55 rzeczy do rozmowy ze swoją sympatią

  O czym rozmawiać ze swoją sympatią

Wszyscy zastanawialiśmy się, jakie są najlepsze sformułowania i ruchy flirtu, które mogą prowadzić do wybitnego i długotrwała rozmowa z naszą sympatią i być może umówimy się na pierwszą lub drugą randkę. Słowem kluczowym jest flirt, a najważniejszym punktem flirtu jest moment poprzedzający flirtować zaczyna.

Spontaniczność i inicjatywa w działaniu to podstawowe umiejętności, które trzeba zachować podczas flirtu. Zwykle bardzo lubimy kogoś, gdy jest w nim coś tajemniczego. Dlatego głównym celem podczas rozmowy z sympatią jest zdemaskowanie jej osobowości i jednoczesne zaimponowanie jej swoją. W związku z tym kilka tematów z życia codziennego, na przykład rutynowe preferencje, może wiele powiedzieć o ich sposobie myślenia, a ty możesz też powiedzieć im imponujące rzeczy. Wspólnie dokonamy przeglądu 55 rzeczy, o których możesz porozmawiać ze swoją Crush .Zawsze zaczynaj od swojego głównego zajęcia

Idealnie możesz zapytać, czym zajmuje się twoja sympatia. W ten sposób możesz dowiedzieć się o nich więcej i zainicjować dodatkowe pytania od swojej sympatii.

Czy to było ich marzenie?

Zapytaj, czy ten zawód był czymś, co zawsze chcieli robić w życiu, ponieważ możesz dowiedzieć się więcej o ich dzieciństwie. Dodatkowo możesz dowiedzieć się więcej o ich aktualnych snach.

Znaczenie snów

Kontynuując, możesz zapytać, czy jest jakieś wielkie i ważne marzenie, które do tej pory osiągnęli lub nie osiągnęli. Uważaj, aby go nie naciskać, jeśli czujesz, że twoja sympatia czuje się nieswojo.

Największe osiągnięcie

Zwykle ludzie szukają kogoś, kto ich po prostu wysłucha i najlepiej podziwia za to, co zrobili. Twoja sympatia zacznie czuć się z tobą bardzo dobrze, jeśli zrozumie, że uważnie jej słuchasz.

Zainteresowania

Zapytaj, czy mają hobby. Możesz znaleźć podobne hobby i być w stanie zaimponować im swoimi umiejętnościami lub zaproponować inną randkę związaną z tym hobby.

Umiejętności

Możesz łatwo dowiedzieć się wiele o ich osobowości, jeśli połączysz takie pytanie z ich hobby. Dowiesz się wiele o ich mocach i sposobie myślenia.

Sztuka

Zapytaj, czy lubią sztukę, ponieważ zawsze możesz rozwinąć temat sztuki lub po prostu pozostać pod wrażeniem ich opinii, co prawdopodobnie im się spodoba.

Ulubieni artyści

Taka artystyczna rozmowa może prowadzić do godzin rozmów, zwłaszcza jeśli chodzi o piosenkarzy, ponieważ muzyka zawsze uszczęśliwia i dosłownie każdy kocha jednego lub dwóch piosenkarzy lub zespoły.

Ulubiona piosenka

To bardzo trudne pytanie, ponieważ niewiele osób ma ulubioną piosenkę na całe życie. Możesz skłonić ich do myślenia, pytając o to, co jest dla ciebie korzystne, ponieważ nie sprawisz, że będą się nudzić.

Instrumenty muzyczne

Czy kiedykolwiek próbowali grać na instrumencie muzycznym? Wolą słuchać czy tworzyć muzykę? Powiedz też kilka rzeczy o sobie. Muzyk zawsze robi duże wrażenie.

Następny: Jak sprawić, by twoja sympatia cię polubiła

Filmy lub teatr

To była wielka debata od wieków. Nawet aktorzy nie są pewni, czy wolą film od przedstawienia. Zapytaj o to, bo możesz dużo o tym opowiedzieć.

