50 Nie obchodzą mnie cytaty dotyczące Twojego obecnego nastroju

Masz ochotę wykrzyczeć „nie obchodzi mnie to” na pewne rzeczy w życiu?

Każdy doświadcza w życiu chwil, w których jest tak zraniony, że oficjalnie już go to nie obchodzi. Oczywiście, gdy ktoś ponownie porusza ten temat, działa to jak sól na ranę, ale twoja dyskusja kończy się reakcją „nie obchodzi mnie to”.

Jeśli potrafisz odnieść się do sytuacji wspomnianej powyżej, te cytaty „Nie obchodzi mnie to” zostały napisane specjalnie dla Ciebie, abyś mógł wyrazić swoje uczucia słowami, których inaczej byś nie miał.

Post zawiera najlepsze cytaty „Nie obchodzi mnie to” znalezione w Internecie. Niektóre z wymienionych tutaj cytatów zostały udostępnione przez Twoje ulubione aktorki, takie jak Angelina Jolie i Taylor Swift…

Nie obchodzi mnie cytaty

1. Nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz! Chyba że uważasz, że jestem niesamowity – w takim przypadku masz rację! Kontynuować…

— Dlaczego, do diabła, miałoby cię obchodzić czyjeś zdanie? Nie mają z tobą nic wspólnego. Po prostu wiedz, że jesteś cudowna i nie pozwól nikomu sprawić, że myślisz inaczej.


dwa. Nie wstydź się tego, kim jesteś. Będą cię osądzać bez względu na to, co zrobisz.

- Nie możesz zadowolić wszystkich. Podobnie nie możesz uciszyć wszystkich. Bez względu na to, jak dobrze sobie radzisz lub w jakich okolicznościach się znajdujesz, zawsze znajdzie się grupa ludzi, którzy znienawidzą twoje posunięcia. Po prostu ich ignoruj.


3. Im mniej cię to obchodzi, tym szczęśliwszy będziesz.

— Im wcześniej to zrozumiesz, tym będziesz szczęśliwszy. Im bardziej troszczysz się o rzeczy w swoim życiu, tym więcej schrzanisz.


cztery. Jeśli chcesz żyć, przestań pytać o pozwolenie – zrób to teraz i żałuj później. To, co myślą inni ludzie, to nie twoja sprawa.

— Jeśli poprosisz o pozwolenie, nie dostaniesz go. Mądrą decyzją jest robienie tego, na co ma się ochotę, a później żałowanie (a może nie?).


5. Nie jestem bez serca, po prostu nauczyłem się mniej używać serca.

— Podejmuj decyzje rozumem, a nie sercem. Serce jest zbyt wrażliwe i emocjonalne, decyzje podejmowane sercem z pewnością sprawią ci ostry ból.


6. Nigdy nie przestanę się troszczyć, ale jeśli zdecydujesz się mnie odepchnąć, odejdę.

— Po co zostawać w czyimś życiu, jeśli nie chcą, żebyś tam był. Jeśli czujesz się przez kogoś ignorowany, upewnij się, że nie przeszkadzasz mu ponownie.


7. Fałszywi ludzie mają wizerunek do utrzymania. Prawdziwych ludzi po prostu to nie obchodzi.

— Bądź prawdziwą osobą o wyjątkowym nastawieniu. Nawet jeśli komuś nie podoba się twoja postawa, nie przepraszaj za to. Robisz to, co uważasz za słuszne i nie ma sensu przepraszać.


8. Skończyłem. Skończyłem pisać do ciebie jako pierwszy. Skończyłem z nadzieją, że zadzwonisz i skończyłem płakać przed snem. Po prostu nie jesteś już tego wart.

— Wkładasz wystarczająco dużo wysiłku, dlaczego zawsze to ty masz błagać o uwagę? Gdyby był tobą zainteresowany, zauważyłby twoje szczere starania, gdyby tylko nie zaoferował mu słodkiego POŻEGNANIA.


9. Zapomnij o tym, co wszyscy myślą i mówią. Jeśli cię to uszczęśliwia, zrób to.

— Ktokolwiek powiedział, powinien dostać owację na stojąco. Serio, potrafił trafić w punkt.


10. Jedną z największych wolności psychicznych jest naprawdę nie przejmowanie się tym, co inni o tobie myślą.

— Jak wspomniano powyżej, rób to, co sprawia ci przyjemność. Nigdy nie zamieniaj swojego szczęścia na nic innego.


jedenaście. Nie obchodzi mnie, co ludzie myślą. Ludzie są głupi.

— Nie wiem, jaki procent populacji jest głupi, ale większość ludzi jest głupia.


