50 faktów na temat wagi

  Fakty dotyczące wagi

Znak zodiaku Wagi, który mieści się pomiędzy 23 września oraz 22 października , jest dobrze znany jako najbardziej czarujący i dyplomatyczny znak z lekką tendencją do niezdecydowania.

Ale Wagi to znacznie więcej niż tylko uśmiechanie się, wahanie i utrzymywanie spokoju, więc zanurzmy się i poznajmy 50 faktów na temat Wagi (październikowego zodiaku), które czynią je naprawdę wyjątkowymi.50 interesujących faktów na temat wagi

Są zrównoważone – jako jedyny znak zodiaku, którym rządzi obiekt nieożywiony, waga sprawiedliwości, rozumieją, że równowaga we wszystkim jest najważniejsza, dlatego dążą do osiągnięcia i utrzymania własnej równowagi i wewnętrznej harmonii.

Są rafinowane – są zwykle przerażeni nieokrzesanymi zachowaniami i wzdrygają się z obrzydzeniem na tandetne, głośne lub zbyt prymitywne pokazy (nie złapiesz Wagi na robieniu księżyców z tyłu autobusu).

Są urocze – są bardzo przystojni i mają świetne umiejętności komunikacyjne, więc są zwykle lubiani i popularni wśród innych. Lubią też plotkować, chociaż starają się tego nie robić.

Są flirciarze – flirtują ze wszystkimi, młodymi, starymi, tej samej płci, płci przeciwnej, zwierzętami, bestiami, co tylko zechcesz. Urodzili się, by flirtować i w ogóle trzepotają rzęsami.

Są dopasowane kolorystycznie – nie spotkasz też wielu Wag w źle dobranych strojach lub zderzających się kolorach w ich domach. Są ekspertami w wybieraniu kolorów, które pasują do siebie.

Są fashionistkami – znak kardynała, uwielbiają być w czołówce najnowszych trendów w modzie i zawsze wyglądają stylowo i dobrze skomponowane. Nie zobaczysz wielu kręcących się wokół Wagi.

Uwielbiają wystrój wnętrz – ich domy są zwykle nienagannie zaprojektowane z kontrastowymi schematami kolorów, gustownymi teksturami i lejącymi się tkaninami. Nawet jeśli nie mają dużo wolnej gotówki, uda im się jakoś sprawić, by ich mieszkanie wyglądało dobrze dzięki gustownemu, nastrojowemu oświetleniu, dobrze rozmieszczonym zastrzykom koloru i eleganckim miękkim meblom.

Są prymitywne i właściwe – nie lubią dziwacznych lub jaskrawych przejawów emocji, zachowań lub uczuć i zwykle zachowują się z najwyższą przyzwoitością i powściągliwością.

Dobrze pachną – są zadbane i mają dobre standardy higieny osobistej.

Są mądrzy – słuchają wszystkich stron i rozważają wszystkie kąty, czyniąc je sprawiedliwymi i uczciwymi w swoim podejściu. Nienawidzą też wszelkiego rodzaju niesprawiedliwości.

Często nie mają szczęścia w miłości – mogą mieć lekcje do nauczenia się, jak nie poświęcać własnych potrzeb lub nie dostrzegać czerwonych flag na początku związku. Czasami pozostają też zbyt długo w związkach, których data ważności wygasła.

Są inspirujące i niezależne – jako znak kardynalny, są przebojowi i uwielbiają wyzwania. Dają przykład i chcą, aby inni patrzyli na nich.

Dają i troszczą się – są bardziej niż chętni dołożyć wszelkich starań, aby zadowolić innych i uwielbiają być potrzebni.

Są dyplomatyczne – nie wygaduje rzeczy bez zastanowienia, woli perswazję, takt i negocjacje oraz dobrze się zastanowić przed mówieniem. Są także przydatnymi mediatorami i uwielbiają angażować się w drażliwy problem i próbować go rozwiązać.

Są doskonałymi negocjatorami – są świetnymi sprzedawcami, doradcami obsługi klienta czy guru public relations, ponieważ szybko zdobywają zaufanie i uwagę ludzi.

Lubią rozpieszczać swoich partnerów – nic nie uszczęśliwia wagi tak, jak uszczęśliwianie jej partnera, więc spraw sobie Wagę, jeśli chcesz czuć się kochany od stóp do głów.

Robią to, co słuszne – z Saturnem wywyższonym w Wadze, mają głęboki szacunek do robienia tego, co jest sprawiedliwe, sprawiedliwe i odpowiedzialne, więc Waga rzadko wyrządzi ci krzywdę.

Są domownikami – ich dom jest prawdopodobnie luksusowy i superkomfortowy i uwielbiają tam spędzać czas relaksując się i planując kolejną przeprowadzkę. W ich siedzibie rzadko panuje bałagan, jeśli wpadniesz bez zapowiedzi, ponieważ nie znoszą bałaganu (myślą, że odzwierciedla to ich umysł).

Tworzą dobrych przywódców – jako znak kardynalny są w stanie przejąć ster statku i bezpiecznie i odpowiedzialnie nim kierować.

Są lojalni – będą cię traktować tak, jak chcą być traktowani i nie zaryzykują twojej przyjaźni ani związku z niczym błahym.

Są wyluzowani – zwykle chcą cię tylko zadowolić, więc przez większość czasu chętnie spełnią twoje życzenia.

