Dziewczęce Gry na Nocne Imprezy

  Gry nocne dla dziewczyn

Dziewczęcy wieczór, ty z kumplami pijący wino lub ulubiony drink. Nagle jeden z was podsuwa doskonały pomysł, zabawę gry do picia . Ty wiesz i ja wiem, że te gry są najbardziej znanym i zabawnym sposobem na szybsze upijanie się i śmiech do drugiego ranka lub poranka po kacu.

Nie jestem pewien, dlaczego wy, panie, chcecie się dzisiaj upić, ale te gry mogą sprawić, że wasze pragnienie alkoholu ulegnie destygmatyzacji. Wybieram dla Ciebie najseksowniejszą, najbardziej zabawną i najbardziej figlarną gry do picia wszechczasów, bo czemu nie?

Więc dziś wieczorem, kiedy odbędzie się spotkanie dziewczyn, spróbuj zagrać w jedną, dwie lub wszystkie z nich. Baw się dobrze i zawsze pamiętaj, że nigdy nie będziemy wystarczająco dorośli na dobre towarzystwo i picie gier.

— 25 zabawnych nocnych zabaw dla dziewczyn

1. Najpopularniejszy ze wszystkich „Nigdy przenigdy”

To najpopularniejsza gra wszechczasów; główne pytanie brzmi „ nigdy przenigdy …” jeśli ktoś wykonał tę czynność, musi wypić kieliszek. Najbardziej zabawnym sposobem na grę byłoby kategoryzowanie pytań i tworzenie poziomów, zanim przyjdą twoi przyjaciele (seks, chłopak, nastolatki, rodzina, przyjaciele). Wiem, że stracisz rachubę, ale w końcu to zabawne.

2. Walka na strzały karaoke

Ta gra prawdopodobnie brzmi jak nowa, ale czy tak jest? To nic innego jak wieczór karaoke z drinkami, ale zanim zaczniecie śpiewać, proszę wszystkie panie o wypicie jednego kieliszka tequili (jeden dla mnie!). A potem zacznij karaoke, jeden błąd, jeden strzał. Uwierz mi, że po trzech strzałach tekst zacznie wydawać się niewyraźny.

3. Jedno kłamstwo, dwie prawdy

Gra będzie łatwiejsza, jeśli wy, panie, będziecie naprawdę najlepszymi przyjaciółkami, ale będzie trudniej, jeśli tego nie zrobicie tak dobrze się znają (to nie jest złe, więcej alkoholu dla ciebie). Tak więc w kręgu wszyscy powiedzą zdanie, które się łączy dwie prawdy i kłamstwo jeśli osoba obok ciebie zgadnie dobrze, pijesz, jeśli zgadnie, że to wina, ona pije. Kontynuuj to, aż się znudzisz.

4. Pijany Jenga

To jedna z moich ulubionych, stara, ale złota, jeśli masz Jengę w domu, będzie łatwiej, albo możesz ją kupić na Amazon (to ogólnie świetna gra). Możesz więc napisać inną zasadę na górze każdego kawałka, na przykład „wypij jeden kieliszek”, „wypij łyk”, „wypij dwa kieliszki”. To od Ciebie zależy, jak będziesz miał kaca następnego ranka. Oczywiście, dla tej, która przegrywa i rzuca wszystko, wszyscy musicie ustalić dla niej regułę. Na przykład odważne pytanie lub 5 strzałów z rzędu, to zależy od Ciebie.

5. Wolałbyś być z byłymi czy niezbyt przystojnymi facetami (sławnymi, z kreskówek czy nie)

Tak jest łatwiej i obiecuję ci, że po odrobinie alkoholu wszystkie zaczną wyglądać lepiej niż są w rzeczywistości. Pytanie będzie brzmiało: „ wolisz wypić *szota* czy przespać się z tym facetem?”. Od Ciebie zależy, jak pomieszane będzie to ujęcie i kim jest ten facet.

6. Szarady gra w picie

Gra w szarady to gra oldie goldie, ale dziś wieczorem zagrasz w nią jak w grę alkoholową. Dzielicie się więc na drużyny (po dwóch lub trzech graczy w każdej drużynie), pierwsza drużyna musi spróbować zobrazować jedną scenę filmową, a druga próbuje odgadnąć, który to film. Drużyna przegrana musi wypić jeden łyk alkoholu w każdej rundzie.

