Jak stwierdzić, czy dziewczyna cię lubi przez tekst

  Jak stwierdzić, czy dziewczyna cię lubi przez tekst

„Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” brzmi interesująco, ale nie jest (całkowicie) prawdziwe. Pochodzimy z tej samej planety, ale komunikujemy się w inny sposób. Mężczyźni są bardziej bezpośredni, podczas gdy kobiety lubią jeździć po okolicy. Ustalenie, czy ona cię lubi, czy nie, może być jednocześnie ekscytujące, dezorientujące i przerażające. Czy kiedykolwiek chciałeś czytać w myślach, przynajmniej przez jeden dzień, aby zobaczyć, czy twoja sympatia jest w tobie? TAk? Przepraszam, że rozlewam fasolę, ale to nie jest opcja! Ale na szczęście istnieją ukryte znaki, które pokazują, co ona do ciebie czuje.

Jak stwierdzić, czy dziewczyna cię lubi w tekście: 15 znaków

Wysyłanie SMS-ów jest świetne, ponieważ pozwala nam komunikować się z innymi ludźmi. Jednak nie ma przerywania codziennych czynności w taki sposób, jak w przypadku rozmowy telefonicznej. Jest to zatem kolejny sposób na poczucie bliskości i połączenia z kimś, zwłaszcza jeśli jest to twoja sympatia. Teraz, jak stwierdzić, czy uczucia są wzajemne? Kobiety nie są tak skomplikowane, jak się wydaje. Jednak musisz zrozumieć ich psychikę. Pewne znaki złagodzą jej uczucia do ciebie. Jeśli ona pisze do Ciebie pierwsza i często, z długimi wiadomościami… Jeśli Ci ufa… Jeśli dedykuje Ci piosenki… Cóż, masz szczęście! Wszystko, co musisz zrobić, to zwracać uwagę na to, co i kiedy ci wysyła. Zebraliśmy dla ciebie 15 znaków, jak stwierdzić, czy dziewczyna lubi cię w tekście. Chodźmy!1. Ona nie przestrzega zasady nie wysyłania SMS-ów jako pierwsza

Kobiety często przestrzegają zasady „nie”. SMS-y pierwszy. Więc jeśli się postara rozpocząć z tobą rozmowę , prawdopodobnie robi to, ponieważ jest tobą zainteresowana. Przeanalizuj, jak rozpoczynają się rozmowy. Czy pyta cię, jak ci mija dzień, czy wysyła ci mema? Jeśli tak, jesteś na dobrej drodze! Sprawdź też, kto kończy SMS-a. Jeśli zostawi cię na niebiesko lub przestanie odpowiadać, może być zajęta! Daj jej przestrzeń. Ale zwróć uwagę, jeśli zdarza się to często. Jeśli tak, przepraszam, ale jest to potężny znak, że nie jest w tobie.

2. Wiadomości na dzień dobry i dobranoc

Długość rozmowy to duży trop. Spędzacie całą noc pisząc do siebie. A następnego dnia budzisz się i widzisz wiadomość od niej, mówiącą dzień dobry. Cóż, to świetny sposób, aby pokazać ci, że chce kontynuować rozmowę. Ale musisz rozpoznać, czy to zainteresowanie jest romantyczne, czy przyjazne.

3. Ona nigdy nie jest dla ciebie zbyt zajęta

Czy istnieje większa agonia niż wtedy, gdy twoja sympatia pozostawia cię czekającego godzinami, a nawet gorszymi dniami? Doskonałym sposobem na sprawdzenie, czy podobasz się dziewczynie, jest sprawdzenie, ile czasu zajmuje jej odpowiedź na wiadomości, które jej wysyłasz. Czy odpowiada szybko? Może pracuje lub studiuje, ale wciąż ma czas, żeby do Ciebie napisać? Jeśli tak, to kolejny dobry znak! Może nie być w stanie prowadzić bardzo długiej lub głębokiej rozmowy, ale poświęca chwilę, aby pokazać ci, że myśli o tobie. Ale jeśli jest zawsze zajęta i odpowiada godzinami lub dniami, lepiej skup się na kimś innym.

4. Ona nie jest jednowierszowa

Czy mówi ci, że odwiedziła przyjaciółkę? Albo że miała frappe ze Starbucksa? Czy lubi opowiadać ci o każdym nieistotnym szczególe? Jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, to jest to kolejny znak, że chce twojej uwagi. Kobiety często rozmawiają więcej niż mężczyźni, a nawet więcej z osobami, które lubią. Jeśli dziewczyna chce pozostać w kontakcie, będzie wysyłać długie sms-y i poruszać nowe tematy. Lub, jeśli wciąż otrzymujesz od niej jednowierszową odpowiedź, jest to potężny znak, że jest na ciebie zirytowana.

Następny: 100 Pytania, które należy zadać dziewczynie w tekście

5. Zauważa, że ​​jesteś daleko

Pisze do ciebie: „Hej, wszystko w porządku? Ostatnio prawie do mnie nie pisałeś?
To jeszcze jeden znak! Nagłe ograniczenie komunikacji nie pozostanie niezauważone. A po nim nastąpi ciekawe pytanie.

