20 tematów do rozmowy z dziewczyną

Wielu stara się znaleźć odpowiednie słowa, gdy z dziewczyną, którą lubią, tracą koncentrację i zamieniają się w tę niezręczną osobę, która nie może nawet poprawnie powiedzieć jednej rzeczy, nie przerażając jej.

Ale nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc, to jest 20 tematów, które możesz omówić z dowolną dziewczyną, którą lubisz.

Jej dzień

  Tematy do rozmowy z dziewczyną

Nie pytaj tylko podstawowego „jak się masz?”, zapytaj ją o jej dzień, co się stało, co zrobiła, jak się dzisiaj czuje. Wiedząc, że dbasz o drobne szczegóły, sprawisz, że poczuje się doceniona i rozgrzeje się do ciebie.

Lubi

Dyskusja o polubieniach to prosty, niemądry sposób na lepsze poznanie kogoś, ponieważ to, co dana osoba lubi robić ze swoim czasem, wskazuje na dużą część jej charakteru. Mogą to być pytania ogólne typu „co lubisz?” lub bardziej szczegółowe i związane z wybraną przez Ciebie konkretną kwestią. [ 1 ]

Zalecana: 100 Rozpoczęcie rozmowy przerwać niezręczną ciszę

Nie lubi

Z drugiej strony, podobnie jak polubienia, niechęci również wiele mówią o charakterze danej osoby, więc nie unikaj ich. Ale też nie poświęcaj im zbyt wiele czasu, ponieważ skupienie się na negatywach może naprawdę zaburzyć nastrój randki.

Zainteresowania

Zanurz się głębiej w temat lajków i dowiedz się o jej hobby, czynnościach, które wykonuje w wolnym czasie? Jakieś zainteresowania? Nie tylko możesz się wiele o niej dowiedzieć, ale możesz także kultywować wiele pomysłów na przyszłe plany dostosowane do jej zainteresowań.

Cele

Niezależnie od tego, czy są to sprawy zawodowe, czy osobiste, pytanie jej o jej aspiracje wskazuje, że interesujesz się nią nie tylko w chwili obecnej, ale także na dłuższą metę.

Osiągnięcia

Nie tylko okazuj intrygę w kierunku jej przyszłych celów; niech zda sobie sprawę, że jesteś tak samo zaintrygowany jej przeszłymi osiągnięciami. Pogratuluj jej tych osiągnięć i pozwól jej zrozumieć, że podziwiasz ją za ciężką pracę.

Rodzina

Jacy są jej rodzice? Ile ona ma rodzeństwa? Jest najstarsza czy najmłodsza? To są wszystkie pytania, które powinieneś zadać, a rodzina jest ważną sprawą dla większości dziewcząt i równie ważnych facetów, którzy cenią rodzinę.

Zalecana: 10 Świetnie Tematy do rozmowy aby rozmowa była płynna

Przyjaciele

  Tematy do rozmowy z dziewczyną

Przyjaciele to wybrana rodzina, pytanie o nich wskazuje na znaczenie, jakie mają dla ciebie. Przyjaciele, których wybrała, również wiele mówią o jej osobowości i tym, co ceni w otaczających ją partnerach.

Dzieciństwo

Dzieciństwo to duża część naszego życia i ma duży wpływ na osobę, jaką jesteśmy dzisiaj. Omów, jak wyglądało jej dzieciństwo, jej najmilsze wspomnienia z tamtych czasów, jej marzenie jako dziecka. Mogłaby naprawdę otworzyć się przed tobą i zainwestować więcej w rozmowę. [ dwa ]

Specjalne wspomnienia

Zapytaj ją o wszelkie przygody, doświadczenia lub chwile, których nigdy nie zapomni. Rozmowa o tych wspomnieniach przyniesie jej słodkie i radosne emocje i podnieci ją do końca wspólnego czasu.

Kariera

Co ona robi? Dlaczego ona to robi? Czy to jej wymarzona praca? Plany na przyszłość związane z jej karierą? To proste pytania, ale dobrze jest zadać je na początku randki, zwłaszcza gdy nie znasz tej osoby zbyt dobrze.

