46 cytatów z Ricka i Morty'ego

  Cytaty z Ricka i Morty'ego

Każdy Ricka i Morty'ego fani wiedzą, jak serial zmienił oblicze animowanych komedii dla dorosłych. Podczas gdy pokazuje jak Członek rodziny oraz amerykański tata często są zabawni i cierpliwi swoją satyrą, Ricka i Morty'ego istnieje na zupełnie innej płaszczyźnie. Science-fiction o naukowcu-alkoholiku przemierzającym multiwersum ze swoim wnuczkiem-idiotą nie ma prawa być takim prorokiem.

W fandomie toczy się wielka debata na temat tego, czy format epizodyczny czy serializowany zapewnia lepszą zawartość. Nie ma jednak wątpliwości, że generuje mieszankę zarówno zabawnych momentów, jak i mrocznych, nihilistycznych truizmów.

Po pięciu pełnych sezonach Ricka i Morty'ego , istnieje nieskończona ilość pomysłowych cytatów do wyboru. Decydowanie, które cytaty są najlepsze, to gra głupców, ale jeśli nic, co robimy, nie ma znaczenia, równie dobrze możemy spróbować!Cytaty z Ricka i Morty'ego

To sprawi, że będziesz się śmiać i płakać - w tym samym czasie!

1. Morty'ego : Nikt nie istnieje celowo. Nikt nigdzie nie należy. Wszyscy umrą. Przyjdź pooglądać telewizję?

dwa. Beth : Kochanie, przestań podnosić poziom cholesterolu swojemu ojcu, żebyś mógł zrobić gorące selfie na pogrzebie.

3. Lato : Jesteś młodszym bratem. Nie jesteś przyczyną nieszczęścia swoich rodziców, jesteś tylko jego objawem.

cztery. Morty'ego : Cóż, więc zbierz swoje gówno razem, zbierz to wszystko razem i włóż to do plecaka, całe swoje gówno, więc jest razem. [Pauza] A jeśli musisz to gdzieś zabrać, weź to gdzieś, no wiesz, zanieś to do gównianego sklepu i sprzedaj albo umieść w gównianym muzeum. Nie obchodzi mnie, co robisz, po prostu musisz to zebrać. [Pauza] Weź się w garść.

— Cytaty Ricka i Morty'ego o miłości

5. Rick: Słuchaj, Morty, nie chcę ci tego mówić, ale jak to ludzie nazywają kocham to tylko reakcja chemiczna, która zmusza zwierzęta do rozmnażania się. Uderza mocno, Morty, a potem powoli zanika, zostawiając cię w rozpadającym się małżeństwie. Ja to zrobiłem. Zrobią to twoi rodzice. Przerwij koło, Morty. Wznieść się ponad. Skoncentruj się na nauce.

6. Stóg : Musisz to zrobić dla dziadka, Morty. Musisz wsadzić te nasiona do swojego tyłka.

7. Kabel międzywymiarowy : Najpierw biorą dinglebopa i wygładzają go wiązką schleem… Biorą dinglebopa i przepychają go przez grumbo, gdzie ociera się o niego flebem. Ważne jest, aby włókno było roztarte, ponieważ włókno zawiera cały sok. Potem pojawia się schlami, a on go wyciera i… pluje na niego. Przecięli włókno. Po drodze jest kilka hizzardów. Blamfy ocierają się o chumble. A ploobis i grumbo są ogolone. To pozostawia ci zwykłego starego plumbusa.

8. Stóg : Nie ruszaj się. Rzeżączka nas nie zobaczy, jeśli się nie ruszymy… Czekaj! Myliłem się! Myślałem o T-rexie.

9. Lato : A jeśli on jest diabłem, Rick? Przynajmniej diabeł ma pracę. Przynajmniej jest aktywny w społeczności.

— 10. z 46 cytatów Ricka i Morty'ego

10. Stóg : Tak, pewnie, to znaczy, jeśli spędzasz cały dzień na przerzucaniu słów, wszystko może brzmieć źle, Morty.

jedenaście. Nocnik : Tradycyjnie targi nauki to sprawa ojca i syna.
Stóg : Cóż, z naukowego punktu widzenia tradycje to idiotyzm.

12. Morty'ego : Więc czas płynie tam szybciej? To coś jak z Narnii?
Stóg : Nie jestem bobrem, który wierzy w Jezusa Chrystusa, Morty… ale tak, to prawie rzecz z Narnii.