Zwierzęta

Czy są właścicielami zwierzaka? Ludzie kochają swoje zwierzęta, a jeśli ty również jesteś miłośnikiem zwierząt, z pewnością to docenią

Zwierząt

Czy lubią zwierzęta? Czy jest jakieś szczególne zwierzę, które kochają lub zwierzę, którego bardzo się boją?

Preferencje żywieniowe

Kontynuując ich empatię wobec zwierząt, możesz zapytać, czy mają jakieś preferencje żywieniowe, takie jak wegańskie lub wegetariańskie.

Żywność

Jeśli się nad tym zastanowić, jedzenie jest najczęstszą rzeczą, jaką wszyscy mamy. Wiele osób jest pod wrażeniem umiejętności gotowania lub preferencji kulinarnych. Zapytaj, czy mają coś konkretnego, co im się podoba lub czy uwielbiają próbować nowych potraw.

Na wynos czy gotowanie?

Czy wolą fast foody, czy też przestrzegają zdrowego odżywiania? Jeśli gotowanie nie jest Twoją najmocniejszą stroną, prawdopodobnie znasz kilka dobrych miejsc w okolicy, więc dlaczego nie zaproponować Ci obiadu

Podróżny

Czy byli kiedyś za granicą? Ludzie kochają podróże i zwykle ci, którzy nie byli w wielu miejscach, chętnie usłyszą Twoje historie.

Kultury

Czy lubią poznawać nowe kultury i odwiedzać je podczas podróży? Opowiedz im o różnych miejscach, w których byłeś, pokaż, jakie byłeś pod wrażeniem i zapytaj ich o opinię na temat czegoś innego lub wyjątkowego, z czym się spotkałeś.

Sposób podróżowania

Czy oni lubia długie podróże drogowe czy raczej preferują łatwe sposoby podróżowania? Zapytaj również, czy wolą podróżować z osobami, które dobrze wiedzieć lub jeśli nie mają nic przeciwko podróżowaniu z nieznajomymi. Rozumiesz, czy są otwarci, czy nie.

Miasto czy natura?

Zwykle ludzie, którzy wolą miasta, lubią być zajęci i otaczać się ludźmi, podczas gdy ludzie, którzy wolą naturę, wolą spędzać więcej czasu samotnie.

Następny: 70 Pytania, które należy zadać swojej sympatii

Najlepsze miejsce, w jakim kiedykolwiek byli

Aby to miejsce było dla nich tak wyjątkowe, podczas ich wizyty musiało wydarzyć się coś bardzo ważnego. Zapytaj ich o to i powiedz też o swoim ulubionym miejscu.

Ulubiony film

Jeśli masz szczęście i odkryjesz, że twoje preferencje filmowe pasują do preferencji twojej sympatii, możesz skończyć z nowym romantykiem randka na wieczór filmowy .

Ulubiona książka

Czytając książkę zawsze można się czegoś ważnego dowiedzieć. Ludzie zwykle cytują dobre rady życiowe z książek, więc dlaczego nie być jednym z nich?

telewizja

Czy oglądają telewizję i czy jest jakiś konkretny program, który im się podoba? Debata o scenach i aktorach/aktorkach. Ludzie uwielbiają rozmawiać.

Wymarzony cel podróży

Dosłownie każdy ma swoje wymarzone miejsce. Zapytaj, co jest ich i czy już tam byli lub czy planują wkrótce się tam wybrać. Opowiedz też o swoim wymarzonym miejscu docelowym, które może ponownie zaimponować.

Początek

Skąd oni są? Nawet jeśli dorastałeś w tym samym mieście, możesz dowiedzieć się wiele o ich pochodzeniu, co może zainicjować wielkie rozmowy

Rodzina

Czy mają rodzeństwo? Czy są blisko ze swoimi rodzinami, czy wolą zostać sami? Czy marzą o założeniu rodziny w przyszłości?

Mieszkanie wspólne

Ludzie zwykle dzielą mieszkania, kiedy są na uniwersytecie. Opowiedz o swoich doświadczeniach i zapytaj o ich.

