Człowiek Wagi

Chcesz zrozumieć wewnętrzne działanie mężczyzny Wagi? Chcesz rozegrać to fajnie, ale strategicznie? Tu z pomocą przychodzi astrologia! Dowiedz się więcej o tym, co sprawia, że ​​​​mężczyźni Libra tykają, i oszczędź sobie bólu głowy, próbując je rozgryźć

Najpierw omówmy podstawy znaku zodiaku Waga.

Wagi rodzą się między 23 września a 22 października. Glif zodiaku Wagi to łuski, co nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę ich raczej zrównoważone zachowanie. Wagi polegają na utrzymywaniu porządku, co sprawia, że ​​łuski są idealną reprezentacją ich energii.Co więcej, Waga jest siódmym znakiem zodiaku i jest pierwszym znakiem, który skupia się na drugim. Należy zwrócić uwagę na kolejność znaku, ponieważ pokrywa się ona z rozwojem znaków. Waga reprezentuje partnerstwo, umowy i relacje z innymi. Ta energia jest bardzo ważną częścią zrozumienia znaku Wagi i stanowi wyraźny kontrast z energią innych znaków zodiaku.

Waga to kardynalny znak powietrzny, który sprawia, że ​​są inicjatorami i zapalonymi istotami społecznymi. Ta mieszanka modalności kardynalnej i elementu powietrza sprawia, że ​​Waga jest szczególnie zainteresowana tworzeniem nowych połączeń i relacji społecznych. Wagi łatwo się dogadać ze względu na ich obojętną energię, co pozwala im uniknąć wielu tarć. Ich rządząca planeta, Wenus, sprawia, że ​​Wagi szczególnie troszczą się o utrzymanie pełnej harmonii i przyjemności życia.

Teraz, gdy rozumiemy podstawy, przejdźmy do więcej informacji o Wadze!

Cechy mężczyzn Wagi

Harmonijny, towarzyski, zalotny, beztroski, pasywny, unikający, łuszczący się, kochający, modny, społecznie świadomy, sympatyczny, niezdecydowany, dryfujący, idealistyczny, doceniający, powierzchowny, wyrozumiały, empatyczny, uczciwy, spokojny, pobłażliwy, podobający się ludziom, pozytywny, stylowy .

Zrozumienie Libra Men: osobowość, tendencje i wzorce zaufania

Mężczyźni Wagi są społecznymi motylami zodiaku. Uwielbiają przebywać wśród ludzi i najlepiej czują się w grupie. Ci ludzie to najlepsi dyplomaci. Są naturalni w utrzymywaniu spokoju i chcą zachować dobre wrażenie na tych, których spotykają. Mężczyźni Wagi są dość inteligentni, chociaż czasami mogą wydawać się przewiewni i przestrzenni. Dzieje się tak, ponieważ nie traktują siebie bardzo poważnie, jak inne znaki. Wolą sprawiać wrażenie niegroźnych i skromnych. Ta cecha Wagi działa na ich korzyść, ponieważ sprawia, że ​​​​ludzie czują się tak, jakby Waga była zawsze w ich drużynie.

Co więcej, mężczyźni Wagi mają dla nich zrównoważoną i uczciwą energię. Emanują tą aurą, ponieważ najważniejsza jest dla nich równowaga. Najgorszym koszmarem człowieka Wagi jest wydawanie się tyranem lub ekstremistą. Będąc bardzo świadomymi społecznie, ci mężczyźni starają się znaleźć idealną równowagę między polaryzacjami. Nie za dużo jednej lub drugiej rzeczy. Częściowo dlatego uwielbiają bawić się w różnych grupach. Zbyt długie przebywanie w jednym miejscu nie tylko staje się nudne, ale może również zniekształcić ich zrównoważoną perspektywę. Jednak mężczyźni Wagi uwielbiają bawić się w medytującego. Jako pierwsi przyjmą tę rolę, gdy napięcie wzrośnie. Uwielbiają też brać udział w debatach, o ile nie są na gorącym krześle!

