Jak dawać przyjaciół we właściwy sposób

  Pomysły na Święto Przyjaciół

w odróżnieniu święto Dziękczynienia , Święto Przyjaciół nie jest obchodzone w wyznaczonym dniu. Święto Przyjaciół można obchodzić każdego dnia w roku. Chociaż najpopularniejszym czasem na świętowanie jest tydzień przed Świętem Dziękczynienia lub tydzień po nim.

Co to jest Święto Przyjaciół?

Święto Przyjaciół to połączenie słów przyjaciel i dziękczynienie. Święto Dziękczynienia jest dniem celebrowania błogosławieństw i jest tradycyjnie wydawane z rodziną jedzenie pieczonego indyka i placka z dyni.Friendsgiving podziela ten sam sentyment, ale zamiast świętować z rodziną, ta impreza jest jedyną strefą przyjaciela.

1. Zoomsgiving

Nie próbuję ponownie wymyślać tego słowa, obiecuję. Ale dla tych, którzy w tym roku czują się bardziej komfortowo, świętując Święto Przyjaciół na odległość, kolejna najlepsza rzecz to wirtualna impreza.

Dlaczego nie zorganizować konkursu, aby zobaczyć, kto może zrobić sobie najlepszą kolację z okazji Święta Przyjaciół? Lub daj nagrodę za najlepiej wyglądający placek dyniowy.

Jeśli ty i twoi przyjaciele zdecydujecie się na to świętować przez Zoom , nadal możesz sprawić, że będzie to wspaniałe święto, korzystając z niektórych sugerowanych poniżej pomysłów.

2. Wybierz motyw

Wybór motywu przewodniego przyjęcia to zawsze dobry pomysł. W ten sposób każdy wie, czego się spodziewać i każdy wie, jaki powinien być dress code.

Jeśli kochasz Halloween, możesz nadążyć za upiornymi świętami i mieć Motyw halloweenowy przyjęcie. Możesz nawet zrobić rzeźbę z dyni ze swoimi przyjaciółmi.

A jeśli zależy Ci na wygodzie, spróbuj urządzić piżamowe przyjęcie z okazji Święta Przyjaciół. W ten sposób nie musisz się nawet ubierać tego dnia. Jestem pewien, że po napchaniu buzi pysznościami wszyscy będą Ci wdzięczni za możliwość wygodnego ubioru.

3. Zorganizuj przyjęcie z kapeluszami

Rzuć każdemu wyzwanie, aby wykazał się kreatywnością i stworzył własny kapelusz. Im bardziej ekstrawaganckie, tym lepiej!

Możesz przejść do motywu indyka i zaprojektować kapelusz, który wygląda jak indyk. Przyklej kilka kiełków i kulki farszu wokół krawędzi.

Możesz zdecydować się na patriotyzm i zakryć go zdjęciami amerykańskiej flagi. Lub olśnij wszystkich, pokrywając swój kapelusz kolorowymi cyrkoniami.

Następny: 20 najlepszych Pomysły na wieczór kawalerski – Od weekendów na kempingu po wypady do miasta

4. Organizuj gry

Gry na każdej imprezie to moim skromnym zdaniem konieczność. Ale jeszcze bardziej, gdy jest to impreza z okazji Święta Przyjaciół.

Możesz odkurzyć te gry planszowe ze strychu lub wybrać bardziej klasyczne opcje, takie jak przyjacielska gra w Pictionary lub Szarady .

Dlaczego nie postawić wszystkich na nogi grą w przypinanie piór indykowi. Lub, pozostając przy motywie indyka, dlaczego nie zdobyć piniaty z indyka!

5. Podaj pyszne jedzenie

Jest rzeczą oczywistą, że jedzenie jest integralną częścią Friendsgiving. To w zasadzie główne wydarzenie!

Tradycyjny posiłek spożywany w Święto Dziękczynienia składa się z pieczonego indyka, farszu, puree ziemniaczanego, warzyw, sosu, sosu żurawinowego i ciasta dyniowego.

Ale to jest Święto Przyjaciół, a nie Święto Dziękczynienia, więc możesz śmiało jeść, co chcesz, jeśli chcesz iść tradycyjną drogą; to wspaniale. Ale jeśli to, czego chcesz, to impreza z pizzą lub impreza z naleśnikami, to też jest świetne.

6. Zaangażuj wszystkich

Przygotowanie obiadu dla grupy przyjaciół może być onieśmielające i przytłaczające. Dlaczego nie spróbować zaangażować wszystkich, urządzając potluck?

Dostarczasz indyka, a oni mogą zapewnić boki. Jeśli jest to przyjęcie z pizzą lub przyjęcie z naleśnikami, możesz zapewnić bazę, a oni mogą zapewnić dodatki.

Następny: 200 zabawy Rzeczy do zrobienia z przyjaciółmi

7. Przyjaciółki desery

Zawsze jest miejsce na deser!

Ciasto dyniowe to tradycyjny wybór, ale zawsze można go trochę pomieszać, próbując nowego Przepis . Być może szarlotka, ciasto pekanowe, a nawet stary, dobry sernik!

Lody zawsze zwyciężają. Dlaczego nie stworzyć własnego lody-lody-bar . Ponownie zapewniasz lody, a twoi przyjaciele mogą zapewnić dodatki.

8. Brunch z okazji Święta Przyjaciół

Kto powiedział, że Friendsgiving musi być wieczornym posiłkiem? Jeśli Ty i Twoi znajomi chcecie świętować, urządzając brunch z okazji Święta Przyjaciół, śmiało.

Możesz podać gofry z owocami i miodem, babeczki jagodowe lub bardziej klasyczną opcję śniadaniową, taką jak bekon i jajka.

