21 pytań, które należy zadać swojej dziewczynie

  Pytania, które należy zadać swojej dziewczynie

Słynna (a już nieżyjąca) Coco Chanel powiedziała kiedyś: „Dziewczyna powinna mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczność”.

A kim my jesteśmy, żeby kłócić się z panną Chanel? Jeśli zamierzasz zdobyć „wspaniałą” dziewczynę, musisz się wyróżniać. Nie martw się, zapewniamy Ci ochronę.

Czytaj dalej. 👇Wiemy, jak tam jest trudno. Scena randkowa jest INTENSYWNA i jeśli chcesz mieć najszybszą drogę do zwycięstwa, musisz wiedzieć, jak zaintrygować umysł kobiety.

Jak więc odróżnić się od stada?

Łatwo.

Zadawaj lepsze pytania!

Oto nasze 22 najważniejsze pytania, które MUSISZ zadać zapytaj tej dziewczyny zakochujesz się. Nie marnuj nawet sekundy swojego cennego życia na dziewczynę, która nie jest fantastyczna.

Uczciwe ostrzeżenie, numer 12 może cię zaskoczyć, ale nie martw się, wyjaśnię, dlaczego jest to NAJWAŻNIEJSZE pytanie, które należy zadać — kiedy już tam dotrzemy. Do tego czasu usiądź wygodnie, podnieś nogi i ciesz się jazdą!

Uważasz, że facet powinien płacić za randki?

To pytanie jest ważne, ponieważ mówi ci, czego ona oczekuje! Czy możesz sobie wyobrazić kłótnię o rachunek, gdy już go otrzymasz? (To nie byłoby Bueno.)

Gdybym poprosił twojego brata (lub siostra) jaka była najbardziej wstydliwa rzecz, jaka ci się przydarzyła, co by powiedzieli?

To pytanie jest wyjątkowe. To nie jest coś, o co twoja dziewczyna prawdopodobnie była pytana wcześniej. Dodatkowo dostaniesz całkiem zabawne historie!

Zalecana: 100 Zapoznaj się z pytaniami

Czy kiedykolwiek zdradziłeś komuś sekret?

To świetne pytanie, ponieważ ją rozśmiesza! Oczywiście, że zdradziła sekrety! Zapytaj kilku dobrych pytania uzupełniające a może zdradzi ci sekret. 🤫

Gdybyś mógł wymyślić dowolny smak lodów, jaki by to był?

Odkryliśmy, że rozmowy, ogólnie, ale szczególnie z dziewczynami, mają tendencję do przewidywalnego schematu. Lubimy wrzucać ten, żeby wszystko pomieszać! I kto wie, może ma jakąś słodką kombinację, o której nie pomyślałeś.

Czy widziałeś kiedyś ducha?

To zabawne pytanie. Nigdy nie wiesz gdzie ta odpowiedź cię zabierze ! Opowiedziano nam kilka strasznych historii!

Jaki jest twój ulubiony kwiat?

To pytanie jest ważne, jeśli chcesz oddzielić się od mas i złapać tę wspaniałą dziewczynę. Bycie spontanicznym i kupowanie prezentów jest częścią bycia dobrym chłopakiem. Rozumiemy. To pokolenie współczesnych dziewcząt jest twarde i wiele twierdzi, że nie chce kwiatów, i to jest w porządku. Ale cokolwiek nie zapomnij o tej prawdzie. Wbrew temu, co mówią, każda dziewczyna (tak, każda dziewczyna) potajemnie ma nadzieję, że zostanie zaskoczona kwiatami! Więc, Zadaj pytanie i upewnij się, że kupujesz WŁAŚCIWE cholerne kwiaty! (Dobrze wydane pieniądze, jeśli wiesz, co mamy na myśli 😬)

Zalecana: dwadzieścia jeden Pytania, które należy zadać dziewczynie

Gdybyś mógł ponownie przeżyć dowolne wspomnienie, które by to było?

To potencjalnie niebezpieczne pytanie (mimo to uważamy, że warto je zadać). Jest to niebezpieczne, ponieważ możliwe, że jej najściślej zachowane wspomnienie dotyczy zmarłego rodzica, rodzeństwa lub przyjaciela. Mimo to pytania takie jak to przybliżają cię do niej, gdy ujawnia niezwykle osobiste wspomnienia.

Jakie jest najzabawniejsze kłamstwo, jakie kiedykolwiek powiedziałeś?

Uwielbiamy to pytanie, ponieważ jest to pewny sposób na przełamanie lodów i rozśmieszenie was obojga.

Wolałbyś spędzić dzień z Hermioną Granger (Harry Potter) czy Sabriną (Chilling Adventures of Sabrina)?

Nie daj się zwieść. To pytanie jest znamienne! Jeśli musisz wyjaśnić, kim są ci dwaj sławni czarownice wtedy uciekasz, ona nie jest warta twojego czasu.

Czy kiedykolwiek zakochałeś się w postaci z kreskówki?

Oczywista odpowiedź brzmi: TAK! (A jeśli jest to postać z anime, to jeszcze lepiej, amirite?)

Zalecana: 100 Pytania, które należy zadać dziewczynie w tekście

Wolałbyś spędzić resztę życia bez mięsa i seksu?

W zależności od tego, jak daleko zaszedł twój związek, może to sprawić, że się zarumieni. (W porządku!) Daj jej odpowiedź, a jeśli wybierze całe życie mięsa… cóż, może nadszedł czas, aby przejść dalej.

Jakie masz relacje z tatą?

To może wydawać się głupie pytanie w końcu, dlaczego miałoby Cię to obchodzić? Cóż, badania są w toku, a liczby nie kłamią. Nauka udowodniła, że ​​dziewczęta, które mają dobre relacje z ojcami, są lepszymi partnerami seksualnymi. Nasza rada? Szukaj dziewczyn bez problemów z tatusiem.