7. Połóż palec w dół, dziewczęce wydanie.

Wiesz, że to słynne wyzwanie Tik Tok, więc mam dla ciebie grę w picie opartą na tym wyzwaniu. Na YouTube znajdziesz wiele wyzwań, ale ja zaproponuj ten . Po wysłuchaniu tego wypijesz jeden łyk za każdy opuszczony palec. Istnieje wiele edycji tego wyzwania, możesz wybrać, co chcesz. Baw się dobrze!

8. Truth or Drink (wydanie dotyczące związków)

Sprawmy, by gra była bardziej osobista! Prawda lub napój to klasyczna gra o piciu, jedyną zasadą jest to, że pytania muszą dotyczyć związków. Jeśli ktoś nie chce odpowiedzieć, musi się napić. Może to być okazja do lepszego poznania się.

9. Kamienna twarz

Ta gra jest świetną zabawą, wszyscy myślicie o zdaniach, które wydają się niemożliwe do wypowiedzenia lub usłyszenia bez śmiechu. Następnie zapisz je na kartce i włóż do miski. Każdy z was wybrałby jedną z nich i próbując przeczytać ją na głos z kamienną twarzą, jeśli się nie uda, wypije kieliszka. Bardziej pijany jesteś; tym trudniej.

10. Toksyczne cechy

To trochę niezręczne, ale w końcu się uśmiechniesz, obiecuję. Każdy pisze na małej kartce 2 toksyczne cechy i wers o jednym lub więcej toksycznych byłych, przyznaj, że ty też go miałeś. Pomieszaj gazety, a następnie każdy z was wybierze jedną z nich i przeczyta ją na głos. Jeśli masz tę samą toksyczną cechę lub związek, pij. Nie kłam, jesteśmy zespołem.

11. Lustrzany taniec

Rozpocznijmy tę imprezę! Wybierz jedną z was, aby uczynić tancerkę swojej ulubionej piosenki, a pozostali muszą stanąć naprzeciw niej, wymienić jej przywódcę, pozostali muszą być jej lustrem. Musisz naśladować ruchy, jeśli prowadzący powie, że popełniłeś błąd, odpadasz i wypijesz kulkę, zwycięża ostatni, który zostanie w tańcu. Powtarzajcie to, aż wszyscy będziecie przywódcami.

12. Poszedłem na rynek i kupiłem…

Pierwsza osoba zaczyna od powiedzenia „Poszedłem na rynek i kupiłem…”, a na końcu zdania umieszcza coś, co zwykle kupuje w supermarkecie, kolejny gracz powtarza linię i dodaje kolejny sklep spożywczy. Po kilku rundach musisz mieć zdanie typu „poszedłem na targ i kupiłem chipsy, szczoteczkę do zębów, pomidora i melona”. Musisz iść dalej, aż ktoś popełni błąd, a potem, oczywiście, odda strzał.

13. Jeśli wiesz, co mam na myśli…

Ta gra jest lepsza, jeśli masz brudny umysł. Najpierw wszyscy muszą wyobrazić sobie sytuację, na przykład „jesteście w dżungli”, a następnie wszyscy muszą wymieniać zdania, które kończą się na „jeśli wiesz, co mam na myśli”, z seksualnym/zabawnym podtekstem. Pierwszy, któremu zabraknie tych zwrotów, pije!

14. Kama Sutra (najostrzejsza)

Oto najostrzejsza, można powiedzieć, gra w picie. W babski wieczór powinieneś porozmawiać o seksownych przygodach. Nie trzeba się wstydzić, być otwartym i śmiać się, znaleźć Kamasutrę w sieci i każda z Was spróbuje naśladować pozycje, jeśli któraś z Was spróbowała choć raz w łóżku, to musi pić. Zacznij od łatwych i krok po kroku przejdź na wyższy poziom.

15. Wymiana kubków

Każdy z was musi mieć dwie szklanki, jedną z alkoholem, a drugą pustą. Przyda się też łyżeczka, zasady są proste masz dokładnie minutę na przelanie alkoholu ze szklanki do drugiej pustej - łyżeczką - to nie takie proste jak się wydaje. Jeśli minie minuta, musisz wypić remailowy alkohol z oryginalnego kubka.

16. Niepijąca gra

Ta gra jest podobna do Uno, z tą różnicą, że za każdą kartę +4, lub +2 wypijasz dwa lub cztery kieliszki alkoholu. Dodatkowa rada: możesz zapisać na jednej karcie inną zasadę, aby zaskoczyć znajomych (na przykład, jeśli ktoś ponownie zagra kartę z numerem 4, zaśpiewa piosenkę lub wypije drinka).

