35 pomysłów na kreatywne propozycje druhen

  Pomysły na propozycję druhny

Wiązanie węzła z miłością swojego życia musi być celebrowane wyłącznie z rozmachem. To dzień do zapamiętania, a wszyscy twoi bliscy będą tam na twoim wielkim dniu ślubu. Wszyscy twoi bliscy przyjaciele i rodzina będą stać przy tobie, życząc ci wszystkiego najlepszego na długo i szczęśliwie. W tym wyjątkowym dniu jest milion rzeczy, które musisz upewnić się, że są zgodne ze standardami i w sumie może to być trochę za dużo na twoim talerzu.

Kiedy sprawy stają się dla ciebie trochę onieśmielające, potrzebujesz wszelkiego wsparcia, jakie możesz uzyskać od ludzi, z którymi jesteś najbliżej. Ta wyjątkowa osoba lub osoby będą stać przy tobie na dobre i na złe i nie ma możliwości, żeby nie zdecydowały się stanąć obok ciebie w najważniejszym dniu twojego życia. Twoja druhna jest twoją najlepszą przyjaciółką, która nigdy cię nie zawiedzie i dlatego jesteś jej winien specjalną propozycję, by poprosić ją, by została twoją druhną. Oto kilka wyjątkowo pięknych pomysłów na propozycję druhny, aby zaskoczyć swojego najlepszego przyjaciela słodką propozycją druhny.

1. Dochód z jedwabiu

Kupowanie fantazyjnych, ale niezwykle wygodnych jedwabnych piżam dla twoich dziewczyn, aby doceniły ich obecność w twoim życiu, sprawi, że poczują się jak najbliżej ciebie. Zaproszenie ich na piżamową imprezę i wyciągnięcie ślicznych pasujących piżam z wypisaną na nich propozycją z pewnością sprawi, że będą podekscytowani na twój wielki dzień.

2. Bransoletka z koralikami Propozycja

Wykonanie od podstaw bransoletki dla najwierniejszego przyjaciela wzmocni więź, jaka Cię z nim łączy. Ta swobodna, ale urocza biżuteria będzie służyć jako tradycyjny związek przyjaźni, który ty i twój najlepszy przyjaciel łączycie od dawna. Bransoletka z wiadomością oświadczeniową zaskoczy go Twoją serdeczną prośbą i doceni wspólnie spędzony czas.

3. Luksusowe świece zapachowe

Nigdy nie możesz się pomylić ze świecami. Świece zapachowe są szczególnie przydatne, gdy brakuje Ci pomysłów. Świeczki o słodkim zapachu z przesłaniem oświadczynowym okażą się wspaniałym sposobem na to zapytaj swojego najlepszego przyjaciela być twoją druhną. Możesz nieco podkręcić ten pomysł, wybierając wyjątkowy zapach świecy. Możesz wybrać wszystko, od zapachu tortu weselnego po zapach bukietu ślubnego. Możesz również dodać wstążkę w wybranym kolorze z piękną etykietą.

4. Śliczne gumki do włosów

Gumki do włosów to stylowy pomysł na prezent, który może mieścić się w Twoim budżecie. Każda dziewczyna uwielbia urocze gumki do włosów, ponieważ pasują na każdą okazję. Są dostępne w kilku różnych kolorach i wzorach wiązania, aby pasowały do ​​stylu drużbów. Ułatwi to wybór tych, które najlepiej pasują do perspektywy Twojego ślubu.

5. Film z jazdy w dół ścieżki pamięci

Zaprezentowanie tego filmu, który już przedstawił twoje przyjęcie weselne w formie wideo, to subtelny i bezczelny sposób na poproszenie dziewczyny, by została twoją druhną.

6. Piękna wstążka na rękę

Pomysły na majsterkowanie to lepszy sposób na podarowanie druhnie oświadczyn. Są one również modne i bardzo popularne. Twoja dziewczyna będzie zachwycona przez cały czas rozwijania wstążki, dopóki w końcu nie przeczyta Twojej propozycji.

7. Ręcznie rysowane malowanie

Aby pokazać swojej druhnie, jak bardzo cenisz jej obecność w swoim życiu, możesz namalować jej piękny obraz. Każda dziewczyna może otrzymać ten piękny obraz, który przedstawia Ciebie stojącego w dniu ślubu z druhną. Obrazy należy przechowywać jako skarb przez lata.

8. Jedwabne poszewki na poduszki

Ta poduszka o bardzo gładkiej i jedwabistej fakturze będzie niezapomnianym prezentem dla Twojej druhny. Rozmiar poduszki jest idealny w rozmiarze 16×16. Tę poduszkę można kupić bez wypełnienia do wypełnienia według własnych preferencji lub można ją kupić już wypełnioną.

9. Okulary przeciwsłoneczne w stylu retro

Twój piękny ślub, miejmy nadzieję, będzie wspaniałym dniem. W jasny, słoneczny dzień Waszego ślubu, Ty i Twoja dziewczyna potrzebujecie idealnych okularów przeciwsłonecznych na ten wielki dzień. Okulary przeciwsłoneczne w stylu retro to idealny prezent dla druhny. Może je założyć na Twój wielki dzień, na którym widnieje spersonalizowana „druhna”.

