60 zabawnych faktów o mnie

  Ciekawostki o mnie

Ktoś mądry kiedyś powiedział: „Jeśli spróbuję być taki jak On, kto będzie taki jak ja?”. W sytuacjach, w których musisz się przedstawić jako zabawne fakty, czy myślisz, że będziesz taki jak Ty, czy jak On! Niezależnie od tego, czy jest to rozmowa kwalifikacyjna, poznawanie nowych ludzi, czy po prostu przechodzenie obok pokazu talentów, zamieszanie, stres i przypływ adrenaliny zmienią cię w kogoś innego, kto ma na sobie koszulkę Nicky'ego na koncercie Beethovena w Belgii! Gotowy do założenia garnituru!

Weź pod uwagę publiczność, ponieważ nie zawsze będziesz opowiadać tę samą historię w ten sam sposób, a tutaj jest ich 60 niezwykłe fakty o sobie które są wystarczająco lekkie, aby o nich zapomnieć, ale wystarczająco interesujące, aby wywrzeć wrażenie! Po prostu użyj niektórych z nich w dowolnym miejscu i czasie.

56 zabawnych faktów o mnie Przykłady do opowiedzenia innym

1. Twoja wymarzona praca z dzieciństwa , czy to astronauta, śpiewak operowy, czy nawet członek obsady SNL (Gdy byłem małym dzieckiem, chciałem zostać pianistą, a skończyłem jako farmaceuta z głowę, którą trzeba dobrze potrząsnąć po posiłku!).

2. Twoje ulubione wspomnienie z dzieciństwa , niezależnie od tego, czy jest to wspomnienie z poranka bożonarodzeniowego, czy ulubione danie, które robiła twoja mama (pomyśl o retrospekcjach ratatouille Antona Ego).

3. Twoja podróż do wymarzonego miasta, która zakończyła się katastrofą . Pojechałem do Rzymu i się zgubiłem, więc nie wierz nikomu, kto mówi: „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!”

4. Zły nawyk, którego nie mogłeś się pozbyć. Nie słuchałem i chociaż dobrze trenowałem, aby sobie z tym poradzić, skończyło się na tym, że patrzyłem ludziom w oczy i spałem!

5. Masz dziwny codzienny nawyk. „Nie strasz, proszę!”. Niezależnie od tego, czy masz tendencję do wspinania się po schodach na palcach, dzielenia kanapki z McDonalda na części, czy nawet pisania do znajomych na ich brudnych samochodach.

6. Nie udawaj fana filmu „Ojciec chrzestny”, chyba że nim jesteś , albo w końcu odpowiesz: „ Jak zginął Don Vito Corleone! ” i ponieść porażkę, tak jak ja.

7. Rzeczy, które Cię przerażają. Nie musisz wspominać o swojej klaustrofobii czy Hippopotomonstrosesquippedaliofobii „Tak, to słowo”, po prostu trzymaj się bardziej zabawnych, mniej przerażających faktów (dla mnie przerażają mnie pianki Nescafe i ludzie z ograniczoną wyobraźnią!).

8. Twój ulubiony rodzaj sztuki. Ale pamiętaj, w sztuce chodzi o to, co czujesz, a nie o to, co widzisz, więc jeśli nie znasz historii pani Mony Lisy, nie udawaj, że nie podoba ci się jej uśmiech!

9. Prawdziwe miejsce filmowania, które zawsze chciałeś odwiedzić . Niezależnie od tego, czy jest to księgarnia Kathleen Kelly na przedmieściach Nowego Jorku, Central Park „do ponownego przeżycia wspomnień z „Kevin sam w domu”, czy nawet statek kosmiczny Star Trek!

10. Twoja ulubiona postać Disneya „Uwierz mi, to łączy ludzi”. Więc jeśli nie jest to Cruella ani Skaza, możesz wybrać, co chcesz.

Następny: pięćdziesiąt Przerażające fakty

11. Miej odwagę wyrazić swoją opinię „Proszę bez polityki”. Po prostu przyznaj swoją niezależną opinię, że kontynuacje Toy Story są okropne!

12. Ciekawy i dziwny nawyk pracy. Niezależnie od tego, czy chodzi o słuchanie konkretnego utworu muzycznego, czy niemożność rozpoczęcia jakiejkolwiek pracy, dopóki kąt wskazówek zegara nie zmieni się na 15, 30, 45 itd. „Bądź kreatywny, ale nie zaniedbuj”.

13. Filmy, które lubisz oglądać, podczas gdy inni mogą się z tym nie zgadzać „Możesz znaleźć bratnią duszę swoich filmów” . Na mnie Kill Bill „wszystkie części” nigdy nie zrobił na mnie wrażenia, pomimo absurdalności fabuły i obsady przypominającej kreskówki. Cóż, nie jest to zaskakujące dla wielkiego Quentina Tarantino!

