73 Kocham cię cytaty

  Kocham Cię Cytaty

najlepszy oraz najgorsze w miłości jest to, że nie można jej wyrazić słowami.

Kiedy naprawdę kogoś kochasz, może być trudno wyrazić te emocje słowami. Prawdziwa miłość może sprawić, że uginają Ci się pod kolanami i nie możesz mówić. Być może to najlepszy rodzaj miłości – kiedy druga osoba sprawia, że ​​zakochujesz się tak całkowicie, że nie jesteś w stanie właściwie myśleć. Chociaż to też może stać się problemem.

Ta lista najlepszych cytatów „Kocham cię” wszechczasów z pewnością ułatwi wyrażanie emocji i uczuć miłości do partnera. Te słynne cytaty i powiedzenia „Kocham cię” pomogą Ci dokładnie opisać, jak się czujesz, używając najprostszego sformułowania.Na tej liście znajdziesz cytaty z tego pokolenia, a także z pokoleń znacznie wcześniejszych. Ale każdy z tych cytatów miłosnych jest tworzony przez kogoś, kto był głęboko zakochany w takim czy innym momencie.

Więc bez dalszych ceregieli, oto najlepsze cytaty o miłości i byciu zakochanym, których możesz użyć, aby wyrazić swoje uczucia swojemu partnerowi.

73 cytaty miłosne —  Najlepsze cytaty o miłości

Jestem najszczęśliwszy, kiedy jestem tuż obok ciebie.

Kiedy będziesz zakochany – w prawdziwej miłości – absolutnie poczujesz, że ta osoba cię dopełnia i sprawia, że ​​jesteś najszczęśliwszy, gdy jesteście razem. Gdy znajdziesz tę osobę, nigdy nie pozwól jej odejść!

Woda świeci tylko od słońca. I to ty jesteś moim słońcem. — Karol de Leusse

  Najlepsze cytaty miłosne Dzięki tobie moja noc stała się słonecznym świtem.

Bez względu na to, jak ciemny jest twój dzień, jeśli twój partner rozświetla twoje serce, to jest to idealny cytat „Kocham cię” dla niego.

Zasugerował : Najlepszy Teksty na podryw z 2022 roku

Przysięgam, że nie mógłbym kochać cię bardziej niż teraz, a jednak wiem, że jutro to zrobię. — Lew Krzysztof

Najlepszą rzeczą, której można się trzymać w życiu, są siebie nawzajem.

Oto słynny cytat miłosny z Audrey Hepburn , twierdząc, że miłość między dwojgiem ludzi jest naprawdę najlepszą rzeczą w życiu. Niezależnie od tego, czy jesteś kochany, czy dajesz miłość (lub jedno i drugie), nigdy nie pozwól temu uczuciu odejść. Nie chodzi o rzeczy materialistyczne – miłość dotyczy życia, które dzielicie razem.

Dalsza lektura :100 Powody, dla których cię kocham

„Kocham cię” zaczyna się od ja, ale kończy na tobie. - Charlesa Deluse'a

Możesz trzymać mnie za rękę przez chwilę, ale trzymasz moje serce na zawsze.

Ten cytat Kocham Cię pokazuje, że miłość nie ma ograniczeń czasowych ani granic. Jest to całkowicie rzadkie i prawdziwe. Nawet jeśli nie możesz spędzić wieczności w ramionach swojego partnera, nadal możesz trzymać go w swoim sercu na zawsze.

Dalsza lektura: Potrzebujesz trochę humoru? Sprawdź najlepsze żarty taty z 2022 roku

W kochaniu cię jest szaleństwo, brak rozsądku, który sprawia, że ​​wydaje się to tak nieskazitelne. — Lew Krzysztof

Wiem, że jestem w tobie zakochany, ponieważ moja rzeczywistość jest w końcu lepsza niż moje sny.

Znany cytat o miłości autorstwa dr Seussa mówi nam, że prawdziwa miłość będzie lepsza niż cokolwiek innego, w tym twoje sny. Kiedy w końcu możesz być szczęśliwszy w swoim codziennym życiu niż w snach, znalazłeś tę jedyną.

Dalsza lektura :160 Cytaty o związkach i przysłowia

Jesteś ostatnią myślą w mojej głowie przed zaśnięciem i pierwszą myślą, kiedy budzę się każdego ranka. - Nieznany

  słodkie cytaty dla niej Potrzebuję cię jak serce potrzebuje bicia.

