28 najlepszych gier Baby Shower, które nie są do niczego

  Gry Baby Shower

Prawdopodobnie bezpiecznie jest założyć, że jeśli jesteś kobietą, brałaś udział w co najmniej jednym baby shower w swoim życiu. Być może teraz próbujesz zaplanować własny lub dla przyjaciela. Prawda jest taka, że ​​​​gry baby shower są często głupie i powtarzalne - są szanse, że grałeś przynajmniej w niektóre z tych samych gier na każdym prysznicu, na którym byłeś.

Nie oznacza to jednak, że nie ma całej gamy unikalnych opcji gier, które pasują do każdej osobowości i drużyny.

Tutaj wyszczególniliśmy niektóre z najlepszych, niezwykłych gier Baby Shower, od głupich, przez aktywne, po ciche i kreatywne.

Kreatywne Gry Baby Shower

Kapsuła czasu roku urodzenia

W tym słodkim zajęciu goście zostaną poproszeni przed prysznicem o przyniesienie czegoś, aby stworzyć kapsułę czasu dla nowego dziecka, upamiętniającą rok jego narodzin. Może to obejmować przedmioty, takie jak nowo wybita moneta, wycinek z gazety itp. Zachęć gości do jak największej kreatywności, aby uniknąć duplikatów, a następnie zapieczętuj je i uzgodnij, w jakim wieku pudełko zostanie przekazane dziecku. Wszystko, czego potrzebujesz z punktu widzenia gospodarza, to urocze pudełko lub pojemnik – nie zapomnij tylko poinformować gości o atrakcji z dużym wyprzedzeniem.

Bib Bar

W dzisiejszych czasach wiele pryszniców dla dzieci obejmuje stację z piżamami do samodzielnego zaprojektowania. Jeśli szukasz wyjątkowego rozwiązania, skonfiguruj pasek na szelkach DIY. Puste śliniaki można kupić hurtowo dość niedrogo, a farby do tkanin, markery do tkanin lub naprasowywane aplikacje można rozłożyć dla gości, aby zrobić specjalny prezent dla nowego dziecka. Takie zajęcia świetnie nadają się do mniej zorganizowanego środowiska imprezowego, a goście docenią możliwość rozmowy ze sobą podczas uczestnictwa.

Niestandardowe koce odbiorcze

Inną niestandardową opcją rzemieślniczą dla gości jest stemplowanie na kocu. Kup dużą paczkę białych koców na przyjęcie (muślin też się sprawdza, ale będzie droższy) lub nawet materiał luzem, jeśli jesteś na tyle bystry, aby samemu uszyć brzegi, zestaw uroczych stempli i trochę farby do tkanin, i uwolnij swoich gości aby stać się kreatywnym. Goście z przyjemnością stworzą coś wyjątkowego dla Twojego malucha i docenią wyluzowany charakter tej czynności.

Minuta do wygrania gry

mały rekin

Jeśli jeszcze nie słyszałeś piosenki Baby Shark, na pewno to zrobisz.

Ta zabawna gra jest spin-offem popularnej melodii. Wszystko, czego potrzebujesz, to duża liczba gumowatych rekinów i kilka małych kubków do przechowywania. Jeśli nie możesz znaleźć typowego gumowatego rekina, szwedzkie ryby również załatwią sprawę.

Goście imprezy będą pracować w parach, aby zobaczyć, ile żelek rekinów uda im się rzucić tam i z powrotem, zanim piosenka się skończy. Oto haczyk - żelki muszą zostać podrzucone w powietrze z odległości 6 stóp od siebie i złapane w usta partnerów.

Ponieważ piosenka trwa 2 minuty, możesz sprawić, by gra była jeszcze bardziej wymagająca. Aby uzyskać dodatkowy zwrot akcji, zalecamy dodanie dodatkowej odległości między parą przy każdym przejściu od „małego rekina”, „mamego rekina”, „taty rekina” i tak dalej.

Salon paznokci eksponujący brzuch

Stare powiedzenie o tym, że kobiety w ciąży nie widzą swoich palców u stóp, jest zabawną, ale prawdziwą rzeczywistością. W ten sam sposób, w jaki nie widzą swoich palców u stóp, praktycznie niemożliwe jest, aby dosięgły palców u stóp, zwłaszcza przez dłuższy czas.