14. Możesz mieć ukryty talent „a nawet supermoc!”, ale proszę, nie rozpoczynaj „czytania kubków” tasseografią ani swoich przepowiedni zodiaku. Co jeśli Twój mózg zacznie odtwarzać ścieżkę dźwiękową w tle za każdym razem, gdy rozmawiasz z kimś, kogo kochasz? To brzmi bardziej akceptowalnie, prawda, Mozart!

15. Twoje największe osiągnięcie. Nie musisz być członkiem NASA ani studiować na Harvardzie, niezależnie od tego, czy chodzi o ukończenie maratonu, organizację imprezy charytatywnej, czy nawet zrobienie gofra dla młodszego brata, zrobiłeś coś wspaniałego!

16. Najdziwniejszy szok kulturowy, jakiego doświadczyłeś podczas wizyty w innym kraju „Staraj się okazywać szacunek i uprzejmość”. Podczas mojej ostatniej podróży byłem tak zadowolony z mojego posiłku, że musiałem podziękować szefowi kuchni tylko po to, by odkryć, że to kurze łapki!

17. Najdziwniejsza rozmowa o pracę, która zakończyła się zatrudnieniem . Kiedyś tak dobrze wypadłem w wywiadzie, że wykrzyknąłem do ankietera „Chyba sobie żartujesz!”. Zamiast zostać wyrzuconym, zostałem zatrudniony za mój entuzjazm!

18. Postać, którą zawsze chciałeś poznać. Nawet jeśli nie są prawdziwe ani fikcyjne. „Wszyscy chcielibyśmy napić się kawy z doktorem Frankensteinem i panią Czarną Wdową”. Po prostu bądź interesujący, aby rozpocząć rozmowę lub debatę!

19. Coś, czego zawsze chciałeś spróbować, ale ci się nie udało. Już miałem zostać wegetarianinem, kiedy odkryłem, że McDonald's podwoił swoją ofertę Big Tasty!

20. Co by było, gdybyś musiał spędzić dzień uwięziony w grze wideo? Cóż, „Call of Duty” może sprawić, że zabrzmisz odpowiedzialnie!

21. Książka, którą czytałeś milion razy i za każdym razem czujesz się jak za pierwszym razem. Uwierz mi, Harry'ego Pottera książki nigdy się nie starzeją ani nie nudzą!

Następny: 101 pytania filozoficzne -Wielkie pytania

22. Coś, co zrozumiałeś o wiele za późno , jak odkrycie, że od 2006 roku planet nie ma już dziewięciu, biedny Plutonie!

23. Ciekawy przesąd, który chciałbyś, żeby był prawdziwy (dla mnie feniks zrodzony z popiołów jego płonącego ciała był moim ulubionym przesądem, nawet jeśli nie jestem fanem GOT).

24. Języki, którymi mówisz. Pamiętaj, że to nie jest pokaz twoich umiejętności, to tylko intro, aby wyrazić się uprzejmie, więc następnym razem po prostu powiedz „Bonjour mesdames et messieurs” zamiast „Uważaj, jestem Francuzem!”.

25. Wspomnij o swoim listy życzeń. Bądź inspirujący, a jednocześnie prosty i łatwy w obsłudze, jak spontaniczna wycieczka samochodowa lub nawet zapisanie się na jogę.

26. Twoje ulubione kuchnie , francuska, bliskowschodnia, chińska, a nawet niedawna wizyta w trzygwiazdkowej restauracji Michelin.

27. Wycieczka, którą zawsze chciałeś odbyć, ale jeszcze tego nie zrobiłeś . (Dla mnie Szwajcaria za krajobrazy, Norwegia za oglądanie zorzy polarnej i Maroko jako fana filmu „Casablanca”).

28. Twoje ulubione słowniki. Postaraj się wybrać proste, ale niepowtarzalne, które odzwierciedlają Twoją prawdziwą osobowość (wyśmienitą zamiast wspaniałej).

29. Twój wybór, jeśli zostałeś reinkarnowany do czegoś (Dla mnie byłbym kwiatem stokrotki, delikatnym, ale najbardziej niewinnym, miłym i zachwycającym kwiatem).

30. Linia filmowa, którą zawsze pamiętasz , ponieważ jak powiedział kiedyś pan Forrest Gump: „Życie było jak pudełko czekoladek; nigdy nie wiesz, co ci się trafi”.

31. Sekretny przepis, który opanowałeś. Dla mnie mój przepis na ciasto Mango mógłby zmienić świat, a ja nigdy się nim nie dzielę!

