Jak sprawić, by twoja sympatia cię polubiła

  jak sprawić, by twoja sympatia polubiła cię przez SMS

Miłość jest czymś, do czego wszyscy ludzie mogą się odnosić, ponieważ jest dominującą siłą w naszym życiu. Najwspanialsze w miłości jest to, że po prostu się zdarza, pewnego dnia spotykasz kogoś i wiesz, że to jest miłość.

Czy jesteś jednym z wielu szczęśliwych ludzi, którzy są zakochani? Czy jest ktoś, o kim myślisz dzień i noc?

Czy podzielają te same uczucia co ty? Jeśli nie wiesz, nie martw się, istnieje wiele sposobów, aby ich przekonać.

Nie zawsze łatwo jest zobaczyć wszystkie wspaniałe cechy ludzi, którzy są tuż przed nami.

Dlatego dobrze jest znać kilka sposobów, które mogą zwiększyć prawdopodobieństwo, że twoja sympatia się w tobie zakocha.

Poniżej znajdziesz 10 wskazówek, które możesz wykorzystać osobiście, oraz 30 pomysłów na wiadomości, które pomogą Ci urozmaicić sprawy.

10 sposobów, aby twoja sympatia była taka jak ty (osobiście)

1. Bądź miły

Jeśli chodzi o zauroczenia, związki, a nawet przyjaźnie, musisz pamiętać o jednej rzeczy, a mianowicie traktować innych tak, jak chcesz być traktowany. Z pewnością jest to coś, co słyszałeś wcześniej, ale jest to bardzo prawdziwe.

Musisz traktować swoją sympatię z szacunkiem i troską, aby oni traktowali cię tak samo. Pamiętaj, że ludzie bardziej lubią kogoś o wspaniałej osobowości, kto jest uprzejmy i życzliwy dla innych, ogólnie rzecz biorąc, dobry człowiek.

2. Musisz być dostępny emocjonalnie

Zanim zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby zdobyć czyjeś serce, upewnij się, że tak jest gotowy do bycia w związku .

Nie staraj się, aby ktoś cię pokochał, jeśli nie jesteś gotowy na zaangażowanie, wciąż myślisz o swoim byłym lub jeśli jesteś zainteresowany randkowaniem z innymi ludźmi.

Wiedz, czego chcesz, aby nie marnować czasu drugiej osoby, a co ważniejsze, własnego.

3. Poznaj lepiej swoją sympatię

Jest to naprawdę ważne, ponieważ jest to pierwszy krok, jeśli chodzi o to, aby ktoś się w tobie zakochał, a to jest lepsze poznanie go i poznanie ciebie.

To wymaga czasu i energii, ale jeśli jesteś z właściwą osobą, warto. Pamiętaj, że musisz zadawać właściwe pytania i dobrze słuchać.

Na przykład pamiętaj, aby zapytać o ich cele, upodobania, niechęci, hobby i zainteresowania. Możesz też zapytać ich, jak wygląda ich wymarzona praca lub kim chcieli być jako dziecko.

Z ich odpowiedzi dowiesz się o ich marzeniach i nadziejach oraz o tym, czego chcą od życia.

4. Traktuj swoją sympatię jak bohatera

Spraw, aby twoja sympatia poczuła się, jakby była twoją bohaterką / bohaterem wokół ciebie. To jest bardzo proste. Możesz poprosić ich o pomoc w dotarciu do czegoś, otwarciu pojemników lub butelek, a nawet poprosić ich o poradę dotyczącą ubioru, tak aby czuli się zdolni i przydatni.

Możesz też pozwolić jej lub jemu pomóc ci w odrabianiu lekcji, dzięki czemu poczuje się mądrze. Możesz poprosić o radę lub pomoc w sprawach, które są dla tej konkretnej osoby ważne, aby w ten sposób mogła ona wykazać się fachowością.

