50 pytań, które należy zadać swojemu chłopakowi

Czy masz w swoim życiu kogoś wyjątkowego, z kim chcesz się połączyć na głębszym poziomie? Kiedy znajdujemy miłość, energia uderza w nas jak pełne pole siłowe! Jednak czy te fizyczne uczucia mogą dotrzeć do nas na jeszcze głębszym poziomie. Wygląda na to, że czasami te poważne rozmowy są zbyt odległe, więc jak możesz nawiązać intymny związek, który przetrwa próbę czasu ?!

Mamy najlepsze rozwiązanie w tym zestawie „50 intymnych pytań, które możesz zadać swojemu chłopakowi, abyś zakochał się głębiej”, które podzieliliśmy na dziesięć przydatnych podkategorii, aby zbliżyć was do siebie…O CO MNIE chodzi…:

  Pytania, które warto zadać swojemu chłopakowi
Wszyscy chcemy wiedzieć, co czyni nas wyjątkowymi dla mężczyzny naszych marzeń!… Co sprawiło, że zakochali się w nas, a nie w innym? Dlaczego to nasze oczy rozszerzają źrenice? Może zechcieliby się z tobą tym podzielić… następnym razem, gdy zobaczysz, jak jego oczy rozszerzają się bardzo szeroko, zadaj mu jedno z tych pięciu pytań i poczuj, jak zakochujesz się głębiej, gdy dzieli się swoimi ulubionymi cechami o tobie. Nie możesz zaprzeczyć, że uwielbiasz od czasu do czasu pochwały i zapewnienie od czasu do czasu!

1. „Co najbardziej we mnie kochasz?”

Może to twoje oczy, usta lub uda, które można przytulić, a może nawet sposób, w jaki przewracasz oczami i śmiejesz się na swój własny, niepowtarzalny sposób… Zapytaj go, co jest w tobie takiego, co sprawia, że ​​jego policzki błyszczą.

2. „Gdybyś mógł coś we mnie zmienić, co by to było?”

Nie zawsze jesteśmy doskonali!… Czy jest cecha lub cecha, nad którą mógłbyś popracować, która go irytuje lub obraża? Wszyscy mamy swoje dobre i złe strony, a mówienie o nich jest udowodnione, że zbliża was do siebie.

3. „Jak myślisz, jaki kolor najbardziej do mnie pasuje?”

Mężczyzna, który nie potrafi ubrać kobiety, to mit!! Większość z nich to znakomici krytycy mody, którzy przejdą do sedna i powiedzą ci, co wypada, a co nie. Zapytaj go, jaki kolor najbardziej do ciebie pasuje i ubierz się w nim, aby zadowolić jego opinię.

4. „Jak wyglądają dzisiaj moje włosy?”

Wszyscy mamy od czasu do czasu złe włosy!… Czasami kwestionuję teorię i zastanawiam się, czy naprawdę mamy niepewny dzień, który lubimy wyjmować z naszych włosów. Jeśli tak się czujesz… zapytaj swojego mężczyznę, co myśli o Twojej fryzurze.

5. „Wolisz mnie z makijażem czy naturalnie?”

Odwieczne pytanie, na które zwykle odpowiada 95% mężczyzn, którzy twierdzą, że wolą nas „naturalnych”. Więc daj sobie dzisiaj spokój z metamorfozą i posłuchaj go, poczujesz się bezpieczniej, wiedząc, że mu się to spodoba!

PAMIĘTAJ, JAK SIĘ POPIERWSZYM SPOTKALIŚMY…:

Nigdy nie zapomnisz tej magicznej chwili, kiedy spotkałeś się po raz pierwszy!!.. Kiedy miał cię na czubku palców… i to samo dla niego. Spróbuj ożywić niektóre z tych cennych wspomnień z „pierwszego razu” i porozmawiaj o tym, jak razem dorastaliście.

6. „Pamiętasz, jak się poznaliśmy?”

Dzielenie się różnymi punktami widzenia na to, jak się poznaliście, będzie ciekawym porównaniem do wyjątkowego czasu, kiedy weszliście do swoich światów.

7. „Jak sprawiłeś, że się w tobie zakochałem?”