32. Podziel się cechą, którą podziwiasz u innych (i życzyć sobie, aby słuchacz go miał).

33. Twoje sprzeczne, ale interesujące zachowania. Na przykład możesz nienawidzić latania, ale cieszyć się lotniskami, lubić pakowanie prezentów bardziej niż same prezenty, a nawet ustawiać budzik o dziwnych porach i nigdy nie budzić się na czas.

34. Najbardziej niezwykła choroba, z jaką kiedykolwiek się spotkałeś. Miałem ospę, gdy miałem 9 lat i zlekceważyłem rady, aby trzymać się z dala od ludzi; kilka dni później pewien naród uchwycił to „metaforycznie!”

35. Twój ulubiony napój , czy to kawa, czy herbata, wiele o Tobie mówi!

36. Podziel się zabawnym faktem medycznym, który Twoim zdaniem był prawdziwy (Jeśli chodzi o mnie, myślałem, że możesz przekazać swoje części ciała swoim bliskim, a ich ciała nigdy cię nie odrzucą!

37. Twoja grzeszna przyjemność. Czy to objadanie się czekoladą w nocy, czy oglądanie reality show.

38. Porozmawiaj o swoim zwierzaku, bo ludzie kochają zwierzęta Następnym razem pamiętaj, aby wspomnieć historię kryjącą się za imieniem Twojego psa.

39. Opowiedz o swoim pierwszym samochodzie i jak zabawnie go udekorowałeś, przypomnij sobie swoją pierwszą rysę na samochodzie i pierwszą solową podróż samochodem .

40. Twój ulubiony kolor. Nie bądź czarno-biały, bądź kolorowy!

41. Porozmawiaj o swoich przyjaciołach i co sprawiło, że wasze przyjaźnie były tak silne „Żadnych konkretów, tylko wskazówki”

42. Twoja ulubiona drużyna sportowa (nie bądź fanatykiem!), przypomnij sobie ostatnie osiągnięcia swojego zespołu i powód, dla którego go kochasz.

43. Okres, w którym chciałbyś żyć. Być może epoka lodowcowa lub era Wielkiego Gatsby'ego byłaby interesująca!

44. Twoja najcenniejsza kolekcja. Dla mnie płyty CD Resident Evil PlayStation są moim wyjątkowym skarbem.

45. Najbardziej żenująca rzecz, która przydarzyła Ci się w pracy. Na przykład miałem kiedyś upośledzenie wzroku „i oczywiście umysłowe”, które uniemożliwiło mi rozróżnienie męskiego znaku na toalecie!

46. ​​Twoje słynne zauroczenia. Niezależnie od tego, czy jest to zauroczenie celebrytą, czy zakochanie w postaci Disneya (jako dziecko podkochiwałem się w Simbie i chciałem poślubić lwa!)

47. Najbardziej niezwykła rzecz w twoim plecaku , czy to karty tarota, czy ketchup, po prostu opowiedz historię, która się za tym kryje (Krótko!).

48. Twój ulubiony smak lodów może dużo o tobie powiedzieć!

49. Czego nauczyłeś się ze swojego największego błędu? Niektórzy ludzie uczą się wybaczać, inni zapominać, a jeszcze inni robić jedno i drugie lub na odwrót.

50. Twój typ osobowości. Niezależnie od tego, czy ENTJ, INFJ, czy nawet twoje preferencje psychologiczne mogą mieć wpływ!

51. Twoje nawyki zakupowe. Niezależnie od tego, czy chodzi o tajemnice Twoich rabatów, czy nawet o to, jak kupować produkty z wyższej półki po niższych cenach!

52. Twój największy przypływ adrenaliny. Czy to jest ostatni horror oglądałeś lub nurkowanie w klatkach z rekinami.

53. Twoja najdziwniejsza alergia (Mam alergię na pszczoły!).

54. Najnudniejszy sport, jaki kiedykolwiek widziałeś (Dla mnie mam zły stosunek do golfa i krykieta!).

55. Jedyna rzecz, którą zawsze zabierasz w podróż (Dla mnie dobra książka i tabliczka czekolady!).

56. Twój ulubiony zapach. Niezależnie od tego, czy jest to świeżo upieczony chleb, wanilia, czy nawet włosy twojej mamy.

57. Twój ulubione cytaty z życia może wiele o tobie powiedzieć.

58. Najlepsza cecha, którą ludzie myślą, że masz. Może to być twój uroczy mały uśmiech lub ciche kiwanie głową.

59. Rzeczy, za które chcesz być zapamiętany. Czy chcesz być zapamiętany jako ktoś, kto zmienił świat, jako ktoś miły, współczujący, pomocny, a nawet sławny? Po prostu bądź sobą i bądź szczery.

60. Wreszcie , studiowałem biostatystykę na Harvardzie i mogę cię zapewnić z 95% przedziałem ufności, że w prawdziwym życiu wszystkie wcześniejsze fakty są statystycznie istotny !