Człowiek Wodnika

 Człowiek Wodnika

Wprowadzenie do ludzi Wodnika

Chcesz zrozumieć wewnętrzne działanie człowieka Wodnika? Wydaje się, że nie możesz przeniknąć przez jego wyniosłą postawę? Poniżej omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o mężczyznach Wodnika.

Najpierw przyjrzyjmy się, co trzeba wiedzieć o znaku zodiaku Wodnik.Osoby reprezentowane przez konstelację Wodnika rodzą się między 20 stycznia a 18 lutego każdego roku. Glif zodiaku Wodnika to nosicielem wody , przekazany Wodnikowi, aby reprezentował ich skupienie na społeczności. Wodnicy są ogólnie uważani za przyjazny znak, który chce tylko zobaczyć, jak wszyscy wygrywają.

Będąc jedenastym znakiem zodiaku, Wodnik przenosi punkt ciężkości z indywidualistycznych osiągnięć Koziorożca na zbiorowe. Wodnik stara się zniszczyć wszystko, co tradycyjne, aby zrewolucjonizować to w coś lepszego. To jest znak, który chce zmiany i chce jej teraz! Ich wielkie idee i grupowa mentalność mogą sprawiać, że wydają się nieco idealistyczni i nieobliczalni. Jednak to nigdy nie przeszkadza Wodnikowi.

Wodnik to stały znak powietrzny, dzięki czemu ten znak koncentruje się na utrzymaniu stabilnego zestawu ideałów. Ta kombinacja sprawia, że ​​Wodnik jest raczej zainteresowany myślami i pomysłami, ale w sposób, który może być raczej uparty. Wodnikom może być trudno zaakceptować zmianę swoich pomysłów i przekonań, ale jak na ironię starają się radykalnie zmienić wszystko, co już jest. Jednak Wodnik nie działa z samolubnych prerogatyw, jeśli w ogóle, postrzega swoje pomysły jako katalizator lepszego społeczeństwa. Gdy Saturn i Uran rządzą tym znakiem, energia Wodnika może być nieco paradoksalna. Z jednej strony Uran wpływa na ich buntowniczość i niekonwencjonalność, podczas gdy Saturn sprawia, że ​​interesują się społecznością i strukturą myśli.

A teraz przejdźmy do ciekawostek!

Cechy Wodnika

Niekonwencjonalny, buntowniczy, wyjątkowy, pionierski, zdystansowany, humanitarny, pochopny, nierozważny, intelektualny, przyjazny, nieprzewidywalny, pomysłowy, niezależny, kreatywny, konkurencyjny, o silnej woli, bezkompromisowy, nieobliczalny, postępowy, niewrażliwy, pewny siebie, dowcipny, spostrzegawczy.

Spojrzenie na mężczyzn Wodnika: osobowość, tendencje i wzorce zaufania

Mężczyźni Wodnika są prawdopodobnie najbardziej wyjątkowymi i dziwacznymi zodiakami. Ci mężczyźni chodzą w rytm własnego bębna i wydają się nie przejmować tym, co myślą o nich inni. Zwykle mają aurę, która wydaje się wyprzedzać ich czas. Mężczyźni Wodnika są rewolucjonistami zodiaku. Chcą zniszczyć wszystko, co tradycyjne, restrykcyjne i niesprawiedliwe, aby wnieść powiew świeżości. Częściowo dlatego są typem humanitarnym, Wodnik uważa, że ​​lepsza przyszłość wynika z wynalezienia nowego podejścia.

Co więcej, mężczyźni Wodnika są świetnymi intelektualistami i jeszcze większymi przyjaciółmi. Ci mężczyźni mają wyjątkowy sposób widzenia świata iz tego powodu zawsze wydają się być głęboko zamyśleni. Są to typy, które nagle wymyślają nową filozofię lub najnowocześniejszy wynalazek naukowy tylko dlatego, że pogrążyły się w myślach. Podczas gdy Wodnik lubi spędzać czas samotnie i może być dość introwertyczny, jest również zorientowany na grupę. Dlatego Wodnicy są tak wspaniałymi przyjaciółmi. Uwielbiają być częścią grup, z którymi mogą budować poczucie wspólnoty!

