Co to znaczy, gdy śnisz o kimś

  Co to znaczy, gdy śnisz o kimś

Śnienie to magiczna równoległa rzeczywistość, którą nasza podświadomość tworzy każdej nocy. To fascynujące, jak nasze umysły zastanawiają się nad fantastycznymi światami i scenariuszami, kiedy śpimy.

Na wiele naszych snów mają wpływ nasze emocje i nasze codzienne życie. Ważne jest, aby pamiętać, że sny nie są przeczuciami i nie przepowiadają naszej przyszłości. Są raczej odbiciem naszej podświadomości. Możesz zobaczyć w swoich snach pewne uczucia lub emocje, z którymi nie mogłeś się połączyć, gdy byłeś świadomy.

Claire Aristides, ekspertka od snów i hipnozy, radzi nam, abyśmy nie znajdowali negatywnych znaczeń w naszych snach ani się ich nie bali, ale lepiej postrzegali sny jako zwierciadło naszej podświadomości. To wspaniała wiadomość, ponieważ mamy kolejne drzwi, aby zajrzeć do naszej duszy i nawiązać kontakt z naszymi ukrytymi emocjami.

Tłumione emocje, zmartwienia lub lęki mogą być przyczyną śnienia o kimś w różnych sytuacjach. Zobaczmy, jakie są znaki, gdy śnisz o kimś, kogo nie znasz lub o kimś, kto bierze ślub.

Co to znaczy, gdy śnisz o kimś, kogo nigdy nie spotkałeś?

Jeśli śnisz o kimś, kogo nie znasz, powinieneś spróbować zapamiętać wszystko, co możesz o tej osobie w swoim śnie, ponieważ może powiedzieć ci coś, czego nie wiesz o sobie.

Kiedy stajemy w obliczu nowej lub wyjątkowej sytuacji w naszym życiu, jesteśmy zmuszeni zareagować instynktownie. A czasem możemy być zaskoczeni sami przez siebie, tym, co powiedzieliśmy, co pomyśleliśmy, co czuliśmy lub co zrobiliśmy.

Podświadomie nie rozpoznajesz tej części siebie. I odbija się to w twoich snach pod tożsamością nieznajomego. Pomyśl o ostatnich kilku dniach i spróbuj ustalić, czy miałeś nowe wyzwanie, które zmusiło cię do wyjścia ze strefy komfortu. Nieznajomy w twoim śnie to ty.

Co to znaczy, gdy śnisz o kimś

Nie przyjaźnisz się już z…

Kiedy budzisz się po śnie o kimś, kogo nie widziałeś od dawna lub o przyjacielu, z którym jesteś w separacji, prawdopodobnie jesteś zdezorientowany. Czy twój umysł mówi ci, że może powinieneś ponownie połączyć się z tą osobą? A może za nimi tęsknisz? Nie o to chodzi.

Musisz pamiętać, że sny dotyczą Ciebie i Twojej podświadomości. Więc nie martw się! Nie musisz wykonywać niewygodnych telefonów.

Kiedy śnisz o kimś, z kim już się nie przyjaźnisz, osoba ta reprezentuje część twojej osobowości, z którą walczysz. Kiedy tłumisz część tego, kim jesteś przez dłuższy czas, twoja podświadomość wydobywa osobę, z którą kojarzysz to uczucie. Na przykład, jeśli jesteś nieśmiały w jakiejś sytuacji, możesz śnić o osobie w twoim życiu, która była nieśmiała.

Spróbuj zapamiętać, co było szczególnego w osobie, o której marzyłeś i skojarz tę cechę z tym, przez co przechodzisz.

Marzenie o tym, by ktoś się ożenił

Wesela to przede wszystkim świętowanie i szczęście, zwłaszcza dla pana młodego. Ale kiedy śnisz o ślubie kogoś innego, nie jesteś główną postacią w swoim śnie ani aspektem swojego życia.

Ten sen pokazuje ci, że odsunąłeś się od sytuacji lub decyzji, która wywołuje u ciebie niepokój. Może to być sytuacja, która dotyczy osób, na których Ci zależy, być może członek Twojej rodziny przechodzi przez trudną sytuację. I to jest twoja podświadomość sygnalizująca, że ​​może powinieneś podjąć działanie. Warto się zaangażować lub pomóc.

Jeśli jest to możliwe, być może powinieneś poprawić swoje zachowanie, być bardziej odważnym i uczestniczyć w sytuacji.

Co to znaczy, gdy śnisz o swojej sympatii

Budzenie się ze swoją sympatią w głowie po tym, jak śniłeś o nim lub o niej, może dać ci motyle i próżne nadzieje, że może skończycie razem lub że on / ona też cię kocha.

Ale w rzeczywistości, mówiąc psychologicznie, sny o swojej sympatii są normalne i niekoniecznie coś oznaczają. Kiedy ciągle myślisz o jakiejś osobie lub widzisz ją codziennie, szanse, że śnisz o niej, są bardzo duże.

Ważne jest, aby nie wpaść w pułapkę wygody i nie znaleźć znaczeń, które nie są prawdziwe. Tak, wszyscy chcielibyśmy, aby nasza sympatia odwzajemniła naszą miłość, ale marzenie o nim lub o niej nie jest znakiem. To tylko nasz umysł zastanawia się, czego chcemy.

Co to znaczy, kiedy śnisz o swoim byłym

Wszyscy chcemy, aby nasze sny dotyczyły jednorożców, lodów i cudownych psychodelicznych sytuacji. Ale nasza słodka podświadomość sabotuje te plany stłumionymi uczuciami i myślami, które mamy w prawdziwym życiu. I może to być frustrujące, zwłaszcza gdy śnisz o swoim byłym. Ten sen może mieć wiele znaczeń w zależności od tego, jak śnisz o nim lub o niej.

Może masz nierozwiązane problemy ze swoim byłym, a może masz niepewność co do nowego związku. Może boisz się, że ktoś cię skrzywdzi, a może w końcu jesteś gotowy mu wybaczyć i pozwolić mu odejść.

Pomyśl o tym, jak byłeś w związku i skojarz to zachowanie lub uczucie ze swoim obecnym życiem.

Ważne jest, aby pamiętać, że sny dotyczą ciebie, a każdy, kto pojawia się w twoich snach, reprezentuje część ciebie i twojej osobowości. Twoja podświadomość jest szefem twoich snów, więc wszystko, przez co przechodzisz w prawdziwym życiu, jest przez nią filtrowane i może wpływać na to, o czym i o kim śnisz. Ale to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ jeśli zwrócisz uwagę na swoje sny, możesz znaleźć odpowiedzi na temat stłumionych części twojej osobowości.

Więc bez względu na to, o kim marzysz, ta osoba zwykle reprezentuje część ciebie, z którą walczysz w prawdziwym życiu.

Uspokój się i nie zapomnij marzyć wysoko!