82 lista irytujących zwierząt

  Irytujące zwierzęta

Planowałeś wakacje od miesięcy i w końcu wchodzisz do samolotu tylko po to, by zdać sobie sprawę, że siedzisz obok żywego, oddychającego irytującego zwierzaka. Buty Twoich współpasażerów są zdjęte. Dzięki za ten zapach. Zajęli całą przestrzeń w schowku nad głową. Kto w ogóle wnosi tubę do samolotu? Słuchają muzyki bez słuchawek. Czy to Nickelback? I żują tak głośno, że pierwsza klasa może je usłyszeć. Czy dorośli żują tyle gumy balonowej? Oto nasza lista 80 irytujących zwierząt, których nawet twoja matka by nie wybaczyła. I nie powinna tego robić, ciężko pracuje!

82 Pet Peeves, które wszyscy uważają za irytujące1. Odjazd puste pojemniki w lodówce . Patrzę na ciebie, Roomie. To mleko zniknęło TRZY dni temu.

2. Podział rachunku po równo w restauracji. Zamówiłaś sałatkę boczną i wiesz, że chłopak twojej kuzynki zamówił stek. Nie będziemy równo dzielić tego rachunku.

3. Kiedy ktoś ich popycha przepełniony wózek spożywczy na linię ekspresową , to jest wiersz dla maksymalnie piętnastu elementów. Jestem tu tylko po jedno pudełko płatków.

4. Sierść zwierząt na moich ciemnych spodniach . Luna, nie wolno ci wchodzić na kanapę. Jak to się stało ze mną?

5. Nawet nie myśl o znacząc moją skórę tym długopisem .

6. Pękać. Pękać. Czujesz już jeżące się włosy na karku? Pękające knykcie powinno być przestępstwem.

7. Reklamy, których nie można pominąć . Ledwo mogę cię znieść przez 5 sekund. Proszę nie dawaj mi 30.

8. Błędy ortograficzne… Widziałeś, co tam zrobiliśmy? Mnie też to doprowadza do szału. M-I-S-S-P-E-L-L-I-N-G

9. W końcu udało mi się porozmawiać z weterynarzem, do którego próbowałem zadzwonić pięć razy dzisiaj, kiedy jestem Położyć. Na. Utrzymać . Czas na nowego weterynarza!

10. Pożyczanie i nie zwracanie . Wiem, że nadal masz moją ładowarkę, Anthony.

jedenaście. Kaszel. Kaszel. Och, proszę, powiedz, że mój szef wpuścił wodę do niewłaściwej rurki. Nie, ona przyszedł do pracy chory . Dzięki za podzielenie się zarazkami ze wszystkimi!

12. To spotkanie trwa już półtorej godziny. Następnym razem to spotkanie mogło być e-mailem.

13. On w końcu zaprosił mnie na randkę ! Ale NIC nie zrobiliśmy. Nie planuje randki , nie w porządku.

14. Mieliśmy dwanaście miłych randek, ale teraz ty jesteś widmo ja! Nie fajnie. Nie fajnie.

piętnaście. Albo co gorsza, mieliśmy dwanaście miłych randek i ty wyślij wiadomość tekstową, aby zerwać ! Odpowiem tylko „K”.

16. S-L-O-W Internet. Wystarczająco powiedziane.

17. Spójrz na uroczego retrievera. On jest taki… Czy ten pies robi kupę na moim podwórku? jest właścicielem zostawianie psiej kupy ? Ty zwierzęciu.

18. Jadę drogą i żyję po swojemu najlepsze życie kiedy z samochodu przede mną wylatuje torba z jedzeniem na wynos. Plaśnięcie. Zaśmiecanie . Co to jest 1950?

19. 60-godzinny tydzień pracy. Setki głodnych klientów. Z taką pensją ledwo zarabiam na czynsz. Następnie… niski napiwek . Czy jest coś gorszego? Po prostu doskonale zapamiętałem twojego bezglutenowego, niemożliwego burgera z ketchupem zamiast sosu aioli i zastąpiłem frytki zieloną fasolką.

20. Wszyscy siedzimy przy stole od 30 minut, a twoja siostra jest nadal nie jest gotowy do zamówienia . Serwer sprawdzał nas pięć razy.

21. Deska sedesowa pozostawiona do góry … lub w dół. Czy to dom dla wszystkich?

22. The papier toaletowy zawsze idzie… w górę lub w dół ? To jest jak wybieranie pigułki w Matrixie.

23. Kiedy pojawi się twój przyjaciel późno bez ważnej wymówki . Za obiad zapłacisz.

24. „Przykro mi, że tak się czujesz”. Najgorsze zdanie w ludzkim języku.

