Jak rozpocząć rozmowę na Tinderze

  Rozpoczęcie rozmowy na Tinderze

Mówią, że możesz opanować każdą umiejętność na Ziemi, jeśli ćwiczysz przez 10 000 godzin. Problemem jest spędzenie tych 10 000 godzin na pilnym uczeniu się tego i ćwiczeniu. Mówiąc o randkach, na przykład, wiesz, jak może wyglądać dobra praktyka.

Nic poza rozmowami z Tindera. (Myślałeś o tym samym, prawda?!). Ubrudzenie sobie rąk… wpisywanie właściwych liter pomaga poruszać się po dzikich lasach internetowych randek. Nigdy nie wiesz, co pojawi się w następnym przesunięciu.

Eksperci mówią randki online zakłócają sposób, w jaki ludzie umawiają się na randki, i więcej: „ Randki online nie tylko zakłóciły bardziej tradycyjne sposoby poznawania romantycznych partnerów, ale ich wzrost następuje również w czasie, gdy zmieniają się normy i zachowania dotyczące małżeństwa i konkubinatu, ponieważ coraz więcej osób odkłada małżeństwo lub decyduje się pozostać singlem ”.Czytałem recenzje osób, które wywoływały aplikację, ale powodem, dla którego większość z nich nie uzyskuje wyników, nie jest aplikacja, ani pięknie edytowane zdjęcia. (Daj spokój. Wszyscy czasami klikamy tę ikonę Photoshopa.) Takie jest podejście.

Na koniec dnia liczy się to, czy znalazłeś kogoś, komu możesz się wyspowiadać i przeprowadzić z nim miłą rozmowę. Internet ułatwił wyrażanie siebie nawet nieśmiałym. Wszystko, czego potrzebujesz, to odwaga, aby zacząć od tej pierwszej linii i być szczerym co do swoich zamiarów podczas zabawy.

Przestań się zastanawiać, kto powinien rozpocząć rozmowę najpierw i po prostu idź naprzód ze swoją intuicją. Nie ma jednego, uniwersalnego… przepisu na idealną linię, ale z pewnością istnieją podejścia, które działały wcześniej i ostatecznie będą działać ponownie.

Kontynuuj przeglądanie tej listy, a zobaczysz, że twoje wysiłki przyniosą owocne rezultaty.

Jak rozpocząć rozmowę na Tinderze

Jak można się domyślić, niewłaściwy sposób jest najbardziej oczywisty. Zaczynając od „Cześć”, a skończysz obok stosu nieprzeczytanych lub obejrzanych wiadomości. Jeśli chodzi o zaimponowanie komuś online, musisz być trochę kreatywny, ponieważ ludzie już znudzili się starymi metodami i teksty na podryw . (więcej na ten temat później)

Jeśli jednak chcesz, aby rzeczy na Tinderze naprawdę działały, tworząc dobrze podstawowe elementy, ma to zastosowanie do wszystkich. Wiec gdzie zaczynamy?

Kim jesteś?

Media społecznościowe znacznie skróciły zakres naszej uwagi. Prawie 21 lat później badania Microsoftu który twierdził, że średni czas skupienia uwagi wynosił 12 sekund, nowe badania wykazały, że ten czas spadł do ośmiu sekund.

Oznacza to, że masz teraz jeszcze mniej czasu i szans na zaimponowanie, więc co najpierw? Zaczynamy od Twojego był . Utrzymuj swoją biografię w czystości i wyrazistości. Twoja biografia musi albo opisywać jedną z twoich najważniejszych cech, albo to, co chciałbyś, aby inni o tobie podkreślali. Lub obie.

Były. Nie pisz do mnie, jeśli nie jesteś maniakiem biegania!…

Twoja biografia odgrywa obowiązkową rolę w zrozumieniu twoich pikantnych wiadomości. Jeśli zaczniesz od kalamburu, który ma związek z bieganiem, druga osoba zrozumie to lepiej, ponieważ twoja biografia pokazuje twój związek z tym hobby.

Zacznij od KISS

Teraz, po udoskonaleniu biografii, nadszedł czas, aby zacząć wysyłać wiadomości, które otrzymują odpowiedzi. A sprawy są prostsze niż myślisz. Twoje wiadomości muszą być zgodne z zasadą KISS. k ep I t S krótko i S proste, ponieważ poza krótkim okresem uwagi nikt nie ma czasu na czytanie długich listów miłosnych. (Zaufaj mi, próbowałem!)

Napisz wiadomość, która jest osobista, odnosząca się do opisu biologicznego i zdjęcia profilowego. Jednocześnie zachowaj dystans. Na przykład wymienienie imienia osoby jest czymś, co pokazuje poufność, której jeszcze nie masz. Im mniej niekomfortowych sytuacji stworzysz, tym większe są szanse na płynny przebieg konwoju.

Pierwsza linia może wyglądać tak:

  • „Hej, nie mów mi, że zdjęcie w twojej biografii…”
  • „Możesz w to nie wierzyć, ale…”
  • „Czy kiedykolwiek myślałeś o…”

Po tym, jak to zrobiłeś, ale nie widziałeś wielu wyników, nadszedł czas, aby stać się trochę bardziej odważnym. Wyjdź tam i bądź bardziej bezpośredni.