Uwielbiają być zakochani – dla Wagi miłość jest wszystkim i uwielbiają mieć kogoś wyjątkowego, na kim można się skupić, rozpieszczać i zajmować się nim, i szczęśliwie uczynią cię centrum całego ich świata.

Są artystyczni i kreatywni – często potrafią malować, śpiewać, tańczyć, szyć lub grać na instrumencie i uwielbiają rozpoczynać nowe projekty i hobby.

Są szczerzy – są uczciwi i sprawiedliwi, więc zazwyczaj będą autentyczni i autentyczni i nie będą nosić fałszywej maski. Jednak mogą tak bardzo starać się zadowolić i dopasować, że zatracają się i oddają własną moc.

Są przekonujące – potrafią wykorzystać swój urok i umiejętności negocjacyjne, aby uzyskać to, czego chcą, a nawet sprawią, że pomyślisz, że to był Twój pomysł!

Mogą być kapryśne i płochliwe – ponieważ często zmieniają zdanie lub widzą lepszą opcję. Mają tendencję do rozpoczynania nowych rzeczy, a następnie z trudem je kończą.

Czasami też muszą nauczyć się dbać o siebie – czasami mogą potrzebować ustanowienia granic, aby umożliwić im praktykowanie samoopieki.

Są niezdecydowani – tak, nie, być może – tak, miotają się w tę iz powrotem i naprawdę nie chcą czasem wybrać jednej rzeczy, ponieważ widzą za i przeciw wszystkich opcji i wszystkich stron sytuacji. Lubią spędzać czas, który może trwać wieki!

Często mają dołeczki – i tak zawsze dobrze wyglądają i mają ten atrakcyjny wygląd, który przyciąga ich do innych.

Są pełne wdzięku – zwykle nie są niezdarne ani niezdarne, zwykle poruszają się z gracją i elegancją, jak łabędź.

Są ambitni – celują w gwiazdy i nie mają nic przeciwko staraniu się tam dotrzeć.

Uwielbiają dobrą debatę – uwielbiają przyjacielską kłótnię, a nawet zabawę w adwokata diabła, żeby było jeszcze ciekawiej.

Mogą być leniwi – o tak, zwłaszcza jeśli ostatnio bardzo się przemęczyły i wyczerpały, bo będą musiały zregenerować siły. Znani są również z tego, że zwlekają godzinami.

Oni zawsze myślą – myślą bez przerwy i mają spory problem z wyłączeniem tego. Potrzebują również ciągłej stymulacji i bodźców umysłowych i mogą z łatwością wykonywać wiele zadań jednocześnie.

Nie lubią konfliktów – czasem zrobią nawet wszystko, by tego uniknąć, jak zamiatanie spraw pod dywan na później lub udawanie, że czegoś nie widzieli.

Wolą pracować samodzielnie lub w partnerstwie z jedną lub dwiema innymi osobami – nie lubią dużych grup, w których trzeba wziąć pod uwagę zbyt wiele poglądów i usłyszeć wiele głosów.

Są przyjaźni i towarzyscy – uwielbiają spotkania i spotkania i dobrą zabawę.

Mają doskonały smak – nie robią krzykliwych, chavvy ani dziwacznych, a ich styl jest zazwyczaj w modzie lub ponadczasowej klasyce.

Zwykle są atrakcyjne – o delikatnych i przyjemnych rysach i dobrych kościach. Dużo się uśmiechają.

Kochają historię i antyki .

Mają doskonałe umiejętności hostingowe – zdobądź zaproszenie do wygodnego mieszkania Wagi, a czeka Cię niespodzianka, ponieważ uwielbiają przyjmować gości i zrobią wszystko, by zaimponować swoim gościom.

Mogą być próżne, a nawet powierzchowne – czasami mogą udawać bardziej zainteresowanego niż w rzeczywistości lub pozwolić, by wkradła się próżność.

Lubią współpracować – zazwyczaj są uprzejmi i dobroduszni, chętni do kompromisu i mają swój wkład w sprawienie, by wszystko działało.

Uwielbiają marzyć – jako znak powietrzny często odpływają na chwilę do własnego świata.

Są uprzejmi i dobrze wychowani – randki z Wagą? Cóż, z pewnością możesz bez obaw zabrać swoją Wagę na spotkanie z rodzicami, ponieważ ich maniery są prawdopodobnie nienaganne, a ich urok sprawi, że nie będzie też niezręcznej ciszy (ale uważaj, bo mogą flirtować z twoim tatą).

Cenią piękno – rządzeni przez Wenus, cenią sobie rewelacyjny zachód słońca, delikatny letni kwiat czy zachwycające nocne niebo, a to ich inspiruje i przypomina o cudach świata, w którym żyjemy.

Są sprytni – ich wielki mózg znaku powietrznego chłonie informacje jak gąbka i zwykle są bystre, dobrze poinformowane i szybko myślą.

Są uczciwi – nie przepadają za kłamcami i zazwyczaj są szczerzy i niezłomni.

Są pozytywne – zwykle są dobrze zaokrągleni, optymistyczni i dynamiczni i wiedzą, jak ważne jest utrzymywanie wysokich wibracji, aby przyciągnąć sukces.

Czasami trudno im powiedzieć „nie”. – być może będą musiały nauczyć się granic i tego, jak dbać o siebie. A przy jesiennym słońcu może im czasem brakować pewności siebie lub nie dostrzegać, jak jasno świeci ich światło!

A więc masz wszystkie fakty o wagach! Czy to brzmi jak waga, którą znasz?