Pozwól mu zwierzyć się z tych starych sztuczek, które miał pod ręką w pierwszych fazach twojej miłości.. które mogą odpowiedzieć na kilka niejasności wokół te nieśmiałe pierwsze randki mieliście razem.

8. „Czy wyobrażałeś sobie wtedy… bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy dzisiaj?”

Czy od samego początku miał na myśli ciebie… czy na początku był to tylko przypadkowy romans? Nie obrażaj się, jeśli odpowie „nie” lub się zawaha, więc na początku nie był z tobą po uszy, ale z pewnością upadł na głowę… kiedy poznał prawdziwego ciebie!

9. „Kiedy zdałeś sobie sprawę, że jestem dla ciebie?”

Spraw, by podzielił się tą wspaniałą chwilą, kiedy po raz pierwszy zobaczył cię w promieniu światła! Zdrowo jest rozmawiać o tym, kiedy po raz pierwszy się zakochałeś, ponieważ upewnia cię to o pozytywnej podróży, którą razem przebyliście do tej pory.

10. „Czy to była dla ciebie miłość od pierwszego wejrzenia?”

Kiedy weszliście do swoich światów… To mogłeś być on lub ty, którzy najpierw spojrzeliście w górę, nie można zaprzeczyć, że istniało natychmiastowe połączenie! Dowiedz się, jak się czuł w tym pierwszym decydującym momencie.

Następny: pięćdziesiąt Pytania, które należy zadać facetowi

A CO TERAZ?…:

  Pytania, które należy zadać swojemu chłopakowi

11. „Jak myślisz, co sprawia, że ​​pracujemy najwięcej?”

Co sprawia, że ​​twoja miłość przetrwa próbę czasu?… Zapytaj go, co według niego odróżnia cię od reszty i podziel się swoimi opiniami na temat piękna tego, czym stała się twoja miłość.

12. „Czy myślisz, że moglibyśmy poprawić naszą miłość?… Jeśli tak, jak myślisz, co by to było?”

Nie może być nic, co musisz poprawić, ale trudno w to uwierzyć, ponieważ nic nigdy nie jest idealne! Możesz jednak pracować nad tym, aby było prawie idealnie, a najlepszym sposobem na rozpoczęcie jest rozmowa.

13. „Gdyby była jedna rzecz, którą mógłbyś dla mnie zrobić lub ja mógłbym zrobić dla ciebie, co by to było?”

Kompromis zaprowadzi was oboje daleko! Zaproponuj rzeczy, które możesz zrobić dla siebie nawzajem i poświęć czas i przyjemność na wzajemne zaspokajanie potrzeb.

14. „W skali od 1 do 10, jak bardzo mnie kochasz?”

Nie ma prawdziwego sposobu na zmierzenie wzajemnej miłości, ale gdybyś mógł ocenić ją w skali od 1 do 10… co by to było?

15. „Co sprawia, że ​​nasza miłość różni się od całej reszty?”

Jest coś, co wydaje się podpalać świat za każdym razem, gdy oboje jesteście razem… porozmawiajcie o tym, co odróżnia waszą miłość od reszty. Obfituj w piękno, które rozpala twoja miłość i swobodnie o tym rozmawiaj!

JAK DOBRZE SIĘ ZNACIE…:

Spędzacie razem każdy dzień, więc wydawałoby się, że dobrze się znacie, ale nie zawsze tak jest! Większości par trudno jest rozmawiać o głębokich uczuciach ze swoimi partnerami, ponieważ boją się zapytać lub nie wiedząc, jak zapytać, na wypadek gdyby powiedzieli coś poza kolejnością. Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć intymność z zagadkowego punktu widzenia, zacznij od czegoś łatwego, na przykład: jak dobrze się znacie?… Może to doprowadzić cię znacznie głębiej!

16. „Jaka jest twoja idealna randka?”

Czy zawsze sugerujesz, gdzie pójść na randkę?.. To normalne, że planujemy i znajdujemy sposoby na odnowienie naszego życia miłosnego. Mimo to jest w porządku, jeśli chcesz zasugerować, że zdecyduje, gdzie pójść na następną randkę, ponieważ możesz być mile zaskoczony!

17. „Jakie jest dla nas moje ulubione romantyczne miejsce?”