Pokaż im, że wiesz, jak grać ostrzej

Pozostanie w strefie komfortu nie zawsze przynosi rezultaty, dotyczy to również randek internetowych. Odważne komplementy i drażnienie się z nimi na temat ich zainteresowań sprawia, że ​​wydajesz się interesujący w ich oczach. I nie musisz się zbytnio starać, aby to zrobić, ponieważ wykonali już połowę pracy za Ciebie… w ich biografii.

Znajdź szczegóły w ich biografii, do których możesz się odnieść, i zadaj trudne lub intrygujące pytanie. Baw się dobrze. Będziesz zaskoczony, jak płynnie płynie rozmowa kiedy podchodzisz do tego jak do zabawy.

Np: Powiedzmy, że są miłośnikami kotów. Zacznij od kalamburu, takiego jak: „ Myślałem, że mruczące zdjęcie nie istnieje. Cholernie się myliłem!…

Lub

'Taki słodki? Paw-lease, czy możesz mi powiedzieć, jak nazywa się ta ślicznotka?…”

Wtedy z pewnością możesz bawić się pikantnymi komplementami, ale to trochę ryzykowna sprawa. Nie każdy lubi komplementy od nieznajomego. Nawet jeśli nie jesteście sobie obcy…?

Ostrożny! Jak blisko są?!

Tinder jest niesamowity, ale łatwo może stać się okropny, gdy umawiasz się z ludźmi, których znasz w prawdziwym życiu, za pośrednictwem fałszywego profilu. Wyobraź sobie, że rozmawiasz z sąsiadem przez fałszywy profil, a pewnego dnia pukają do twoich drzwi. (Umiem czytać w twoich myślach. Nie w tym sensie…)

Może to być dość krępujące, jeśli nie używasz ustawień filtrowania prawidłowo i pytasz, gdy masz wątpliwości. Dostosuj je, aby wyszukiwały osoby w pobliżu, ale zawsze pytaj o lokalizację. Jest to ważne z dwóch powodów:

  • Mogą okazać się znajomymi. (i nie byłoby to zbyt zabawne!)
  • Prawdopodobnie znasz podobne miejsca, co staje się wartościowym punktem do zainicjowania i kontynuowania rozmowy.

Teraz, kiedy omówiłeś podstawy, prawdopodobnie zastanawiasz się, co dalej?

Kierunek dla prawdziwego złota!

Jakie jest prawdziwe złoto do rozmowy na Tinderze? Znalezienie czegoś, co was oboje pasjonuje i zadawanie pytań na ten temat. Zadając pytania i angażując się w szczerą rozmowę, która łączy was emocjonalnie jako przyjaciół, zanim stanie się czymś więcej.

Dlatego Twoja biografia pomaga Ci dopasować się do ludzi, z którymi dzielisz te same pasje, a stamtąd możesz zbudować silne połączenie. Funkcje Tindera również są po to, aby Ci pomóc.

Przeglądaj najnowsze Posty na Instagramie i zajrzeć do nich Playlista Spotify . Może oboje jesteście fanami tego samego muzyka lub gatunku?! Dlaczego nie dołączyć jednego z nich do startera konwoju?

  • „Czułam się trochę samotna, bo myślałam, że tylko ja publikuję… zdjęcia na Instagramie…”
  • 'O MÓJ BOŻE! Jesteś fanem X! Uwielbiam utwór [song_name] z jego najnowszego albumu. Czy [song_they_selected] jest twoim ulubionym?”

Oto podstawy rozpoczynania rozmowy na Tinderze. Jeśli uważasz, że są dość ogólne, cóż, też o tym pomyśleliśmy. Właśnie dlatego wprowadzamy poniżej 20 dodatkowych linii, które możesz bezproblemowo kopiować i wklejać i rozpoczynać rozmowy na Tinderze.

20 Rozpoczęcie rozmowy z Tindera

#1 - Co mówimy rodzicom o tym, jak się poznaliśmy?

Rozpoczęcie od zabawnej kwestii, która sprawia, że ​​druga osoba wyobraża sobie bycie razem, prawie zawsze działa.

# dwa - Gdybyś mógł mieć jakąś supermoc na jeden dzień, co byś wybrał?

Trudne pytania, które działają na ich wyobraźnię, mogą wiele powiedzieć o ich charakterze.

#3 - Czy twoje imię to Wi-Fi? Bo naprawdę czuję więź.

Porównanie połączeń Wi-Fi z połączeniami ludzkimi to kolejny zabawny przykład innej linii. Możesz zastosować tę samą „formułę” do tworzyć inne żarty .

#4 - Co byś zrobił gdyby wygrałeś na loterii?

Prośba o zagłębienie się w ich marzenia daje ci zrozumienie ich pragnień i tego, czego najbardziej pragną w życiu.

#5 - Muszę iść dzisiaj na to nudne wydarzenie, czy przyjdziesz, żeby było fajniej?