Rządzeni przez Wenus mężczyźni Wagi mają naturalne oko do symetrii i wszystkiego, co piękne. Dlatego większość z nich ma wyjątkowy styl i smak! Wenus nadaje im wyrafinowanie ich aury. Wpływ Wenus sprawia również, że ci mężczyźni są niezwykle czarujący i łatwo ich polubić. Wenus w naturalny sposób chce, aby wszystko przebiegało płynnie i sprawiało przyjemność. Wenus, będąca planetą miłości, wpływa na ludzi Wagi, którzy zwykle ucieleśniają klimat „bezwarunkowej miłości”. Potrafią znaleźć dobrą cechę w najgorszych ludziach! Może to czasami uczynić je podatnymi na manipulacje ludzi, którzy wiedzą, jak dobrze grać. Jednak, jakkolwiek brzmi to sprzecznie, mężczyźni Wagi mają tę samą zdolność!

Co więcej, wpływ Wenus sprawia, że ​​mężczyźni Wagi są bardzo zorientowani na partnerów. Niezależnie od tego, czy chodzi o przyjaciół, rodzinę, czy romantycznych partnerów, mężczyźni Wagi muszą mieć kogoś, na kim mogą się oprzeć. Zaczynają czuć się niespokojni, gdy spędzają zbyt dużo czasu samotnie, a kiedy nie są w grupie, wolą mieć pomocnika. Jak na ironię, zazwyczaj przyjmują rolę pomocnika, ponieważ mężczyźni z Wagi wolą, aby ich odpowiednik prowadził. Coś bardzo ważnego dla mężczyzn Wagi to czuć się adorowanym i zaopiekowanym. Są to typy, które poświęcają wszystko dla tych, których kochają, ale w zamian wymagają uwielbienia. Ponieważ jednak na mężczyzn Wagi wpływają energie, które są dość lotne, niektórzy mogą mieć trudności z zaangażowaniem.

Wreszcie mężczyźni Wagi dość łatwo ufają innym. Dość łatwo ich przekonać przyjazną rozmową i szczerym podejściem. W przypadku mężczyzn Wagi problem polega na tym, że zbyt swobodnie ufają ludziom, ponieważ naprawdę ich poznają. Ci mężczyźni mają tendencję do dostrzegania w ludziach tego, co najlepsze i mogą być typem noszącym różowe okulary. Ta cecha może przysporzyć im kłopotów, ale także wywołać frustrację u tych, którzy się nimi opiekują. To tak, jakby wszyscy oprócz Wagi widzieli negatywne cechy osoby. Ponieważ łatwo im postawić się w sytuacji innych ludzi, mają tendencję do dawania innym ludziom korzyści z wątpliwości. Należy jednak zauważyć, że mężczyźni Wagi, którzy ufają innym, niewiele dla nich znaczą. Postrzegają to jako rzecz naturalną i „niewielką”. Z tego powodu może sprawić, że bliscy poczują się nieważni i jakby byli tylko kolejnym ciałem.

Libra Men, kiedy zakochują się w kimś: seks, randki, & Miłość

Kiedy mężczyźni Wagi zakochają się, będą chcieli zabrać cię ze sobą wszędzie i wszędzie! Będą chcieli, abyś stał się częścią ich kręgów i popisywał się tobą. Oni też będą chcieli stać się częścią Twojego! Ci mężczyźni są werbalnie serdeczni, więc nie powstrzymają się od komplementowania cię. Zwłaszcza, gdy są zakochani. Mężczyźni z Wagi mogą mieć trudności z ustatkowaniem się z powodu ich lotnej energii, ale kiedy się zakochają, są niezwykle oddani. Mężczyźni Wagi przywiązują się do swoich partnerów i mogą mieć trudności z odejściem. Są typem, który trzyma się, nawet gdy rzeczy ewidentnie się kruszą. Zakochani łączą się w jedno ze swoimi partnerami i uzależniają się od ich związku.

Mężczyźni Wagi uwielbiają doceniać piękne rzeczy. Są typem, który mówi ci, jaka jesteś piękna, nie będąc nieśmiałym. Są naturalnymi czarodziejami, którzy wiedzą, jak rozkochać w sobie innych. Jeśli mężczyzna Wagi jest w tobie zakochany, możesz zagwarantować, że współczynnik uroku zostanie podniesiony. Mężczyźni Wagi są typem, który chce ozdabiać swoich partnerów piękną biżuterią i najlepszymi torebkami. Kiedy mężczyzna Wagi cię kocha, chce, abyś błyszczał najjaśniej. Mają tendencję do okazywania swojej miłości poprzez przedmioty, które uważają za wyjątkowe, ponieważ postrzegają je jako odbicie ich partnera.