10. Piękne okulary

Te kieliszki w kropki bez nóżek są idealne na godzinę dobrej zabawy przy dobrym winie. Te kieliszki można włożyć do wyżej wymienionych pudełek prezentowych lub można je również podarować wraz z butelką wina, którą uwielbiają druhny.

11. Kieliszki do wina

Jeśli ty i twoja druhna należycie do osób, które łączą się przy kieliszku dobrego wina, piękna butelka wina z spersonalizowaną wiadomością jest idealnym prezentem. Ta spersonalizowana wiadomość może zawierać imię Twoje i Twojej druhny, a także wiadomość z propozycją.

12. Kosmetyczki

Kosmetyczki to najsłodsze i najpiękniejsze prezenty, które możesz kupić swojej druhnie. Są niedrogie i zapewniają kilka opcji wyboru koloru i niestandardowej etykiety.

13. Dostosowane torby bagażowe

Jeśli Twój ślub odbywa się w fantazyjnym miejscu, te zawieszki na bagaż z pewnością dadzą twojej druhnie wskazówkę, aby stała po twojej stronie, gdziekolwiek się udasz. Możesz wybierać spośród wielu różnych teł tagów i różnych folii do wytłaczania, aby dopasować je do wystroju ślubu.

14. Indywidualne opakowanie czekolady

Jeśli twoja druhna lubi słodycze, jest to jeden z prezentów, który by jej się spodobał, a jeszcze bardziej, gdy prosi ją o dołączenie do zespołu weselnego. Po zakupie szablonu cyfrowego możesz nawet drukować etykiety w domu.

15. Układanka ze zdjęciem

Puzzle ze zdjęciami to piękny pomysł na oświadczyny, który sprawi, że twój przyjaciel będzie wspominał cudowne wspomnienie, które łączyło was oboje. Po ułożeniu układanki zadaje główne pytanie.

16. Bukiet kwiatów

Niespodziewana dostawa bukietu świeżych kwiatów ciętych może wywołać wiele emocji. Dostarczony z niestandardowymi notatkami, bukiet kwiatów można ułożyć na różne sposoby, wykonany z pięknych kwitnących kwiatów. Jest to opcja przyjazna dla budżetu, ponieważ zawsze znajdzie się opcja mieszcząca się w Twoim budżecie.

17. Mini Pinata

Zabawnym sposobem na oświadczyny druhny jest użycie kreatywnej mini-pinaty, aby twoja druhna wiedziała, jakie są ich znaczenie i jak ważne są na twoim ślubie. Wiadomość może być dostosowana przez Ciebie, a piniata może być wypełniona cukierkami, które kocha Twoja dziewczyna.

18. Pudełko na prezent ślubny

Urocze, luksusowe pudełko na prezent ślubny wprawi Twojego najlepszego przyjaciela w nastrój na Twój ślub. Starannie dobrane prezenty pokażą, jak bardzo cenisz swoją przyjaźń i jak bardzo liczysz na to, że będą przy Tobie. Niektóre pomysły na prezenty, które możesz umieścić w swoim pudełku prezentowym, to ładne kieliszki do szampana, świece sojowe, pomadki do ust, kule do kąpieli, a nawet bezczelna linijka, aby okazać im swoją wdzięczność.

19. Torba na prezenty do makijażu

Bawełniane torby są tworzone specjalnie na kosmetyki przez zaufaną markę, która jest spersonalizowana za pomocą imienia każdej dziewczyny na zewnątrz. Jednak główne pytanie jest wydrukowane w środku i jest widoczne piękną czcionką i wygląda bardzo atrakcyjnie. Możesz przejrzeć kilka różnych opcji kolorów i stylu czcionki, z którego chcesz wybierać.

20. Pomysły na karty

Skomplikowane szczegóły mogą być bardzo ważne w twoim życiu. Jeśli tak jest, te karty są spektakularnym sposobem na przedstawienie pytania druhnom. Te karty mogą pomóc ci nawiązać głęboki kontakt z przyszłą druhną, ponieważ każda karta przedstawia ciebie i twoją najlepszą przyjaciółkę. Ilustracja waszej dwójki może być wzięta z waszych kolorów skóry i włosów.

21. Spersonalizowany dziennik

Twoje pytanie można zadać za pomocą przedniej okładki tego uroczego małego dziennika. Ten dziennik może okazać się codziennym pamiętnikiem Twojej dziewczyny. Mogła nawet zanotować swoje plany i pomysły na wasze wesela. Ten mały pamiętnik zmieści się w kieszeni twojej dziewczyny i zabierze twój prezent ze sobą, gdziekolwiek pójdzie. Ten mały upominek można pielęgnować jeszcze długo po dniu ślubu.

22. Drewniana rama

Ten prezent jest wykonany przy użyciu srebrnego lustrzanego akrylu i drewna brzozowego. Jedna strona prezentu jest wygrawerowana uroczą wiadomością, a druga strona drewna jest pusta. Ten prezent z pewnością będzie ceniony i kochany przez twoje dziewczyny na dobry czas.