Będąc rządzonym zarówno przez Saturna, jak i Urana, Wodnik jest w jakiś sposób oderwany, ale jednocześnie przyjazny. Rozwijają się w środowiskach grupowych i są niesamowitymi liderami ze względu na swój niekonwencjonalny charakter, ale mają trudności z interakcją jeden na jednego. W tym miejscu wpływ Saturna staje się widoczny w Wodniku, ujawniając, że granice wciąż istnieją w tym wolnym duchu. Mężczyźni Wodnika wyznaczają silną granicę, jeśli chodzi o intymne interakcje, ponieważ mają trudności z emocjami. Woleliby, aby rzeczy były oparte na pomysłach, zamiast pozwalać, by wzbudzały emocje.

Co więcej, wpływ Urana na Wodnika jest równie widoczny. Ci mężczyźni lubią wyróżniać się z tłumu w taki czy inny sposób, niezależnie od tego, czy chodzi o odważne pomysły, czy ciekawe wybory modowe. Jedno jest pewne, Wodnikowi nie przeszkadza bycie innym. Z jednej strony ci mężczyźni mogą być raczej nieobliczalni i impulsywni w życiu. Mężczyźni Wodnika są typem, który nagle decyduje się podnieść i odejść tylko dlatego, że. Jednak nie jest im tak łatwo, gdy inni narzucają im zmiany. W tym miejscu stała energia staje się oczywista. Jeśli pomysł nie pochodzi od Wodnika, to nie ma sensu. Nie oczekuj, że ci mężczyźni będą w porządku, gdy ktoś inny przyjdzie i powie im, co mają robić. Pamiętaj, to buntownicy zodiaku!

Wreszcie, jeśli chodzi o zaufanie, mężczyźni Wodnika są skomplikowani. Na ogół nie mają problemu z zaufaniem ludziom w bardziej swobodny sposób, ale jeśli chodzi o zaufanie innym do ich najgłębszych jaźni, nie jest to łatwe. Mężczyźni Wodnika mają tendencję do trzymania innych na dystans. Nawet jeśli jesteś dobrym przyjacielem, nadal nie będziesz wiedział, co dzieje się w tej ich szalonej głowie. Mają trudności z wyrażaniem swoich najgłębszych uczuć, dlatego mogą mieć trudności z zaufaniem innym i pozwoleniem im to zobaczyć. Mężczyźni Wodnika mogą być czasami nieco cyniczni, więc mogą podchodzić do zaufania z nastawieniem „lepiej tego nie robić”. Jeśli jednak możesz udowodnić Wodnikowi, że masz dobre intencje, jesteś otwarty i uczciwy, nauczą się ci ufać.

Zakochani mężczyźni Wodnika, Randki, & Seks

Kiedy mężczyzna Wodnika zakochuje się, będzie zachowywał się naelektryzowany i jakby nigdy czegoś takiego nie doświadczył. Prawie będzie miał szaleńczo zakochany wyraz oczu i trudno będzie mu wyrzucić cię z głowy. Ci mężczyźni mają tendencję do wpadania w pułapkę swoich umysłów, więc możesz spodziewać się tego po drodze. Jednak kiedy mężczyźni Wodnika zakochują się, są bardzo lojalni i bardzo przywiązują się do swojego partnera. Trudną częścią jest sprawienie, by się w nim zakochał! Mężczyźni Wodnika są znani z tego, że uciekają, gdy sprawy stają się zbyt poważne. Mają trudności z emocjami i romansami, ale kiedy spotykają tę wyjątkową osobę, są gotowi wejść na nieznane terytorium. Kiedy mężczyzna Wodnika jest zakochany, zacznie dzielić się swoimi intymnymi uczuciami i wypuści to wszystko!

Co więcej, wpływ Urana sprawia, że ​​mężczyźni Wodnika lubią częste zmiany. To jest zazwyczaj powód, dla którego trudno im się ustatkować! Zwykle się nudzą i zaczynają szukać najlepszej nowej rzeczy, aby ponownie je rozświetlić. Wszystko się zmienia, gdy spotykają swoją wyjątkową osobę. Mężczyźni Wodnika pokażą swoją stałą naturę i pozostaną na dłuższą metę. Kiedy są zakochani, naprawdę wysłuchają tego, co masz do powiedzenia i pozwolą ci wpłynąć na ich życie. To ogromny komplement, ponieważ ci mężczyźni nie pozwalają nikomu zmienić swojego sposobu bycia! Jeśli pozwoli ci wyrzucić tę starą parę bielizny, do której się przylgnął, jest w tobie zakochany.