Najbardziej ukochana osoba

To może być członek rodziny. Zapytaj o ich osobowości i sposób spędzania z nimi czasu. Z pewnością chcesz usłyszeć, co czyni go tak wyjątkowym w ich najbardziej ukochanej osobie, ponieważ możesz mieć podobne cechy, które możesz im pokazać.

Data urodzenia

Jeśli wierzysz w astrologię, zadając to pytanie, bardzo się usatysfakcjonujesz. Jeśli nie, nadal zarabiasz możliwą datę, w której możesz do nich napisać lub zadzwonić, co będzie ogromnym plusem dla twojego związku

Przyjaciele

Bardzo ważne jest, aby dowiedzieć się więcej o ich przyjaciołach, ponieważ zrozumiesz ich osobowości i typ ludzi, z którymi lubią spędzać czas. Opowiedz też o swoich przyjaciołach, ponieważ pokażesz całkiem fajny profil.

Następny: 12 Gry konwersacyjne

Ulubiony napój

Jeśli masz pewność, to może być najlepsze pytanie, które możesz zadać, aby zaproponować randkę. Jeśli podoba ci się ich ulubiony napój, powiedz to i poproś, aby dołączyli do ciebie następnym razem. Jeśli nie, powiedz, że zdecydowanie powinni wypróbować twój ulubiony napój i zaprosić ich na randkę.

Dzieciństwo

Mogą zacząć opowiadać historie, które ich uszczęśliwiły lub zasmuciły. Bardzo ważne jest, aby skłonić go do opowiedzenia o swoim życiu, ponieważ zaznajomi się z tobą.

Ulubiona postać fabularna

Po raz kolejny każdy ma swój. Wymieniajcie się opiniami, a nawet debatujcie na temat dobrej postaci fikcyjnej

Media społecznościowe

Jaka jest ich opinia na temat mediów społecznościowych? W dzisiejszych czasach ludzie mają obsesję na punkcie mediów społecznościowych. Sprawdź, czy zgadzasz się z nimi, czy nie, ponieważ media społecznościowe są tak ważne, że prawdopodobnie będziesz musiał być na tej samej stronie na ten temat

Towarzyskie

Bardzo niedawny z powodu lockdownów i każdy musi coś na ten temat powiedzieć (unikaj bardzo trudnych tematów). Zapytaj o ich opinie na temat szybkich zalet technologii

Zmiana klimatu

Czy poddają recyklingowi i czy w ogóle przejmują się zmianami klimatycznymi? Czy jest coś, co ty i twoja sympatia macie wspólnego w waszej codziennej rutynie, co jest związane ze zmianami klimatycznymi?

Najgorszy strach

Może to być coś prostego lub nie. Zapytanie o ich najgorsze obawy jest korzystne, po pierwsze dlatego, że możesz ponownie inicjować więcej i dłuższych rozmów, a po drugie dlatego, że nie chciałbyś ich martwić.

Siłownia

Może to zabrzmieć bardzo typowo, ale ludzie przywiązują dużą wagę do sportu, ponieważ jest to coś, co zazwyczaj pozwala im uciec od życiowych zmagań.

Ulubiona pora roku

Zwykle obejmuje to święta. Mogą to być Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc lub wakacje. Zapytaj, co zwykle lubią robić podczas swojej ulubionej pory roku i powiedz im, co robisz dla relaksu podczas wakacji.

Boże Narodzenie

To nie przypadek, że piosenka mówi, że to najszczęśliwszy sezon ze wszystkich. Atmosfera jest ciepła, pełna ludzi, życzeń i prezentów. Będziecie mieli świetną pogawędkę o tym, jak każdy lubi Święta Bożego Narodzenia.

Pogoda

Będziesz miał okazję dowiedzieć się o nich więcej. Wolą słoneczną czy deszczową pogodę? Jest to o tyle ważne, że zazwyczaj osoby preferujące słońce są bardziej otwarte i towarzyskie, natomiast osoby preferujące deszcz spędzają więcej czasu samotnie w zacisznych miejscach.

