21 gier w pary

  Gry dla par

Istnieje kilka sposobów na rozbudzenie związku, a Twoja metoda prawdopodobnie będzie zależała od języka miłości partnera. Istnieje jednak jeden ogólnie akceptowalny i ekscytujący sposób na ożywienie związku i zbliżenie się do partnera. Dzieje się tak dzięki ekscytującym grom dla par, które są zabawne i łatwe do zrozumienia.

Istnieje kilka par gier do wyboru. Możesz wybrać gry zręcznościowe, gry karciane, gry wideo, gry planszowe itp. Opcje są praktycznie nieograniczone, więc możesz wybrać grę, która pasuje do Ciebie i gustu Twojego partnera.

Poniżej znajduje się kilka różnych gier dla par, z których możesz wybierać.— Najlepsze gry dla par w 2022 roku

Gra obrazkowa

Gra obrazkowa jest kostką Rubika emocji. Ta gra to zabawna i romantyczna gra dla par, w którą możesz grać ze swoim partnerem, a zasady można dostosować do własnych upodobań. Gra obrazkowa polega na wzięciu sześciennego pudełka i wklejeniu obrazków ze wszystkich stron. Zdjęcia mogą być tak niegrzeczne, jak chcesz.

Na zmianę rzucajcie pudełkiem, a ty i twój partner musicie zrobić to, co pokazuje obrazek. Obraz może przedstawiać całowanie, śpiewanie, taniec itp. Ta gra jest ekscytująca i sprawi, że ty i twój partner będziecie się śmiać.

Romantyczny Scrabble

Scrabble to popularna gra, w którą grają wszyscy, gdy tylko nauczyli się pisać. Jednak możesz nie wiedzieć, że scrabble może być romantyczną grą. Romantyczny scrabble jest dość łatwy. Wymyślasz zasady, takie jak dozwolone są tylko seksowne lub romantyczne, niegrzeczne słowa.

Możesz to urozmaicić, wybierając robienie tego, co zaklęła twój partner. Możesz także wybrać nagrodę w postaci pocałunku po zdobyciu określonego punktu lub możesz zrobić to niegrzecznie, zdejmując część ubrania. Romantyczny scrapple to gra obowiązkowa dla każdej pary.

Ruletka do picia

Wszystko jest zabawne z odrobiną alkoholu w systemie, a picie ruletki polega na zabawie. Aby zagrać w tę grę, będziesz potrzebować drinków, najlepiej alkoholu. Lub możesz użyć napoju bezalkoholowego, jeśli chcesz.

Ta gra wymaga, aby jeden z was zadał pytanie, a drugi udzielił biegunowej odpowiedzi (tak lub nie). Jeśli odpowiedź jest twierdząca, osoba zadająca pytanie musiałaby się napić. Jeśli odpowiedź brzmi: Nikt nie musi pić.

Ruletka do picia może być świetnym sposobem na poznanie partnera. Możesz spersonalizować grę za pomocą wybranego przez siebie drinka i zabawnych pytań, na które zgadza się twój partner.

Nigdy przenigdy

Idealna gra dla par .

Nigdy przenigdy to popularna gra, w którą gra się od dziesięcioleci. Być może grałeś w nią w szkole średniej, a nawet na studiach, i jest to gra, którą powinieneś wypróbować ze swoim partnerem. Ta gra jest prosta i przyjemna. Może to być dobry sposób na spędzenie weekendu i złagodzenie stresu w dni powszednie.

Potrzebujesz kartki papieru, na której z jednej strony napiszesz „Nigdy”, a z drugiej „Mam” i gotowe. Zaczynasz od zadawania pytań, które dotyczą czegoś, co twoim zdaniem twój partner zrobił wcześniej lub nigdy wcześniej nie zrobił. Ta gra to fajny sposób poznać swojego partnera i możesz urozmaicić to pudełkiem pizzy i butelką wina.

Następny: 100 brudnych pytań Nigdy przenigdy

Prawda czy wyzwanie

Prawda czy wyzwanie może być jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Jest tak popularny, że jest tematem hollywoodzkich hitów. Prawda czy wyzwanie nigdy się nie zestarzeje i jest fajną grą, którą powinieneś wypróbować ze swoim partnerem.

Ty i twój boo i walczcie ze sobą, prowokując się nawzajem lub zadając sobie zabawne pytania. Ta gra to sposób, aby dowiedzieć się więcej o swoim partnerze, a nawet zrobić te niegrzeczne rzeczy w twojej głowie. Możesz wymyślić kilka pytań typu prawda czy wyzwanie i urozmaicić swój związek tymi zabawnymi pytaniami.

Romantyczny Polowanie na padlinożerców

Jako dzieci, a nawet jako dorośli, mogliście bawić się w Treasure Hunt. Znasz dreszczyk emocji, który towarzyszy podążaniu za wskazówkami, aby odkryć ukryty skarb, i poczucie spełnienia, które towarzyszy odkryciu skarbu. Możesz wykorzystać to ekscytujące uczucie odkrywcy, tworząc romantyczne polowanie na padlinożerców.