Co więcej, kiedy mężczyźni Wagi zakochują się, mają oczy tylko dla swojego partnera. Kiedy mężczyźni z Wagi nie są całkowicie zakręceni, mają tendencję do błądzenia wzrokiem. Mogą dać się wciągnąć w „co by było, gdyby” i pozwolić umysłowi wędrować. Jednak kiedy człowiek Wagi jest naprawdę zakochany, nie zobaczy nikogo tak, jak cię widzi. Zobaczą twoje dobre cechy i wysławią je pod niebiosa. Największym znakiem jest poziom wytrwałości i stabilności u mężczyzn Wagi. Pamiętaj, że ci mężczyźni nie są typem, który zbyt łatwo trzyma się rzeczy. Jeśli widzisz silny wysiłek, aby utrzymać ciągłość, to prawdopodobnie dlatego, że on jest dla ciebie po uszy!

Randka z mężczyzną Wagą sprawi, że poczujesz się ekstrawagancko i elegancko. Ci mężczyźni uwielbiają być rycerskimi! Mężczyźni Wagi naprawdę doceniają etap zalotów w związkach i zwykle rozwijają się podczas etapu randek. Uwielbiają zalotną, beztroską energię, która towarzyszy poznawaniu kogoś. Możesz się założyć, że zadają ci intelektualne pytania i będą chcieli podzielić się z tobą swoją uczciwą perspektywą. Mężczyźni Wagi chcą mieć pewność, że istnieje zabawny, ale intelektualny związek z ludźmi, z którymi się umawiają. W końcu są znakiem powietrznym! Mężczyźni Wagi są typem, który pojawia się ze swoim koniem i powozem i rozmawia z tobą całą noc podczas podróży po mieście. Uwielbiają ekscytujące, przyjemne i romantyczne randki.

Wreszcie mężczyźni z Wagi uwielbiają lekki i zalotny seks! Lubią bawić się podczas przypadkowych spotkań, ale kiedy się zakochują, są bardziej namiętni. Ci mężczyźni uwielbiają emocjonalne łączenie się ze swoimi partnerami podczas seksu i upewnią się, że będzie to romantyczne przeżycie. Spodziewaj się płatków róż i szampana, aby wprowadzić nastrój! Mężczyźni Wagi są bardzo zorientowani na partnerów, więc możesz oczekiwać, że będą bardzo zwracali uwagę na twoje potrzeby i pragnienia. To są typy kochanków, którzy cię zadowolą, nie oczekując niczego w zamian.

Włączanie i wyłączanie Wagi

Mężczyźni Wagi są dość spokojni, ale ponieważ rządzi nimi Wenus, mogą być dość powierzchowni. To jedne z największych włączenia i wyłączenia mężczyzn Wagi, na które należy uważać!

Włącza:

 • Zakochani społecznie.
 • Bycie otwartym i żądnym przygód.
 • Modna estetyka.
 • Namiętni ludzie.
 • Dowcipne rozmowy.
 • Bycie współczującym dla innych.
 • Kochankowie cierpliwi.
 • Decydujący ludzie.
 • Silni przywódcy.

wyłączenia:

 • Potrzeba.
 • Zazdrość i podejrzliwość.
 • Nudny podczas rozmowy.
 • Społecznie nieprzystosowanych.
 • Egoizm.
 • Brak świadomości.
 • Zbyt wczesne pragnienie zaangażowania.
 • Złe maniery.
 • Koszmarne zachowanie.

Najbardziej i najmniej kompatybilne mecze dla mężczyzn Wagi

Kompatybilność w astrologii wykracza poza znaki słoneczne! Należy o tym pamiętać, ponieważ możesz być kompatybilny z mężczyzną Wagi, ale twoje znaki Słońca mogą być tradycyjnie niekompatybilne. Może to również działać w drugą stronę, gdzie twoje znaki słoneczne mogą być tradycyjnie kompatybilne, ale nie czujesz tego. Ta lista opiera się na energiach, które zazwyczaj najlepiej łączą się z mężczyznami Wagi!

Najbardziej kompatybilny:

 • Bliźnięta.
 • Wodnik.
 • Strzelec.
 • Ryby.

Najmniej kompatybilny:

 • Nowotwór.
 • Panna.
 • Skorpion.
 • Lew.

