40 wyścigowych żartów

  żarty z wyścigów

Moja wiedza o samochodach i wyścigach jest mniej więcej tak dobra, jak ta, której nauczyłem się o fizyce teoretycznej na uniwersytecie. Zrobiłem dyplom z teatru. To prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego wiele z tych żartów nie dotyczy nawet samochodów. Jeśli o mnie chodzi, umieszczenie na nim paska sprawia, że ​​​​jedzie szybciej. Czy to działa na konie? Nie wiem. Myślę, że musiałbyś namalować jeden na majestatycznym stworzeniu, a następnie poprosić go, by go kopnął. Tak czy inaczej, następnym razem, gdy znajdziesz się w pobliżu tej grupy przyjaciół (wiesz, faceci od samochodów i koni), opowiedz jeden z tych żartów, a jeśli będziesz miał szczęście, mogą już nigdy nie zaprosić cię na kolejne spotkanie towarzyskie.

Dwa sokoły oglądają pokaz lotniczy, w którym piloci myśliwców ścigają się między sobą. Jeden sokół odwraca się do drugiego i mówi: „Człowieku, myślałem, że jesteśmy szybcy, ale ci goście są szaleni”. Drugi sokół odwraca się i mówi: „Też leciałbyś tak szybko, gdyby twój tyłek płonął”.

Dlaczego zombie zajął ostatnie miejsce w wyścigu NASCAR? Zostawił nogę na hamulcach.

Jim i Clark siedzą w barze i stają się coraz bardziej pijani. Po zamówieniu jeszcze jednego piwa Clark zwraca się do Jima i mówi: „Co powiesz na zawody?” Jim mówi: „W porządku, o co chodzi?” Clark dopija świeże piwo i mówi: „Pierwszy, który przebiegnie przez parking i przeskoczy nad moją ciężarówką, przez miesiąc dostaje drinki od frajera”. Jim myśli o tym przez chwilę, patrzy na Clarka, który jest wyraźnie bardziej pijany niż on, i zadowolony z siebie mówi: „W porządku, zaczynasz”. Obaj mężczyźni wychodzą na parking i ustawiają się w kolejce na najdalszym końcu. Na słowo „start” rzucają się do ucieczki. Idą łeb w łeb aż do ciężarówki, gdzie obaj skaczą. Clark z łatwością go oczyszcza, skacząc niesamowicie wysoko. Jim uderza prosto w bok, uderza głową i zostaje znokautowany. Barman wychodzi na zewnątrz, kręcąc głową, patrzy na Clarka i mówi: „Wiesz, co Supermanie? Jesteś prawdziwym dupkiem, kiedy jesteś pijany.

Czy słyszałeś o tej nowej grupie wsparcia dla mężczyzn, których przedwczesny wytrysk rujnuje ich małżeństwa?
Nazywa się Szybcy i wściekli.

Dlaczego kierowcy F1 zawsze mają złe relacje?
Zawsze starają się skończyć jako pierwsi.

Słynny koń wyścigowy siada przy barze, gdy dowiaduje się, że już nigdy nie będzie biegał. Barman nalewa koniowi whisky i pyta: „Hej, koleś, dlaczego ta pociągła twarz?” Koń mówi: „Mam raka”.

Ciągle próbuję dostać się do wyścigów konnych, ale są dla mnie za szybkie.

Wydaje się, że hodowca koni wyścigowych nie może przebić się do konkurencji, ponieważ bez względu na to, jak bardzo stara się ze swoimi końmi, nigdy nie są one tak szybkie, jak konkurenci. Pewnego dnia, gdy ma się poddać i sprzedać swoją farmę, wpada na pomysł. Spędza miesiące na badaniu i hodowli gęsi, a kiedy nadejdzie odpowiedni czas, zabiera je na lokalne derby i organizuje wyścig. Ku jego zdziwieniu ludzie bardziej interesują się osobliwymi i nigdy wcześniej nie widzianymi wyścigami gęsi niż wyścigami konnymi. Ludzie zaczynają stawiać pieniądze na gęsi, a nawet inni hodowcy koni przyjeżdżają popatrzeć. Pod koniec dnia, mając w portfelu więcej pieniędzy, niż kiedykolwiek zarobił na koniach, woła do tłumu: „Moje gęsi wyścigowe są najlepsze, więc przyjdź na moją farmę, jeśli chcesz rzucić okiem”.