12. Nie obchodzi mnie, co ktoś o mnie mówi, dopóki nie jest to prawdą.

— Ludzie rozsiewają plotki, ale wszyscy wiedzą, że nie każda narracja o tobie okaże się prawdziwa. Prawda zostaje odkryta, bez względu na to, jak długo to zajmie. Po prostu kontynuuj swoją pracę, ponieważ nie masz wystarczająco dużo czasu, aby udowodnić swoją wartość ludziom, którzy nie są gotowi zaakceptować prawdy.


13. Czasami, aby zwrócić czyjąś uwagę, musisz przestać poświęcać jej swoją.

— Pewna wielka osobistość powiedziała kiedyś, że musisz na jakiś czas oddalić się od swoich bliskich, jeśli zauważą, że będziesz wiedział, jak bardzo im na tobie zależy. Jeśli tego nie zrobią, zrozumiesz, na czym stoisz.


14. Życie jest lepsze, gdy przestajesz się za bardzo przejmować.

— Gdy to zrobisz, zrozumiesz, czego tak długo ci brakowało. Szczerze mówiąc, życie bez napięć wydaje się niczym innym jak rajem. ?


piętnaście. Moment, w którym przestajesz się przejmować, jest momentem, w którym wszystko się poprawia. Nie trać czasu, próbując zadowolić innych.

— Próba zadowolenia wszystkich to strata czasu i cennego czasu. Bądź normalny i rób rzeczy normalnie, ci, którzy cię lubią, polubią też twoje ruchy.


16. Tylko przypomnienie, co myślą o tobie inni ludzie, to nie twoja sprawa.

— Nie masz wpływu na to, co ludzie o tobie myślą, zostaw im zrozumienie. Bądź szczęśliwy, prowadząc dobre życie na swoich warunkach.


17. Najłatwiejszym sposobem na uniknięcie zranienia jest zaprzestanie troski, ale brak troski jest najtrudniejszą rzeczą do zrobienia.

— Czasami, bez względu na to, jak bardzo starasz się o kogoś nie dbać, na pewno będzie ci na nim/niej zależeć. Ale to wyjątek, staraj się mniej przejmować, jeśli chcesz mniej zranić.


18. Jedno z najlepszych uczuć na świecie jest wtedy, gdy przestajesz przejmować się rzeczami, które kiedyś cię niepokoiły.

— Wydaje się, że wszystko, co cię obciążało, zostało usunięte z twojego życia i możesz teraz szybować po niebie jak samolot. Wolna od wszelkich bólów i smutków, gotowa podążać za sercem.


19. Nie gniewaj się, bo już mi nie zależy. Bądź wściekły, bo kiedyś to zrobiłem, a ty byłeś zbyt ślepy, by zobaczyć.

— Ludzie często nie zauważają, jak bardzo ci na nich zależy, dopóki nie przestaniesz tego robić.


20. Ignoruj ​​tych ludzi, którzy mówią o tobie za twoimi plecami, to jest ich miejsce.

— Ciesz się, że masz taką osobowość, że mogą o tym mówić tylko za twoimi plecami. Nie mają odwagi powiedzieć tego wprost.


dwadzieścia jeden. Czasami jedynym wyborem, jaki pozostaje, jest przestać się troszczyć. Nabierz tempa i idź do przodu, bez względu na to, jak boli, ponieważ nie ma już powodu, aby zostać.

— Trzymanie się idei „jak powinno być” zamiast „jak jest” tylko bardziej cię skrzywdzi. Weź się w garść i ruszaj dalej. Przeprowadzka jest częścią dorastania i powinieneś być szczęśliwy, że przeżyłeś piękne chwile, kiedy byliście razem.


22. Nie trzymaj się czegoś, jeśli wiesz, że już tego nie ma.

— Głupotą jest trzymać się czegoś, co już nie istnieje.


23. Miłość jest jak roślina, potrzebuje czasu, żeby wyrosnąć, ale kiedy przestajesz o nią dbać, powoli umiera.

— Związek wymaga stałej uwagi i troski. Jeśli jeden z partnerów tego nie zapewni, związek niewątpliwie umrze.


24. Nie musisz przejmować się wszystkim dookoła. Niektóre rzeczy lepiej pominąć.

— Oczywiście nie twoim zadaniem jest zajmować się wszystkim. Zarówno ty, jak i druga strona będziecie w zgodzie ze sobą.


25. Przestaję z tobą rozmawiać, żeby zobaczyć, czy ci zależy… Cóż, wygląda na to, że nigdy ci nie zależało!

— Gdyby im na tobie zależało, do tego czasu tęskniliby za tobą wiele razy. Ten jest najlepszym cytatem, który mnie nie obchodzi.