Ta przezabawna gra ma symulować doświadczenie kobiety w ciąży, która próbuje pomalować paznokcie u stóp. Oprócz lakieru do paznokci potrzebne będą również balony.

Goście będą musieli wepchnąć pod koszulę nadmuchany balon, aby stworzyć „ciężarny brzuch”. Po tym, jak wszyscy będą gotowi do wyjścia, zostanie uruchomiony trzyminutowy minutnik, a goście zostaną poinstruowani, aby pomalować paznokcie u stóp najlepiej, jak potrafią, bez przebijania balonu. Każdy, kto przebije balon, zostaje zdyskwalifikowany. Na koniec wręczone zostaną nagrody dla najskromniejszej lakierniczki oraz dla lakierniczki, która najlepiej poradziła sobie z malowaniem wewnątrz linii.

Maluj dziecko, jak dziecko

Wszyscy znamy wyzwanie „narysuj dziecko na papierowym talerzyku, na swojej głowie”. Zamiast tego, dlaczego nie pozwolić mamom malować palcami? Po pięciu minutach przyszła mama może wybrać najlepiej namalowany palcami portret dziecka. Pamiętaj tylko, aby mieć przy sobie kilka chusteczek do łatwego czyszczenia.

Czas karmienia

Nie jest tajemnicą, że karmienie dziecka to bałagan. Plują, robią uniki i często chcą się pożywić. Tak czy siak, będzie trzeba trochę posprzątać.

W tej grze goście będą współpracować, aby nakarmić się nawzajem pojemnikiem musu jabłkowego. Siedząc na krzesłach naprzeciwko siebie, jeden partner będzie „dzieckiem”, a drugi „rodzicem”. Haczyk polega na tym, że obie strony będą miały zasłonięte oczy. Celem jest oczywiście nakarmienie partnera całym pojemnikiem w mniej niż dwie minuty. Drużyna, która na koniec ma najczystsze „dziecko” wygrywa.

Porada profesjonalisty: Możesz zapewnić swoim gościom plastikowe poncza przeciwdeszczowe, które będą nosić w celu ochrony ich ubrań.

Pałeczki i smoczki

W tej grze polegającej na wygraniu minuty uczestnicy spróbują zebrać jak najwięcej smoczków za pomocą pałeczki, którą trzymają w buzi – niedozwolone są ręce. Aby zminimalizować liczbę wymaganych smoczków, zalecamy rozegranie tego pojedynku jeden na jednego z tylko dwoma graczami w stylu wyścigu na czas lub sztafety.

Rzut pieluchą

Rozgrywany jak typowy konkurs koszykówki rzutów wolnych, pomysł rzucania pieluchami polega po prostu na wrzuceniu jak największej liczby pieluch do kosza na śmieci po drugiej stronie pokoju. Zalecamy rozegranie sztafety z dwoma koszami na śmieci. Każdy gracz musi włożyć trzy pieluchy do puszki, zanim przejdzie do następnego gracza. Zespół, który najszybciej ukończy, wygrywa! Oczywiście przyszła mama będzie mogła zatrzymać wszystkie te pieluchy po prysznicu.

Ssij to

W tej zabawnej grze pod prysznicem gracze będą rywalizować o przeniesienie jak największej liczby mini pianek marshmallow ze stołu do miski za pomocą aspiratora do nosa dla niemowląt w ciągu sześćdziesięciu sekund. Jest to szybka, ale bardzo intensywna gra, a jako bonus mama może zatrzymać aspirator do nosa dla dziecka.

Wyzwanie Block Tower

Wszyscy widzieliśmy, jak dzieci wściekają się, gdy ich wieżowce się kruszą. Teraz, w tym wyścigu z wysokimi stosami, single, partnerzy lub drużyny będą musieli zbudować jak najwyższą wieżę w ciągu jednej minuty. Jeśli wieża się przewróci, muszą zacząć od nowa, ale licznik czasu musi iść dalej. Kto ma wyższą wieżę na koniec jednej minuty, wygrywa. Zwłaszcza jeśli gra się w zespołach, jest to świetna gra do grania przy niskich zasobach, ponieważ potrzebujesz tylko dwóch zestawów klocków (minimum) i timera. Jako bonus, mama może wisieć na klockach dla dziecka, gdy impreza się skończy.