Edukacja

Gdzie ona chodziła do szkoły? Jaki jest jej stopień? Dlaczego wybrała ten kierunek? Jak odnosi się do swojego doświadczenia akademickiego? Podobnie jak w przypadku pytań związanych z karierą, te są proste, ale warto je zadać na początku.

Związek/Miłość

Zapytaj ją o jej zdanie na temat związku, kocham i poprzednie romanse, ale omawiaj je tylko na poziomie powierzchownym, ponieważ mogą to być bardzo osobiste pytania. Dałoby ci to szansę sprawdzenia, czy jej pragnienia i potrzeby w związku są zgodne z twoimi.

Wymarzone życie

Jak wyobraża sobie swoje idealne życie? Jak wygląda jej kariera, rodzina, związki, życie w jej idealnym życiu? Kolejny temat, który da ci szansę sprawdzenia zgodności z nią.

Zalecana: 70 Pytania, które należy zadać swojej sympatii

Jej przeszłość

Jej wychowanie, pochodzenie etniczne, kultura i tradycje to świetny sposób, aby lepiej ją poznać i zrozumieć. Zadawaj jej szczegółowe pytania dotyczące jej kultury i tradycji, okazuj zainteresowanie nią.

Podróż

  Tematy do rozmowy z dziewczyną

Miejsca, w których była? Miejsca, do których chce pojechać? Zadawanie takich pytań może w naturalny sposób otworzyć dyskusję na wiele innych tematów, takich jak kultura, historia, muzyka, jedzenie i wiele innych.

Literatura/film/muzyka

Zapytaj o jej ulubione filmy, ulubione książki, gatunek muzyki, której słucha. Podziel się swoją opinią na ich temat, daj jej sugestie i odwrotnie, poproś ją o sugestie i opinie na temat twoich ulubieńców.

Wierzenia polityczne/religijne/filozoficzne

To świetne tematy do omówienia, aby poznać konkretną osobę poglądy na życie lepiej, ale bądź ostrożny i upewnij się, że nie zmienisz daty w pełnowymiarową kłótnię. W przypadku nieporozumień po prostu zmień temat rozmowy, aby uniknąć niechcianych sporów.

Komplementuj ją za coś wyjątkowego dla niej

Nie komplementuj jej, mówiąc, że wygląda pięknie lub że ma ładne oczy, dziewczyny uwielbiają i doceniają to, gdy facet komplementuje je za coś wyjątkowego. Przyjrzyj się jej drobnym szczegółom i opowiedz jej o tych, których podziwiasz. To pokazuje, że naprawdę ją lubisz.

Zalecana: 50 Świetnie Pozdrowienia dla dziewczyn

Komentarz do otoczenia

Jeśli w jakiś sposób przejrzałeś wszystkie poprzednie tematy i zabrakło Ci tematów do omówienia, po prostu skomentuj swoje otoczenie. Możesz skomentować wystrój, jedzenie lub jakość miejsca, w którym się znajdujesz, i oczywiście rozmowa potoczy się stamtąd. Lub możesz zagrać w grę i zgadywać, o czym myślą lub rozmawiają ludzie wokół ciebie, jest to zabawne i poprawia nastrój. [ 3 ]

Podsumowując, nie stresuj się, po prostu bądź sobą i otwórz się na proste pytania, które pozwolą rozmowa płynąć naturalnie. Rozmowa z dziewczynami nie jest nauką o rakietach, o ile wiesz, co należy powiedzieć i okazywać jej zainteresowanie, wszyscy jesteście gotowi.

Randki dla Chłopaki :

Jak rozmawiać z dziewczynami online – Co NAPRAWDĘ działa
Jak stwierdzić, czy dziewczyna cię lubi przez tekst
Jak zaprosić dziewczynę na randkę przez SMS
100 pytań, które należy zadać dziewczynie w tekście
21 pytań do dziewczyny
50 wspaniałych komplementów dla dziewczyn