25 Będąc pojedynczymi cytatami

  Bycie pojedynczym cytatem

Gotowy do mieszania. Samotny wilk. Pojedynczy Pringle. Na zawsze sam. Czy kiedykolwiek grupa przyjaciół lub krewnych przykleiła Ci etykietkę do czoła, która nigdy nie wydawała się być zadowolona z Twojego statusu w związku?

A może jesteś pesymistą zmęczonym szybkimi randkami. Tak trudno jest stawić czoła odrzuceniu lub wzbudzić nadzieje, gdy jesteś w fazie miesiąca miodowego. Czy jest sens szukać mitycznego „Jednego”?

Nie jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na to pytanie. Uważamy jednak, że warto medytować nad stanem bycia singlem. Pokazaliśmy ci jak napisać do dziewczyny po raz pierwszy garść zalotne linie na podryw kiedy nie czujesz się najlepiej, a nawet jak postępować zdobywając swoją ostatnią sympatię . Ale życie to nie tylko relacje. Poczucie kompletności na własną rękę jest nie tylko spokojne, ale kluczowe dla bycia osobą, która uszczęśliwia swojego partnera (jeśli zdecydujesz się go mieć). Czytaj dalej, aby znaleźć 25 niezapomnianych pojedynczych cytatów na temat radości i wstrząsających realiów, które otaczają samotność.25 cytatów o byciu singlem

Musisz przestać nosić swoją kość krzyżową tam, gdzie powinien być twój kręgosłup. – Richard z Teksasu, Jedz, módl się, kochaj

Ilu z nas spędza więcej czasu na pragnieniu niż na decyzji? Jeśli partner jest tym, czego chcesz, przykręć swoją odwagę do miejsca, w którym się trzymasz, i idź tam! Przestań wrzucać monety do studni i podejmij kroki, aby wprowadzić zmiany w swoim życiu.

Jestem singlem, bo taki się urodziłem. – Jest Zachód

Trudna pigułka do przełknięcia, ale całkowicie prawdziwa. Nie miałeś nikogo na swoim wejściu i nie zabierasz nikogo ze sobą na wyjście. Nic nie tracisz, stając się najbardziej godną zaufania osobą w swoim życiu.

Jeśli naprawdę chcesz być szanowany przez ludzi, których kochasz, musisz im udowodnić, że możesz bez nich przetrwać. Michaela Basseya Johnsona

Ten cytat nie dotyczy tylko potrzebujących partnerów – dotyczy tego, czy jesteś pewną siebie osobą z własną indywidualnością. Uważaj, aby twoje własne zdolności, ambicje i osobowość nie znalazły się w cieniu związku.

Ten śpi najszybciej, kto śpi sam – Richarda Avedona

Nie dotyczy to nas wszystkich, ale z pewnością dotyczy wielu szczęśliwych singli, którzy odpowiadają tylko przed sobą i mają tylko jeden zestaw problemów. Nie każdy uważa opiekę nad drugą osobą za przywilej.

Mądry jest ten, kto zna innych. Ten, kto zna siebie, jest oświecony. – Lao Tzu

Istnieją pewne rodzaje samokontemplacji, które cierpią, gdy jesteśmy oddani innej osobie. Nasze zdyscyplinowane, duchowe ja może nie otrzymać uwagi, na jaką zasługuje, mimo że chętnie kierujemy tę uwagę na naszego partnera.

Bycie singlem niekoniecznie oznacza, że ​​jesteś dostępny. Czasami musisz umieścić na sercu tabliczkę z napisem „Nie przeszkadzać”. – Wiz Khalifa

Poświęcenie czasu na uzdrowienie, czas na ucieczkę lub po prostu czas na ponowne poznanie siebie jest bardzo odżywcze. Wyznacz swoje granice i wzmacniaj je z miłością.

Nigdy nie znalazłem towarzysza, który byłby tak przyjazny jak samotność. – Henry David Thoreau

Thoreau zrobił sztukę ze swojej izolacji i to prawda, że ​​niektórzy ludzie wolą własne towarzystwo. Pozostanie singlem może ci pomóc w kultywowaniu nawyku zadowalania się ciszą.

Kiedyś myślałam, że najgorszą rzeczą w życiu jest samotność. To nie jest. Najgorszą rzeczą w życiu jest skończyć z ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się samotny. – Robina Williamsa

Jeszcze bardziej smutny po śmierci Williamsa, ten cytat przypomina nam, że bycie „razem” nie gwarantuje poczucia bycia włączonym, kochanym czy wspieranym. Bycie singlem bije zimnego partnera każdego dnia tygodnia.