Jak dobrze zna was oboje i czy dostroi się do waszych ulubionych miejsc, które przypominają wam o sobie nawzajem. Uczyń to wyjątkowym i poproś go, aby zabrał cię tam następnego dnia i ożywił miłe wspomnienia.

18. „Gdyby mógł pójść gdziekolwiek… gdzie by to było?”

Każdy z nas ma swoje wymarzone miejsce, do którego chciałby pojechać! Powinieneś podzielić się nimi ze sobą, a następnie urzeczywistnić te marzenia i zaplanować wspólne odwiedziny w przyszłości. To doskonałe narzędzie terapeutyczne, aby rozpalić na nowo waszą miłość i porozmawiać o swoich najgłębszych pragnieniach i sprawić, by się spełniły jako jedność.

19. „Jakie jest twoje ulubione jedzenie?”

Czy mają ulubioną potrawę, o której nie wiesz?… Nie zapomnij, że „Droga do serca mężczyzny prowadzi przez jego żołądek!” Więc kiedy dowiesz się, jaki jest jego ulubiony posiłek, załóż te rękawice kuchenne i ugotuj go uczta.

20. „Czy lubię mleko w mojej herbacie/kawie?”

To jest figura retoryczna, ponieważ odpowiedź na to pytanie powinna być dla nich łatwa. Jak dobrze cię zna? Jak często robi ci tę cudowną filiżankę herbaty lub kawy… rano lub wracając z pracy…

Następny: pięćdziesiąt Interesujące najczęściej zadawane pytania

ZRÓBMY COŚ:

  Pytania, które należy zadać swojemu chłopakowi

„Czyny mówią głośniej niż słowa…” Znajdź sposoby, aby przekształcić głębokie dyskusje w chwile, w których możesz aktywnie uczestniczyć. Tylko w ten sposób możesz w pełni ruszyć do przodu i doświadczyć, co to znaczy być w sobie zakochanym. Najpierw rozmawiacie, potem działacie i wspólnie tworzycie wspomnienia. Oto kilka pomysłów na rzeczy, o które możesz poprosić swojego mężczyznę i zasugerować wspólne wykonanie:

21. „Gdzie chcesz mnie zabrać na kolację w ten weekend?”

To był długi tydzień rutyny i jesteś zbyt zmęczony, by się zagłębić, więc dlaczego nie zaproponować wyjścia na jedzenie w weekend. Nie musisz wypychać łodzi… idź lokalnie, tanio i nadal prowadź świetne rozmowy, podczas gdy razem możecie odpocząć z dala od domu.

22. „Może spróbujemy zrobić coś nowego?”

To dość otwarte pytanie, które czasami jest fajne, ponieważ możesz pozwolić im interpretować je tak, jak im się podoba. Głównym celem jest tutaj poprowadzenie ich do spróbowania czegoś nowego, co jest świetną terapią na ponowne rozpalenie pasji w waszym związku.

23. „Zaczniemy razem hobby?”

To świetny sposób na znalezienie wspólnego zainteresowania i spędzenie wartościowego czasu razem, spędzając czas wolny, który oboje lubicie. Z całą pewnością zbliży cię to do siebie i przełamie cotygodniową rutynę w pozytywny, rekreacyjny i łączący sposób.

24. „Spotkajmy się na drinka po pracy?”

Wszyscy potrzebujemy odprężyć się przy lekkim drinku po stresującym dniu, ale zamiast porzucać go, wyjść z przyjaciółmi z pracy, co prawdopodobnie go denerwuje.. Zaproś go też! Spotkaj się z nim w nowym barze koktajlowym w centrum miasta i ciesz się życiem, udając, że jest weekend.

25. „Czy obejrzymy film?”

Nadszedł czas, aby odpocząć razem i przytulić się na sofie razem, oglądając film. Najprawdopodobniej masz różne preferencje filmowe, ale spotkaj się pośrodku i znajdź taki, który spodoba się obojgu!

W SYPIALNI:

Chwile, w których stajemy się fizyczni i eksperymentalni, które zatytułowałem – „w sypialni”, naprawdę mogą mieć miejsce w dowolnym miejscu i czasie… kiedy jesteś zakochany, nie możesz powstrzymać się od okazywania tego fizycznie! To największa przyjemność sprawia, że ​​wraca po więcej. Nie bój się zadawać pytań na ten temat, aby wprawić was w nastrój… i zasugerować coś nowego!