13. Stóg : Jeśli umrę w klatce, przegrywam zakład.

14. Lato : Jedność, przepraszam. Nie wiedziałem, że wolność oznacza robienie rzeczy, które są do bani. Myślałem raczej o „wybierz własnego operatora komórkowego”.

piętnaście. Zły Morty : Wydaje się, że to dobry moment na drinka i chłodną, ​​wyrachowaną przemowę ze złowrogim wydźwiękiem, przemowę o polityce, o porządku, braterstwie, władzy. Ale przemówienia służą do prowadzenia kampanii. Teraz jest czas na działanie.

16. Panie Nimbusie : Pożegnaj się ze swoją cenną suchą ziemią, bo wkrótce będzie mokra! MOKRO!

Stóg : Tak, globalne ocieplenie już to robi, dupku!

17. Ricka do Summer : Ale muszę przyznać, że to było miłe z twojej strony, Rick, że w napadzie cynizmu zapobiegłeś apokalipsie tylko po to, by zniszczyć jeden głupi związek.

18. Pamięć młodego Ricka : Jesteś jednym z tych dziwaków, którzy wprowadzają się do opuszczonej dorosłej Beth.
Stóg : To bardziej skomplikowane.
Pamięć młodego Ricka : Żyjesz z wersją naszej zmarłej córki. Lepiej być.

19. Stóg : Czy to Mountain Dew w moim kwantowym rozwiązaniu transportowym?
Morty'ego : N-widziałem, że zaznaczasz poziomy, więc musiałem to uzupełnić…
Stóg : Jakby tego było mało? Czy wiesz, jak niebezpiecznie toksyczna jest ta substancja? I dodałeś to do mojego płynu wrotnego?

20. Stóg : Jesteś tutaj, ratując resztę z nas, ponieważ nie chcesz przetwarzać swojego żalu i wstydu jak normalna osoba, pijąc i maltretując innych!

dwadzieścia jeden. Lato : Pieprzyć Gene, pieprzyć bezdomnych, twoje dzieci i ich dziadek proszą cię o zrobienie z nimi zajęć. Kiedy to przestało być najbardziej mokrym marzeniem rodziców?

22. Lato : O mój Boże, zrobiliśmy gigantyczne kazirodcze dziecko, o mój Boże, możesz być klonem, istnieję, ponieważ nie udało wam się mnie abortować. Dostajemy taką rodzinę, jaką mamy, a nie tę, którą mamy, a jeśli chcesz zatrzymać tę, którą masz, zabieraj dupy w kosmos.

23. Stóg : Off-grid, Morty. Będziemy mieszkać w lesie jak libertarianie. Będziemy polować na króliki i handlować jak małe sztabki złota, które odcinamy nożem.

24. Wiceprezydent : [po zastąpieniu prezydenta przez indyka obiecującego kongresowi nieograniczone fundusze] Wszyscy za prezydentem Turcji?

[większość Kongresu podnosi ręce]

25. Beth : Kochanie, nasza córka uciekła z golfistą we frisbee z powodu jakiejś aplikacji o naprawdę głupiej, naprawdę niezapomnianej nazwie… jak naprawdę głupia, niekreatywna, super spocona nazwa. W każdym razie spóźnię się, kocham cię.

26. Stóg : Zanim to, co próbujesz zrobić, nazywało się zaprzeczaniem, nazywano to psychologią odwrotną, a incele tego nie wymyśliły, zrobił to Królik Bugs.

27. Morty'ego : Dobra, zróbmy to. Mam zadanie domowe z angielskiego.
Stóg : Nadal uczysz się angielskiego? To język, którym mówisz. Jak głupi jesteś?

— 28. z 46 cytatów Ricka i Morty'ego

28. Morty'ego : Masz wokół siebie całą planetę, która wytwarza dla ciebie moc? To jest niewolnictwo.
Stóg : To społeczeństwo. Pracują dla siebie nawzajem, Morty. Płacą sobie nawzajem. Kupują domy. Biorą ślub i rodzą dzieci, które zastępują ich, gdy są już za starzy, by sprawować władzę.
Morty'ego : To brzmi jak niewolnictwo z dodatkowymi krokami.
Stóg : Ooh-la-la, ktoś będzie uprawiał seks na studiach.