Jeśli masz śniadanie w formie bufetu, każdy może się zaangażować, przynosząc coś na stół. Przekąski typu finger food świetnie sprawdzają się na imprezach.

9. Przynieś resztki pojemników

Podczas cateringu na imprezę zawsze lepiej mieć za dużo jedzenia niż za mało. Jednak czasami może to prowadzić do marnowania dużej ilości żywności, co nie jest dobre dla środowiska.

Dlaczego nie pomóc środowisku i zaoszczędzić trochę pieniędzy, przynosząc pojemniki z jedzeniem na imprezę? W ten sposób możesz zabrać trochę resztek ze sobą do domu i nie będziesz musiał zastanawiać się, jaki będzie następny posiłek.

Jeśli jesteś gospodarzem przyjęcia, upewnij się, że zasugerujesz to wszystkim, zapraszając ich, aby nikt nie czuł się skrępowany tą sytuacją.

10. Stwórz przytulne miejsce do drzemki

Nie wiem jak ty, ale po obfitym posiłku jedyne, na co mam ochotę, to drzemka. Stacja do drzemki może okazać się wielkim hitem na przyjęciu, na którym serwuje się dużo jedzenia, zwłaszcza jeśli zdecydowałeś się na temat piżamy.

Weź kilka dużych poduszek, kilka przytulnych koców i ustaw je w kącie. Być może masz jakieś worki z fasolą, które możesz wrzucić do miksu. Możesz nawet umieścić kilka bajkowych światełek, aby uzyskać nastrojowe oświetlenie.

Stwórz przytulny, wygodny kącik, do którego ludzie będą mogli się udać, jeśli będą potrzebować krótkiej drzemki po posiłku. Dzięki temu nikt nie musi wracać do domu i przegapić reszty imprezy. Mogą się zdrzemnąć, aby się odmłodzić, a następnie wrócić do uroczystości.

11. Oglądaj filmy

Możesz połączyć to ze swoją stacją do drzemki. Być może w Twojej strefie relaksu są wyświetlane filmy dla tych, którzy po prostu nie radzą sobie z tempem imprezy.

A może ty i twoi przyjaciele jesteście w rzeczywistości miłośnikami kina, a cała impreza filmowa jest bardziej w twoim klimacie. Przygotuj wybór filmów i zachęć wszystkich do głosowania na ten, który chcą obejrzeć.

Albo zrób maraton filmowy i obejrzyjcie razem swoją ulubioną trylogię. A zamiast placka z indyka i dyni możesz zamiast tego podać hot dogi i popcorn.

12. Napoje, napoje, napoje!

Napoje mogą być drogie na imprezie, szczególnie dla tych, którzy chcą pić alkohol. Zasugeruj swoim gościom, aby każdy przyniósł ze sobą butelkę swojego ulubionego napoju, a następnie możesz podać napoje bezalkoholowe, takie jak napoje gazowane i soki.

Stanowisko koktajlowe to fajny pomysł. Możesz zasugerować, aby wszyscy przynieśli butelkę wódki na przyjęcie, a ty zapewnisz lód, miksery i owoce do dekoracji.

Dobrym pomysłem może być również zapewnienie plastikowych kubków, ponieważ pozwoli to zaoszczędzić na zmywaniu, które nieuchronnie trzeba będzie zrobić.

Następny: 10 Szalenie zabawne Gry Picie

13. Utwórz listę odtwarzania

Czy to w ogóle impreza bez muzyki? Jeśli drinki płyną strumieniami, a ludzie czują imprezowy nastrój, muzyka jest koniecznością. Jeśli Ty i Twoi znajomi lubicie trochę boogie, stwórzcie listę pełną numerów tanecznych, które poprawiają samopoczucie.

Nawet jeśli nie zamierzasz wstawać i tańczyć, dobrze jest mieć muzykę w tle, gdy goście przyjdą i zagłuszyć niezręczną ciszę podczas imprezy.

Jeśli zdecydowałeś się na motyw, pamiętaj, aby dopasować muzykę do motywu.

14. Rozpocznij nową tradycję

Każda rodzina ma swoje własne tradycje na Święto Dziękczynienia, więc wydaje się słuszne, abyś ty i twoi przyjaciele zapoczątkowali własne tradycje na Święto Przyjaciół.

Może to być coś inspirowanego jedną z powyższych sugestii. Na przykład zawsze świętujemy w porze brunchu lub zawsze organizujemy zawody w robieniu kapeluszy. Lub może to być coś, co pojawia się organicznie w ciągu dnia.

Być może zrobiłeś świetne zdjęcie grupowe i teraz Twoim zadaniem jest coroczne tworzenie go na nowo. Może wybraliście się razem na piękny spacer po obiedzie i przysięgliście, że będziecie go robić za każdym razem, gdy będziecie świętować Friendsgiving.

Posiadanie tradycji sprawia, że ​​Friendsgiving jest bardziej wyjątkowe, ponieważ jest czymś zupełnie wyjątkowym, dzielonym tylko między Tobą a Twoimi przyjaciółmi.

15. Powiedz, za co jesteś wdzięczny

Zachowaj najlepsze na koniec. To najważniejsza część dnia, w której każdy deklaruje, za co jest najbardziej wdzięczny.

Można to zrobić w kręgu wokół stołu obiadowego, gdzie każda osoba po drugiej mówi reszcie grupy o rzeczach, za które jest najbardziej wdzięczna.

Jeśli ludzie czują się skrępowani tym, że wszyscy na nich patrzą, możesz poprosić wszystkich, aby zapisali, za co są wdzięczni, a bardziej pewny siebie członek grupy mógłby to przeczytać.

Wdzięczność to coś, co możesz ćwiczyć samodzielnie każdego dnia. Ale jest coś wyjątkowego w dzieleniu się tak piękną chwilą z najbliższymi przyjaciółmi.