26. Im jesteś starszy, tym bardziej przestajesz troszczyć się o rzeczy, o które myślałeś, że nigdy nie przestaniesz się troszczyć.

— Im jesteś starszy, tym lepiej radzisz sobie z ustalaniem priorytetów. Wiesz, kto jest wart twojego czasu i uwagi, a kto nie.


27. Ciężka praca nad czymś, na czym nam nie zależy, nazywana jest stresem; ciężka praca nad czymś, co kochamy, nazywana jest pasją.

— Upewnij się, że twoja pasja nie czyni cię zbyt ślepym, by wiedzieć, czy to, co robisz, jest dobre, czy złe.


28. Skończyłem. Skończyłem pisać do ciebie jako pierwszy. Skończyłem z nadzieją, że zadzwonisz i skończyłem płakać przed snem. Po prostu nie jesteś już tego wart.

— Nie przejmuj się i nie płacz za kimś, kto ma w dupie to, co czujesz. Jeśli to robisz, tracisz jasną stronę. Chłopaki/dziewczyny będą pojawiać się i znikać z twojego życia; jednak właściwy pojawi się we właściwym czasie. Do tego czasu zachowaj spokój i ciesz się życie .


29. Za każdym razem, gdy ktoś mówi mi, że nie mogę czegoś zrobić; Chcę to zrobić więcej.

— Cytat Taylor Swift. Niesamowicie inspirująca wiadomość, jeśli jej szukasz.


30. Złamane serca znikają, ale trwają około roku dłużej, niż się spodziewasz, a zanim to nastąpi, naprawdę nie dbasz o to na tyle, by to zauważyć.

— Ten ma sens. Nawet jeśli czujesz, że nigdy nie będziesz w stanie wyjść z tego złamanego serca, w końcu wyjdziesz z tego. A kiedy już to zrobisz, nie będzie już do tego wracać!


31. Jeśli będę musiał gonić i walczyć o twoją uwagę, w końcu nie będę już tego chciał.

— Oczywiście najpierw będziesz walczył o uwagę, ale jeśli będziesz to robić regularnie, zaczniesz czuć się ignorowany, co ostatecznie doprowadzi do separacji.


32. Jedną z największych wolności psychicznych jest naprawdę nie przejmowanie się tym, co inni o tobie myślą.

— Życie na własnych warunkach jest samo w sobie najważniejszym osiągnięciem. Nie wierzysz mi? Przyjrzyj się bliżej społeczeństwu, a zobaczysz wystarczająco dużo ludzi żyjących z – Co pomyślą o tym inni? Mentalność.


33. Kiedy przestajesz się troszczyć, wtedy oni chcą zacząć się troszczyć.

— Dotyczy to prawie wszystkich okoliczności, zwłaszcza gdy mówimy tutaj o związkach. Kiedy zaczniesz ignorować swoją dziewczynę/chłopaka, zaczną cię błagać o uwagę. Czasami dzieje się też odwrotnie.


3. 4. Ignoruj ​​mnie. Nie obchodzi mnie to. I tak jestem do tego przyzwyczajony. Jestem niewidzialny.


35. Doszedłem do punktu, w którym nic już nie ma znaczenia, a rzeczy, na których mi zależało, nie są warte walki.

— W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, kiedy dochodzi do wniosku, że to, o co walczymy, nie jest tego warte. Czujesz, że lepiej to zostawić i żyć dalej.


36. Niektórzy ludzie są po prostu głupi. Mają najlepszą rzecz przed sobą, ale odwracają się i idą do najgorszego.

— Można powiedzieć, że mają sporego pecha.


37. Oboje jesteśmy fikcją, jesteś zbyt piękny, aby był prawdziwy, a ja dla ciebie nie istnieję.


38. Niebo nie zawsze jest niebieskie. Słońce nie zawsze świeci. Dlatego czasami warto się rozpaść.

- Wszystko się zmienia. Nic nie jest stałe. Dlatego też możesz się zmienić.


39. Jeśli pewnego dnia zauważysz, że nie rozmawialiśmy od jakiegoś czasu. To nie dlatego, że już mi nie zależy, ale dlatego, że mnie odepchnąłeś.

— Po co trzymać się kogoś, kto nie chce cię w swoim życiu? Po prostu powiedz im, że idziesz dalej i już cię to nie obchodzi.

Więcej cytaty :

46 Cytaty z Ricka i Morty'ego // 55 Cytaty SpongeBoba // 55 Cytaty z życia
73 Romantyczne cytaty miłosne // 55 Cytaty miłosne dla niej // 55 Cytaty miłosne dla niego