Balonowy brzuch

Ta szybka gra typu „wygraj minutę, aby wygrać” z pewnością będzie ulubieńcem gości. Wszystko czego potrzebujesz to worek balonów (wstępnie napompowanych), które są mniej więcej tego samego rozmiaru i minutnik. Zalecamy, aby balony były mniejsze niż większe, aby uzyskać najlepsze wyniki. Zasadniczo zostanie ustawiony minutnik na 45 sekund, podczas których goście będą próbowali wepchnąć pod koszulę jak najwięcej balonów, aby stworzyć „ciężarny brzuch”. Ten, kto ma największy brzuch (czyli najwięcej balonów), gdy odlicza czas, wygrywa. Jeśli jednak przebiją jakieś balony, muszą opróżnić koszulkę i zacząć od nowa.

Rock-a-Bye Baby

W tej grze goście będą pracować w parach, aby wystrzelić plastikowe dzieci, które zwykle można znaleźć w sklepach z dolarami lub sklepach z artykułami imprezowymi, do wiadra lub „kołyski” po drugiej stronie pokoju. Do podrzucania dzieci użyją koców odbiorczych oraz metody rzucania kamieniem i rzucaniem. Zalecamy dać każdej parze 20 dzieci, a drużyna, która zdobędzie ich najwięcej, wygrywa.

Odbijanie się w wannie

Podobnie jak popularna studencka gra w piwnego ping ponga, odbijanie w wannie to zabawna gra, w którą wszyscy Twoi goście będą chcieli zagrać. Z pojedynczą wanienką wypełnioną wodą ustawioną na końcu długiego stołu, goście będą próbowali raz odbić piłeczki pingpongowe od stołu do wanny. Jeśli go dostaną, będą mogli grać dalej. Jeśli spudłują, ich tura się kończy. Wygrywa gracz, który zatopi najwięcej piłek.

Następny: 50 najlepszych Gry do grania, gdy się nudzisz (Niedostępny dostępny)

Działania przy stole

Wyścig imion dziecka

Jeśli potrzebujesz spokojniejszej, papierowej aktywności przy stole, rozważ grę w Baby Name Scramble. Na małych plakatach pomieszasz litery dziesięciu najpopularniejszych imion dla chłopców w twoim kraju i dziesięciu najpopularniejszych imion dla dziewczynek. Od Ciebie zależy, czy chcesz je posortować, czy zostawić je wszystkie na tej samej liście, aby uzyskać dodatkowe wyzwanie.

Gość, który jako pierwszy potrafi poprawnie rozszyfrować całą swoją listę, wygrywa. Oczywiście upewnij się, że żadne telefony nie są dozwolone, w przeciwnym razie możesz skończyć z oszustami!

Powyżej/poniżej

Ta papierowa gra stołowa to zabawna i cicha zabawa, w której goście muszą odgadnąć, czy liczba w danym zestawieniu jest wyższa, czy niższa niż liczba rzeczywista.

Stwierdzenia typu „Mama i Tata chcą 4 dzieci”, „Mama i Tata czekali 14 tygodni z ogłoszeniem ciąży”, „Mama kupiła 3 książki o ciąży” to dobry początek. Oczywiście oświadczenie nie może zawierać prawdziwej liczby. Gość, który prawidłowo odgadnie największą liczbę zdań, wygrywa.

twarze dziecka

Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy dla przyszłych rodziców jest wyobrażenie sobie, jak będzie wyglądać ich nowe dziecko i do kogo bardziej będą wyglądać. Czy będą mieli mój nos? Twoje oczy?

W tę głupią grę najlepiej grać przy stole, a goście będą mogli mieszać i dopasowywać cechy rodzica, dopóki nie zdecydują, jak będzie wyglądać nowe dziecko.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zagrać w tę grę, to stos kserokopii zdjęć każdego z rodziców, pociętych na paski oddzielające każdą cechę ich twarzy (tj. Linię włosów, oczy, nos, usta, podbródek itp.). Możesz stworzyć własną oś czasu dla tej gry, a goście mogą korzystać z tylu od jednego rodzica i tak mało od drugiego, ile chcą. Mama wybierze zwycięzcę na końcu na podstawie własnych kryteriów, od najgłupszej twarzy po najbardziej prawdopodobną kombinację cech.