25. Bliska sekunda… używając słowa „wilgotny”. Następnie „dosłownie” i „cokolwiek”.

26 . Pamiętasz, jak widziałeś, jak twój brat gotował surowy stek, a potem zmieniał pieluchę swojej córce, zanim włożył palec do ust, żeby obgryzać paznokcie. Ewwww! Proszę nie obgryzać paznokcie .

27. Ale jak mam obciąć paznokcie? Z maszynkami do strzyżenia. Na kanapie w salonie? Nie. Przy moim biurku? Nie! W restauracji? NIE! Obcinanie paznokci poza łazienką jest obrzydliwy!

28. Są obgryzacze paznokci, a potem jest inne przestępstwo: zdecydowanie za długie paznokcie . Och, mam nadzieję, że to fake!

29. Błędne wymawianie imion lub ich pisownia. Starbucks, proszę, użyłem aplikacji!

— 30 ​​miejsce z 82 Pet Peeves na naszej liście

30. Pukanie. Pukanie . Och, cześć, prawda? przyjdź na imprezę wcześniej ? Dwie godziny wcześniej z psem! Do zobaczenia później.

31. Męskie bułeczki. Ledwo akceptowalne dla piłkarzy i modelek. Otóż ​​to.

32. Crocsy. Do przyjęcia… nigdy. Może w domu. Wow, te są wygodne. Nie daj się wciągnąć.

33. Kiedy zaprzyjaźniłem się z dwulatkiem na Facebooku? Och, czekaj, to dziecko moich współpracowników. Albo gorzej, zwierzakiem danej osoby jest jej zdjęcie profilowe . Chcę tylko wiedzieć, kto opublikował ten artykuł na mojej stronie.

3. 4. Trzymaj mnie blisko, młody Tony Danza! Próbowałeś, ale nie musiałem tego słuchać. Proszę nie zaśpiewać niewłaściwy tekst piosenki , zwłaszcza tak głośno. Przepraszamy Eltona!

35. Przegrywanie pionków w grze planszowej . Jak mogę mieć 7 wersji Pułapki na myszy i żadna nie ma wszystkich części?

36. Jest piękny dzień na plaży, aż do… tego punka gra muzykę tak głośno nie słychać rozbijających się fal. Czy to dziecko kiwa głową do Nicki Minaj?

37. To niezręczne przebywać w łazience ze swoim współpracownikiem. Gorzej, gdy rozmawiasz z nimi, a potem oni wyjść z łazienki bez umycia rąk .

38. wysłałem SMS-a. Czytasz. Teraz odpowiadasz. Brak odpowiedzi na sms boli.

39. Poświęćmy chwilę i porozmawiajmy o jedzeniu. Czekolada nie miesza się z sosem owocowym . Chociaż będę oklaskiwać czekoladowe truskawki. Dlaczego jest tak inaczej?

40. Kiedy ktoś bierze dwa razy więcej jedzenia niż ktokolwiek inny w Potluck . I nie widziałem, żebyś coś przyniósł do stołu.

41. Ukryte składniki. Co? Nie wiedziałeś, że ta szarlotka będzie zawierała orzechy nerkowca?

42. Okruchy w maśle. Czemu? Tylko dlaczego?

43. Brak resetowania kuchenki mikrofalowej. Nigdy nie dowiem się, która jest godzina. Och, czekaj, mam telefon w kieszeni.

44. Czy myślałeś, że skrobanie paznokci o tablicę będzie na tej liście? Nie. Jest coś gorszego: Zrzucanie sztućców z talerza podczas jedzenia.

45. Rozmawianie o funkcjach organizmu podczas jedzenia. Próbuję cieszyć się chili, a twoja historia z wymiotami nie ma tu miejsca.

46. ​​Jedzenie udające coś innego. Podnieśmy widły do ​​owsianych ciasteczek z rodzynkami, tortu z kremem i każdego jedzenia z kina, oprócz popcornu.

47. Mówiąc o filmach. Niecierpliwie czekasz w kolejce do Etap końcowy a kiedy twoje kino pustoszeje, ten facet z gadatliwą gębą psuje film trzydzieści sekund, zanim go zobaczysz, mimo że czekałeś na to jakieś 20 filmów.

48. Potem idziesz do kina, a ciotka twojego przyjaciela ciągle pyta: „Kim jest Czarna Pantera?” Nie rozmawiaj w filmach ! I powinieneś już to wiedzieć.

49. Dziury w fabule filmu. Czy Indiana Jones zrobił coś w tym filmie? Co robiły orły, gdy Frodo niósł pierścień do Mordoru?

pięćdziesiąt. Poszedłeś na siłownię. Dobra robota. A potem siedziałeś w cudzym pocie. Nie wycieranie sprzętu na siłowni powinien dostać zakaz wstępu na siłownię.

