30 unikalnych pomysłów na ujawnienie płci

  Pomysły na ujawnienie płci

Zastanawiasz się, czy byłaby to piękna dziewczyna z szarfami i falbanami, czy uroczy mały chłopiec z naszywkami i karabinami?

Po ogłoszeniu ciąży, kolejnym ważnym momentem, na który czekają wszyscy w rodzinie i przyjaciołach, jest ujawnić płeć . Poznanie płci dziecka jest równie ekscytujące dla przyjaciół i rodziny, jak dla przyszłych rodziców.

Dawno minęły czasy, kiedy rodzice zachowywali płeć dziecka dla siebie. W dzisiejszych czasach rodzice nie tylko ogłaszają płeć dziecka, ale ujawniają ją w zabawny sposób. Czy chcesz podzielić się WIELKIMI wiadomościami w WIELKI sposób? Niezależnie od tego, czy chcesz ujawnić płeć swojego dziecka w zabawny, elegancki, dramatyczny lub prosty sposób, mamy coś dla Ciebie.

Kontynuuj przewijanie, aż dojdziesz do końca, aby dopasować ogłoszenia płci dziecka do jednego z naszych najbardziej wyjątkowych pomysłów na ujawnienie płci poniżej!

30. Kolorowy pistolet na wodę

Szukasz imprezy plenerowej dla swoich gości na imprezie ujawniającej płeć? Jeśli tak, ten pomysł na imprezę ujawniającą płeć może być Twoim idealnym rozwiązaniem. To super nasiąknięty pomysł na ujawnienie płci. Przyszli rodzice (a także goście) muszą założyć białe stroje i stanąć w kręgu, gotowi do działania z bronią.

29. Rzuć je w górę!

Dart'em Up to zabawna gra w rzutki i balony na imprezę ujawniającą płeć. Możesz grać w tę grę ze swoimi gośćmi zarówno na zewnątrz, jak iw pomieszczeniach. Wystarczy wypełnić balony farbą i tylko jeden balon w odpowiednim niebieskim lub różowym odcieniu. Przymocuj te balony do tarczy do gry w rzutki, a następnie przebij je strzałką, aby poznać płeć dziecka. Czy to nie zabawne?

28. Impreza przy basenie

Planuję zorganizować imprezę na basenie ? To najlepsza gra na imprezę przy basenie z ujawnieniem płci. Dodaj gigantyczne pływające różowe i niebieskie balony oraz żółte kaczki w basenie. Wrzuć do basenu zmieniające kolor kule do kąpieli, aby utrzymać napięcie.

27. Tajemnicze poduszki

Lubisz tajemnice? Jeśli tak, pokochasz tę grę w odkrywanie tajemniczych poduszek płci. Zdobądź kilka poduszek, z których jedna powinna mieć niebieskie lub różowe konfetti, a reszta powinna mieć białe konfetti. Poproś gości, aby użyli tych poduszek do zabawy w bitwę na poduszki. Kiedy konfetti zostanie uwolnione, płeć zostanie ujawniona.

26. Rozpakuj prezenty!

Rozpakuj prezenty to prosty, ale piękny sposób, aby goście imprezy zastanawiali się nad ujawnieniem płci. Zapakuj prezent w pudełko zawierające parę różowych kokardek do włosów lub niebieską muszkę i otwórz je na oczach gości. Co za słodki pomysł na imprezę ujawniającą płeć!

25. Pudełko z balonami

Szukasz niedrogiego sposobu na ujawnienie płci dziecka? Niech to będzie proste, ale zabawne. Znajdź duże pudełko i wypełnij je różowymi lub niebieskimi balonami. Otwórz pudełko ze swoją lepszą połówką w obecności gości. To niedrogi, ale super zabawny sposób na ujawnienie płci dziecka, prawda?

