30 zabaw dla nowożeńców

  Gry dla nowożeńców

Ślub to ważny kamień milowy w życiu pary i możemy się zgodzić, że są pełni zabawy i szczęścia. Faza przedślubna powinna przebiegać tak samo niezapomniany dla panny młodej i pana młodego, aby cieszyć się i tworzyć wspomnienia na całe życie. Prysznic dla nowożeńców to zwykle uroczystość na cześć panny młodej, z bliską rodziną, przyjaciółmi, krewnymi i współpracownikami. W większości przypadków jest to impreza tylko dla kobiet.

Chociaż jest oczywiste, że wszyscy goście znają pannę młodą, goście mogą nie znać siebie nawzajem. Na szczęście stworzyliśmy tzw lista jakiegoś lodołamacza gry, które sprawią, że wszyscy goście poczują się bardziej komfortowo i sprawią, że wieczór panieński będzie zabawnym i integracyjnym wydarzeniem dla osób w każdym wieku!

Rzuć okiem na naszą listę 30 gier na wieczór panieński, które są przeznaczone dla wszystkich typów odbiorców i zapewnią Twoim gościom przyjemny czas. Pamiętaj, że będziesz mieć czas tylko na maksymalnie 4-5 gier.Gość Polowanie

Prosta gra o przełamywaniu lodów, dzięki której goście mieszają się i poznają się nawzajem! Najlepszy czas na tę grę to początek wieczoru panieńskiego. Jeśli czekasz na przybycie jeszcze kilku osób lub jedzenie nie zostało jeszcze przygotowane, ta gra jest świetna, aby zabić trochę czasu.

Każda zaproszona osoba otrzyma listę kontrolną różnych cech i stwierdzeń. Musisz znaleźć gościa, który pasuje do każdego z nich. Będzie więcej zabawy, jeśli będziesz tak kreatywny, jak to tylko możliwe. Oto kilka przykładów stwierdzeń, które należy uwzględnić: osoba, która nie ma Instagrama, osoba nosząca soczewki kontaktowe lub gość urodzony w tym samym miesiącu co Ty. Zwycięzcą zostanie osoba, która dokładnie wpisze najwięcej gości.

Rozszyfruj emotikony

Doskonały gra do grania jeśli masz młodszy tłum. Goście będą musieli odgadnąć frazy o tematyce ślubnej, które są pisane za pomocą emotikonów. Na przykład; zdjęcie słoika miodu i księżyca uczyni słowo miesiąc miodowy.

Podaj bukiet

Gra polegająca na przekazywaniu paczki, ale z akcentem ślubnym. Wystarczy bukiet ślubny. Goście na zmianę przekazują kwiat z muzyką w tle. Jeśli muzyka ucichnie, gdy bukiet jest w twoich rękach, zostaniesz wyeliminowany z rundy. Ostatni stojący gość wygrywa!

Wprowadzenie do wstążki

Kiedy goście wchodzą na wieczór panieński, daj im kłębek włóczki lub wstążki wraz z nożyczkami i poproś, aby odcięli tyle, ile uznają za potrzebne. Nie dawaj żadnych innych instrukcji i pozostaw w niepewności, co będą robić ze sznurkiem.

Gdy wszyscy się ustatkują, możesz poprosić wszystkich o przedstawienie się na tyle, ile potrzeba do owinięcia włóczki lub wstążki wokół palca. To proste, im krótsza struna, tym mniej mają do powiedzenia. To będzie świetna gra, aby dowiedzieć się trochę o wszystkich w przyjemny sposób.

Następny: 150 Pytania dla par – Poznaj swojego partnera

Narysuj mnie

Pictionary to ulubiona gra towarzyska wszystkich. Wszystko czego potrzebujesz to tablica, marker, minutnik i mały pojemnik z napisami o tematyce ślubnej. Goście zostaną podzieleni na dwie drużyny i musisz odgadnąć, co jest losowane w ciągu jednej minuty. Niektóre przykłady słów o tematyce ślubnej, których możesz użyć, to paź, przyjęcie, druhna, śluby itp.

Możesz uatrakcyjnić tę grę, prosząc gości, aby rysowali szminką na sztalugach zamiast mazaków.

Pomóż pannie młodej być z nią śluby

Ta gra z pewnością wniesie śmiech i rozrywkę na wieczór panieński. Skręt na

„szalone libs”, goście muszą pomóc pannie młodej w spisaniu ślubów. Będziesz musiał wydrukować kopię tradycyjnych ślubów, ale zostawić odstępy między nimi i zastąpić słowa „rzeczownikami”, „czasownikami” i „przymiotnikami”. Efekt końcowy może być niezwykle zabawny!

Ubierz panna młoda

W tej klasycznej grze na wieczór panieński goście muszą pracować w zespołach 4-5 osobowych, aby stworzyć suknię ślubną i akcesoria dla panny młodej za pomocą papieru toaletowego i taśmy! Tak, dobrze słyszałeś. Jeden członek zespołu będzie modelem, podczas gdy inni będą pracować z licznikiem czasu, aby stworzyć wspaniałe dzieło sztuki! P.s. to nie jest takie proste jak się wydaje!