Następny: 10 Zabawa Rzeczy Do Zrobienia Na Sleepover

Gry konwersacyjne Baby Shower

Zgadnij tę książkę

Jeśli planujesz poprosić gości, aby zamiast prezentu przynieśli swoją ulubioną klasyczną książkę dla nowego dziecka, jest to zabawna gra, która pozwala na rozmowę i debatę. Ta gra najlepiej sprawdza się w mniejszej grupie, ponieważ ludzie będą chętniej spędzać czas na swoim wkładzie przed prysznicem. Zasadniczo poprosisz ludzi, aby kreatywnie zapakowali książkę, którą przynoszą, w sposób, który daje wskazówki do książki, która jest w środku, a następnie wszyscy zgadną, co to za książka, zanim zostanie otwarta. Na przykład ktoś, kto przynosi „Księgę dżungli”, może zapakować swoją książkę w papier z motywem lwa/dżungli. Im bardziej kreatywni goście będą chcieli wykorzystać swoje wskazówki, tym przyjemniejsza będzie ta gra.

Co to za pragnienie?

Są szanse, że mama miała dzikie zachcianki od czasu, gdy po raz pierwszy dowiedziała się, że jest w ciąży. Ta gra najlepiej sprawdza się w przypadku mam, które miały różne typowe zachcianki, dziwne zachcianki lub zachcianki będące połączeniem dwóch produktów spożywczych, takich jak marynata z masłem orzechowym. Tak czy inaczej, goście otrzymają ołówek i papier, a mama zostanie poproszona o opisanie swoich zachcianek i tego, co tak bardzo w nich kocha, jeden po drugim, a goście będą zapisywać swoje domysły na temat pragnienia. Gość, który poprawnie odgadnie najwięcej zachcianek, wygrywa.

Działania dotyczące umiejętności rodzicielskich

Pieluchy dla dorosłych

Większość uczestników twojej imprezy prawdopodobnie musiała zmienić pieluchę w pewnym momencie swojego życia lub przynajmniej widziała, jak ktoś inny ma pieluchę. Ale jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek musieli zbudować od podstaw pieluchę dla osoby dorosłej. W tej grze partnerzy lub zespoły wezmą udział w wyścigu na czas, aby uszyć pieluchę materiałową jednemu z członków swojego zespołu, używając tylko prześcieradła i spinaczy do bielizny. Punkty zostaną nam przyznane za szybkość oraz jakość/estetykę wykonanej pieluchy. Zalecamy ustawienie limitu czasu na tę czynność wynoszącego trzy minuty.

Wyścigi pieluszek

Otulanie nie jest łatwą umiejętnością do nauczenia, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie musiałeś tego robić. Oto zabawna gra, która pozwoli przyszłej mamie ćwiczyć cenne umiejętności rodzicielskie, jednocześnie nabijając się z nowicjuszy, którzy nigdy nie musieli otulać dziecka.

Ta gra jest dość prosta i można w nią grać na dwa sposoby. Z jednej strony możesz po prostu zorganizować wyścig na czas, aby zobaczyć, kto może owinąć lalkę najszybciej i najbardziej ciasno. Z drugiej strony możesz grać w tę grę jako wyścig na czas, aby owinąć dorosłych, używając prześcieradeł typu queen/king size. To nasza ulubiona opcja, która pozwala na współpracę — świetny sposób na szybką grę nawet przy większym tłumie.

Zmiana pieluchy z zasłoniętymi oczami

Ten klasyk baby shower jest zbyt piękny, by go zignorować. Goście będą rywalizować w wyścigu na czas, aby zobaczyć, jak szybko mogą założyć pieluchę lalce z zasłoniętymi oczami. Ta gra wymaga wystarczającej liczby lalek dla każdego gościa i paczki pieluch, które (w większości) zmieszczą się na lalkach. Wielką zaletą tej gry jest to, że nowa mama może zatrzymać resztę paczki z pieluchami.

Następny: 100 fantastycznych (i nie tak trywialnych!) Ciekawostki Pytania z odpowiedziami

Nieustrukturyzowane, bieżące działania

Pasek „Stwórz własne pragnienia”.