Ten cytat z pewnością stopi serce twojego partnera. Oczywiście wszyscy wiemy, że twoje serce potrzebuje bicia, aby przeżyć – a jeśli podzielisz się tym miłosnym cytatem ze swoim partnerem, to powiesz mu, że bez niego twoje życie nie ma sensu. Ten cytat o miłości jest tak głęboki i ma tak wiele znaczeń i na pewno pomoże ci wyrazić uczucia prawdziwej miłości.

Wiesz, że to miłość, kiedy wszystko, czego chcesz, to aby ta osoba była szczęśliwa, nawet jeśli nie jesteś częścią jej szczęścia. - Julia Roberts

Twoja miłość jest wszystkim, czego potrzebuję, aby czuć się spełnionym.

Czy czujesz się całkowicie i całkowicie zakochany w swoim partnerze? Czy bez nich twoje życie byłoby niepełne? W takim razie ten cytat miłosny dla par jest tym, którym musisz podzielić się ze swoim partnerem, aby dokładnie wyjaśnić, jak się czujesz.

Dalsza lektura : 20 Śliczne Cytaty miłosne dla niego Prosto z serca

Kiedy kogoś kochasz, kochasz tę osobę taką, jaka jest, a nie taką, jaką chciałbyś, żeby była. — Lew Tołstoj

Będę cię kochać, dopóki gwiazdy nie zgasną, a fale się nie odwrócą.

Ten cytat jest dość oczywisty, co oznacza, że ​​nigdy nie przestaniesz kochać swojego partnera. Nie ważne co się stanie. Bez względu na to, jak się sprawy potoczą. Twoja miłość będzie trwać wiecznie. Ten romantyczny cytat dla niej z pewnością wywoła te miłosne emocje.

Zamieszkaj w moim sercu i nie płać czynszu.

Nie dbasz o materialistyczne rzeczy ani o to, ile twój partner ma do zaoferowania. Wszystko, co wiesz, to to, że kochasz je bezwarunkowo i przysięgasz, że oddasz im swoje serce.

Za każdym razem, gdy cię widzę, zakochuję się na nowo.

Bez względu na to, jak świeży lub stary jest twój związek, każdego dnia zakochujesz się głębiej. Jeśli masz partnera, który sprawia, że ​​czujesz się w ten sposób, podziel się z nim tym romantycznym cytatem miłosnym i nigdy nie wypuszczaj go ze swojego życia.

Dalsza lektura : 20 Cytaty miłosne dla niej Prosto z serca

Jesteś moją piosenką. Jesteś moją piosenką miłości.

Czy kiedykolwiek czułeś, że twój partner przypomina ci o każdej piosence miłosnej lub sprawia, że ​​chcesz stworzyć piosenkę miłosną tylko dla niego? W takim razie ten krótki cytat miłosny byłby idealnym wyrazem twojej miłości.

  cytaty romantyczne Jeśli wiem, czym jest miłość, to dzięki tobie.

To kocham cię cytat przez Hermanna Hessego pomaga nam dokładnie zrozumieć, co czujemy, kiedy się zakochujemy. Jedynym powodem, dla którego wiesz, czym jest miłość lub jakie to uczucie, jest twój partner i powinieneś dać mu o tym znać, dzieląc się z nim tym cytatem o miłości.

Dalsza lektura : 70 Ładny Rzeczy do powiedzenia swojej dziewczynie

Nasz związek ma być. Coś, co zostało zapisane w gwiazdach i wciągnięte w nasze przeznaczenie.

Kiedy poczujesz, że w końcu znalazłeś swoją bratnią duszę, ten romantyczny cytat „Kocham cię” pomoże ci ustawić nastrój, dając im znać dokładnie, co myślisz o swoim związku. Być może minęło trochę czasu, zanim oboje się poznaliście i zakochaliście. Ale kiedy już to zrobiłeś, oczywiste jest, że oboje byliście przeznaczeni do bycia razem.

Kiedy pierwszy raz mnie dotknąłeś, wiedziałem, że urodziłem się, by być twój.

Kiedy masz tę więź ze swoim partnerem, której wiesz, że nie możesz zaprzeczyć, jest to rodzaj inspirującego cytatu o miłości, który powinieneś mu wysłać. To tak, jakby powiedzieć, że byliście sobie przeznaczeni i wiedzieliśmy o tym od samego początku.