Jumbo Jenga

Jeśli masz trochę dodatkowego miejsca na trawnik, nie możesz się pomylić z grą w gigantyczną Jengę. To klasyczna gra towarzyska, która sprawi, że wszyscy goście będą razem.

Aby uzyskać wyjątkowy akcent, goście mogą podpisać każdy blok i napisać spersonalizowaną wiadomość dla przyszłej panny młodej.

Kto siedzi na pan młody?

To naprawdę szybka i łatwa czynność, która nie wymaga zbyt wiele wysiłku. Po prostu wydrukuj zdjęcia wielu przystojnych znanych celebrytów wraz z jednym zdjęciem pana młodego. Przyklej je taśmą pod krzesłem każdego gościa, a wygrywa ten, kto ma pana młodego. W razie potrzeby grę można łatwo dostosować, umieszczając wszystkie gwiazdy w kopercie lub w serwetkach, aby goście nie musieli wstawać i sprawdzać.

Jak dobrze wiesz Disneya?

Wprowadź uczucie nostalgii do wieczoru panieńskiego, wspominając klasyczne filmy z dzieciństwa. Utwórz listę odtwarzania z piosenki z różnych filmów Disneya. Goście muszą odgadnąć, z jakiego filmu pochodzi piosenka.

Słowo o tematyce ślubnej wdrapywać się

Każdy lubi układać puzzle. Wszystko, co musisz zrobić, to pomieszać kilka słów związanych z weselem i poprosić gości o ich rozszyfrowanie. Wygrywa osoba, która najszybciej uzupełni całą listę. Perfekcyjnie gra, która wszystkie grupy wiekowe można cieszyć się z.

Przypnij muszka

Jestem pewien, że grałeś lub słyszałeś o „przypnij ogon osłu”. To jest dokładnie to samo, ale z niewielką zmianą. Będziesz musiał umieścić duże zdjęcie pana młodego w garniturze na ścianie. Gościom zostaną zawiązane oczy, obrócone, a następnie poproszone o przypięcie muszki panu młodemu.

Istnieje wiele wariantów tej zabawy, jak np. przypinanie wąsów czy przypinanie ust panu młodemu.

Następny: Wolałbyś pytania dla par

Zgadnij wiek

To świetna gra w zgadywanie, w którą można zagrać, aby nadać spersonalizowany charakter wieczorowi panieńskiemu. Wydrukuj zdjęcia Panny Młodej na wielu jej etapach życie i poproś gości, aby odgadli, ile ma lat na obrazach.

Dzwonić Polowanie

Kup 40-50 plastikowych kółek i schowaj je po całym obiekcie. To wspaniale gra, która zachęci wszystkich do aktywności i poruszający się. Goście spróbują znaleźć jak najwięcej pierścieni, ten, kto ma ich najwięcej, wygrywa.

Dopasuj celebrytę para

Zaproszeni otrzymują listę znanych osobistości po jednej stronie i puste miejsca w drugiej kolumnie. Celem gry jest wpisanie imienia drugiej połówki celebryty. Wygrywa osoba, która udzieli najwięcej odpowiedzi.

Bransoletka Tabu

W dniu przyjazdu każdy gość otrzymuje jedną bransoletkę. Będzie z góry ustalone słowo weselne, którego nie wolno używać podczas wieczoru panieńskiego, takie jak pan młody lub ślub. Jeśli któryś z gości usłyszy, że inny gość wypowiada słowo, może zabrać bransoletkę gościa! Ten, kto zbierze najwięcej, zostanie mistrzem.

365 dni r małżeństwo

Będziesz potrzebował pustego kalendarza do tej gry, zaczynając od daty ślubu, a kończąc na pierwszej rocznicy ślubu pary. Kalendarz zostanie przekazany wszystkim uczestnikom, a oni będą musieli napisać zabawny kamień milowy lub zaznaczyć wydarzenie. Mogą to być prawdziwe wydarzenia, takie jak urodziny, święta, a nawet zabawne wydarzenia, takie jak „The 50 cz gdy zasypiał oglądając telewizję lub „The 10 cz czasu zajęło jej 2 godziny, aby się przygotować”.

Hashtag Jar

Hashtag ślubny stał się ogromnym trendem w XXI wieku. Pomóż parze znaleźć idealny hashtag, prosząc gości o pozostawienie sugestii w słoiku z masonem.

Szarady weselne

Aby przygotować się do tej gry, musisz wydrukować kilka słów o tematyce ślubnej na kartach i umieścić je w pojemniku. Podziel gości na dwa zespoły. Gracz z drużyny wybiera

kartę i musi odegrać to, co jest napisane, bez użycia słów. Na przykład pierwszy taniec, krojenie tortu czy nawet romantyczne filmy. Inni członkowie drużyny próbują odgadnąć słowo, a drużyna, która ma najwięcej punktów, wygrywa.