Zabawnym sposobem na podanie przekąsek podczas baby shower jest posiadanie batonika „stwórz własne zachcianki”. Możesz zaspokoić wszystkie ulubione zachcianki przyszłej mamy od początku jej ciąży do teraz, co jest szczególnie zabawne, jeśli ma wyjątkowe zachcianki, takie jak miękkie precle z miodem lub pikantne tacos z kurczakiem. Alternatywnie możesz podać produkty, na które masz ochotę, takie jak marynaty, lody, czekolada i arbuz, i pozwolić gościom na mieszanie i dopasowywanie przekąsek.

Polowanie na smoczki

To świetna, swobodna gra, w którą można grać przez cały czas trwania imprezy, bez wyznaczonej struktury czy ram czasowych. Zasadniczo smoczki (prawdziwe lub fałszywe) będą ukryte przez cały czas trwania prysznica. Zalecamy dużą liczbę, na przykład 50-100, aby starczyło dla każdego gościa. Tak jak się wydaje, jest to polowanie na padlinożerców, aby znaleźć jak najwięcej smoczków podczas całego prysznica. Gość z największą liczbą smoczków na koniec dnia wygrywa.

Porada profesjonalisty: Zalecamy sporządzenie listy miejsc, w których schowasz smoczki, ponieważ prawdopodobnie znajdą się takie, które nigdy nie zostaną odnalezione.

Plemnik i Jajko Cornhole

Jeśli masz już planszę do kukurydzy lub chcesz ją zrobić, jest to zabawna i swobodna gra w rzucanie woreczkiem fasoli, idealnie dostosowana do Twojego baby shower. Wszystko, co musisz zrobić, to przymocować filcowe ogony do swoich toreb fasolowych, aby wyglądały jak sperma i voila! Masz zabawną odmianę gry w przypinanie spermy do jaja.

Kręgle z butelki dla niemowląt

Jedna z naszych ulubionych gier, kręgle w butelce dla niemowląt, to świetna gra w stylu trawnika, w którą goście pokochają. Podobnie jak w przypadku niektórych innych, świetnie nadaje się na imprezę o mniejszej strukturze i można ją ustawiać wielokrotnie. Wszystko, czego będziesz potrzebować, to kilka plastikowych butelek dla niemowląt ustawionych w formację kręgli (od ciebie zależy, czy chcesz zrobić kręgle z pięcioma czy dziesięcioma kręglami) i „kulę do kręgli”. Każda gumowa piłka się nada. Możesz lekko obciążyć butelki, aby same się nie przewróciły, ale pamiętaj, aby nie obciążyć ich zbyt mocno, bo nie będziesz w stanie ich przewrócić.

piniata

Wszyscy uwielbiają piniatę na przyjęciu i nie muszą być zarezerwowane tylko dla dzieci. Z łatwością znajdziesz piniaty z motywem baby shower, takie jak butelki dla niemowląt czy bociany. Tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na tradycyjne podejście i wypełnienie Piñaty cukierkami i upominkami dla gości, czy też wykorzystasz to jako okazję do obsypania przyszłej mamy małymi, niedrogimi niezbędne artykuły dla niemowląt, takie jak gryzaki, smoczki, klipsy do smoczków itp. W końcu prawdziwa zabawa Piñatą polega na zakładaniu opaski na oczy i huśtaniu się.

Rzut Butelką Niemowlaka

Rzut butelką dla niemowląt to wariacja na temat starego ulubieńca karnawału, w której celem jest – jak zgadliście – butelki dla niemowląt. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zagrać w tę grę, to plastikowe butelki dla niemowląt obciążone kamieniami lub piaskiem, ułożone w dowolny sposób (linia, piramida itp.) oraz kilka kółek do rzucania. Tylko upewnij się, że zamawiany pierścień jest wystarczająco duży, aby zmieścić się wokół butelek. Ta gra może być ustawiona z ograniczeniem czasowym i obracać się wśród wszystkich gości lub być ustawiona do swobodnej gry, z kim goście mają na to ochotę.

Udanego planowania!

Więcej w Ciąża :
15 wspaniałych wirtualnych gier Baby Shower
30 unikalnych pomysłów na ujawnienie płci
55 walijskich imion, które są piękne i niepowtarzalne
110 imion słowiańskich
123 tradycyjne hawajskie imiona dla dzieci