Dalsza lektura : 70 pytań, które należy zadać swojej sympatii

Czasami utrata równowagi z miłości jest częścią zrównoważonego życia. — Elżbieta Gilbert

Rzućmy monetą i zobaczmy. Głowo, jestem twój. Ogonie, jesteś mój. Więc nie przegramy.

Bez względu na to, co dzieje się w życiu lub jakie przeszkody pojawiają się na twojej drodze, ty i twój partner zawsze będziecie dzielić ze sobą głęboką miłość. Podziel się tym pięknym cytatem Kocham Cię ze swoim partnerem, aby wiedział, że zawsze będziesz go kochać bez względu na wszystko.

Czytać : 25 krótkich wierszy miłosnych , 25 wierszy miłosnych dla niej , 25 wierszy miłosnych dla niego , Lub 25 najlepszych wierszy o miłości

Są tylko dwa razy, kiedy chcę być z tobą. Teraz i na zawsze.

Ten cytat miłosny ma moc, mówiąc, że zawsze będziesz kochać i pragnąć swojego partnera od teraz do zawsze. Użyj tego potężnego cytatu o miłości, aby powiedzieć swojemu partnerowi dokładnie, jak się czujesz i patrzeć, jak promienieje szczęściem i miłością.

Dalsza lektura : Uroczy Rzeczy do powiedzenia swojemu chłopakowi

Gdzie jest miłość, tam jest życię.

Twój partner jest miłością twojego życia i nie ma lepszego sposobu, żeby to ująć. Dają ci powód do życia i powód do szczęśliwego życia. Kiedy już znajdziesz osobę, która daje ci to uczucie, koniecznie daj jej znać, jak bardzo jest kochana i jakie masz szczęście, że znaleźliście ten rodzaj miłości.

Miłość jest jak wirus. Każdemu może się to przytrafić w dowolnym momencie. — Maja Angelou

W życiu jest tylko szczęście, kochać i być kochanym.

Ten cytat o miłości wg George Sand opisuje miłość w najczystszej postaci – prawdziwe szczęście. To pojedyncze zdanie sprawi, że twój partner upadnie na kolana z powodu przytłaczającej miłości do ciebie.

Bez Jego miłości nie mogę nic zrobić, z Jego miłością nie ma nic, czego nie mógłbym zrobić.

Kiedy znajdziesz tę jedyną osobę, dzięki której twoje życie będzie kompletne, jej miłość sprawi, że poczujesz, że możesz wszystko. Sprawi, że poczujesz się potężny i nieograniczony. Znalezienie takiej miłości to doświadczenie, które zdarza się raz w życiu. To jeden z najlepszych cytatów, które uwielbiam, jakie kiedykolwiek znajdziesz.

Miłość jest jak wiatr, nie widać jej, ale można ją poczuć. — Nicholas Sparks

Nikt nie jest w stanie uczynić mnie tak nieważkim i beztroskim, jak ty.

Jeśli miłość twojego partnera sprawia, że ​​czujesz się piękna i beztroska, to trafiłeś na swojego partnera. Pamiętaj, aby dać im znać, jak się czujesz i jak się czujesz, dzieląc się z nimi tym cytatem „Kocham cię”.

Dalsza lektura : 82 Żarty z czarnego humoru

Kochanie ciebie nigdy nie było opcją. To była konieczność.

Jeśli miłość jest prawdziwa i przeznaczona, nie będziesz mieć możliwości upadku. Najprawdziwsza forma miłości powali cię na kolana i zaatakuje cię w najmniej oczekiwanym momencie. Jeśli miłość jest wymuszona, może nie być prawdziwa.

Właśnie wtedy, gdy myślę, że nie można już cię kochać, udowadniasz mi, że się mylę.

Możesz czuć, że już kochasz swojego partnera tak bardzo, jak tylko możesz, jednak każdy nowy poranek przynosi głębsze uczucie miłości do niego. Ten cytat o miłości z pewnością wyjaśni twoją najgłębszą miłość.

To prawda, że ​​moje serce zawsze bije mocniej, gdy wypowiadasz moje imię.

To miłosne powiedzenie doskonale wyjaśnia, jak czuje się prawdziwa miłość. Przyciąganie i pożądanie to nic w porównaniu z tym, jak wygląda ta rzadka forma miłości. Ten doskonały cytat miłosny pomoże ci doskonale wyjaśnić swoją miłość swojemu partnerowi.

