniem, jeśli oczywiście nie jest zadawana.

Nie wierz mężczyźnie, kiedy mówi ci, że nie zna odpowiedzi na to pytanie – on wie! Wierzymy jednak, że jakakolwiek jest odpowiedź, w rzeczywistości jest nieistotna i tak naprawdę nic nie znaczy.

15. Czy zostawiłbyś wszystkich swoich przyjaciół, aby spędzić ze mną czas?

Każda dziewczyna chce być najwyższym priorytetem swojego mężczyzny i chce całej uwagi. Czy naprawdę odważ się zapytać chociaż to pytanie? Jedno jest pewne, wszystko, o czym masz ochotę przedyskutować, należy podzielić się ze swoim partnerem. Więc śmiało i mów swoją prawdę!

16. Czy spodziewasz się seksu na pierwszej randce?

Wszyscy wiemy, że to kobieta decyduje, czy tak się stanie, czy nie. Ale mimo to, jeśli mężczyzna nalega i tego oczekuje, żadna kobieta nie będzie się dobrze czuła w takiej sytuacji.
Nikt nigdy nie powinien czuć się zobowiązany do zrobienia czegokolwiek!

17. Czego we mnie nie lubisz?

Musimy przede wszystkim pamiętać, że czyjaś opinia o nas nie definiuje nas, jest tylko projekcją własnej rzeczywistości. Nawet jeśli takie pytania mogą nam się przydać, nie oznacza to, że spodobają nam się odpowiedzi. Po raz kolejny uważamy, że szczerość jest niezbędna, a jeśli możesz podzielić się ze swoim partnerem tym, czego nie lubisz i co lubisz w sobie nawzajem, to z pewnością idealnie do siebie pasujecie!

18. Czy chcesz mieć dzieci?

To bardzo delikatne pytanie, ale odpowiedź na nie może mieć wiele znaczeń. Jest to sposób na zrozumienie, czy ktoś jest zorientowany na rodzinę, czy nie.
To zupełnie normalne, że ktoś nie chce mieć dzieci, ale jeśli ty i twój partner nie chcecie tego samego, jeśli chodzi o waszą wspólną przyszłość, to z pewnością to pytanie musi być częścią rozmowa .

19. Czy kiedykolwiek myślałeś o swoim byłym, spędzając ze mną czas?

Nie ma wątpliwości, że jeśli odpowiedź brzmi „tak”, oznaczałoby to wojnę! Mimo to wiele kobiet chce wiedzieć jak najwięcej o byłym partnerze i wciąż kopią i kopią. Nie przywiązuj się jednak zbytnio do przeszłości, bo tak naprawdę niczemu ci ona nie służy.
Oh! I jeszcze jedno – tutaj raczej nie uzyskasz szczerej odpowiedzi.

Następny: Jak dobrze znasz swojego partnera ? Dowiedz się, rozwiązując ten quiz dla par

20. Czy uważasz, że jestem gruba?

Kolejne pytanie, na które mężczyźni rzadko odpowiadali szczerze.
Ponieważ kobiety tak bardzo zwracają uwagę na swój wygląd, zawsze odczuwają potrzebę poznania opinii partnera na temat ich wyglądu fizycznego i, jeśli to możliwe, jego pozytywnej aprobaty.

Ilekroć jednak zdecydujesz się zadać to pytanie – tak jak powiedzieliśmy, przygotuj się na odpowiedź!

Na koniec pamiętaj, że wygląd fizyczny nie jest jedynym „miejscem”, w którym możesz znaleźć piękno, nie zapomnij również szukać go głęboko w sobie!

Randki dla dziewczyn :

82 pytania, które należy zadać facetowi
Jak stwierdzić, czy facet cię lubi
50 pytań, które należy zadać facetowi nad tekstem
Jak stwierdzić, czy facet cię lubi przez tekst
21 pytań dotyczących nowego związku
50 pytań, które należy zadać swojemu chłopakowi
75 pytań, które należy zadać przed ślubem
20 rzeczy, o których warto porozmawiać ze swoim partnerem