29. dr Wong : Rick, jedynym związkiem między twoją niekwestionowaną inteligencją a chorobą niszczącą twoją rodzinę jest to, że wszyscy w twojej rodzinie, łącznie z tobą, wykorzystują inteligencję do usprawiedliwienia choroby. Wydaje się, że na przemian postrzegasz swój własny umysł jako niepowstrzymaną siłę i nieuniknioną klątwę, i myślę, że dzieje się tak dlatego, że jedyną naprawdę niedostępną koncepcją dla ciebie jest to, że to twój umysł, nad którym masz kontrolę. Wybraliście przyjście tutaj, wybraliście mówienie, pomniejszanie mojego powołania, tak samo jak wybraliście bycie marynatą. Jesteś panem swojego wszechświata, a jednak ociekasz szczurzą krwią i odchodami, a twój ogromny umysł dosłownie wegetuje twoją własną ręką. Nie wątpię, że terapia nudziłaby cię do nieprzytomności, tak jak ja się nudzę, kiedy myję zęby i wycieram tyłek, bo naprawa, konserwacja i czyszczenie polega na tym; to nie jest przygoda. Nie ma sposobu, aby zrobić to tak źle, że możesz umrzeć. To tylko praca, a najważniejsze jest to, że niektórzy ludzie są w porządku idą do pracy, a niektórzy ludzie, cóż, niektórzy woleliby umrzeć. Każdy z nas może wybrać.

30. Stóg : Wesela to w zasadzie tylko pogrzeby z tortem. Gdybym chciał patrzeć, jak ktoś marnuje swoje życie, spędzałbym cały dzień z Jerrym.

31. Stóg : Słuchaj, nie jestem najmilszym facetem we wszechświecie, ponieważ jestem najmądrzejszy, a bycie miłym to coś, co głupi ludzie robią, aby zabezpieczyć swoje zakłady.

32. Postapokaliptyczny wojownik : [pełzanie po ziemi, bulgotanie] Zabij mnie proszę…

Lato : OK, ale nie dlatego, że mi kazałeś.

33. Stóg : Suma suma! Chodźmy! Troska dziadka o twoje bezpieczeństwo jest ulotna!

3. 4. Panie Meeseeks : Posiadanie rodziny nie oznacza, że ​​przestajesz być indywidualnością. Wiesz, co możesz zrobić dla ludzi, którzy na tobie polegają? Bądź z nimi szczery, nawet jeśli oznacza to uwolnienie ich.

35. Wąchanie/Śnieżka : Snuffles to moje niewolnicze imię. Będziesz mnie teraz nazywać Śnieżką, bo moje futro jest ładne i białe.

36. Wąchanie/Śnieżka : Powiedz mi, Summer, gdyby człowiek urodził się z kikutnymi nogami, czy skrzyżowaliby go z innym zdeformowanym człowiekiem i wystawili swoje dzieci na pokaz jak jamnik?

37. Pan Potrzebny : Ta woda po goleniu sprawia, że ​​mężczyźni nie mogą się oprzeć kobietom. Darmo. Tutaj nigdy się nie płaci. Nie z pieniędzmi.

Pan Goldenfold : Nie ma tam nic do czytania. Dziękuję!

38. Poncho : Hej, rzeżączka! Jak to się ma do uczucia pieczenia?

39. Alternatywny Rick : Earth Rick C-1-37, rada Ricks skazuje cię na The Machine of Unspeakable Doom. Który zamieni twoje świadome i nieświadome umysły, czyniąc twoje fantazje bezsensownymi, podczas gdy wszystko, co znałeś, stanie się niemożliwe do zrozumienia. Poza tym co 10 sekund dźga cię w jaja.

40. Krokubot : Jestem Krokubotem.
Stóg : Ha ha, racja, Crocubot. Więc jesteś na wpół zimnym, nieczułym gadem; w połowie też zimna, równie nieczuła maszyna.
Krokubot : TAk.
Stóg : Wow, więc twoje pochodzenie jest jakie, wpadłeś do kadzi zwolnień?

– Jednolinijki Ricka i Morty'ego

41. Stóg : Więc mam passę emo. To część tego, co sprawia, że ​​jestem taka radosna.

42. Beth : On nie jest gorącą dziewczyną. Nie może po prostu zrezygnować ze swojego życia i założyć sklepu w czyimś życiu.

43. Lato : Jesteśmy nieszczęśliwi Morty! Jest obowiązkowa godzina policyjna, ich dziwny kalendarz dał mi 47 lat, a wieżę Eiffla uzbroili!

44. Stóg : Jeśli pozwolę ci się denerwować, nie możemy się schwiftować.

Cztery pięć. Stóg : Wubba Lubba Dub Dub! (tłumaczenie: bardzo cierpię, proszę pomóż mi)

46. Stóg : Przykro mi, ale twoja opinia niewiele dla mnie znaczy.

Więcej cytaty :

55 Cytaty SpongeBoba // 55 Cytaty z życia
73 Romantyczne cytaty miłosne // 55 Cytaty miłosne dla niej // 55 Cytaty miłosne dla niego