17. Zapalniczka

Zapalniczka jest najczęściej używanym przedmiotem w tej grze, ale jeśli jej nie masz, po prostu wybierz inny przedmiot. Rozpoczyna się od kilku pytań, takich jak „kto z tego pokoju ma większy bałagan”, pierwszy, który ma zapalniczkę, musi przekazać ją osobie, która uważa, że ​​​​ma większy pokój. Możesz zadawać pytania zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Baw się dobrze, nie dramatyzuj.

18. Gdzie jest woda?

Ta gra jest idealna dla osób, które nie robią tej miny po wypiciu shota. Wybierz alkohol, który wygląda jak woda i napełnij kieliszki do połowy alkoholem, a drugą połowę wodą. Każdy gracz musi oddać jeden strzał, a pozostali muszą zgadnąć, czy miała alkohol lub wodę, jeśli odgadnięcie jest prawidłowe, osoba oddaje kolejny strzał, jeśli nie, osoba, która odgadła źle, oddaje strzał.

19. Randkowa aplikacja do picia

Po pierwsze, lepiej jest znaleźć sposób na połączenie smartfona z ekranem, aby wszyscy mogli oglądać. Jeśli ktoś z Was ma już konto w aplikacji randkowej, będzie łatwiej. Zasady zależą od ciebie, ale ja zasugeruję kilka.

Wypij raz: zdjęcie psa, zdjęcie dziecka itp.

Pij dwa razy: zdjęcie mięśni, zdjęcie lustrzane…

Pij trzy razy: jeśli jest gorący, przesuwa w prawo.

20. Wirująca butelka

Ten jest bardzo prosty; będziesz potrzebować małej butelki i kilku plastikowych szklanek. Stworzysz koło z okularami tyłem do przodu i włożysz do nich przekąski lub shoty. Gracze muszą zakręcić butelką, zjadają lub piją to, co znajduje się pod szklanką, na co wskazuje butelka.

21. Karty Ciosu

Ta gra staje się coraz bardziej znana, musisz ją wypróbować, nie sądzisz? Będziesz potrzebował kart i kieliszka z alkoholem. Umieść karty na wierzchu swojego kieliszka, a następnie pierwszy z was spróbuje rozdmuchać co najmniej jedną kartę, potem pozostali też muszą dmuchać. Jeśli ktoś wydmucha wszystkie karty z góry butelki, musi wypić to, co jest w szklance.

22. Żelowe misie

Wszyscy wiecie, co to są te galaretki, prawda? Będziesz potrzebował jednej paczki niedźwiedzi i trochę alkoholu. Ta gra w zespołach (dwóch lub trzech graczy) ma na celu oddzielenie niedźwiedzi według koloru i umieszczenie ich w kieliszkach w ciągu 30 sekund za pomocą widelca. Drużyna, która włożyła mniej galaretek do kieliszka, musi je wypić.

23. Pij morderstwo

Wygląda jak gra planszowa „Zapada noc w Palermo”, ale nie do końca. W każdej rundzie jeden z graczy wyznacza rolę mordercy, osoba ta może zabijać innych graczy poprzez „mrugnięcie” kontaktem wzrokowym. Kiedy mrugasz, musisz udawać nagłą śmierć. Nie przegrywasz, tylko wypijasz shota.

24. Wredne dziewczyny (edycja gry o piciu)

Jeśli szukasz najchłodniejszej gry w picie, z popcornem i mnóstwem wina, mam cię. Film, który dla ciebie wybieram, to dziewczęcy klasyk” Wredne dziewczyny ”. Zasady są następujące:

  • Pij za każdym razem, gdy ktoś wspomni o Afryce
  • Pij za każdym razem, gdy Regina Georges ubiera się na różowo
  • Drink za każdą mini spódniczkę
  • Jeśli się odważysz, pij za każdym razem, gdy ktoś powie wredna lub dziewczyna.

25. Rocking Around (wydanie świąteczne)

To sposób na uatrakcyjnienie świątecznego spotkania. Jeden z was musi być przez chwilę DJ-em i puścić piosenkę „Rocking Around”, pozostali zaczną tańczyć po całej choince, nawet jeśli jest mała, kiedy DJ naciśnie przycisk pauzy, wszyscy pozostali gracze muszą zamrozić, jeśli ktoś nie, musi pić.

Proszę pić odpowiedzialnie i starać się dobrze bawić. Nie przejmuj się porannym kacem, to się powtórzy. Te chwile nie.