I wreszcie możesz poprosić o osobistą poradę iw ten sposób ona lub on poczuje się dla Ciebie mądry i ważny.

5. Bądź prawdziwy i pokaż swoje wady

Nie próbuj być kimś, kim nie jesteś. Na przykład, nie przedstawiaj się jako sprawna i aktywna osoba, jeśli naprawdę jesteś kanapowcem. Być prawdziwym!

Jeśli wcześniej miałeś jakieś problemy, które przezwyciężyłeś, powiedz swojej sympatii o swojej przemianie i pozwól jej lub jemu zobaczyć, jak daleko zaszedłeś.

W ten sposób będą mogli zobaczyć prawdziwego ciebie i docenić cię za to, kim jesteś. Nie chcesz, żeby ktoś kochał cię za coś, czym najwyraźniej nie jesteś.

6. Znajdź coś wspólnego, aby podzielić się pasjami swojej sympatii

Zawsze dobrze jest, jeśli interesujesz się rzeczami, które lubi twoja sympatia, lub możesz nauczyć się doceniać rzeczy, które sprawiają, że twoja sympatia jest szczęśliwa.

Nie udawaj, ponieważ ludzie mogą stwierdzić, kiedy udajesz i czy tak naprawdę nie jesteś w coś zaangażowany.

Możesz spróbować doświadczyć zainteresowań swojej sympatii jej oczami i spróbować zobaczyć, dlaczego kochają to, co kochają. W ten sposób będziesz mógł się do czegoś przywiązać.

Na przykład, jeśli podoba ci się określony rodzaj muzyki, posłuchaj tej muzyki i znajdź kilka piosenek, które również ci się podobają, lub jeśli nie znasz tej muzyki, powiedz, że chcesz dowiedzieć się o niej więcej i poproś o radę jakich piosenek słuchać.

Co więcej, jeśli twoja sympatia jest wielkim fanem określonego sportu, pozwól mu nauczyć cię, jak w niego grać lub pozwól mu powiedzieć więcej o zasadach tego sportu itp.

7. Używaj mowy ciała, aby pokazać swoją atrakcyjność

Język ciała jest bardzo ważny, jeśli chodzi o ustalenie, kto cię lubi, a kto nie. Najlepszym sposobem na okazanie komuś zainteresowania jest uśmiech i kontakt wzrokowy. Po prostu pozwól swojej sympatii przyłapać cię na patrzeniu na nią, a potem po prostu się uśmiechnij.

Następny: 70 Pytania, które należy zadać swojej sympatii

8. Upewnij się, że jesteś dobrym przyjacielem

To jedna ważna lekcja, której musisz się nauczyć - twoja sympatia jest taka sama jak twoich przyjaciół. Aby go lub ją polubić i aby on lub ona odwzajemnił twoją sympatię, chciał spędzać z nimi czas, nauczyć się ufać sobie nawzajem i mieć wspólna zabawa musicie być przyjaciółmi.

Musisz dać swojej sympatii taką samą uwagę, jaką poświęciłbyś swojemu najlepszemu przyjacielowi.

Bądź zawsze przy nich i bądź bezinteresowny. Bądź dobrym przyjacielem swojej sympatii, ponieważ chcesz, aby była szczęśliwa, a nie dlatego, że chcesz coś w zamian.

Jednak, aby nie wpaść w strefę przyjaciół podczas wspólnych zajęć, zawsze daj jej/jemu do zrozumienia, że ​​chcesz, aby była kimś więcej niż tylko przyjaciółmi.

Możesz to zrobić subtelnym uśmiechem, kontaktem wzrokowym lub gestem kupowania jej/jemu czegoś, ponieważ o niej/nim pomyślałeś. Nie musi być duży, może być mały, np. czekolada, ulubione chipsy itp.

9. Ustaw datę

Nie owijaj w bawełnę, bądź konkretny i bezpośredni i umów się na randkę. Zaproponuj jakąś aktywność, która będzie zabawna dla was obojga. Najważniejszą rzeczą do zrobienia jest szczerość, że chcesz, aby ona lub on przyszedł jako twoja randka, a nie jako przyjaciel.