Następny: 28 Najlepsze Gry Baby Shower to nie jest do bani

24. Rozgrzej się!

Masz ochotę na ciasta? Dodajmy trochę słodyczy do przyjęcia z okazji ujawnienia płci za pomocą babeczek. Niech twój ulubiony piekarz upiecze pyszne babeczki wypełnione różowymi lub niebieskimi cukierkami na środku dla gości i niech sami odkryją płeć. Co może być lepszą niespodzianką niż to?

23. Dlaczego by tego nie spryskać!

Zdobądź puszki z głupim sznurkiem w odpowiednim kolorze i pamiętaj, aby zakryć puszkę, aby goście nie widzieli koloru. Co dalej? Po prostu spryskaj!

22. Polowanie na padlinożerców

Chcesz urozmaicić swoją imprezę ujawniającą płeć? Wypróbuj tę zabawną i interaktywną grę. Wydruk kilka zagadek i umieść każdą wskazówkę w wyznaczonych miejscach wokół twojego domu. Następnie pozwól swoim gościom wędrować po domu, aby odkryć płeć.

21. Uderz piłkę!

Czy ty lub twoja lepsza połowa uprawiasz sport? Jeśli tak, pokochasz tę grę. Wszystko, co musisz zrobić, to rzucić różową lub niebieską piłką i poprosić swoją lepszą połówkę o uderzenie. BUM! A piłka wybucha…

20. Ujawnienie podwójnej płci (różne płcie) za pomocą balonów konfetti

Czy jesteście przyszłymi rodzicami bliźniaków? W takim razie ten jest dla Ciebie. Wydmuchaj kilka czarnych balonów, z których jeden powinien mieć różowe i niebieskie konfetti, a pozostałe powinny mieć białe konfetti. Przygotuj się na rozerwanie balonów.

19. Stuknij w pinatę

Wypełnij pinatę kolorowym konfetti i ulubionymi cukierkami oraz notatką z płcią maluszka. Voila, udało się!

18. Podstępne zagadki

Chcesz, aby Twoi goście zgadywali? Zrób to z kilkoma trudnymi zagadkami dotyczącymi płci. Na pewno znajdziesz wiele.

17. Rozbij jajka

Wypełnij jedną ze skorupek jajka różowym lub niebieskim brokatem, a resztę brokatem w neutralnym kolorze. Niech goście rzucają jajkami w ścianę, aby uzyskać wielkie odkrycie. Czy to nie szalone?

16. Bądź kreatywny dzięki ciasteczkom z wróżbą

Czy chcesz przejść na stronę kreatywną? Pochwal się swoimi umiejętnościami pieczenia, piecząc pyszne ciasteczka z wróżbą, aby ujawnić płeć. Zapytaj swojego goście, aby je otworzyć w tym samym czasie i ujawnij to.

15. Fajerwerki

Świętuj ten najszczęśliwszy moment i pokaż swoją płeć fajerwerkom. Upewnij się, że wszystkie fajerwerki są neutralne pod względem płci, a tylko jeden jest dostosowany do płci. To jest marzycielskie, prawda?

14. Pączki z kremem

Kochasz pączki? W takim razie dlaczego nie ujawnić wielkiej płci za pomocą pączków z kremem. Podaruj swoim gościom delikatne pączki o odpowiednim smaku i odpowiednim kolorze, aby goście mogli je zjeść i zrobić wielkie odkrycie.

13. Kolorowy deszcz

Kolorowy deszcz może być chaotyczną grą, ale jest zabawna. Poproś swoich gości, aby przyszli w białych strojach i ujawnili płeć za pomocą kolorowego deszczu. Super zabawa, nie sądzisz?

12. Krzesła muzyczne

Czy lubisz grać w muzyczne krzesła? Yippee! Znalazłeś idealne dopasowanie na imprezę ujawniającą płeć. Daj popper każdemu gościowi. Włącz i zatrzymaj muzykę, a ten, kto wypadnie z gry, wyskoczy z poppera, aż kolorowe konfetti wypłynie.

