25 małych żartów Johnny'ego

  Małe żarty Johnny'ego

Każdy może cieszyć się dobrym żartem. Najczęściej powodem, dla którego żart jest zabawny, jest naśmiewanie się z kogoś lub czegoś. W przypadku żartów o Małym Johnnym, Johnny zawsze jest wyśmiewany lub zaczepiany przez inne osoby. Często pojawiają się z pewnym niezrozumieniem tego, co zostało powiedziane lub kalamburami, i stąd bierze się nasza radość. Istnieją tysiące różnych dowcipów o Małym Johnnym, ale te są zdecydowanie najlepsze.

25 najlepszych dowcipów o małym JohnnymMatka: „Johnny, jak daleko zaszedłeś w swojej pracy?”

Mały Johnny: „Cóż, około sześciu mil”.

Daisy: „Dlaczego masz skarpetki w dwóch różnych kolorach? Jeden jest niebieski, a drugi zielony”.

Mały Johnny: „Nie jestem pewien. To dziwne. W domu była jeszcze jedna para dokładnie taka jak ta”.

Podczas oceniania esejów nauczyciel zauważył, że praca Małego Johnny'ego na temat „Zwierzaków rodzinnych” była taka sama jak praca jego brata. Zapytała więc: „Dlaczego przepisałeś pracę domową swojego brata?”

Mały Johnny powiedział: „Nie, nie zrobiłem tego! Po prostu mamy te same zwierzaki”.

Następny 56 Jaka jest różnica między żartami

Mały Johnny nienawidził chodzić do kościoła w każdą niedzielę. Podczas tego konkretnego kazania Johnny tak się nudził, że chciał po prostu wrócić do domu. Pochylił się do mamy i wyszeptał: „Myślisz, że moglibyśmy teraz wrócić do domu, gdybyśmy od razu dali mu pieniądze?”

Nauczyciel zapytał klasę, jak przeliterują słowo „słoń”. Mały Johnny podniósł rękę i powiedział: „E-L-E-F-A-N-T”. Kiedy nauczyciel powiedział, że to źle, powiedział: „Cóż, może to być złe, ale ja tak to piszę”.

Kiedy Johnny odkrył, co może zdziałać elektryczność statyczna, chodził dookoła i poraził wszystkie inne dzieci w swojej klasie. Co zrobiła jego matka? Uziemiła go.

Mały Johnny postanowił przebrać się za pirat na Halloween. Kiedy poszedł na cukierek albo psikus, jeden z dorosłych zapytał go: „Gdzie są twoi korsarze?” Johnny szepnął: „Są pod moją przepaską na oku”.

Następny 75 Głupich dowcipów

Nauczyciel poprosił klasę, aby wstała, jeśli kiedykolwiek poczują się głupio. Johnny jęknął, zanim wstał. Zapytała: „Więc Johnny czasami czuje się głupio?” Na co on odpowiedział: „Nie, ale musi być ci ciężko stać samemu”.

Kiedy zapytano klasę, co by zrobili, gdyby wygrali na loterii, Johnny nic nie powiedział i położył się na swoim miejscu. Powiedział, że jeśli trafi na loterii, będzie miał sekretarkę, która odpowie na pytanie.

Johnny próbował kupić w sklepie samochodzik za pieniądze z monopolu. Kasjer powiedział: „Nie ma mowy, żebym to wziął. To oszustwo.' Johnny powiedział: „Cóż, samochód też nie jest prawdziwy”.

Następny 55 Puk Puk Dowcipy

Johnny kilka dni wcześniej poprosił matkę o kieszonkowe. Powiedziała, że ​​nie, ale powiedział, że powie jej, co ich sprzątaczka powiedziała jego ojcu, kiedy jej nie było. Pieniądze przekazała mu matka. Johnny powiedział: „Wszystko, co tata powiedział, brzmiało:„ Upewnij się, że wypierzesz też moją bieliznę ”.

Nauczycielka małego Johnny'ego udała się do rodziny z wizytą domową. Kiedy dziadek Johnny'ego zobaczył ją idącą, kazał mu się schować. Johnny szybko powiedział: „Nie ma mowy. Musisz się ukryć, dziadku. Powiedziałem jej wczoraj, że muszę iść na twój pogrzeb.

Zapytany, kim chciał zostać, gdy dorośnie, Mały Johnny odpowiedział: „Detektywem. W ten sposób mogę być jak tata”. Nauczycielka uznała to za zaskakujące, ponieważ nie wiedziała, że ​​jest detektywem. Johnny powiedział: „O nie, on nie jest detektywem. Jest złodziejem.