Najpierw kochaj siebie, bo to z nim spędzisz resztę swojego życia życie z. – Nieznany

Czy troszczysz się o siebie tak, jak troszczysz się o innych? Ponieważ jesteś tym, z którym utknąłeś na wieczność. Traktuj swoje odbicie z miłością i staraj się kontrolować negatywny dialog wewnętrzny.

Jeśli naprawdę chcesz być szczęśliwym singlem, musisz przestać traktować bycie singlem jako irytujący czas, który mijasz między związkami i zaakceptować to. Zamiast skupiać się na tym, czego Ci brakuje, skup się na tym, co masz: Ty. – Natalia Lu

Nie musisz być w stanie liminalnym za każdym razem, gdy nie jesteś po uszy. Jesteś wystarczający. Jesteś ważny. Zamiast gonić kogoś innego, stań się osobą, którą uznasz za godną ścigania!

Zbyt wiele kobiet rzuca się w romans, bo boją się samotności, a potem zaczyna iść na kompromisy i traci swoją tożsamość. nie zrobię tego. – Julia Delpy

Strach przed samotnością jest zrozumiały, ale nie jest usprawiedliwieniem dla duszenia się w procesie poszukiwania partnera. Pamiętaj, że związek musi opierać się na równych sobie, a nie na dostosowywaniu się do pomysłów innych.

Miłość jest tak krótka, zapominanie jest tak długie. – Pabla Nerudy

Ironia poety miłosnego, ale im głębiej upadniesz, tym dłuższa będzie wspinaczka. Nie mówimy, że powinieneś zostać pustelnikiem, ale niewiele boli bardziej niż prawdziwe złamane serce. Czy zaryzykowałbyś?

Zadawaj się z najszlachetniejszymi ludźmi, jakich możesz znaleźć; czytać najlepsze książki; żyj z potężnymi; ale naucz się być szczęśliwym w samotności. – Saula Bellowa

Żyj na wysokim poziomie, zaprzyjaźniaj się ze wszystkimi, rozkoszuj się swoim dobrym towarzystwem – masz tylko jedną szansę. Ale nawet jeśli lubisz towarzystwo innych ludzi i jesteś szczęśliwy, gdy jesteś z ukochaną osobą, zadowolenie z siebie jest niezbędne.

Nie szukam swojej drugiej połówki, bo nią nie jestem. – Nieznany

W przeciwieństwie do puzzli, nie ma w tobie nic niekompletnego. Inny człowiek nie może i nie powinien wypełniać luk w tobie – to twoja odpowiedzialność i twój niesamowity przywilej.

Niedaleko stąd jest radość, wiem, że jest. To nie wszystko, czym jesteś. – Śnieżny Patrol

Nie będziemy udawać, że bycie singlem to zawsze wybór. Pamiętaj, że sposób, w jaki zakończyły się Twoje związki, nie definiuje Cię, a szczęście można znaleźć na milion różnych sposobów – czasem tuż za rogiem, całkowicie oddzielone od miłości.

Na pytanie, dlaczego jestem singlem, odpowiadam po prostu; Uważam się za czarną perłę rzadką w mojej autentyczności, dodającą tajemniczego piękna nielicznym wybranym, którzy potrafią rozpoznać, a jeszcze mniej, którzy doceniają moją wartość. – Sanjo Jendayi

Jest tylko jeden z was! Bądź dumny ze swojej rzadkości, ze sposobu, w jaki rozjaśniasz życie ludzi i wzbogacasz swoje otoczenie. Nigdy nie sprzedawaj się komuś, kto nie widzi twojej wartości.

Samotność była oznaką siły i chęci zatroszczenia się o siebie. – Jenni Ferrari-Adler

Wolny lub zaangażowany, należysz do siebie. Traktuj siebie jak cenną własność i przyjmij obowiązek dbania o siebie; umysł, ciało i duszę.

Jesteś płomieniem, nie ćmą. A twoim zadaniem jest płonąć z przekonaniem. – Heidi Priebe

Czy kiedykolwiek byłeś oskarżany o to, że wydajesz się zbyt chętny do randkowania? Albo pogoni za jakąkolwiek szansą na miłość? Chociaż możesz uważać się za niegodnego uwagi, ktoś myśli ty są zastraszająco, nieprzystępnie wyjątkowe. Nie ukrywaj tego światła: pozwalanie swojej osobowości świecić jest tym, co przyciągnie do ciebie ludzi.