Kochałem cię przez całe życie; tyle czasu zajęło mi znalezienie cię.

To jest idealne zakochany cytat aby twój partner tryskał miłością i uczuciem. Być może znalezienie idealnego partnera zajęło ci trochę czasu, ale przez cały czas wiedziałeś, że bardzo go kochasz i masz natychmiastowy związek.

Kiedy patrzę w twoje oczy, wiem, że znalazłem zwierciadło mojej duszy.

Ten słynny cytat o miłości autorstwa Joeya W. Hilla twierdzi, że miłość, którą dzielisz ze swoim partnerem, przemawia do wnętrza twojej duszy. Ten rodzaj miłości jest silny i wieczny.

Miłość jest wtedy, gdy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż twoje własne.

Jedno z najlepszych powiedzeń o miłości. Miłość to ofiary i kompromisy. Oznacza to przedkładanie uczuć partnera nad własne, czasem bez celu. Ale kiedy oboje robicie to w swoim związku, staje się to najprawdziwszą formą miłości.

Nie masz pojęcia, jak trudno jest czasem zmusić się, by przestać o tobie myśleć.

Czasami, kiedy się zakochujemy, nie można przestać myśleć o naszym partnerze. Daj im znać, jak bardzo zastanawiasz się nad ich miłością przez cały dzień, dedykując im ten pełen miłości cytat.

Nie można winić grawitacji za zakochanie.

Ten cytat stanowi doskonały przykład tego, jak niekontrolowane jest zakochanie się. Stworzone przez Alberta Einsteina , to jedno z najlepszych powiedzeń o miłości, które przez dziesięciolecia będą dzielić kochanków na całym świecie.

Łatwo się zakochać. Najtrudniejszą częścią jest znalezienie kogoś, kto cię złapie. — Bertranda Russella

Jeśli ty dożyjesz stu lat, ja chcę żyć sto lat minus jeden dzień, żebym nigdy nie musiał żyć bez ciebie.

Ten cytat miłosny wyjaśnia, jak bardzo kochasz swojego partnera. Tak bardzo, że nie chciałbyś spędzić jednego dnia ze swojego życie bez nich. Czy to nie jest po prostu urocze i urocze powiedzenie o miłości?

Seks łagodzi napięcie. Miłość to powoduje.

Woody Allen stworzył ten cytat i jest on dość oczywisty. Miłość stworzy najlepsze emocje i wspomnienia. To jeden ze słynnych cytatów o miłości.

Najlepsze uczucie jest wtedy, gdy patrzysz na niego… a on już się gapi.

Jakie to niesamowite uczucie patrzeć na swojego partnera i odkrywać, że już cię podziwia? Jeśli twój partner sprawia, że ​​czujesz się w ten sposób, koniecznie daj mu znać.

  zdania miłosne Dla świata możesz być jedną osobą, ale dla jednej osoby jesteś całym światem.

Miłość twojego partnera powinna sprawić, że poczujesz się, jakbyś była jedyna na świecie. Jeśli sprawią, że poczujesz się tak kochany, upewnij się, że dedykujesz im tę miłość.

Zakochanie się w Tobie sprawia, że ​​każdy poranek jest warty wstawania

Jeśli twój partner sprawia, że ​​każdy poranek jest lepszy od poprzedniego, upewnij się, że nigdy go nie stracisz .

„Kocham cię” oznacza, że ​​będę cię kochać i stać przy tobie nawet w najgorszych chwilach.

Bez względu na to, jak trudne są sprawy w twoim związku, jeśli miłość jest prawdziwa, nigdy z niej nie zrezygnujesz.

Nie kochasz kogoś za jego wygląd, ubrania czy fantazyjny samochód, ale za to, że śpiewa piosenkę, którą tylko ty słyszysz. — Oskara Wilde'a

Miłość nigdy nie umiera śmiercią naturalną. Umiera z powodu ślepoty, błędów i zdrad.

Prawdziwa miłość nigdy nie umrze. Ale jeśli miłość nie jest prawdziwa, skończy się dopiero wtedy, gdy nastąpi zdrada i przytłaczający ból. Miejmy nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał odczuwać tego bólu ze swoim obecnym kochankiem.

Miłość jest lepszym nauczycielem niż obowiązek.

Miłość nauczy cię rzeczy, których nic innego nie może. Nauczy cię bólu i komfortu. Ale przede wszystkim nauczy cię, jak żyć.