Sprawienie, by druga osoba poczuła się zaangażowana poprzez przyjazne zaproszenie, natychmiast tworzy dobrą atmosferę przyjaźni.

#6 – Dokończ zdanie: Nie wyobrażam sobie życia bez _______.

Rzucaj przynętę, aby zrozumieć ich preferencje, aby móc budować rozmowy wokół tej informacji.

#7 – Gdybyś miał opisać siebie za pomocą tylko trzech słów, jakie by to były słowa?

To kolejne pytanie, które stawia ich przed wyzwaniem i pozwala lepiej ich poznać.

#8 – Jaki jest twój ulubiony tekst piosenki?

Kto nie kocha muzyki?! Ta wiadomość dostarczy ci informacji o ich osobowości. Na podstawie rodzaju tekstów piosenek, które lubią, zrozumiesz ich ogólny nastrój i związek z muzyką.

#9 – Gdybyś miał tylko jeden ostatni posiłek, co byś wybrał?

Żywność! Pyszne i wymagające pytanie, takie jak to, nie tylko tworzy przestrzeń do rozmów, ale także pozostawia kilka notatek, do których możesz się odnieść, jeśli zdarzy się prawdziwa randka.

#10 – Gdybyś mógł oglądać tylko jeden program telewizyjny do końca życia, co by to było i dlaczego?

Po jedzeniu programy telewizyjne są świetny temat do zgłębienia i znaleźć wspólne tematy do rozmowy.

#jedenaście- Gdybyś miał umówić się ze zwierzęciem, z jakim zwierzęciem byś się umawiał?

Zachwyć ich tym i uruchom ich wyobraźnię! Zadawanie nietypowych pytań sprawi, że zostaniesz w ich pamięci na długi czas.

#12 – Gdybyś mógł zrobić wszystko, nie dając się złapać, co by to było?

Nieco podstępne, ponieważ sprawia, że ​​​​ich umysł błądzi po brudnych wodach, błyszczącej chemii, a także odkrywa swoje lęki lub pragnienia.

#13 – Jesteś porankiem czy nocą?

Zapytaj o ich rutynę. Cenne pytanie, które pomoże Ci zrozumieć, dlaczego nie odpowiadają Ci szybko w określonej części dnia.

#14 – Więc jakiego rodzaju związku szukasz?

Od razu do rzeczy. Czasami skrócenie tego oszczędza czas dla was obojga, ponieważ możesz długo rozmawiać z kimś, kto ma inne intencje. Lepiej żeby było jasne od początku.

#piętnaście - Czy wierzysz w bratnie dusze?

Słodki, ale nie przerażający ani drażniący. Zadawaj pytania z dystansu, inaczej czuliby się nieswojo.

#16 – „ Jakie filmy doprowadzają cię do płaczu?

Zrozum ich emocje i eksploruj tematy, w których można znaleźć podobieństwa do omówienia więcej o. Prawie wszystkie pytania dotyczące emocji, które nie są bardzo osobiste, są dobrym początkiem.

#17 – „ Wolałbyś pocałować mnie publicznie czy prywatnie?

Ten prawdopodobnie szybko wciągnie Cię w intymną rozmowę, ale nie ekscytuj się zbytnio. Zachowaj dystans i nie wyglądaj na zbyt przywiązaną. Nikt tego nie lubi.

#18 – „ Czy jesteś podróżnikiem w czasie? Bo widzę cię w mojej przyszłości!

Kolejny żart, który jest wystarczająco kreatywny, by dać ci odpowiedź.

#19 – „ Nie jestem elektrykiem, ale mogę rozświetlić Twój dzień.

Widzisz wzór? Działa w celu tworzenia wielu porównań, które sprawią, że druga osoba się uśmiechnie, podczas gdy Ty będziesz wyglądać sprytnie w ich oczach.

#20 - ' Pracujesz nad czymś ekscytującym ostatnio?

Porozmawiaj o zawodach. To może doprowadzić cię do znalezienia złoto wspomnieliśmy powyżej. Następnie po prostu pozwól rzeczom płynąć.

To były niektóre linie, których możesz użyć do inicjowania rozmów z Twoimi meczami Tinder. Z pewnością zawsze zależy to od celu i typu osobowości. Niezależnie od tego, jaka technika okaże się skuteczna, ważne jest, abyś pozostał wierny sobie i nie udawał jej tylko dlatego, że pomaga to w prowadzeniu rozmowy.

Błąd jest jak bańka. Prędzej czy później wybuchnie i zostaniesz z niczym. Eksperci sugerują, że nie musisz wchodzić bardzo głęboko w wymuszanie rozmów. Jeśli jest klimat, to się stanie. Jeśli nie, po prostu idź dalej. Unikaj schodzenia zbyt głęboko lub zbytniego przywiązania. Jest to wskazane w przypadku prawdziwych randek, nie wspominając o randkach z Tindera.

Pamiętaj, aby po prostu cieszyć się rozmowami tu i tam i uczyć się na błędach z przeszłości.

Wszystkim tym życzymy szczęśliwego (i udanego) przesuwania!