26. „Jaka jest twoja największa fantazja w sypialni?”

Każdy mężczyzna ma fantazję w sypialni. Pozwól mu się tym z tobą podzielić, a jeśli jest to również odpowiednie dla twoich własnych pragnień, spełnij jego życzenie. To podpali was oboje, wiedząc, że kontrolujecie jego ostateczne pragnienia seksualne.

27. „Jaka jest twoja ulubiona forma przyjemności seksualnej?”

Wszyscy mężczyźni mają natychmiastowy włącznik, który doprowadza ich do ultraszybkiego orgazmu. Dowiedz się, co to jest, jeśli jeszcze tego nie wiesz, i podpal jego świat!

28. „Czy jest we mnie cecha, która od razu cię kręci?”

Zdecydowanie jest w tobie ta jedna cecha, która natychmiast sprawia, że ​​​​chce cię rozebrać! czy nie byłoby interesujące wiedzieć, co to jest?…

29. „Czy podoba ci się, kiedy cię tam całuję?”

Eksperymentuj z miejscami, aby łaskotać jego zmysły ustami, które nie obejmują jego! Znajdź jego wrażliwe punkty nacisku i trochę go kuś. Zapytaj go, czy mu się to podoba, a na pewno uzyskasz pozytywną reakcję.

30. „Czy mam na sobie bieliznę?”

To otwarte pytanie, ale w twoim umyśle już wiesz, że odpowiedź brzmi „nie”. Nadal możesz zainicjować tę myśl i sprawić, by piłka się potoczyła dzięki tej ultra seksownej linii „zabierz go prosto do łóżka”.

Następny: 60+ Związek Wolałbyś Pytania

SPOJRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ:

  Pytania, które należy zadać swojemu chłopakowi

Zawsze chcemy mieć pewność co do przyszłości, ale mężczyźni czasami unikają mówienia o swojej przyszłości. Są wyluzowani i nie lubią rozmyślać nad głębokimi sprawami i wolą żyć teraźniejszością. Jeśli więc chcecie podejść do tematu wspólnej przyszłości bądźcie delikatni i znajdźcie odpowiedni moment. Zadaj mu te pięć pytań i złagodź je w idealnym momencie, a następnie cierpliwie czekaj, aż odpowie, okazując przywiązanie do pocieszenia. Im bardziej jesteś tępy, tym szybciej zareagują i odkryją, że czują się bez czasu na reakcję.

Więc idź i zapytaj go, co naprawdę myśli o przyszłości.

31. „Gdzie pojedziemy razem na następne wakacje?”

Wakacje to idealne odłączenie dla was obojga, aby cieszyć się wartościowym czasem z dala od pracy, domu, przyjaciół i ogólnej rutyny życia codziennego. Możesz zwiedzać zabytki, jednocześnie odkrywając siebie nawzajem w zupełnie nowym świetle… zawodząc swoich strażników!

32. „Czy widzisz siebie spędzającego ze mną resztę życia?”

Ostateczne pytanie, które ujawnia, co naprawdę myśli o waszej wspólnej przyszłości. Nie zapominaj, że zadajesz mu ważne pytanie!… Więc nie denerwuj się, jeśli się waha lub odpowiada „Nie jestem pewien”. Jeśli ta odpowiedź będzie się powtarzać, dopiero wtedy możesz zacząć kwestionować waszą wspólną przyszłość.

33. „Jaka jest jedna rzecz, którą moglibyśmy zmienić w sobie nawzajem, co pomogłoby nam iść naprzód i lepiej się zrozumieć?”

Może się okazać, że między wami od czasu do czasu pojawia się niewidzialna bariera, która uniemożliwia wzajemne zrozumienie. Zderzenie charakterów lub brak zrozumienia myśli lub przekonań drugiej strony może wtedy doprowadzić do kłótni. Podziel się z nim tymi małymi zwierzakami, których nienawidzi i spróbuj dostosować się do swoich wad.

34. „Czy chcesz pewnego dnia założyć rodzinę?”