Przejmując kontrolę nad sytuacją, pokażesz swojej sympatii, że jesteś osobą pewną siebie, co zawsze jest dobrą cechą.

Na przykład powiedz swojej sympatii, że chciałbyś pójść do kina, ponieważ gra twój ulubiony film i że chcesz, żeby przyszli jako twoja randka.

10. Bardzo ważne - bądź świetną randką

To bardzo ważne, aby być dobrą randką. Nikt nie chce kogoś, kto jest zawsze smutny, zdenerwowany lub po prostu nie w nastroju na randkę.

Z pewnością chcesz, aby twoja randka była kimś, kto jest zabawny, więc musisz być taki sam.

Aby mieć pewność, że spędzicie razem wspaniały czas, musisz zaplanować daty. Upewnij się, że wybierasz zajęcia, które będą zabawne dla was obojga.

Pewnie, jeśli ty dobrze się znać , będziesz wiedział, co jest dla was obojga najbardziej odpowiednie, ale jeśli nie znasz dobrze swojej randki, możesz wybrać coś na przykład film, po którym możesz mieć o czym rozmawiać.

Możesz także spróbować zorganizować ekscytującą randkę, na przykład pójść do parku rozrywki, parku wodnego, jeśli jest to lato, lub obejrzeć film akcji.

Następny: 100 Rozpoczęcie rozmowy

30 przykładowych pomysłów na wiadomości tekstowe do wysłania do swojej sympatii

Spójrzmy prawdzie w oczy, w dzisiejszych czasach pisanie SMS-ów jest kluczową umiejętnością, którą musisz posiadać, aby oczarować swoją sympatię.

Czy ci się to podoba, czy nie, SMS-y są integralną częścią każdego związku. Ale dobrą rzeczą jest to, że się uczy jak flirtować nad tekstem wiadomości nie jest takie trudne.

To, co musisz zrobić, to zadawać właściwe pytania we właściwym czasie i od czasu do czasu trochę urozmaicić, aby zainteresować swoją sympatię.

Jeśli potrzebujesz pomocy w flirtowaniu nad tekstem, jesteś we właściwym miejscu. Poniżej zobaczysz 30 różnych przykładów wiadomości tekstowych, których możesz użyć do wysłania swojej sympatii, aby zwrócić na siebie jej uwagę.

Niektóre z nich są sposobem na rozpoczęcie rozmowy, inne mają ją podtrzymać, a jeszcze inne mają trochę urozmaicić.

Użyj tego, co działa dla ciebie najlepiej.

Pamiętaj, że jeśli nie jesteś tak blisko swojej sympatii, będziesz musiał znaleźć wymówkę, aby napisać do niej lub do niego. Jednak musisz to zrobić w sposób, który nie jest zbyt do przodu, co oznacza, że ​​​​nie chcesz wyjść na zbyt silnego.

Po prostu wybierz jedną wspólną cechę, na przykład przyjaciela lub zajęcie, i pamiętaj, aby poruszyć tę kwestię w rozmowie, gdy piszesz SMS-a.

Innym świetnym sposobem na rozpoczęcie lub kontynuowanie rozmowy jest wysłanie SMS-a z pytaniem. W ten sposób twoja sympatia będzie musiała odpowiedzieć iw zależności od pytania odpowiedź może być czymś więcej niż zwykłym tak lub nie.

Nie tylko lepiej poznasz swoją sympatię, ale jednocześnie sprawisz, że ona lub on cię zauważy i polubi.

Ostatnia, ale nie mniej ważna rzecz, którą musisz wziąć pod uwagę podczas wysyłania SMS-ów ze swoją sympatią, to nie starać się zbyt mocno. Co to znaczy?