Widziałem, że jesteś doskonały, więc cię pokochałem. Wtedy zobaczyłem, że nie jesteś doskonały i pokochałem cię jeszcze bardziej.

Nikt nie jest perfekcyjny. I nie powinieneś prosić o idealnego kochanka. Ale zaakceptuj swojego partnera takim, jakim jest i naucz się kochać jego wady.

Miłość składa się z jednej duszy zamieszkującej dwa ciała.

Prawdziwa miłość zamienia dwie dusze w jedną.

Proste „kocham cię” znaczy więcej niż pieniądze.

Miłość jest cenniejsza niż wszystko inne. Nic materialistycznego nigdy nie zastąpi uczucia prawdziwej miłości.

  świetne cytaty miłosne Miłość nie patrzy oczami, ale umysłem, dlatego skrzydlaty Kupidyn jest pomalowany na ślepo.

Jeśli zakochasz się w ich wyglądzie, ta miłość może wyblaknąć. Ale zakochaj się w ich sercu i umyśle, a twoja miłość tylko się wzmocni.

Czasami nie widzę siebie, kiedy jestem z tobą. Widzę tylko ciebie.

Daj swojemu partnerowi do zrozumienia, że ​​patrzysz tylko na niego i jest dla ciebie wszystkim, dzieląc się z nim tym cytatem.

Przyjmij moje serce, a zbuduję ci zamek, którego fundamentem będzie miłość.

Ty i twój partner zbudowaliście życie oparte na sile waszej miłości. Daj im o tym znać, udostępniając im ten cytat.

Bez względu na to, w ile walk możesz się wdać, jeśli naprawdę kogoś kochasz, ostatecznie nie powinno to mieć znaczenia.

Żaden związek nie jest doskonały. Nic. Jeśli masz prawdziwą miłość, pokonasz wszelkie spory i nadal będziesz kochać i być kochanym w zdrowym związku.

Może nie jestem z tobą przez cały czas, ale chcę, żebyś wiedział, że nigdy nie opuszczasz mojego serca. Kocham cię!

Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie lub jak daleko jesteś od siebie, miłość, którą darzysz swojego partnera, nigdy nie zniknie.

Jestem o wiele bardziej sobą, kiedy jestem z tobą.

Nie ma lepszej miłości niż ta, która czyni cię lepszym człowiekiem lub lepszą wersją samego siebie. Prawdziwa miłość nigdy nie sprawi, że poczujesz, że musisz zmienić to, kim jesteś.

Bycie głęboko kochanym przez kogoś daje ci siłę; głębokie kochanie kogoś dodaje odwagi.

Zarówno dawanie, jak i otrzymywanie najprawdziwszej formy miłości sprawi, że poczujesz się jak na szczycie świata i nic mniej. Jeśli miłość twojego partnera sprawia, że ​​czujesz się w ten sposób, powiedz mu o tym, dzieląc się z nim tym miłosnym cytatem.

Miłość jest obietnicą; miłość jest pamiątką, raz dana nigdy nie zapomniana, nigdy nie pozwól jej zniknąć.

Miłość to najlepsze, co możesz otrzymać od związku – o ile jest zdrowy i prawdziwy. Gdy już go otrzymasz, nigdy go nie zapomnisz.

Nie poślubisz kogoś, z kim możesz żyć. Poślubiasz osobę, bez której nie możesz żyć.

Kogo obchodzi, czy możesz mieszkać ze swoim partnerem. To nie jest miłość. To wtedy, gdy nie wyobrażasz sobie życia bez partnera – to jest prawdziwa miłość.

Życie bez miłości jest jak drzewo bez kwiatów i owoców.

Życie byłoby niczym bez miłości. Zwykły i prosty. Brak pytań.

Najważniejszą rzeczą w życiu jest nauczenie się, jak dawać miłość i pozwalać jej przychodzić.

Zaakceptuj najprawdziwszą formę miłości i zrozum, jak wspaniale jest być zakochanym.

Największym szczęściem życia jest przekonanie, że jesteśmy kochani; kochani dla siebie, a raczej kochani wbrew sobie.

Miłość to piękna rzecz w każdej postaci. Cudownie jest dawać miłość i otrzymywać miłość. Upewnij się, że twój partner czuje się tak kochany, jak on sprawia, że ​​się czujesz.

Dwoje zakochanych, samotnych, odizolowanych od świata, to jest piękne.