23. Koszulki dla druhen

Przyjęcie przedślubne dla Ciebie i Twoich bliskich najlepszych przyjaciół to zabawny sposób na świętowanie Twojego wielkiego dnia. Możesz podarować swoim bliskim T-shirty z nadrukowanym uroczym przesłaniem, a nawet oświadczyny dla druhny.

24. Naszyjniki druhen

Naszyjniki to wspaniały i wyjątkowy dodatek do prezentu dla druhny. Naszyjniki mogą mieć wiele różnych kolorów metalu. Możesz nawet dostosować go za pomocą fantazyjnej czcionki, która brzmi „najlepszy przyjaciel” lub „druhna”.

25. Dzień osobistego spa

Relaksujący zabieg na twarz z druhną może zamienić się w relaksujący dzień spa w domu. Możesz używać niestandardowych masek na twarz z najwyższej jakości składników. Urocze i modne opakowanie z pewnością pokocha twój dziewczęcy skład. Można w ten sposób podarować uroczą kartkę, aby zadać ważne pytanie.

26. Karty propozycji

Fantazyjny i estetycznie wyglądający pozłacany zestaw kart pozwoli Ci podpisać, zapieczętować i dostarczyć oświadczyny druhny w świetnym stylu. Możesz kupić kopertę w czterech różnych kolorach, która zawiera wewnętrzną kartę z wytłoczoną piękną złotą kaligrafią propozycją czcionki.

27. Pudełka wyskakujące

Korzystanie z wyskakującego pudełka na prezenty z oświadczynami druhny może być ekstatyczne dla tego, kto je otworzy. Ten sposób zadawania pytań z pewnością zostanie doceniony przez znajomych, gdy poprosisz ich, aby byli obok ciebie na scenie.

28. Retro karty

Te nowoczesne i niestandardowe kartki mają w sobie element retro, który jest modnym sposobem na wysunięcie pytania, aby zaprosić je na druhnę. Wyjątkowe jest to, że format nie określa żadnej płci, więc jest to świetna opcja karty, jeśli masz ochotę na „druhny” na swoim weselu.

29. Naszyjnik z propozycją

Minimalistyczne zaprojektowane, ale oszałamiające naszyjniki z pewnością wyróżnią się na przyjęciu weselnym. Dzięki różnym dostępnym metalowym wykończeniom możesz wybrać łańcuszek ze spersonalizowaną wiadomością, która brzmi bezczelną etykietą, którą pokocha twoja druhna.

30. Odręczne karty

Obfite ręcznie pisane karty są koniecznością w przypadku propozycji druhen, bez względu na to, co robisz. Użyj tych kart, aby zapisać powody, dla których ta osoba musi być twoją druhną. Ta serdeczna kartka z pewnością poruszy Twoją druhnę.

31. Pudełko prezentowe Essentials

Zaskoczenie swojej przyjaciółki kreatywną kolekcją jej ulubionych i słodką etykietą propozycji to wspaniały sposób, aby poprosić ją, by została twoją druhną. Fantazyjny prezent na oświadczyny można zamówić z zestawem wszystkich niezbędnych rzeczy, aby Twoja dziewczyna mogła zafundować sobie luksus.

32. Zdrapki

Takie małe zdrapki to doskonały sposób na zadanie pytania. Po prostu napisz spersonalizowaną wiadomość, a następnie przykryj ją naklejką zdrapki i to wszystko.

33. Pobłażanie prezentami

Pudełko pełne luksusowych akcesoriów w uroczym opakowaniu to idealny prezent dla druhny. Możesz jej go podarować, aby okazać jej wdzięczność za to, że jest przy tobie przez cały czas lub po prostu jako prezent na oświadczyny. Może zawierać fantazyjne i pachnące sole do kąpieli oraz świecę z wosku sojowego, którą można spersonalizować dla druhny.

34. Urocza para skarpet

Ładna i wygodna para skarpet to przepis na przytulny dzień. Wiele firm dostarcza spersonalizowane skarpetki z metkami do napisania pod nimi. To wspaniały pomysł na prezent dla druhny. Możesz wybrać to jako pomysł na propozycję lub po prostu napisać rolę swoich druhen, aby poczuły się wyjątkowo.

35. Pudełko na prezent dla druhny

To niezwykle modny i fantazyjny sposób Zapytaj swoich przyjaciół oficjalnie zostać waszymi druhnami. Możesz dostosować to pudełko, umieszczając imię dziewczyny na górze pudełka. Wewnątrz pudełka znajduje się świeca, kartka, balsam do ust, lusterko na zamówienie oraz naklejka, którą można wykorzystać na butelkę szampana.

Wybór na druhnę to naprawdę niezwykła chwila, pełna radości. Aby uczynić tę chwilę bardziej niezapomnianą dla twoich koleżanek, skorzystaj z niektórych pomysłów, o których wspomnieliśmy powyżej, aby poczuły się wyjątkowo i kochane.

Więcej w Ślub :
30 zabaw dla nowożeńców
100 pytań do gry dla nowożeńców
35 Gry i zabawy weselne
21 kreatywnych pomysłów na wieczór panieński