Halloweenowe figle

Nadchodzi Halloween, a my jesteśmy bardziej podekscytowani niż kiedykolwiek! To święto jest jak Święty Patryk; nie trzeba być Irlandczykiem, aby cieszyć się zielonym elfem. Halloween staje się coraz bardziej popularne w różnych kulturach na całym świecie.

Cukierek albo psikus? Halloween to synonim oryginalnych strojów, pysznych słodyczy i, jakże by mniej, okazjonalnego żartu. Zabawy nie może zabraknąć w noc Halloween, zwłaszcza jeśli chodzi o dobrą zabawę dla dzieci. Jeśli planujesz przyjęcie lub po prostu chcesz zrobić niespodziankę dzieciom, figle nie mogą się nie udać.

Tutaj powiemy ci, co zrobić, aby w tym roku spędzić noc z niesamowitymi czarownicami. Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie 31 października niż robienie psikusów odpowiednich do sytuacji! Przedstawimy Wam kilka domowych figli ze śliwkami. Sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany i sprawią, że dzieci będą się bać życia!Palce czarownicy w okularach

Nakrywając do stołu pyszne halloweenowe cukierki, włóż palec wiedźmy do ich szklanek… na pewno się przestraszą. Jak je przygotować? Bardzo łatwe, z przepisu na ciastko maślane w wydłużonym kształcie i na paznokcie, migdały.

Duch w szafie

Wśród wielu postaci Halloween, duch jest nieunikniony. Wybierz szafę i włóż do niej białe prześcieradło z kilkoma kroplami sztucznej krwi. Kiedy goście przyjdą, powiedz im, gdzie mogą zostawić płaszcze, a po otwarciu drzwi zostaną wystraszeni przez ducha.

Żywe Mumie

Na pewno w tym roku znajdą się chętni do przebrania się za mumię, prosty kostium, który można zrobić z rolek papieru toaletowego. Raz ubrany, stoi nieruchomo w kącie i czeka na gości, a wchodząc wystarczy się lekko poruszyć, żeby zrobić niespodziankę.

Martwa ręka

Klasyczny żart na Halloween. Potrzebujesz tylko plastikowej części szkieletu, aby dać więcej niż strach. Zawieś go na ramieniu przyjaciela udając, że dzwonisz, a podczas przewracania się niespodzianka będzie gwarantowana. Możesz także umieścić je między płaszczami, a gdy podniosą swoje płaszcze, zrobią niespodziankę.

Fałszywa rana

Podczas gdy goście czekają w salonie na degustację przekąsek, udawaj, że zapomniałeś czegoś w kuchni, a potem jakbyś kroił nożem, krzyk zaalarmuje gości. A kiedy przybędą, znajdą fałszywy plastikowy palec pełen sztucznej krwi.

Maska obok poduszki

Ten żart jest idealny dla dzieci którzy mają problemy ze wstawaniem rano i trwa wieczność, aby wstać z łóżka. Znajdź najstraszniejszą maskę, której użyjesz do tego żartu. Połóż ją na poduszce, aby pierwszą rzeczą, jaką zobaczy dziecko, była okropna maska.

Teraz przedstawimy Ci kilka psikusów dla dorosłych, które możesz zastosować na imprezie na Halloween:

Aby dać coś więcej niż tylko przestraszyć, rób psikusy swoim przyjaciołom, które sprawią, że będą się trząść ze strachu, dopóki nie przypomną sobie, że tu chodzi o ciebie.

Jeśli któryś z Twoich znajomych wraca wcześniej do domu, usiądź na tylnym siedzeniu jego samochodu. Przykucnij tak, aby nie widział Cię przy wejściu. Pierwszą rzeczą, na którą spojrzy w lustrze. To okazja, by ją/go przestraszyć. Innym żartem samochodowym, który możesz wypróbować, jest wejście pod silnik, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, i chwycenie kostek znajomemu.

Przestraszy współmałżonka lub współlokatora sztuczką z zaparowanym lustrem; napisz w lustrze coś, co go dobrze przestraszy, oddychaj niespokojnie na lustrze, aż zaparuje. Zobaczysz słowa zapisane na lustrze. Pozwól mu wyschnąć naturalnie bez pocierania słów, a następnym razem, gdy ona / on się wykąpie, zobaczy wiadomość w lustrze podczas zamgławiania.