51. Czy to miska nieopakowanych cukierków w pokoju socjalnym? Idziesz do środka i zdajesz sobie sprawę, że wszystkie niebieskie zostały wyłowione. Wszyscy wiedzą, że czerwony jest najlepszy. I wspólne miski nie są dla gołych rąk .

52. Zdjęcia przekrzywione . Po prostu o tym pomyśl.

53. Twój przyjaciel się żeni! Następnie otrzymasz rejestr. Wszystko w rejestrze jest zbyt drogie . Kocham cię, ale nie mogę wydawać czynszu na solniczki i pieprzniczki.

54. Potem wychodzi za mąż i nigdy więcej o niej nie słyszysz. Nie zaniedbuj przyjaciół dla małżonków . Wszyscy możecie być przyjaciółmi, wiesz.

55. Teraz twoja przyjaciółka jest w ciąży, gratulacje! Para ogłasza, 'jesteśmy w ciąży!' Nie, ona jest w ciąży. Ty, panie, będziesz czcił ziemię, po której chodzi, ponieważ wyrasta na prawdziwego człowieka.

56. Zdobyłeś bilety do Hamiltona. Najlepszy dzień w życiu! Czekaj, jest Nie parkować . Czy nie tyle samo osób przychodzi do tego teatru, odkąd został otwarty 60 lat temu?

57. Nigdy strach! Po drugiej stronie ulicy znajduje się parking. To będzie trzykrotność tego, co zapłaciłeś za bilet do teatru. Przepłacanie za parkowanie w ten sposób mój budżet został zrujnowany.

58. Naklejki na zderzak . Niezależnie od tego, czy chodzi o rodzinę kijów, czy o dziesięcioletnią kampanię polityczną, przekazujesz mi tylko jedną wiadomość: wartość twojego samochodu spadła.

59. Ludzie, którzy uważają, że to fajne, że nie przeczytali żadnej książki od czasów liceum . Być może nie lubiłeś Huckleberry Finna, ale czy czytałeś „Nienawiść, którą dałeś”, „Circe” lub przynajmniej wziąłeś do ręki książkę Mindy, Tiny lub Amy.

— 60. z 82 Irytujących Zwierzaków

60. Bycie przerywanym . To naprawdę odebrało mi wiatr w żaglach.

61. Kichanie bez zakrywania ust. Jego smark w porządku .

62. Skarpety zsuwają się z butów. Co ja ci kiedykolwiek zrobiłem? Być może będę musiał zgubić cię w suszarce.

63. lub kamień w bucie .

64. Czy wiedziałeś o tym wszechwiedzący nie wiesz wszystkiego?

65. Wycinanki . Jak coś tak małego może mi przeszkadzać przez cały dzień?

66. Pozostawianie naczyń w zlewie. Dziękuję Ci. Naprawdę chciałem spędzić cały dzień na zdrapywaniu starego sosu z tej patelni.

67. Powolni wędrowcy. Trzymaj się proszę.

68. Czy to palić lub palić w tym zatłoczonym miejscu ? Nigdy nie pozbędę się tego zapachu z moich ubrań… ani włosów.

69. Mikrozarządzanie. Ale czy to powinno być nr 67 czy nr 68?

70. Pozostawianie wózków sklepowych na miejscach parkingowych. Ta niebieska Tesla dosłownie zaparkowała obok powrotu wózka.

71. Korekta. Technicznie rzecz biorąc, niebieska Tesla nie parkuje obok czegoś. Osoba wewnątrz samochodu parkuje Teslę.

72. Chrapanie. Nigdy więcej nie zasnę.

73. Osoby nadmiernie sarkastyczne. O nie! Zaczynam przemyśleć cały ten artykuł i zbliżamy się do 80.

74 . Kliknij. Kliknij. 70 razy więcej kliknięć. Trudno się skupić, gdy ktoś jest nieustępliwy klikają swoim długopisem .

75 . To był długi dzień i nie mogę się doczekać, kiedy wezmę prysznic. Czy to martwa mysz? Nie, moja współlokatorka pozostawione włosy w odpływie .

76. Nadmiernie agresywny fotograf. To była wspaniała wycieczka! Oto zdjęcia wszystkich dwudziestu posiłków, które zjedliśmy, pięćdziesiąt autoportretów i kilku z was, którzy patrzycie na mnie ze złością, bo znowu wyciągnąłem telefon.

77. Nie ubieranie się w twoim wieku. Forever 21 ma taką nazwę nie bez powodu.

78. Cięcie w linii . Nawet przedszkolaki wiedzą, że to źle.

79. Targowanie się o ceny prac wymagających kwalifikacji . Naprawdę chcesz się targować o cenę tego tatuażu, który ci zrobię?

80. Nie mniej ważny, Ozdoby świąteczne, które są jeszcze w lutym. Podam początek stycznia, ale później już nie mogę pomóc.