Co mają wspólnego striptizerki i najlepsi kierowcy F1?
Rozpoczynają zawody z pole position.

Dziedzictwo Ferrari we Włoszech sprawiło, że traktują F1 poważniej niż gdziekolwiek indziej na świecie. W wieku zaledwie trzech lat identyfikowani są potencjalni zawodnicy, którzy muszą wziąć udział w wyścigu o upragniony Puchar Sippy.

Słyszałeś o nietrzymającym moczu komunistycznym drag racerze? Nazywa się Skid Marx.

300 koni mechanicznych? Jak w ogóle można go tam zmieścić?

Jaki jest najdłuższy bieg?
Rasa ludzka!

Pięć lat po ich kultowym pojedynku w lesie huczą plotki o rewanżu między Żółwiem a Zającem. W końcu na zaimprowizowanej konferencji prasowej agenci Tortoise i Hare'a wchodzą na scenę i potwierdzają, że dojdzie do rewanżu. Wyścig odbędzie się za trzy dni i odbędzie się dokładnie na tej samej trasie, na której odbył się oryginał. Zając od miesięcy trenuje w tajemnicy, co stawia jego małżeństwo z panią Zając w trudnym położeniu. Niemniej jednak Hare pracował zarówno nad swoim ciałem, jak i umysłem, upewniając się, że jest szybki jak błyskawica i wolny od arogancji, która kosztowała go zwycięstwo w tym pierwszym brzemiennym w skutki wyścigu. W dniu wyścigu pani Hare mówi, że nie może tam być i patrzeć, jak nie może znieść konsekwencji dla psychiki Hare'a, jeśli przegra wyścig. Zając jest zdenerwowany, ale wciąż wcześnie znajduje się na linii startu, rozgrzewając się i skupiając. Wyścig ma rozpocząć się o godzinie 12 w południe i nadejść w południe, nigdzie nie widać żółwia. Hare zaczyna myśleć, że może stchórzył, ale nie pozwala, by ta myśl uczyniła go zbyt pewnym siebie. W końcu, z dwudziestominutowym opóźnieniem, pojawia się Tortoise. Żółw wygląda na starego i zmęczonego, jakby każdego dnia zwalniał tempo, odkąd pokonał Zająca. Zając nic mu nie mówi i zajmuje jego miejsce na blokach startowych. Żółw podchodzi i robi to samo, ziewając głośno. Hare przewraca oczami, a jego wąsy drgają w skupieniu. Burmistrz lasu, wielki niedźwiedź brunatny, podnosi pistolet startowy i woła: „Na znak. Przygotuj się…” BANG! Na trzask początkowego strzału Zając startuje, pozostawiając Żółwia w kurzu. Gdy Hare biegnie, czuje, że trening się opłaca, ponieważ jego silne nogi bez wysiłku niosą go do przodu. Kiedy Hare dociera do zacienionego pnia drzewa, przy którym zatrzymał się lata temu, by odpocząć, ledwo mruga powieką, chichocząc pod nosem i szepcząc: „Nie tym razem”. Zając przyspiesza, coraz bliżej mety. Kiedy tam dociera, nie zwalniając ani na chwilę, przekracza linię i nie widzi żadnego śladu Żółwia, który tam dotarł. Burmistrz Miś czeka ze złotym medalem, który zawiesza na szyi Zająca, gratulując mu zwycięstwa w powrocie. Zając triumfalnie podnosi medal i całuje go, czując się na szczycie świata. Ledwo zmęczony Hare spieszy do domu, aby pokazać swojej żonie złoty błysk sukcesu. Kiedy wpada do środka i na górę do sypialni i otwiera drzwi, Zając jest zszokowany widząc Żółwia i Panią Zając leżących nago w łóżku, Żółwia z papierosem w ustach. Zając z brzękiem upuszcza medal na podłogę, gdy Żółw patrzy na niego i mówi: „Zając kochanie, chodzi o długą, powolną grę, a gram w nią już od pięciu lat”.