„Chcesz być singlem?” Powiedziałem tak. A potem powiedziałem jej, że uważam, że singiel to głupie określenie. To sprawiało, że brzmiało to tak, jakbyś nie był do nikogo przywiązany, niepodłączony do niczego. Wolałem określenie liczba pojedyncza. Jak w indywidualnym. – Dawid Lewitan

Brak partnera na ramieniu nie oznacza, że ​​jesteś odcumowany – możesz być swoją własną kotwicą. Nie muszą być punktem podparcia, wokół którego obraca się Twoje życie – to Twoje miejsce i Twoja przestrzeń do rozwoju jako istoty ludzkiej.

Musimy pogodzić się z perspektywą wielu lat samotności, aby mieć jakiekolwiek szanse na stworzenie dobrego związku, w przeciwnym razie pokochamy niebycie singlem bardziej niż kochamy partnera, który nam tego oszczędził. – Szkoła życia

Najczęstszym i prawdopodobnie najgorszym powodem znalezienia partnera jest nienawiść do samotności lub miłość do idei miłości. Wskakiwanie do związku, ponieważ masz dość samotnych nocy, to przepis na bezinteresowne, płytkie więzi. Poświęć trochę czasu na zastanowienie się nad przyszłością, w której będziesz singlem i szczęśliwym człowiekiem.

Ci, którzy wyruszają w samotność, to Lewis i Clarkowie prowadzący pionierski styl życia z kilkoma mapami, nieoczekiwanymi zasadzkami i nieskończoną liczbą przygód. Na tym polega jego chwała. – Barbary Feldon

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż możliwość stawienia czoła nieoczekiwanemu. Nie ma nikogo, z kim można się skonsultować przed impulsywną podróżą, nikogo, z kim można by spierać się o harmonogram dużych zmian i dreszczyk emocji związany z ryzykowaniem wszystkiego dla własnej przyjemności.

Dowiedz się, kim jesteś, zamiast czekać, aż jakaś magiczna osoba wejdzie do twojego życia i sprawi, że będziesz bardziej żądny przygód, bogatszy, milszy, mądrzejszy, bardziej seksowny lub bardziej zrelaksowany we własnej skórze. […] Na koniec każdy chce być kochany i doceniany, a nie obciążony swoimi nierozwiązanymi sprawami. – Andrzej Bain

Czy jesteś w związku, ponieważ chcesz być naprawiony, czy dlatego, że chcesz naprawić kogoś innego? Oba są trudne. Żadne z nich niekoniecznie obiecuje długo i szczęśliwie. Jesteś swoim najlepszym przyjacielem – ty może znaleźć kontrolę nad własnymi okolicznościami.

Chodzi o zakochanie się w sobie i dzielenie się tą miłością z kimś, kto cię docenia, zamiast szukać miłości, która zrekompensuje deficyt miłości własnej. – Ziemia Kitt

Nie prowokuj katastrofy, prosząc kogoś, by cię kochał, kiedy nie wierzysz, że zasługujesz na miłość. To zwątpienie wkrada się do każdej części twojego życia, w tym do twojego związku! Wiedz i wierz, że jesteś godzien dobrych rzeczy.

Osoba, która nudzi się, gdy jest sama – jak mi się wydaje – jest w niebezpieczeństwie. – Andriej Tarkowski

Najgorsze głosy w naszej głowie są najgłośniejsze, gdy jesteśmy sami. Nauka zakładania im smyczy pomaga nam niezależnie od tego, czy jesteśmy singlami, czy nie, ale także czyni nas bardziej rozważnymi ludźmi, którzy doceniają nasze szczęście.

Uczę się kochać dźwięk moich stóp oddalających się od rzeczy, które nie są dla mnie przeznaczone. – Nieznany

Niezależnie od tego, czy wierzysz w przeznaczenie, czy nie, w życiu każdego z nas są punkty zwrotne, które pojawiają się pod postacią złamanego serca. Twoja podróż nie zaczyna się i nie kończy wraz ze związkiem lub odejściem innej osoby z Twojego życia. Nadal jesteś w centrum uwagi – zachowuj się tak.

Więcej cytaty :

46 Cytaty z Ricka i Morty'ego // 55 Cytaty SpongeBoba // 55 Cytaty z życia
73 Romantyczne cytaty miłosne // 55 Cytaty miłosne dla niej // 55 Cytaty miłosne dla niego