20 zabawnych pomysłów na żarty

  Pomysły na żarty

Wszyscy byliśmy tak znudzeni do tego stopnia, że ​​​​chcemy tylko wywołać mały chaos w życiu przyjaciela lub rodziny, może nawet do tego stopnia, że ​​zrobimy psikusy przez telefon. Ale najtrudniejszą częścią rozmowy jest wiedzieć, co powiedzieć. Cóż, nie szukaj więcej! Te przezabawne pomysły na żarty szybko zaspokoją Twoją nudę, gdy będziesz chciał zadzwonić do wszystkich z listy znajomych!

1. Udawaj dostawę jedzenia

Zadzwoń do przyjaciela i powiedz mu, że jego jedzenie zostało umieszczone na wyciągnięcie ręki. Jeśli się zdezorientuje, powiedz, że jesteś kierowcą dostarczającym jedzenie i powtórz, że jego jedzenie jest podrzucane. Może to być zrobione na kimś, kogo znasz adres, aby wyglądało to bardziej wiarygodnie. (lub nawet jeśli znasz ich ulubione jedzenie) Kiedy zaczną brzmieć, jakby sprawdzali na zewnątrz, powiedz im, że zostawiłeś to na progu ich tylnych drzwi lub nawet przed garażem i gorączkowo się rozłącz!

Ten z pewnością sprawi, że twoi rówieśnicy będą biegać po całym domu w nadziei na pyszną przekąskę!2. Randkowa noc

Sprawdź, czy możesz znaleźć wspólnego znajomego, z którym nie jesteś zbyt blisko dla tego. Zadzwoń do nich i wyjaśnij, jak bardzo jesteś podekscytowany spotkaniem z nimi w ich domu dziś wieczorem noc randkowa ! Możesz nawet podać szczegóły, takie jak to, jak nosisz nowe perfumy lub ubrania! Postaraj się wyjść na silnego i bardzo podekscytowanego, aby nie dać osobie po drugiej stronie czasu na zapytanie, kto to jest.

Punkty bonusowe, jeśli utworzysz miejsce spotkania gdzieś w pobliżu.

3. Fałszywy żart stolarza

Ten działa szczególnie na członkach rodziny, ale musisz stworzyć fałszywą nazwę firmy. Zadzwoń do członka rodziny i wyjaśnij, w jakiej firmie pracujesz i że odkryłeś, że w ich szafkach kuchennych lub innym sprzęcie znajduje się jakaś toksyna, która jest niebezpieczna dla ludzi i zwierząt. Wyjaśnij pilnie, że wysłałeś ludzi, aby wyburzyli i wynieśli taki sprzęt za niewielką opłatą 2000 $ i jeszcze większym kosztem 5000 $, aby wymienić ten element. Jeśli odmówią, upieraj się, że ludzie są już w drodze!

4. Wygrałeś!

Ten z pewnością rozczaruje ludzi w twoim życiu. Zadzwoń i powiedz swojej ofierze, że pracujesz dla dużej firmy spożywczej i jeśli ona wymieni 20 twoich produktów w 20 sekund, wygra dożywotnią dostawę tego produktu. Spróbuj wybrać marki, takie jak płatki zbożowe lub czekolada, a nawet lodziarnia! Spowoduje to, że ludzie od razu wpadną w panikę, a po udzieleniu odpowiedzi się rozłączą!

Następny: 25 Czystość i zabawa Biurowe figle To rozjaśni dzień pracy

5. Twoja paczka musi być podpisana.

Zadzwoń do kogoś, kogo znasz adres.

Spokojnie powiedz tej osobie, że jest paczka, którą trzeba podpisać za 200 funtów sera (lub coś przypadkowego w absurdalnej ilości), a kiedy usłyszysz, jak otwierają drzwi, szybko się rozłącza i dzwoni ponownie godzinę później.

6. Żart duetu

Ta może być wykonywana przez dwie osoby lub w segmentach godzinowych. Zadzwoń do kogoś i powiedz, że znalazłeś jego numer na ogłoszeniu darmowej bielizny (lub wybranego przez ciebie losowego przedmiotu), a kiedy powiedzą ci, że nie rozdają darmowej bielizny, przeproś i rozłącz się. To żartobliwe połączenie może być wykonywane przez cały dzień z różnymi akcentami, ale dodatkowe punkty, jeśli zaprosisz też znajomego!

7. Specjalista ds. Ankiety

Wyjaśnij, że przeprowadzasz anonimowe ankiety lokalne i zadawaj super losowe pytania !
Przykładami takich pytań mogą być:

„Kiedy ostatnio spłukiwano twoją toaletę?”

„Czy kiedykolwiek oglądałeś wiadomości w ciągu ostatnich 3 tygodni?”

„Czy jesteś drużyną Edwarda czy drużyną Jacoba” (z serii Zmierzch)

„Gdybyś miał wybierać między naleśnikami a goframi, co by to było?”

8. Laureat nagrody gospodarza radia!

W tym dowcipie możesz zrobić fałszywą nazwę radiową lub użyć nazwy lokalnej. Podekscytowany powiedz swojej ofierze dowcipu, że dzwonisz ze stacji radiowej, a jeśli dokończy teksty piosenek, wygra bilety do swojego ulubionego artysty! Ten żart ma w sobie dużo wolnego wybiegu! Możesz wybrać dowolny gatunek piosenek skorelowany z tym, do kogo dzwonisz, a nagrodą może być dowolny artysta!