Następny Laffy Taffy Żarty

W tym tygodniu na lekcji angielskiego Little Johnny's uczyli się interpunkcji. Kiedy doszła do miesiączki, Johnny zapytał: „Dlaczego miesiączki są tak ważne?” Nauczyciel poinformował go i zapytał, dlaczego chce wiedzieć. Powiedział: „Kiedy moja siostra powiedziała nam, że nie dostała okresu, mój ojciec zaczął krzyczeć, a mama zemdlała”.

Mały Johnny poprosił dziadka, by rechotał jak żaba. Zrobił to i zapytał, dlaczego Johnny chce usłyszeć jego rechot. Johnny powiedział: „Mama powiedziała, że ​​będziemy załadowani, kiedy będziesz rechotał”.

Mały Johnny i jego klasa rozmawiali o słowie „zdecydowanie”. Kiedy poproszono go o ułożenie go w zdaniu, jego koledzy z klasy całkiem skutecznie to zrobili. Johnny odezwał się, pytając: „Czy pierdy są solidne?” Wszyscy się śmiali i mówili, że nie. Zachichotał, mówiąc: „W takim razie zdecydowanie zrobiłem kupę w spodnie”.

Johnny został przyłapany na kopaniu dziury w swoim ogródku. Sąsiad zapytał, po co kopał, a Johnny odpowiedział: „Chce zakopać moją złotą rybkę”. Dziura była dość duża, więc sąsiad był zdezorientowany. Zapytał, dlaczego Johnny kopie tak głęboką dziurę. Johnny powiedział: „To musiało być! Moja złota rybka jest w twoim kocie.

Następny 25 małych żartów Johnny'ego

Nauczyciel zapytał, dlaczego ojciec Jerzego Waszyngtona nie ukarał go za ścięcie wiśni. Mały Johnny powiedział: „Spokojnie. Ponieważ topór był w rękach George'a.

Podczas zajęć plastycznych Mały Johnny postanowił narysować Boga. Nauczyciel powiedział, że nikt nie może wiedzieć, jak wygląda Bóg, więc jak mógł? Johnny powiedział: „Za kilka minut dowiesz się, jak wygląda”.

Nowe rodzeństwo Małego Johnny'ego płakało i krzyczało godzinami. Zapytał rodziców, skąd go wzięli. Odpowiadają: „Och, dostaliśmy go prosto z nieba”. Johnny powiedział: „Jezu. Rozumiem, dlaczego go stamtąd wyrzucili.

Podczas narad z rodzicami nauczyciele pytali uczniów, co robią ich rodzice. Mały Johnny powiedział, że jego ojciec jest magikiem. Nauczyciel zapytał, jaki jest jego ulubiony sztuczka magiczna jest. Johnny powiedział: „Cóż, on lubi przecinać ludzi na pół. Mam dwoje przyrodniego rodzeństwa”.

Następny Zgadnij jakie żarty

Nauczycielka postanowiła nauczyć dzieci w swojej klasie, jak liczyć. Kiedy nadeszła kolej Johnny'ego, nauczyciel zapytał, co jest po dziesiątce. Johnny odpowiedział: „To proste. Lewarek.'

Mały Johnny opowiadał swoim przyjaciołom o tym, jak modlił się o rower. Kiedy nigdy go nie dostał, postanowił go ukraść i zamiast tego modlić się o przebaczenie.

Little Johnny został poproszony o użycie zaimka „ja” w zdaniu. Johnny powiedział: „Ja jestem…” Nauczyciel przerwał mu i powiedział, że po „ja” musi nastąpić „jestem”. Johnny kontynuował: „W porządku. Jestem dziewiątą literą”.

Pewnego dnia Mały Johnny powiedział rodzicom, że jest gotowy na samotne życie. Byli z niego bardzo dumni i wspierali go, dopóki Johnny nie powiedział: „Świetnie, zostawiłem twój bagaż obok drzwi wejściowych. Do zobaczenia!'

Popularne dowcipy
155 Tata Żarty // 86 Żarty z czarnego humoru // pięćdziesiąt Obraźliwe żarty
37 Deez Nuts Żarty // 80 Żarty Chucka Norrisa // 75 Mamo Żarty
55 Nieodpowiednie żarty // 120 Meksykańskie żarty