Co przeraża człowieka z wagą?

Największą rzeczą, która przeraża człowieka Wagi, jest prawdziwa miłość, zanim poczuje się gotowy do zaangażowania! Jest to szczególnie przerażające dla mężczyzn Wagi, ponieważ w głębi duszy tęsknią za prawdziwą miłością. Jednak kiedy mężczyźni Wagi nie dojrzeli, postrzegają to jako zagrożenie dla ich wolności. Mężczyźni Wagi również boją się ludzi, którzy są zbyt przywiązani i poważni. Lubią, aby rzeczy były lekkie i zalotne bez większych oczekiwań. Jeśli zaczną odczuwać wysokie oczekiwania i kontrolować energię, zwykle znikają!

Jak sprawić, by mężczyzna Wagi miał obsesję na twoim punkcie?

Najlepszym sposobem na obsesję na punkcie Wagi jest bycie lekkim, sprawianie, by wyglądał bardzo estetycznie i bycie lubianym przez innych. Mężczyźni Wagi kochają partnerów, którzy nie traktują życia zbyt poważnie. Traktują akceptację społeczną jako znak wyboru, że jesteś haczykiem. Ci mężczyźni również kochają pasjonatów, którym zależy na sprawie. Są frajerami dla ludzi, którzy chcą uczynić świat lepszym miejscem! Ponieważ Wenus rządzi Wagą, noszenie kwiecistych zapachów, kwiatowych nadruków lub dużo różu przyciągnie ich uwagę.

Jak się dowiedzieć, czy gra cię mężczyzna z wagą?

Dowiesz się, że mężczyzna Wagi gra z tobą, gdy chce zachować rzeczy bardzo powierzchowne. Nie będzie dbał o twoje opinie i nie będzie przychodził do twoich przyjaciół. Będzie trzymał się jak najdalej od wszystkiego, co mogłoby świadczyć o większym zaangażowaniu. Prawdopodobnie nie zabierze cię na oficjalne randki i nie będzie tak rycerski jak zwykle. Nadal będzie czarujący i będzie wiedział, jak grać tak, jak mu zależy, ale jego działania dowiodą czegoś innego. Kiedy mężczyzna Wagi nie dba o to, wybierze wieczór z przyjaciółmi zamiast spędzać z tobą czas.

Top 5 prezentów dla mężczyzny Wagi

Koszula w kwiatowy wzór: Rządzeni przez planetę piękna mężczyźni Wagi uwielbiają kwieciste wzory i wszystko, co jest związane z modą. Podaruj mu nowy dodatek do jego stylowej kolekcji ubrań!

Impreza z niespodzianką: Mężczyźni Wagi uwielbiają cieszyć się luksusem w dynamicznych społecznie ustawieniach. Jeśli uda ci się zaplanować przyjęcie-niespodziankę w ośrodku lub domku z przyjaciółmi i rodziną, będzie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie!

Sztuka: Mężczyźni Wagi mają utalentowane oko do pięknych rzeczy. To sprawia, że ​​szczególnie doceniają rzeczy takie jak sztuka! Spraw mu wyważone i estetyczne dzieło sztuki, którym będzie mógł udekorować swój dom.

Kolacja i muzyka na żywo: Mężczyźni Wagi uwielbiają sobie pobłażać i dobrze się bawić. Wysokiej jakości kolacja z muzyką na żywo wprawi go w nastrój do świętowania. Nie zapomnij o deserze!

Bransoletka z różowego kwarcu: Ponieważ mężczyznami Wagi rządzi planeta Wenus, kryształowa bransoletka to świetny wybór! Wenus reprezentuje drogocenne kamienie szlachetne i rządzi kwarcem różowym. Ta biżuteria połączy go z jego prawdziwym ja.

Sprawdź swoją kompatybilność:

Funt oraz Baran Zgodność

Funt oraz Byk Zgodność

Funt oraz Bliźnięta Zgodność

Funt oraz Nowotwór Zgodność

Funt oraz Lew Zgodność

Funt oraz Panna Zgodność

Funt oraz Funt Zgodność

Funt oraz Skorpion Zgodność

Funt oraz Strzelec Zgodność

Funt oraz Koziorożec Zgodność

Funt oraz Wodnik Zgodność

Funt oraz Ryby Zgodność

Więcej w człowieku zodiaku:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby