Jak rozmawiać z dziewczynami online

 Jak rozmawiać z dziewczynami w Internecie

Wszyscy o tym mówią. Wszyscy to robią. Mówię o aplikacjach randkowych, oczywiście…

Randki online stały się standardowym sposobem poznawania ludzi w czasach nowożytnych. Dawno minęły czasy, gdy podchodziłem do dziewczyny w supermarkecie i mówiłem jej, że coś upuściła – jej standardy! To może być zabawna kwestia, ale według Polityk , prawie 50% osób w wieku 18-29 lat korzystało z aplikacji randkowych, a starsze grupy wiekowe nie pozostają daleko w tyle! Poznawanie ludzi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki platformom takim jak Tinder i Hinge, a twój przyszły partner może być tylko o kilka przeciągnięć!

W tym artykule dowiesz się DOKŁADNIE, co musisz zrobić, aby poznać dziewczynę swoich marzeń z randek internetowych. Od maksymalizacji profilu do opanowanie „gry tekstowej” , aż do spotkania. Więc zapnij pasy i zaczynajmy!Problem

Wielu facetów jest sfrustrowanych aplikacjami randkowymi. Spędzają godziny pracując nad swoim profilem, potem przesuwając palcem, a następnie wysyłając wiadomości do wielu dziewczyn… tylko po to, by odkryć, że prawie ŻADNA dziewczyna im nie odpowiada. Poddają się, tylko dlatego, że nie rozumieją, jak to zrobić właściwie.

Jeśli to brzmi jak ty, masz szczęście. Podzielę się z Tobą spostrzeżeniami i zasadami, których osobiście użyłem, aby poznać mnóstwo dziewczyn z aplikacji randkowych, takich jak Tinder, Bumble i Hinge, a także pomogłem moim przyjaciołom w ich grze online.

profil

Jeśli Twój profil jest idealny, pomiń tę sekcję! Jeśli nie, oto jak skonfigurować wyróżniający się profil.

Twoje pierwsze zdjęcie to make or break. Oto, czego nie należy robić:

Po pierwsze, nie bądź jednym z tych facetów, którzy na pierwszym miejscu stawiają zdjęcie grupowe. Jeśli nie jest to oczywiste, dziewczyna nie zamierza spędzać czasu na zastanawianiu się, kim jesteś i prawdopodobnie natychmiast przesunie się w lewo.

Po drugie, w większości przypadków nie używaj selfie. Chyba że masz wyjątkowo dobry, a nawet wtedy prawdopodobnie bym go przegapił.

Ostatnim poważnym błędem popełnianym przez facetów jest robienie rozmytego lub niskiej jakości zdjęcia albo są zbyt daleko w kadrze. Dziewczyny chcą wyraźnie widzieć twoją twarz, zwłaszcza oczy. Nie wyrządzaj sobie krzywdy, wyświetlając ziarnisty obraz niskiej jakości. Okulary przeciwsłoneczne i kapelusze są również nie-nie.

Jak więc wygląda dobre zdjęcie profilowe?

Będziesz chciał mieć zdjęcie tylko ciebie, na którym jesteś ostry, a rozdzielczość jest dobra. Idealnie wyglądasz na zrelaksowaną i szczęśliwą, a nawet lepszą, dumną. Wyraźnie widzi twoją twarz. Poproś przyjaciela, aby zabrał cię na małą sesję zdjęciową. Noś swój ulubiony strój, spraw, by nie wywierał presji i baw się nim. Idź i zrób coś, co i tak byś zrobił. W ten sposób uzyskasz jeszcze lepsze zdjęcia.

Na innych zdjęciach pokaż, jak dobrze się bawisz ze znajomymi. Dziewczyny lubią widzieć, że jesteś towarzyskim facetem, który ma ludzi w swoim życiu. Następnie dołącz zdjęcie, na którym robisz coś, co kochasz. Porzuć zdjęcia wędkarskie (stało się to banałem aplikacji randkowych…), ale poza tym pochwal się swoją pasją! Uwielbiasz grać na perkusji? Pokaż, jak układasz rytm z szerokim uśmiechem na twarzy. Lubisz piec? Załóż fartuch i czapkę szefa kuchni i poproś kogoś, by zrobił ci zdjęcie, na którym dumnie trzymasz to idealne drzewo truskawkowe !

Następny: 10 Świetnie Tematy do rozmowy aby rozmowa była płynna

Bio

To może być punkt zaczepienia dla niektórych facetów. Będziesz chciał czegoś, co jest:

 1. Zabawa
 2. Brzmi jak ty

Jeśli uprzejmie wymienisz takie rzeczy, jak wzrost, praca i zainteresowania, bez smaku, dziewczyna pomyśli, że jesteś nudny. Opowiedz żart lub dwa ! Na przykład, zamiast mówić „Lubię tenis”, mógłbym napisać „Następny Roger Federer” lub „Mistrz Wimbledonu 2043”. Jeśli jesteś niższy, powiedz żartobliwie, że jesteś „DUŻO wyższy od Kevina Harta”! (Ma 5'4).

Wymyśl coś, co Twoim zdaniem jest fajne i zabawne, a NIE to, co inni uważają za fajne. Nie rób tego zbyt długo, kilka zdań wystarczy. Na koniec możesz dodać kilka emotikonów, jeśli chcesz ich używać.

Rozmowa z dziewczynami

Teraz dokądś zmierzamy!

Przesuwanie jest łatwe. Po prostu przesuń palcem w prawo na każdej dziewczynie i zobacz, z którą pasujesz, prawda?

ZŁO. Oto mały sekret: aplikacje takie jak Tinder używają systemów do określania, ilu osobom wyświetlany jest Twój profil, podając coś, co nazywa się wynikiem ELO. Wszystko, co musisz o tym wiedzieć, to to, że w twoim najlepszym interesie jest przesuwanie palcem w prawo tylko na dziewczynach, które NAPRAWDĘ Cię interesują. W ten sposób Twój profil będzie wyświetlany częściej.

I wreszcie to, na co wszyscy czekaliście; część, w której faceci naprawdę bałagan: Wiadomości.

Wiadomości

Doskonałe wiadomości mogą zrekompensować nieco słaby profil. Ale złe wiadomości mogą całkowicie ZRUJNOWAĆ nawet najlepsze profile. Kluczem tutaj jest to, że w przeciwieństwie do mężczyzn kobiety przede wszystkim pociąga osobowość. Chcą cię „wyczuć” i chociaż rozumieją to dzięki Twojemu profilowi, mają o wiele lepsze pojęcie o tym, kim jesteś, dzięki wiadomościom.

Następny: Jak podtrzymać rozmowę – Spontanicznie i bez stresu

Linia otwierająca

Oto on, słynny, bardzo oczerniany „podnieś linię” . Czy idziesz tandetnie, czy zabawnie? Może pójdziesz bezpośrednio; od razu powiedz jej, czego chcesz. Prawda jest taka, że ​​każde z tych podejść MOŻE zadziałać, ale aby odnieść sukces, generalnie będziesz chciał użyć linii, które mają większa szansa pracy.

Oto 10 sprawdzonych linii na początek:

 1. „Cześć (wstaw imię). Jesteś dzieckiem.” Piękno tego polega na tym, że nie jest zbyt trudne i jest miłym komplementem.
 2. Wiejskie roooo ” (powiedzą „ weź mnie hooooo ”, jak w popularnej piosence), w którym to momencie mówisz „to znaczy, jeśli nalegasz”.
 3. „Hej (wstaw imię). Muszę powiedzieć. Te włosy naprawdę ci pasują”. To elegancki komplement, dziewczyny spędzają dużo czasu na swoich włosach i sprawią, że będziesz się wyróżniać spośród facetów, którzy tylko komplementują tyłek dziewczyny.
 4. Dla miłośników Harry'ego Pottera: „nawet Snape nie mógł rozdzielić Severusa!”
 5. „Cholera, gdybyś był akapitem, byłbyś drobnym drukiem”.
 6. Jeśli dziewczyna jest lokalna, dobrą opcją jest: „Wyglądasz znajomo… byłeś ostatnio w (popularnym miejscu w twoim mieście)?
 7. „Jesteś włoskim szefem kuchni? Ponieważ jestem prawie w drodze do twojej urody”
 8. „Nie mam linii, więc zamiast tego żartuję. W piekarniku stały dwie babeczki. Jeden odwrócił się do drugiego i powiedział: Wow, tu jest całkiem gorąco! Drugi krzyknął: Wow, gadająca babeczka!
 9. „Miałem wypadek, który nie był moją winą. Zakochałem się w tobie i złamałem nogę. Twoje imię i nazwisko oraz numer będą mi potrzebne do celów ubezpieczeniowych”
 10. „Czy jesteś Googlem? Ponieważ jesteś wszystkim, czego szukałem”

Linie są świetne na początek. Ale tutaj jest jeszcze lepsza metoda…

Bądź oryginalny

Wspaniałą rzeczą jest personalizacja otwieraczy. Nawet jeśli masz dobrą linię, niekoniecznie daje to dziewczynie wrażenie, że faktycznie zainteresowałeś się jej profilem. Krzyczy: „Jestem leniwy, więc będę uderzał każdą dziewczynę tym samym, aż coś się przyklei”. Jak z tym walczyć? Weź coś z jej profilu, co wzbudzi Twoje zainteresowanie. Może powiedziała, że ​​nienawidzi krów. Mógłbyś zacząć opowiadaniem

o tym, jak ty również miałeś traumatyczne doświadczenie z krowami. A może kochasz krowy, w takim przypadku powiedz coś w stylu: „Co mogłoby sprawić, że znienawidzisz tak wspaniałe stworzenie?”. Kto cię skrzywdził? (Wierz lub nie, ale użyłem dokładnie tego przykładu z doskonałym skutkiem!)

W profilu innej dziewczyny możesz zobaczyć, jak przytula swojego psa. Może twoja babcia ma tę samą rasę psa i możesz to skomentować.

Innym dobrym pomysłem jest dokuczanie jej w zabawny sposób. Może wszystkie jej zdjęcia przedstawiają ją w jej domu. Możesz powiedzieć: „Cholera, może jednak nie jesteś tym jedynym”. Wszystkie twoje zdjęcia przedstawiają cię w środku, a ja czasami lubię wyjść na zewnątrz”. Jest prawdopodobne, że dziewczyna czasami wychodzi na zewnątrz, ale jej profil tego nie pokazuje! Może to być wszystko, co zauważysz w jej profilu, po prostu baw się tym… i nie bądź zbyt złośliwy!

Teraz, gdy pokonałeś linię początkową, jak możemy trochę tam iz powrotem?

Następny: dwadzieścia jeden Pytania, które należy zadać dziewczynie

Ekspresja, nie wrażenie!

Słuchajcie uważnie, bo zaraz zdradzę wielką tajemnicę:

Tak naprawdę nie chodzi o to Co dokładnie mówisz. Chodzi bardziej o miejsce, z którego pochodzi. Jeśli masz dobre nastawienie, słowa same przyjdą Ci do głowy i nie będziesz musiał myśleć za dużo o tym co powiedzieć.

Jeśli jednak czujesz się zdenerwowany i próbujesz to ukryć, kiedy do niej piszesz, dziewczyna wyda się to dziwne, a ona to zrobi czuć to w swoich tekstach . Dziewczyny lubią facetów, którzy są zrelaksowani i pewni siebie. Jeśli nie jesteś jeszcze bardzo zrelaksowany i pewny siebie, to w porządku. Tak długo, jak skupisz się na przestrzeganiu tych postaw i zasad, z czasem będziesz się stopniowo poprawiał.

To powiedziawszy, dobrą metodą rozmowy jest WOLNE STOWARZYSZENIE. Zasadniczo, niezależnie od tego, jaka jest obecnie rozmowa, jeśli chcesz przejść do nowego tematu, zacznij mówić o czymś, co jest związane z ostatnią rzeczą, którą powiedziała.

Załóżmy na przykład, że wspomina o delfinach. Mógłbyś powiedzieć coś o oceanie lub filmie „Gdzie jest Nemo”, a może teraz mówisz o filmach. Mówi, że lubi filmy X? Powiedz, że tego nie widziałeś, ale to zobaczysz. Powiedz, że moim ulubionym filmem jest film XY!

Jeśli naprawdę masz problemy, dobrymi tematami do rozmów, które przychodzą mi do głowy, są: podróże, muzyka, telewizja/film, zwierzęta (zwłaszcza psy/koty), horoskopy, stereotypy z aplikacji randkowych, jedzenie/napoje i ćwiczenia. Jak wszystko, im więcej ćwiczysz, tym bardziej się poprawisz. Jeśli zepsujesz to z jedną dziewczyną, to w porządku. To dobre doświadczenie dla wszystkich przyszłych interakcji.

Co „Po prostu bądź sobą!” NAPRAWDĘ znaczy

Oto kolejny klucz. Sposób na bycie bardziej zrelaksowanym i pewnym siebie w godzinach nadliczbowych NIE jest przez próbować być bardziej zrelaksowanym i pewnym siebie. To poprzez pozwolenie sobie na odczuwanie dowolnych emocji, które odczuwasz w dowolnym momencie. Jeśli spróbujesz nie odczuwać emocji, zawsze powrócą silniejsze. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w fantastycznej książce „Letting Go” Davida Hawkinsa.

Ustawianie daty

Do tej pory prowadzisz jedną lub dwie główne rozmowy i decydujesz, że może chciałbyś się spotkać. Dobrą praktyczną zasadą jest odczekanie około 5 dni na wysyłanie SMS-ów, zakładając, że dość często wysyłasz SMS-y tam iz powrotem. Opierając się na własnym i innych doświadczeniach, wydaje się, że jest to dobry czas, aby dziewczyna poznała twoją osobowość. Jeśli na tym etapie nadal jej się to podoba, prawdopodobnie będzie otwarta na propozycję spotkania.

Są od tego wyjątki i czasami uda ci się spotkać z dziewczyną tej samej nocy. Na przykład, może jesteś na wakacjach i nie masz dużo czasu. A może rozmowa jest bardzo flirtuje od razu i masz poczucie, że możesz to zrobić szybciej. Rozgrzewka niektórych rozmów może zająć więcej czasu. Gdy zdobędziesz więcej doświadczenia, poczujesz, kiedy nadejdzie odpowiedni moment.

Teraz istnieje właściwy i zły sposób, aby poprosić o spotkanie.

# 1. Zła droga:

Losowo uderzył ją „hej, więc zastanawiałem się, czy może nie chciałbyś się ze mną umówić?”

Jest to błędne z kilku powodów:

 1. Dziewczyny lubią facetów, którzy są pewni siebie. Ta wiadomość sprawia wrażenie niepewnej, czy dziewczyna powie „tak”.
 2. Nie ma sugestii, co byście razem zrobili, gdybyście się spotkali.
 3. To wywiera zbyt dużą presję na dziewczynie, aby powiedziała tak lub nie!

#2. Właściwy sposób:

Zaproponuj czynność i sformułuj ją w podobny sposób „powinniśmy to zrobić” lub 'Zróbmy to' , a potem zapytaj, czy na przykład może być wolna w niedzielę. Brzmi to pewnie, ponieważ zakładasz, że powie „tak”, a ty tylko potwierdzasz, w którym dniu będzie wolna. Ponadto dobrą praktyką jest, aby aktywność była czymś, o czym wspomniano we wcześniejszej rozmowie. Może powiedziała, że ​​lubi herbatę bąbelkową, więc zasugerowałbyś, aby zabrać ją na herbatę bąbelkową. W ten sposób spotkanie z tobą ma dla niej większy sens.

Następny: 50 Świetnie Pozdrowienia dla dziewczyn

Nie bądź straszny…

Jednym z największych problemów, z jakimi borykają się dziewczyny, jest to, że facet zaczyna mówić rzeczy seksualne podczas wysyłania wiadomości, co jest nieodpowiednim momentem. Są dziewczyny, które chcą trochę seksualnej pogawędki podczas etapu rozmowy, ale jest to RZADKIE i ryzykowne do zainicjowania. Jeśli wybieramy się na duży ruch procentowy… nie rób tego. Jest tandetny i odrzuca kobietę. W 95% przypadków nie będziesz miał sobie równych. Jeśli spotkaliście się w prawdziwym życiu i jest chemia, i oboje czujecie się z tym dobrze, nadszedł czas, aby stopniowo zacząć być nieco bardziej intymny, ale nie wcześniej.

Baw się dobrze i rozwijaj się dalej!

Przede wszystkim dziewczyny lubią facetów, którzy są pozytywni, szczęśliwi i cieszą się życiem. Niezależnie od tego, czy chcesz się ustatkować, czy zachować swobodę, to świetny pomysł, aby zawsze poprawiać swoje życie i dobrze się przy tym bawić.

Powodzenia i dobrej zabawy podczas randkowych przygód!

Randki dla Chłopaki :

Jak stwierdzić, czy dziewczyna cię lubi przez tekst
Jak zaprosić dziewczynę na randkę przez SMS
100 pytań, które należy zadać dziewczynie w tekście
20 tematów do rozmowy z dziewczyną
21 pytań do dziewczyny
50 wspaniałych komplementów dla dziewczyn