Nikt nie może i nigdy nie stanie między tobą a miłością twojego życia.

Sami tak niewiele możemy; razem możemy tak wiele. — Helen Keller

Miłość to dla mnie ktoś, kto mówi mi, że chcę być z tobą do końca życia i gdybyś mnie potrzebował, wyskoczyłbym dla ciebie z samolotu.

Ten rodzaj miłości może być piękny, ale niebezpieczny. Kiedy zakochujesz się w swoim partnerze, upewnij się, że jest to zdrowa miłość.

Niewiele brakuje ci do mojego wszystkiego.

Zwykły i prosty. Twój partner znaczy dla ciebie wszystko i nie chciałbyś tego mieć w żaden inny sposób.

Bo widzisz, każdego dnia kocham cię bardziej Dziś bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro.

Każdy nowy dzień przynosi głębszą miłość do partnera. Daj im o tym znać, dzieląc się z nimi tym cytatem i zobacz, jak ich twarz rozjaśnia się miłością i uczuciem.

Kocham cię – te trzy słowa mają w sobie moje życie.

Swoją miłością oddajesz swoje życie swojemu partnerowi. Miłość do nich stanie się naturalna i poczujesz, że uzupełniają twoje życie.

Może nie jestem twoją pierwszą randką, pocałunkiem ani miłością… ale chcę być twoim ostatnim wszystkim.

Bez względu na to, z kim ty lub twój partner spotykaliście się w przeszłości, liczy się tylko wasza dwójka. Razem na zawsze.

Raz na jakiś czas, w samym środku zwykłego życia, miłość daje nam bajkę.

Życie może być proste i proste, ale miłość, którą darzysz swojego partnera, nigdy nie będzie zwyczajna.

Twoje słowa są moim pokarmem, twój oddech moim winem. Jesteś dla mnie wszystkim.

Bez partnera twoje życie byłoby bez sensu i trudne do przeżycia. Jeśli twój partner znaczy dla ciebie wszystko, daj mu znać, dzieląc się z nim tym cytatem.

Bez względu na to, co się stało. Bez względu na to, co zrobiłeś. Bez względu na to, co zrobisz. Zawsze będę cię kochał. Przysięgam.

Nic nigdy nie może sprawić, że przestaniesz kochać swojego partnera. Bez względu na to, co robią. Jeśli jednak twój partner zrobił coś bardzo złego, na przykład oszukał cię lub znęcał się nad tobą, to ten związek nie jest zdrowy i powinieneś wyjść!

Moja miłość do ciebie jest podróżą;
Zaczynając od wieczności i kończąc na nigdy.

Miłość twojego partnera to wszystko, czego potrzebujesz, aby przejść przez to życie. Jeśli czujesz się w ten sposób, podziel się z nimi tym pełnym miłości cytatem, aby wiedzieli, jak się czujesz.

Idź ze mną przez życie… a ja będę miał wszystko, czego będę potrzebował w tej podróży.

Ten cytat powie dokładnie Twojemu partnerowi, kiedy planujesz przestać go kochać. Odpowiedź brzmi: nigdy.

Zamieniłeś moje koszmary na sny, moje zmartwienia na szczęście, a moje lęki na miłość.

Odkąd pojawił się twój partner, wszystko w końcu wydaje się być w porządku. To najlepszy cytat, aby pokazać im, ile szczęścia ci przynoszą.

Ta niesamowita lista cytatów o miłości ułatwi wyjaśnienie partnerowi swojej miłości. A jeśli znajdziesz idealny cytat, który idealnie pasuje do twojego związku, możesz po prostu sprawić, że twój partner zostanie przytłoczony miłością i uznaniem – przenosząc waszą miłość na zupełnie nowy poziom. Pamiętaj, aby podzielić się swoimi ulubionymi cytatami miłosnymi z tym, którego kochasz.

Który cytat z naszej kompilacji miłosnych cytatów i powiedzeń podobał Ci się najbardziej? Niezależnie od tego, co Ci się podobało, upewnij się, że udostępniasz je znajomym w mediach społecznościowych, a nie tylko miłości swojego życia. W końcu dzielenie się to troska!

Więcej cytaty :

46 Cytaty z Ricka i Morty'ego // 55 Cytaty SpongeBoba // 55 Cytaty z życia
73 Romantyczny Cytaty miłosne // 55 Cytaty miłosne dla niej // 55 Cytaty miłosne dla niego