Możesz zaprojektować romantyczne polowanie ze wskazówkami dla swojego partnera, aby znaleźć skarb. Skarb może być prezentem, o którym możesz być kreatywny. Zaprojektuj polowanie i zostaw romantyczne wskazówki w postaci notatek lub wskazówek. Wskazówki doprowadzą twoją partnerkę do nagrody, którą może być romantyczna kolacja lub seksowna sukienka na wieczorne wyjście.

Gotowanie/Jedzenie Wyzwanie

Domyślam się, że lubisz podchodzić do swojego partnera, gdy jest w kuchni, chwytać go od tyłu i obsypywać pocałunkami. Gotowanie z partnerem to romantyczna czynność, więc dlaczego nie zamienić tego w romantyczną grę.

Jeśli lubisz gotować ze swoim partnerem, możesz zrobić z tego zabawną weekendową grę dla par, w której weźmiesz udział w wyzwaniu związanym z gotowaniem lub pieczeniem. Możesz upiec lub ugotować coś, co oboje lubicie i sprawić, że będzie to zabawne, ustawiając minutnik.

Ty i twój partner możecie zaangażować się w gorący romans w parze, jednocześnie dowiadując się, kto jest lepszym szefem kuchni.

Po ugotowaniu ty i twój partner możecie wziąć udział w konkursie jedzenia, jeśli nie lubisz gotować, możesz po prostu zamówić i wziąć udział w konkursie jedzenia. Ta gra o gotowaniu/jedzeniu może pomóc w podnieceniu waszego związku i jest dobrym sposobem na wygłupy dla par.

Stoi czy nie

To ekscytujące rodzinny teleturniej można przekształcić w zabawną grę dla par. Z odrobiną gotówki i listą życzeń, ty i twój partner możecie być gotowi na noc pełną wrażeń.

Możesz zamienić ten zabawny teleturniej w prywatną grę miłosną, umieszczając plik gotówki obok romantycznego życzenia. Twój partner decyduje, czy jest umowa, czy nie. Twój partner może również złożyć kontrofertę, aby uczynić grę bardziej ekscytującą.

Deal or No Deal to zabawny sposób dla ciebie i twojego boo na rozładowanie stresu związanego z podejmowaniem decyzji, a jednocześnie zbliżenie się jako para.

9 miejsce z 21 najlepszych gier dla par w 2022 roku

Koło fortuny

Prawdopodobnie pamiętasz, jak siedziałeś z rodziną, a wszyscy byli przyklejeni do ekranu telewizora, oglądając jeden z najsłynniejszych teleturniejów w Ameryce. Koło fortuny może nadal być jednym z twoich ulubionych programów dla dorosłych ze względu na emocje związane z nieprzewidywalnością.

Czy wyobrażałeś sobie granie w romantyczne i seksowne koło fortuny ze swoim partnerem? Możesz zamienić słynny teleturniej w ekscytującą parę gier. Wszystko, co musisz zrobić, to zbudować koło i wydrukować różne ekscytujące rzeczy, które ty i twój partner możecie zrobić.

Opcje na kole mogą być zabawne, romantyczne, a nawet niegrzeczne. Twój partner może toczyć się i robić wszystko, co jest w miejscu, w którym koło się zatrzyma.

Następny: 50 Kameralny Pytania, które należy zadać swojemu chłopakowi

Cegły budowlane

Niektóre pary są przydatne i lubią robić razem fajne rzeczy. Jesteś jedną z takich par, możesz spróbować gry w klocki. Gra w klocki to popularna gra wśród dzieci, ponieważ jest to fajny sposób na zabicie czasu.

Ty i twój partner możecie wykorzystać grę w klocki jako sposób na spędzenie wspólnego czasu. Możesz budować różne rzeczy, które przemawiają do twoich upodobań i pozwolić płynąć kreatywnym sokom.

Puzzle

Puzzle są zabawne i ekscytujące. Do wyboru są różne formy łamigłówek, więc zawsze jest jedna łamigłówka, która przemawia do twojego poczucia podniecenia. Jeśli twój partner lubi stymulujące intelektualnie gry, puzzle to dla was dobry sposób na dobrą zabawę.

Możesz albo rywalizować ze sobą, albo oboje możecie rozwiązać zagadkę. Oba są ekscytującymi i zabawnymi sposobami na udział w konkursie dla małych par.

Drobnostki

Ciekawostki i zabawne fakty są zawsze ekscytujące. Ty i twój boo możecie ustalić kilka zabawnych faktów, które mogą być zarówno zabawne, jak i być dobrym sposobem na wniesienie nostalgii do waszego związku. Możesz wymyślić zabawne i niejasne fakty, które spodobają się Twojemu partnerowi.

Fakt może dotyczyć was samych, waszych ulubionych, programów telewizyjnych, artystów, miejsc, które oboje odwiedziliście, faktów z waszej pierwszej randki itp.

Bitwa na wzrok

Pary zawsze powinny znaleźć sposób na wygłupy i wniesienie dziecięcej ekscytacji do swojego związku. Rywalizacja w gapieniu się to jedna z najgłupszych gier, jakie ty i twój partner możecie wypróbować.