Zalecana: 20 Tematy do rozmowy Tych na zewnątrz Z dziewczyną

Do czego jesteś zobowiązana?

Zaangażowanie jest bardzo ważne dla utrzymania pasji, rozwiązywania konfliktów i ogólnego sukcesu w długoterminowych związkach. Czy jest bardziej zorientowana na rzeczy materialne i powierzchowne. Lub nie może się doczekać zaangażowania w karierę i rodzinę.

Jak doświadczasz miłości w związku?

Ogólna zdolność odczuwania miłości jest bardzo ważna, jeśli chodzi o pielęgnowanie i utrzymywanie relacji. Kompatybilne osoby mają również tendencję do wyrażania miłości w podobny sposób. Jak się przy niej czujesz, czy ona ma doświadczenie i dojrzałość do rozwijania związku razem z Tobą, pokaże, że masz takie same przemyślenia, jeśli chodzi o miłość.

Co Cię kręci?

Kompatybilność seksualna jest często zaniedbywana, ale jest bardzo ważna dla dobrego związku. Podniecenie w różnych okolicznościach może pokazać jej oczekiwania seksualne.

Następny : Ponad 100 brudnych pytań, które możesz zadać swojej dziewczynie

Najszczęśliwsze chwile w twoim życiu? Najbardziej przygnębiające momenty?

Nie możesz traktować tych pytań jako miernika skrajności emocjonalnych partnera. Zwróć uwagę na jej szczęśliwe i przygnębiające wspomnienia, na pewne czynniki wyzwalające jej emocje. Jakie czynniki mówią ci o tym, jak ogólnie reaguje na to doświadczenie?

Jaki jest Twoim zdaniem idealny związek?

Jej idealny związek nie musi być tym, na co patrzy w tej chwili, ale wskazuje na jej oczekiwania wobec związku. Jeśli wciąż marzy o księciu na białym koniu, jasne jest, że nie jest damą w opałach. Jej odpowiedź powie ci, o jakim związku myśli i/lub czego doświadcza.

Jakie jest Twoje zdanie na temat małżeństwa?

Dobrze byłoby mieć pozytywne nastawienie do małżeństwa, nawet jeśli nie jest ono specjalnie zainteresowane tym samym. Każda negatywna postawa w kwestii zaangażowania jest oznaką, że nie jest gotowa na związek. Ważne jest również, aby upewnić się, że nie stara się ustatkować tylko dlatego, że znalazło kilka siwych włosów.

Opisz, co chcesz osiągnąć w tym roku.

Związek wymaga dużo energii. Osoby niezwykle zapracowane i bez harmonogramu mogą nie być w stanie zainwestować w poważny związek. Miej się na baczności, jeśli na przykład chcesz być poważny z kobietą, która potrzebuje sekretarki, która wtłoczy cię w jej grafik.

Zapytaj ją, kiedy myśli, że się ustatkuje.

Każda reakcja obejmująca reakcję unikania wskazuje, że nie jest gotowa. Kobieta, która swoje myśli skupia na związku, pewnie i szybko odpowie na to pytanie. Wspomni również o standardach, jakich oczekuje się od partnerów i relacji.

Prosi ją, aby opisała swoje relacje z rodziną i przyjaciółmi.

Czy nadal spotyka się z kolegami z liceum, z którymi pije do rana, czy może zawęziła krąg znajomych i wie, kiedy i po co wychodzi? Czy ma dobre relacje z rodziną? Jej odpowiedzi pomogą ci lepiej ją poznać.

Nie ma dobrych ani złych odpowiedzi. W każdym razie poszukiwanie dziewczyny, która chce tego samego co ty, jest najlepszym sposobem na uniknięcie potencjalnie złego i stresującego związku.

W jaki sposób mężczyzna może od razu cię zdobyć?

Zapytaj ją, co mężczyzna musiał zrobić, żeby od razu była jego, a jeśli jesteś w stanie to zrobić, zrób to teraz.

Zawsze możesz rzucić w rozmowę słodki żart, z którego ona by się śmiała. Nawet jeśli słyszała to już setki razy lub jest to prawdziwy frazes, na pewno się roześmieje. Może ci się to wydawać głupie lub może ci się wydawać, że to naprawdę krępujące, ale uwierz mi, kiedy wróci do domu po spotkaniu, na pewno to sobie przypomni i znów się uśmiechnie.

Więc po prostu bądź odważny z dowcipnymi żartami, takimi jak „Czy to boli, gdy spadłeś z nieba?”, „Czy mogę pożyczyć telefon, moja mama kazała mi do niej zadzwonić, jak tylko się zakochasz?” „Muszę wezwać policję, prawo nie wygląda tak dobrze. „Wyniki poznacie już jutro.

Następny : 30 brudnych emotikonów i kombinacji do wysyłania SMS-ów

Otóż ​​to! Oto nasze Top 22. A teraz wyjdź, przełam lody i poznaj wspaniałe dziewczyny!

Ale… nie idź jeszcze. Mamy kilka porad z ostatniej chwili, którymi możemy się z Tobą podzielić.

Bez zbędnych ceregieli, oto twoja ostatnia złota samorodek mądrości: nigdy nie zapominaj, kim jesteś. Bez względu na to, jak wspaniała może być, żadna dziewczyna nie jest warta wymiany twojej duszy.

Jak Bernarda Barucha doskonale podsumował: „Bądź tym, kim jesteś i mów, co czujesz, ponieważ ci, którzy mają coś przeciwko, nie mają znaczenia, a ci, którzy się liczą, nie mają nic przeciwko”.

Życie to przygoda, żyj głośno!