Przyjęcie

Czy lubią chodzić na imprezy lub siedzieć w domu i czytać książkę? Dowiesz się, czy są introwertykami, czy ekstrawertykami

Najzabawniejszy moment w ich życiu

Jeśli są fajni i nie wierzą, że będą zawstydzeni, mogą ci powiedzieć o czymś śmiesznym, co zrobili. Jeśli jednak twoja sympatia zapyta o ciebie, postaraj się nie zawstydzać.

Doświadczenie szkolne

Kontynuując poprzedni temat, wiele osób świetnie się bawi, gdy są w szkole, ponieważ nie ma żadnych zobowiązań, a ludzie nadal nie są zachęcani.

Największe włączenie i najgorsze wyłączenie

Jeśli dotarłeś do tego punktu, prawdopodobnie już dużo o nich wiesz i jak dotąd podobała im się twoja rozmowa. Dlaczego więc nie zapytać więcej o to, co lubią, a czego nie lubią, jeśli chodzi o randki?

Moda

Każdy ma swój niepowtarzalny styl i dlatego moda jest tak ważna w naszym życiu. Nie możesz sobie nawet wyobrazić, jak daleko takie rozmowa może się udać .

Zakupy

Jaki jest ich ulubiony typ sklepu? Czy tylko przeglądają internet, czy chodzą po sklepach i wypróbowują nowe rzeczy?

Rzeczy, które sprawiają, że czujesz się niekomfortowo

Zapytaj, czy jest coś, co sprawia, że ​​czują się niekomfortowo i porozmawiaj o tym. Po pierwsze, dowiesz się o tym, aby uniknąć tego w przyszłości, a także możesz wiele dowiedzieć się o ich osobowościach.

Zorganizowany czy chaotyczny?

Zwykle ludzie, którzy starają się przestrzegać harmonogramu, wykazują duże zaangażowanie i potrafią wykonać wiele zadań w krótkim czasie. Ludzie chcą być otoczeni ludźmi, którzy wiedzą, co robią, a nie ludźmi, którzy nie potrafią wziąć odpowiedzialności za siebie

Twarde prawdy lub białe kłamstwa

To była wielka debata przez wiele lat, jak ludzie wolą białe kłamstwa od twardych prawdach, aby nie denerwować innych. Prawdopodobnie będziesz potrzebować opinii swojej sympatii na ten temat, ponieważ może ona odegrać istotną rolę w przyszłym związku między wami.

Spać

Są ludzie, którzy bardzo cenią sobie sen i potrzebują wielu godzin, ale są też tacy, którzy go ignorują i wolą jak najlepiej wykorzystać dzień i noc. Jakim typem osoby jesteś i jakim typem osoby jest twoja sympatia.

Nadmierne myślenie

Jest to ogromny problem dla wielu związków wszelkiego rodzaju. Zwykle ludzie, którzy za dużo myślą, tak naprawdę nie rozumieją, że tak jest, więc może to być zabawny temat do dyskusji.

Najlepsze wspomnienie z życia

Dlaczego nie chcesz, aby twoja sympatia opowiedziała ci o swoim najbardziej ukochanym wspomnieniu z życia? Może to być przygoda, którą chciałbyś przeżyć samodzielnie lub razem

Co ich złości

Na pewno chcesz o tym dyskutować. Są ludzie, którzy irytują się bardzo małymi błędami nawet podczas czatu, więc nie chciałbyś, żeby twoja sympatia była wściekła od pierwsza randka .

Jest tak wiele rzeczy do omówienia ze swoją sympatią. Jeśli pasjonujesz się tym samym tematem, możesz spędzić godziny na dyskusjach. Dobra rozmowa nie zawsze koncentruje się na jednym temacie, ponieważ w naszych głowach pojawia się mnóstwo myśli i pomysłów, gdy dzwoni wspomnienie. Powinieneś pamiętać, aby zdemaskować swoją sympatię i zachować bardziej tajemniczy profil, aby mogli ciągle o ciebie pytać.