Oznacza to, że jeśli wysyłałeś swoje eseje o sympatii, a ona lub on wysyła ci tylko jednowyrazowe odpowiedzi, musisz to stonować.

Oznacza to, że wysyłając SMS-y, musisz dostosować się do tempa swojego sympatii i odzwierciedlać go.

Jeśli jesteś gotowy, aby wysłać SMS-a o swoim zainteresowaniu, najlepiej zrób teraz notatki.

1 . 'Dzień dobry. Mam nadzieję, że twój dzień jest dobry, ale nie tak dobry jak dzisiejszy. Do zobaczenia później.'

dwa . „Skoro już rozumiesz (koszykówkę), może możesz mi pomóc?”

3 . 'Hej! Co tam?'

4 . „Mam problem (coś, co tylko ona/on może rozwiązać) czy możesz mi pomóc?”

5 . „Jak wyglądał twój dzień? Albo jak do tej pory wygląda twój dzień?

6 . 'Muszę się do czegoś przyznać. Jesteś gotowy?'

7 . „Wyjście do kina o piątej z ekipą. Idziesz?'

8 . „Miałem szalony sen o tobie zeszłej nocy. Chcesz to usłyszeć?

9 . „Naprawdę potrzebuję teraz kawy. Dołączysz?

10 . – Właśnie zasypiam i chciałem tylko powiedzieć – dobranoc.

jedenaście . „Zastanawiałem się, jaki jest twój ulubiony (film, kolor, jedzenie, napój)?”

12 . „Hej, to znowu ja. Wydaje mi się, że nie mam cię dość.

13 . „Naprawdę chcę pooglądać Netflixa. Chcesz dołączyć?'

14 . „Czy potrafisz dochować tajemnicy?”

piętnaście . „Wyglądałaś dziś wspaniale”.

16 . „Właśnie dzisiaj zobaczyłem twój nowy post. Wyglądasz niesamowicie.'

17 . „Właśnie usłyszałem piosenkę, która przypomniała mi o tobie.”

18 . 'Jesteś taki zabawny. Zawsze mnie rozśmieszasz.'

19 . „Muszę powiedzieć, że najlepszą częścią mojego dnia jest rozmowa z tobą”.

20 . – Kiedy znowu cię zobaczę?

dwadzieścia jeden . 'Hej. Bardzo podoba mi się twój styl. Czy możesz mi pomóc wybrać coś dla mojej przyjaciółki?

22 . „OMG, właśnie zobaczyłem coś, co totalnie mi o tobie przypomniało. Musiałem to dla ciebie zdobyć.

23 . „Gdzie jest mój otwieracz do butelek, kiedy go/jej potrzebuję?”

24 . 'Hej. Jak udały się Twoje urodziny?'

25 . 'Szybki! Powiedz mi, biały czy czarny?

26 . 'Wychodzić z moimi przyjaciółmi. Jedno jest pewne, napiszę do ciebie później po pijaku. LOL!

27 . 'O MÓJ BOŻE! Właśnie poznałem twojego bliźniaka.

28 . „Mam jeden dodatkowy bilet na (przedstawienie, koncert, kino) w najbliższą niedzielę. Chcesz dołączyć?”

29. „Myślę o tobie od wczoraj, dziękuję za wspaniałą pierwszą randkę”.

30 . „Nigdy nie uwierzysz, co się właśnie stało. Zgadywać?'

Końcowe przemyślenia

Nie czekaj ani chwili dłużej i nie pozwól, aby Twoje życie miłosne ucierpiało tylko dlatego, że boisz się okazać swoje prawdziwe uczucia lub wysłać SMS-a.

Teraz nauczyłeś się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby być świetną randką i jeszcze lepszym SMS-em.

Więc na co czekasz? To jest znak. Po prostu wybierz tekst, który najbardziej Ci się podoba, wpisz go i po prostu naciśnij przycisk wyślij.

Kto wie, może to początek wielkiej historii miłosnej.