9. Katastrofa opiekunki!

Ten żart może zadziałać na każdego!

Zadzwoń do swojego przyjaciela i gorączkowo pytać kiedy wracają do domu i że nie możesz znieść ich dziecka krzyczącego i robiącego kupę wszędzie! Jeśli jesteś w stanie uzyskać przekonujący fałszywy płacz, nadszedł czas, aby go użyć!

Żądaj dodatkowego wynagrodzenia za ciężką pracę i rozłącz się, gdy się zorientują! Dodatkowe punkty, jeśli ta osoba ma dziecko!

10. Rzuciłeś pracę!

Można to zrobić w firmie lub z przyjacielem. Zadzwoń i wyjaśnij, jak źle zostałeś potraktowany i wyjaśnij, że zrezygnowałeś i że możesz otrzymać płatność pocztą. Jeśli dzwonisz do firmy, nie kieruj jej na nazwę tej firmy, np. Jeśli zadzwonisz do Pizza Hut, wyjaśnij, że odchodzisz w Pizza 73!

Następny: 200 zabawy Rzeczy do zrobienia z przyjaciółmi

11. Widzę cię

Znajdź na to kogoś bliskiego. Zadzwoń do nich i wyjaśnij, że właśnie widziałeś ich spacerujących po centrum handlowym lub sklepie spożywczym i powiedz im, że wołałeś ich, ale cię nie widzieli. Upieraj się, że to ich widziałeś! Dodatkowe punkty, jeśli rozpoznasz, co mieli na sobie lub robili. Ten dowcip z pewnością wystraszy niejedną osobę, więc wybierz kogoś, kto nie będzie się zbytnio bał.

12. Rodzinna walka na jedzenie.

To połączenie, które możesz chcieć wykonać na rodzeństwie lub rodzicu. Zadzwoń do nich i powiedz im, że inny członek rodziny czeka na nich, aby kupić dzbanek mleka lub wody (lub cokolwiek innego naprawdę losowego), np. „hej tato, mama kazała ci powiedzieć, że potrzebuje, żebyś poszedł do sklepu i napił się jednego dzbanka wody, ponieważ to pilne i potrzebuje tego teraz” do domu z czymś śmiesznym!

13. Jestem na zewnątrz

Zadzwoń do znajomego i wyjaśnij mu, że jesteś przed jego domem na spotkanie niespodziankę, a kiedy pójdą sprawdzić, rozłącz się! Ten dowcip powinien być wykonany na kimś, kogo wcześniej byłeś w domu, aby uczynić go bardziej wiarygodnym!

14. Plotki!

Zadzwoń do kogokolwiek i oskarż go o spanie z wymyśloną drugą połówką. Ten dowcip powinien zrobić komuś, o kim wiesz, że się nie wścieknie! Wymyśl imię osoby, z którą się spotykasz, i oskarż kogoś (z kim nie jesteś zbyt blisko) o spotkanie ze swoim partnerem!

15. Przepraszam, że masz zły numer

Zadzwoń do kogoś i powiedz mu, że ma zły numer! Powiedz im, że dzwonili do ciebie, a nie na odwrót! Po rozmowie oddzwoń i bądź
trochę bardziej zirytowany i zdenerwowany, że do ciebie dzwonią! To z pewnością ich zdezorientuje i sprawi, że będą się zastanawiać przez cały dzień!

Następny: 10 Zabawa Rzeczy Do Zrobienia Na Sleepover

16. Wiem, że to zrobiłeś…

Zadzwoń do kogoś i niejasno powiedz mu, że wiesz, co zrobił. Nie mów im, co zrobili, bo mogą nawet przyznać się do czegoś przypadkowego! Jeśli nie ustąpią, spróbuj poprosić znajomych, aby zadzwonili do tej samej osoby i powiedzieli to samo!

17. Fałszywe odniesienie

Zadzwoń do kogoś, z kim jesteś blisko i udawaj, że jesteś menedżerem w pracy, o którą się ubiegasz. Wymyśl fałszywe imię, zawód i znaczenie! Np.: „Cześć, czy to pan Shtinky? Dzwonię tylko w imieniu (twoje imię), do którego aplikowali

___ i czy jesteś wymieniony jako referencja. Tu jest napisane, że byłeś ich lekarzem od grzybów…

To kolejny otwarty dowcip, w którym możesz wypełnić puste pola i dodać swojej kreatywności!

18. Zajęci my!

Zadzwoń do przypadkowego sklepu spożywczego i zadzwoń, aby zarezerwować wózek na zakupy! Jeśli powiedzą ci, że nie musisz rezerwować jednego, nalegaj, aby ktoś kazał ci go zarezerwować!

19. Dwoje nieznajomych!

Do tego żartu potrzebne będą dwa telefony! Upewnij się, że oba identyfikatory rozmówców są wyłączone. Zadzwoń do dwóch osób, połącz telefony i pozwól im zaangażować się w rozmowę. W dziwnym czasie rozłączają się, dzwonią do nich ponownie”

20. Reklamacja opóźnienia.

Zadzwoń do kogokolwiek i wyjaśnij, że masz opóźnienie w realizacji zamówienia! Twoje zamówienie może pochodzić z dowolnego miejsca i może być dowolne. Ze złością poproś kierownika i wyjaśnij, że chcesz zwrotu pieniędzy za opóźnienie!