Nie stajesz się młodszy i jesteś całkowicie zakochany. Dlaczego nie miałbyś chcieć spędzić razem reszty życia?… bo jeszcze cię nie zaprosił! Jeśli tak bardzo ci to przeszkadza, po prostu ugryź kulę i zapytaj go. Zamień to marzenie w rzeczywistość i od niechcenia podejdź do pytania „pewnego dnia”… to delikatnie wprowadza go w ten pomysł.

35. „Co chciałbyś osiągnąć od życia?”

Twoje cele i przyszłość są ważne, ale ich też. Pokaż, że troszczysz się o nich, prowadząc dobrą, zdrową pogawędkę o tym, gdzie on się teraz znajduje… w swojej karierze, z przyjaciółmi i rodziną, o swoim samopoczuciu psychicznym i fizycznym, a nawet z tobą! Doceni możliwość otwarcia się i wysłuchania przez kogoś… udzielenia mu wskazówek, jeśli tego potrzebuje!

CODZIENNE POGADKI…:

Czasami nawet najprostsze pytania, które zadajesz na co dzień, mogą wniknąć w ich najgłębsze uczucia. Zwłaszcza, jeśli spojrzysz na szerszy obraz. Nie wnikając zbyt głęboko… poproś go o jedno z tych wspaniałych przerywaczy ciszy, aby rozpocząć rozmowę, zwłaszcza jeśli widzisz, że jest cichy i czymś zaniepokojony:

36. „Jak się czujesz?”

To krótkie, proste pytanie, które pokazuje, że troszczysz się o nich i o to, co dzieje się w ich umysłach. Jeśli czują się świetnie, chętnie podzielą się tym z Tobą, jeśli nie, mogą chcieć o tym porozmawiać…

37. „Jak było dzisiaj w pracy?”

Po ciężkim dniu w pracy nie możesz się doczekać powrotu do domu i zobaczenia jego znajomej twarzy, aby odzyskać trochę normalności. On prawdopodobnie czuje to samo, więc rozpocznij swój wieczór od pytania go, jak minął mu dzień w pracy… być może będzie musiał się rozładować!

38. „Co zjemy na obiad?”

To ten moment w ciągu dnia, w którym możesz odpuścić i cieszyć się posiłkiem w pięknym towarzystwie ukochanego chłopaka. Życie może stać się monotonne, więc podkręć trochę atmosferę i zaproponuj kolację przy świecach, aby oderwać się od życia… ciesz się wspólnym czasem!

39. „Czy chcesz, żebym włączył muzykę?”

Muzyka jest idealnym narzędziem do tworzenia wibracji! Jeśli oboje czujecie się przygnębieni lub zapada niezręczna cisza… nagrajcie ścieżkę dźwiękową, oboje to uwielbiacie! Na pewno ponownie połączycie się w zgodzie ze swoim rytmem.

40. „Czy chcesz mi przeczytać nagłówki gazet?”

W cudowny weekend, rano siedziałem przy kuchennym stole jedząc śniadanie i z nosem w gazecie. Jeśli czujesz się od niego odłączony, poproś go, aby przeczytał nagłówki, które wspólnie omawiają na temat naprawiania świata!

Następny: 70 Pytania, które należy zadać swojej sympatii

O NIM…:

  Pytania, które należy zadać swojemu chłopakowi

To tyle o nas, porozmawiajmy o nich przez chwilę! Nie możemy zaprzeczyć, że czasami lubimy być właścicielami rozmowy. Mężczyźni są wyluzowani i zgadzają się na każdą pogawędkę, ale muszą też się otworzyć. Zachęć go, aby mówił o swoich myślach, przeszłości i tym, co może tykać w jego umyśle, że może potrzebować uwolnienia od…

41. „Wolałbyś czytać czy oglądać film?”

Może nie zawsze chce rozmawiać i po prostu chce odłączyć się od wszystkiego. Poznaj jego sekretne lekarstwo! Czy jest osobą książkową, czy też czy raczej włączyć film akcji i zatracić się w jego fikcyjnej fabule?…

42. „Gdybyś mógł rozpocząć hobby, co by to było?”