Dlaczego pretensjonalna Toyota i sezon 8 Game of Thrones to prawie to samo?
Nawet bez spoilerów nadal nie warto się nimi ekscytować.

Próbuję oglądać wyścigi na moim komputerze, ale za każdym razem, gdy naciskam klawisz F1, otwiera się okno pomocy.

Co kierowca F1 powiedział swojemu ojcu? Dzięki za karierę, tato.

Mój koń wyścigowy ma na imię Mayo. Czasami Mayo rży.

Mój trzylatek naprawdę uwielbia wyścigi chartów. Ciągle powtarza, że ​​chce to zrobić. Co za idiota, nie może mnie pokonać nawet w wyścigu.

Jaka jest ulubiona gra wyścigowa kotów?
Wielki Purrismo.

Jaka jest różnica między narzędziem, którego używa złota rączka do dokręcania rzeczy, a bogatym kierowcą F1?
Jeden wkręca śruby, drugi wkręca, a następnie wkręca śruby.

Sztafeta próbowała nowej kariery jako bejsbolista. Nie trwało to długo, ponieważ wciąż podawał kij dalej.

Ogromna fala przestępczości nawiedziła miasto podczas ich corocznego maratonu. Władze nie mogą definitywnie mówić o przyczynie, chociaż wiedzą, że ma ona związek z rasą.

Wysoki Sądzie, próbowaliśmy nakłonić oskarżonego do stawienia się w sądzie, ale on ma talent do uciekania. On po prostu gra kartą wyścigową.

Facet 1: Myślę, że to wspaniale, że firmy fast food sponsorują teraz duże tory wyścigowe, ale musisz przyznać: Nurburgerkingring to trochę kęs.
Facet 2: Myślę, że o to chodzi.

Jak to się nazywa, gdy dwóch fotoreporterów z Helsinek ściga się, by zrobić zdjęcie do kolejnego najważniejszego newsa? Fotka fińska.

Dlaczego pomidory nigdy nie biorą udziału w maratonach? Zawsze grają w ketchup.
Jaka jest ulubiona gra wyścigowa wampirów? Potrzeba krwawienia.

Jaka jest ulubiona gra wyścigowa rycerzy? Potrzeba Steeda.

Jaka jest ulubiona gra wyścigowa każdego palacza? Potrzeba chwastów.

Jaka jest ulubiona gra wyścigowa właściciela? Potrzeba czynu.

Jaka jest ulubiona gra wyścigowa narkomana? To właściwie wciąż Need for Speed.

Znasz wyścigową karierę Michaela Schumachera, ale czy wiedziałeś, że on i jego dwaj przyjaciele byli właścicielami sklepu krawieckiego? Co dziwne, wszyscy mieli na imię Michael. Michaela Schumachera, Michaela Dressmachera i Michaela Coatmachera.

Wszyscy ubóstwiają głównych bohaterów filmów Szybkich i wściekłych. Dlaczego nigdy nie rozmawiamy o innych facetach, powolnych i wyważonych, którzy po prostu chcą się upewnić, że wszyscy dobrze się bawią?

Jaka jest różnica między Nascar a F1? Rodzaje serwowanych napojów.

Dlaczego tory Nascar są owalne? Fani mają problem z nadążaniem za bardziej skomplikowanymi kształtami.

Po czym poznać, że ktoś jest rowerzystą? Nie martw się, powiedzą ci.

Dlaczego rowery szosowe są tak drogie? Gdyby były tanie, rowerzyści nie mieliby czego trzymać nad pieszymi.

Co łączy większość mężczyzn i przeciętnego pit stopu Formuły 1? Oba trwają około trzech sekund.

Samochód wyścigowy do tyłu to bieg wsteczny.

Wymeldować się - Zgadnij jakie żarty | 52 żarty o pierdzeniu

Popularne dowcipy
155 Tata Żarty
86 Żarty z czarnego humoru
pięćdziesiąt Obraźliwe żarty
37 Deez Nuts Żarty
80 Żarty Chucka Norrisa
75 Mamo Żarty
55 Nieodpowiednie żarty