Następny: 28 Najlepsze Gry Baby Shower to nie jest do bani

Dawno czas

U góry pustej kartki napisz „dawno, dawno temu spotkało ”. Rozdaj kartkę wszystkim gościom i poproś o dodanie jednego zdania do historii! Możesz jednak spojrzeć tylko na kilka słów z poprzedniego wiersza. Gdy wszyscy goście dodadzą swoje zdanie, napisz „długo i szczęśliwie” i poproś pannę młodą o przeczytanie go wszystkim gościom! Ta gra z pewnością wniesie trochę humoru do wydarzenia

Od A do Z dokończ listę

Prosta gra, która może stanowić nie lada wyzwanie dla gości. Wpisz jedno słowo, które kojarzy się z każdą literą alfabetu. Pierwszy, który dokładnie skończy, wygrywa.

Miłość jest Rozkwiecony

Ustawiony kwietnik DIY to świetny sposób na zajęcie gości i przemyślany pomysł dla cichych gości, którzy lubią być zaangażowani w coś niezależnego. Możesz nawet pójść o krok dalej, kupując doniczki i robiąc stół do doniczek, aby goście mogli sadzić własne kwiaty lub zioła! Rośliny doniczkowe lub bukiety kwiatów mogą stanowić piękne prezenty dla gości do zabrania do domu.

Ślub Szepty

Druhna przygotuje krótki toast za przyszłą pannę młodą. Zamiast wygłaszać przemówienie, toast będzie wędrował od ucha do ucha wokół gości. Ostatnia osoba wzniesie toast na głos, a usłyszenie, jak bardzo zmieniły się słowa w stosunku do oryginału, będzie bardzo zabawne.

Ślubny Metamorfoza

W tej grze goście będą pracować w parach. Wydrukuj kilka kopii panny młodej w formacie A3, aby być bez makijażu. Każda para otrzymuje cień do powiek, pomadkę, róż i kredkę do oczu. Skręt polega na tym, że jeden gość będzie miał zasłonięte oczy, podczas gdy drugi udziela instrukcji dotyczących nakładania makijażu. Niektóre z wyników końcowych sprawią, że będziesz w szwach. Alternatywą jest również dostarczenie kolorowych kredek lub markerów jako makijażu.

Kto powiedział to?

Każdy gość zapisuje wspomnienie, które dzieli z przyszłą panną młodą. Panna młoda przeczyta głośno każde wspomnienie i zgadnie, kto je napisał. Panna młoda może wtedy zachować wszystkie wspomnienia jako pamiątkę.

pary Drobnostki !

Ciekawostki o parze i ich historii miłosnej to świetny sposób na przełamanie lodów dla gości. Aby było ciekawiej, zamiast prosić gości o wypełnienie go na papierze, możesz zorganizować grę w stylu głosowania, w której każdy gość oddaje swój głos ustnie lub podnosi rękę, podczas gdy ktoś zapisuje odliczanie na tablicy. Może być wiele ekscytujących historii, które ujawnią rodzina i przyjaciele. Pytania mogą dotyczyć dowolnego tematu, na przykład zwierząt domowych z dzieciństwa, ulubionego filmu, pierwszych zauroczeń lub pierwszego pocałunku pary.

Zgadnij Cena £:

Ta gra wymaga wcześniejszego zbadania, ale jest wciągającą grą dla prawie każdego! Wybierz 10 przedmiotów codziennego użytku, takich jak proszek do prania, pudełko chusteczek, deska do prasowania, naczynie do pieczenia itp. i poproś gości o odgadnięcie ceny każdego z nich. Po zakończeniu gry przedmioty te można następnie podarować nowożeńcom.

Pielęgnujmy pan młody

Jeśli ty i twoi goście nie macie nic przeciwko bałaganowi, ta gra to dobry wybór! Każdy gość otrzymuje balon, krem ​​do golenia i brzytwę. Będziesz miał wtedy 30 sekund na pokrycie balonu pianką. Celem gry jest zgolić pianę z balonu w ciągu jednej minuty bez pękania!

Ślub Bingo

Tradycyjna gra w bingo jest zabawna i atrakcyjna dla wszystkich grup wiekowych. Zamiast liczb możesz wybrać słowa związane z panną młodą, panem młodym i ślubem, aby to urozmaicić.

Nie zapomnij zabrać ze sobą to

To sprawia, że ​​zabawna i szybka gra jest zakończeniem wieczoru panieńskiego. Każdy gość musi napisać pięć rzeczy, o których panna młoda musi pamiętać, wybierając się w podróż poślubną. Będziesz zaskoczony, widząc, co ludzie piszą i jak często zapomina się o panu młodym. Każdy, kto napisze „pan młody”, jest automatycznym zwycięzcą!

Mamy nadzieję, że te sugestie dotyczące najlepszych gier weselnych, które zapewnią rozrywkę gościom, są cenne i przydatne. Prysznice dla nowożeńców niekoniecznie muszą być zbyt wielkie i wyszukane. Po prostu upewnij się, że panna młoda i goście będą mieli cenny i niezapomniany czas z mnóstwem wspomnień do skarbu.

Więcej w Ślub :
100 pytań do gry dla nowożeńców
35 Gry i zabawy weselne
35 pomysłów na kreatywne propozycje druhen
21 kreatywnych pomysłów na wieczór panieński