Czasami mężczyźni Wodnika mogą wydawać się mylący, ponieważ mają tendencję do traktowania wszystkich tak samo. Chociaż ważne jest, aby twój Wodnik traktował cię jak przyjaciela, będziesz wiedział, że są zakochani, jeśli traktują cię jak swojego najlepszego przyjaciela. Mężczyźni Wodnika priorytetowo traktują przyjaźń ze swoimi partnerami. Silna przyjaźń to sposób, w jaki pozostają zainteresowani i utrzymują wszystko w lekkości. Nie przejmuj się, jeśli twój Wodnik traktuje cię jak swojego najlepszego przyjaciela, oznacza to, że naprawdę czuje się z tobą dobrze. To mocny znak, że jest w tobie zakochany! Zwłaszcza jeśli jest również czuły i nie ma nic przeciwko niektórym PDA.

Randki z mężczyzną Wodnika są zazwyczaj beztroskie i bardzo intelektualne. Ci mężczyźni lubią rozumieć umysły swoich randek, dzieląc się pomysłami i ideologiami. Nie oczekuj, że ich styl randkowy będzie romantyczny lub przesadzony. Ci mężczyźni lubią chodzić na niekonwencjonalne randki, ale nie przepadają za kolacjami przy świecach. Dla nich to brzmi jak najgorszy koszmar! Człowiek Wodnika jest typem, który zabiera swoje randki na niezależny program na żywo lub do baru Speakeasy. Ci mężczyźni również nie są fanami tradycji i zasad. Jeśli wybierzesz miejsce na randkę i upewnisz się, że jest wyjątkowe, zdobędziesz kilka punktów z Wodnikiem!

Wreszcie, jeśli chodzi o seks, mężczyźni Wodnika potrzebują połączenia mentalnego. Nie zrozumcie mnie źle, nie są przeciwni romansowi, ale woleliby mieć intelektualną iskrę podczas seksu. Ci mężczyźni uwielbiają trochę nad tym pracować i wolą zrobić pierwszy krok. Możesz oczekiwać, że seks z Wodnikiem będzie ekscentryczny i niezapomniany, tak jak oni! Cenią sobie otwarty umysł, jeśli chodzi o seks, ale przede wszystkim wolą, aby partner pobudzał ich psychicznie.

Włączanie i wyłączanie Wodnika

Mężczyźni Wodnika są dość dziwaczni i beztroscy, więc nie są najsurowszymi krytykami zodiaku. Mają jednak swoje preferencje i irytację. Oto niektóre z największych podnieceń i wyłączeń dla mężczyzn Wodnika.

Włącza:

 • Ludzie żądni przygód.
 • Stymulowanie rozmów na temat pomysłów i teorii.
 • Niezależne i silne osobowości.
 • Silni przywódcy.
 • Typy otwarte i postępowe.
 • Dowcipny humor i sarkazm.
 • Swoboda i entuzjazm do życia.
 • Szczerzy i tępi ludzie.
 • Spontaniczność.

wyłączenia:

 • Kontrolowanie zachowania.
 • Egoizm i lekceważenie innych.
 • Bycie zbyt sztywnym i tradycyjnym.
 • Brak pomysłów i opinii.
 • Pytając, czy wszystko jest w porządku.
 • Zachowując się jak diva.
 • Nie mając substancji ani osobowości.
 • Za mocno.
 • Szybka prośba o zaangażowanie.

Najlepsze i najgorsze mecze dla mężczyzn Wodnika

Oto najlepsze i najgorsze mecze dla mężczyzn Wodnika, oparte tylko na znakach Słońca. Pamiętaj, że kompatybilność jest skomplikowana, a dla lepszego wyobrażenia o kompatybilności najlepiej przeczytać cały wykres urodzenia.

Najbardziej kompatybilny:

 • Strzelec.
 • Bliźnięta.
 • Baran.
 • Funt.

Najmniej kompatybilny:

 • Byk.
 • Skorpion.
 • Panna.
 • Ryby.

Czego mężczyzna Wodnik potrzebuje u kobiety?