11. Ujawnienie płci zwierzaka

Masz zwierzaka, którego bardzo kochasz? Dlaczego nie pozwolić swojemu zwierzakowi ujawnić płci dziecka? Zawiąż wokół szyi swojego zwierzaka różowy lub niebieski szalik z nadrukiem „Big Sister” lub „Big Brother”, aby goście imprezy ujawnili płeć.

10. Malowany brzuszek dziecka

Uwielbiasz malować? Pomaluj ręce swojego pierwszego dziecka, partnera i swoich rąk różowym lub niebieskim kolorem i połóż ręce na białej koszuli i odsłoń ją podczas imprezy ujawniającej płeć.

Następny: The Ostateczny quiz Disneya – Na idealną rodzinną noc w

9. Balon na niebie

Balon na niebie to inna gra, ale interesująca. Stań w kręgu, trzymając różowe i niebieskie balony wraz z przyjaciółmi i rodziną. Jeden rodzic musi puścić balon, a drugi trzymający balon powinien ujawnić płeć. Pokochałem to?

8. Ujawnienie płci szlafroka

Oto kolejna niesamowita gra ujawniająca płeć na twoją imprezę. Przyszli rodzice powinni nosić pod szlafrokiem różowe lub niebieskie ubrania i odsłaniać je w obecności gości podczas przyjęcia.

7. Ujawnienie torby z prezentami

Ujawnienie torby z prezentami to także interesująca i zabawna gra. Daj każdemu gościowi torebkę z prezentami i powiedz im, żeby ją razem otworzyli. Możesz umieścić różowe lub niebieskie konfetti, cukierki, balony i inne rzeczy, aby urozmaicić grę. Lubiłem to?

6. Łuk i strzały

Niezależnie od tego, czy jesteś łucznikiem, czy nie, na pewno pokochasz tę grę. Poproś kogoś, aby napełnił balon różowym lub niebieskim kolorem do malowania, jeśli chcesz być zaskoczony. Przymocuj kolorowy balon do płóciennej planszy i strzel w niego strzałą.

5. Ujawnienie czekoladowej kuli

Chocolate Ball Reveal to pyszna gra, dzięki której ujawnisz swoją płeć. Zdobądź dużą czekoladową kulę wypełnioną lodami o smaku niebieskim lub różowym i polej ją gorącą roztopioną czekoladą. Gdy czekoladowa kula się rozpuści, kolor zostanie ujawniony. Nie sądzisz, że to jest pyszne?

4. Ujawnienie gaśnicy

To wyjątkowy sposób na ujawnienie płci dziecka. Wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć gaśnicę wypełnioną kolorowym dymem i spryskać ją, aby ujawnić wielką płeć.

3. Worek treningowy

Czy jesteś tym, który chce, aby motyw imprezy ujawniającej płeć był wyjątkowy? Zdobądź worek treningowy ujawniający płeć, wypełniony różowym lub niebieskim pudrem i mocno go uderz. Czy to nie brzmi ekscytująco?

2. Ujawnienie płci w Sparkling Flame

Uwielbiasz eksperymentować? Jeśli tak, ten pomysł na ujawnienie płci będzie idealnie pasował do Twojej osobowości. Zdobądź zestaw do ujawniania płci musującego płomienia, za pomocą którego możesz tworzyć różowe lub niebieskie płomienie. To coś nowego!

1. Bomby dymne

Używanie bomb dymnych na imprezie ujawniającej płeć jest bardzo popularne. Zdobądź niebieskie lub różowe bomby dymne na imprezę ujawniającą płeć i zaskocz swoich gości. To proste, zgadzasz się?

Być może już znalazłeś swojego idealnego partnera, prawda?

Świętuj ten moment w sposób, który pasuje do Twojej osobowości.

Niech przygotowania się rozpoczną!

Więcej w Ciąża :
28 najlepszych gier Baby Shower, które nie są do niczego
15 wspaniałych wirtualnych gier Baby Shower
55 walijskich imion, które są piękne i niepowtarzalne
110 imion słowiańskich
123 tradycyjne hawajskie imiona dla dzieci