Konkurencja wzrokowa nie wymaga wiele planowania, a jej spontaniczność czyni ją ekscytującą. Możesz po prostu zamknąć oczy swojemu partnerowi, zwłaszcza gdy najmniej się tego spodziewa. To pewny sposób na rozśmieszenie partnera, a także przypomnienie sobie, jak to jest patrzeć w oczy partnera. osoba, którą kochasz .

Dwie prawdy i kłamstwo

Jeśli twój związek jest nowy i próbujesz wymyślić nowe sposoby na lepsze poznanie się, Dwie prawdy i kłamstwo jest idealną grą. Twój partner może powiedzieć trzy rzeczy, z których jedna jest fałszywa, a ty musisz wykryć fałsz.

Możesz sprawić, że gra będzie bardziej ekscytująca, popijając drinka, gdy ty lub twój partner zgadniecie. Możesz też sprawić, że będzie niegrzecznie, zdejmując część ubrania.

Następny: 20 Gry do grania ze swoim chłopakiem / dziewczyną / znaczącą osobą

Gry wideo

Gry wideo są uważane za męskie, jednak mogą być ekscytującym sposobem na zbliżenie się do partnera. Spróbuj wręczyć swojej dziewczynie drugi pad podczas grania w Call of Duty, Fifa, Need For Speed, Mortal Kombat itp.

Nauczenie swojej dziewczyny, jak grać w gry wideo, to jeden z najlepszych sposobów na dobrą zabawę dla par. Oglądanie jej poważnej twarzy i jej wysiłków, by wygrać, może być urocze i całkiem atrakcyjne.

Nigdy nie zrozumiesz tego uczucia, dopóki nie spróbujesz. Wypróbuj to, a być może nigdy nie będziesz w stanie przestać.

Gry planszowe

Istnieje niezliczona ilość gier planszowych, z których możesz wybierać. Te gry mogą być dobrym sposobem na zabranie Ciebie i Twojego partnera w nostalgiczną podróż do dzieciństwa. Od Snake and Ladders, przez Zakazaną Wyspę, aż po Warcraft — możliwości są nieograniczone.

Możesz wypróbować niektóre z tych gier i wybrać tę, która jest najbardziej zabawna dla Ciebie i Twojego partnera.

Gry karciane

Włączone światła dyskotekowe, trochę muzyki i kilka ujęć podczas rozdawania kart przywodzi na myśl Las Vegas. Możesz przenieść atmosferę Vegas prosto do swojego salonu podczas romantycznej nocy z grami.

Możesz wybierać spośród Monopoly, Crowns, Five itp., aby zapewnić Tobie i Twojemu partnerowi tradycyjny wieczór zabawy dla par.

Szarady

Chociaż jest to zwykle gra zespołowa, ty i twój partner możecie nadal cieszyć się zabawną grą. Możesz ustawić wskazówki, które są znane wyłącznie tobie. Może to być zabawne, a także przywoływać wspomnienia zabawnych czasów.

19 z 21 najlepszych gier dla par w 2022 roku

Tenis stołowy

Niektóre pary lubią wyczerpujące gry, a ping pong to ekscytująca gra w pomieszczeniu. Ty i Twój partner możecie zaangażować się w zabawne pojedynki, jednocześnie wykorzystując je jako środek do ćwiczeń.

Zabawa w chowanego

Ta gra z dzieciństwa może przybrać romantyczną formę, którą ty i twój partner możecie wypróbować. Jeden z was może się ukryć, podczas gdy jeden próbuje znaleźć drugiego. Możesz sprawić, że zabawa będzie przyjemniejsza, rzucając wskazówki, a nawet może to być niegrzeczny zwrot akcji, gdy zostawisz ślad ubrań, który może zaprowadzić partnera do twojej kryjówki.

Następny: 150 Pytania dla par – Poznaj swojego partnera

To czy tamto

To zabawna gra łącząca pary. Ta gra pozwala dowiedzieć się więcej o swoim partnerze, jednocześnie dobrze się bawiąc. To lub tamto umożliwia zadawanie partnerom zabawnych pytań na temat tego, czym się zajmują wolałbym robić lub mieć.

Dla tych, którzy są w nowym związku, ta gra to świetny sposób, aby dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem. Jeśli jesteś w związku od dłuższego czasu, jest to sposób, aby twój partner powiedział ci rzeczy, których chciałeś się o nim dowiedzieć.

Gry to zabawny sposób na spędzenie czasu z partnerem, a jednocześnie lepsze poznanie się. Jeśli uważasz, że twój związek potrzebuje trochę więcej emocji lub szukasz sposobu na ponowne rozpalenie iskry w związku, te zabawne gry mogą być odpowiedzią, której szukasz.

Do Pary :

150 pytań dla par
100 pytań do gry dla nowożeńców
60+ Związek Wolałbyś mieć pytania
100 brudnych pytań Nigdy przenigdy
Wolałbyś pytania dla par