Mężczyzna Wodnika potrzebuje niezależnej i inteligentnej kobiety, która może być jednocześnie jego najlepszą przyjaciółką. Ci mężczyźni potrzebują niezależności i poczucia wolności, więc posiadanie kobiety, która też taka jest, jest pomocne. Mężczyźni Wodnika nie lubią czuć się pod presją lub związani ze swoim partnerem, więc im bardziej wyluzowani w ten sposób, tym lepiej. Mężczyźni Wodnika chcą kobiety z dobrym poczuciem humoru, szacunkiem do samego siebie i uczciwością. Nie lubi fałszywych lub niepewnych siebie kobiet, które wysysają z niego energię.

Mężczyzna Wodnika odsuwa się, gdy jest zakochany?

Często zdarza się, że mężczyzna Wodnika odsuwa się od swojego partnera, nawet jeśli jest zakochany. Ci mężczyźni mogą być przytłoczeni koniecznością nadążania za własnymi obowiązkami, a na dodatek w związku. Mężczyźni z Wodnika lubią spędzać czas sam na sam, aby uporządkować myśli i dowiedzieć się, jak się czują. Jeśli dzieje się za dużo, mają tendencję do zamykania się i wycofywania. Zrobią to również, jeśli uznają, że jesteś zbyt wymagający lub nie dajesz im przestrzeni, więc cofnij się o krok. Im więcej miejsca dasz, tym szybciej wrócą do normy.

Jak pokonać Wodnika w jego własnej grze?

Najlepszym sposobem na pokonanie Wodnika w jego własnej grze jest danie mu miejsca, zanim się odsunie. Im bardziej niezależny i samowystarczalny, tym lepiej! Mężczyźni Wodnika uwielbiają to u kobiet, ale powstrzyma go to również przed ucieczką. Im bardziej swobodny i beztroski możesz być, tym lepiej. Możesz go również pokonać logiką. Mężczyźni Wodnika są z natury bardzo logiczni i oderwani, więc jeśli uda ci się wejść do jego głowy, sadząc nasiona logiki, wygrasz! Na przykład, powiedzmy, że odwołuje cię, możesz powiedzieć „to żaden problem, ale nie jestem pewien, kiedy będę następny. Może minąć trochę czasu, zanim będziesz mógł mnie znowu zobaczyć”.

Top 5 prezentów dla Wodnika

Listwa dźwiękowa: Mężczyźni Wodnika kochają technologię i wszystko, co innowacyjne! Kup mu najnowszy soundbar, aby mógł słuchać ulubionych filmów i muzyki z najlepszą technologią.

Samoczyszcząca butelka na wodę: Samoczyszcząca butelka na wodę? Kto by pomyślał? Chyba Wodnik! Podaruj mu ten innowacyjny, ale praktyczny prezent, a możesz się założyć, że zabierze go ze sobą wszędzie.

Warkot: Coś, co pozwoli uchwycić jego przygody i ulubione wspomnienia! Jeśli możesz zaszaleć, jest to obowiązkowy zakup dla twojego Wodnika.

Wspinaczka skałkowa: Nie możesz się pomylić ze wspinaczką skałkową. Jeśli ty i twój Wodnik jesteście szczególnie żądni przygód, spróbuj znaleźć wspinaczkę skałkową na świeżym powietrzu, aby uzyskać dodatkową intensywność! Twój Wodnik doceni rywalizację i przypływ adrenaliny.

Świecący w ciemności koc konstelacji: Mężczyźni Wodnika kochają naukę i wyjątkowe prezenty. Co lepsze połączenie tych dwóch? Bonus, jeśli znajdziesz gwiazdozbiór Wodnika i uczynisz go wyjątkowym!

Sprawdź swoją kompatybilność:

Wodnik oraz Baran Zgodność

Wodnik oraz Byk Zgodność

Wodnik oraz Bliźnięta Zgodność

Wodnik oraz Nowotwór Zgodność

Wodnik oraz Lew Zgodność

Wodnik oraz Panna Zgodność

Wodnik oraz Funt Zgodność

Wodnik oraz Skorpion Zgodność

Wodnik oraz Strzelec Zgodność

Wodnik oraz Koziorożec Zgodność

Wodnik oraz Wodnik Zgodność

Wodnik oraz Ryby Zgodność

Więcej w człowieku zodiaku:

Mężczyzna Baran // Byk Człowiek // Bliźnięta // Człowiek z rakiem

Lew Człowiek // panna // funtowy człowiek // Skorpion Człowiek

Strzelec Człowiek // Człowiek Koziorożec // Człowiek Wodnika // Człowiek Ryby