Wszyscy potrzebują rozrywki i nie zawsze oznacza to spędzanie czasu z nami, jakkolwiek niewyobrażalne… tak, czasami potrzebują trochę czasu z dala od nas! Zasugeruj, by zajął się  hobby, robiąc coś, co go pasjonuje, aby uzyskać trochę aktywnego, samodzielnego działania.

43. „Czego najbardziej boisz się, że nam się przydarzy?”

Jak ostatnio zachowywał się wokół ciebie?… To naturalne, że mamy chwile niepewności w naszych związkach, może stres ogarnął was oboje i nie komunikujecie się tak, jak zwykle. Jeśli czujesz, że ostatnio był z tobą zamknięty, lub sam masz poczucie niepewności, skonfrontuj je razem.

44. „Czego nauczyły cię wcześniej inne związki?”

Trudno pomyśleć, że twój chłopak miał całe życie, zanim w to wszedłeś, w tym inne dziewczyny. Pamiętaj, że oni są jego przeszłością, a ty jesteś jego teraźniejszością… jeśli w ogóle, nauczą go cennych lekcji miłości!

45. „Czy wcześniej kochałeś kogoś innego bardziej niż mnie?”

Z drugiej strony zawsze może być ta okropna myśl, że ktoś zostawił bliznę tak głęboką, że tak naprawdę nigdy go nie opuściła… Mamy nadzieję, że nie! Jeśli jednak czujesz się niepewnie, może powinieneś go zapytać.

ZADOWOLEĆ MU…:

Następnie, aby zaokrąglić ten zestaw 50 intymnych pytań, aby przynieść ci i twój partner bliżej siebie.. . Jest tylko jeden sposób, aby naprawdę zdobyć jego sympatię i niewątpliwie zbliżyć go do siebie, a mianowicie zadawać mu pytania, które sprawią mu przyjemność. Spraw, by poczuł, że nikt poza nim nie jest dla ciebie ważny.

46. ​​„Czy chciałbyś, żebym zrobił ci masaż?”

Może wygląda na trochę spiętego lub po prostu chcesz go objąć gorącymi, stymulującymi olejkami eterycznymi. Zaoferuj mu masaż całego ciała i połącz się z jego umysłem i ciałem, gdy odpręża się pod twoim dotykiem.

47. „Czy chciałbyś, żebym przygotował ci jutro lunch do pracy?”

To fakt, że mężczyźni lubią być pod opieką! Uwielbiają, gdy wykonujesz bezwysiłkowe gesty, aby opiekować się nimi na co dzień. Poczują się komfortowo, otwierając pudełka z lunchem, aby znaleźć pyszną przekąskę, którą dla nich przygotowałeś, aby przetrwać te godziny zarobionej ciężkiej pracy!

48. „Czy mogę postawić ci drinka?”

Postaraj się zrozumieć jego potrzeby i sprawić, by poczuł, że naprawdę nie może bez ciebie żyć. Jeśli siedzi zrelaksowany na kanapie i ogląda sport, zapytaj go, czy chce się napić i uszczęśliw go.

49. „Czy chciałbyś, żebym założył twoją ulubioną sukienkę?”

Myślisz, że twój chłopak nie zna twojej garderoby, ale będziesz mile zaskoczona… na pewno ma ulubioną sukienkę, którą nosisz, która rozpala jego serce! Dowiedz się, co go zaskakuje, nosząc go i całkowicie się z nim połącz.

50. „Czy chciałbyś, żebym wyprasował ci koszule?”

Prasowanie koszul nie znajduje się na ich liście ulubionych zajęć i jeśli będą musieli, zostawią to na ostatnią chwilę!! Nie spiesz się, aby wykonać dla niego drobne prace domowe i zapytaj, czy chce, aby jego koszule były prasowane.

Randki dla dziewczyn :

82 pytania, które należy zadać facetowi
Jak stwierdzić, czy facet cię lubi
50 pytań, które należy zadać facetowi nad tekstem
Jak stwierdzić, czy facet cię lubi przez tekst
21 pytań dotyczących nowego związku
75 pytań, które należy zadać przed ślubem
20 rzeczy, o których warto porozmawiać ze swoim partnerem
20 pytań, których dziewczyny boją się zadać chłopakom