6. Ona chce poznać prawdziwego ciebie

Kobiety mają swój unikalny sposób zdobywania informacji o tym, który doprowadza je do szaleństwa. Poza tym łatwo jest znaleźć wiele rzeczy za pośrednictwem sieci społecznościowych. Ale sieci mogą nie mieć wystarczających informacji. A nawet jeśli tak, nadal będzie chciała usłyszeć rzeczy bezpośrednio od ciebie. Zapyta cię o twoje hobby, podróże i rodzinę. pytając ciebie pytania osobiste , szuka wyższego poziomu intymności. Ponadto posty na Instagramie lub Facebooku mogą być mylące. Może widzi twoje zdjęcia z dziewczyną i myśli, że się spotykasz, kiedy ona jest twoją kuzynką. Jeśli kobieta odważy się zapytać o ciebie kochać życie , jaki był twój były lub co lubisz w kobietach, to wyraźny znak. Ona ocenia, czy możesz rozważyć wyjście z nią. A jeśli jesteś kandydatem do poważnego związku.

7. Ona pozwala ci zobaczyć wszystkie jej części

Kiedy dziewczyna czuje się z tobą dobrze, mówi o sobie. Ale nie rzeczy, które znają zwykli ludzie, ale dane osobowe. Opowie o swoim strachu, bólu, szczęściu. W ten sposób okaże ci swoje zaufanie. Ale także, że chce cię zatrzymać w swoim życiu.

8. Wysyła Ci cytaty ze swoich ulubionych książek i filmów

To się nazywa „kreatywny flirt”. Mówiąc najprościej, pokazuje, że troszczy się o ciebie na tyle, by podzielić się z tobą swoimi upodobaniami. To świetny sposób, aby lepiej ją poznać i stać się częścią jej świata. Twoje ulubione książki lub muzyka wiele mówią o Twojej osobowości. Więc może to być znak, że chce się do ciebie zbliżyć. I może oczekiwać, że skomentujesz swoje upodobania i zainteresowania, aby lepiej cię poznać.

9. Ona flirtuje. Dużo.

Ale pamiętaj, że bezpośredni flirt jest oznaką komfortu, w którym ona oczekuje, że będziesz z tym w porządku. Oznacza to, że jesteś bliżej niż przypadkowi przyjaciele. A przynajmniej chce, żebyś był.
Flirt jest również oznaką zainteresowania, ponieważ chce wywołać u ciebie reakcję emocjonalną.

10. Kiedy słowa zawodzą, przemawia muzyka

Dobra, nie ma nic ważniejszego niż dziewczyna dedykująca ci piosenkę. Nie ma znaczenia, czy słowa sprawiły, że pomyślała o tobie. Lub stworzyliście wspólne wspomnienie, gdy ta piosenka leciała w tle. Tak czy inaczej, jest to wyraźny znak, że chce być kimś więcej niż tylko przyjaciółmi. I pamiętaj, dziewczyna może zapomnieć o wszystkim, ale nie o tym, jak poczuła się przy konkretnej piosence!

Następny: 8 Świeża nowość Gry tekstowe aby rozpocząć rozmowę

11. Jeden, dwa… dziesięć… sto emotikonów?

Wysiłek, jaki wkładasz w przesłanie wiadomości, może powiedzieć, czy szukasz tylko telefonu do zdobycia łupu, czy związku. To jest zaleta SMS-owania zamiast rozmowy: daje ci czas na zastanowienie się, jak chcesz brzmieć. Więc nie spiesz się, aby utworzyć wiadomość, a nawet dodać emotikony. Dlaczego emotikony są istotne? To sposób na wyrażenie siebie i swoich uczuć. Chcesz być bardziej zalotny? Dodaj emoji całusa na końcu tekstu! I zwracaj uwagę na to, jak twoja sympatia do ciebie pisze. Śmiejące się emotikony to nie tylko znak, że dobrze się bawi. Są także sposobem na poinformowanie Cię, że jesteś zabawny, przynajmniej wirtualnie. Rozśmieszenie kobiety to najlepszy sposób na zdobycie jej serca. Poczucie humoru jest atrakcyjne i bez wątpienia przemawia na Twoją korzyść.
Jeśli dodaje wiele serc i szczęśliwych twarzy, poświęca czas na uprzyjemnienie rozmowy.

12. Ona często cię komplementuje

Prawda jest taka, że ​​wiadomości są łatwy sposób komplementować, ponieważ zabiera to nerwy podczas mówienia twarzą w twarz. Więc pisze do ciebie kilka wiadomości, aby podziwiać ubrania, które miałeś na sobie, kiedy widzieli się po raz ostatni. Albo jak dobrze wyglądasz na ostatnim zdjęciu przesłanym na Facebooka. Albo jaki jesteś mądry. Tak, to znak, że jest tobą zainteresowana. A jeśli czujesz do niej to samo, nie zapomnij zwrócić gratulacje !

13. Od czasu do czasu wysyła ci selfie

Kobiety są bardzo ostrożne, gdy ktoś prosi je o zdjęcia. Jeśli wyśle ​​​​ci zdjęcia, nawet jeśli o to nie prosiłeś, istnieje duża szansa, że ​​​​jest w tobie zakochany. Najczęściej kobieta wysyła taką, w której wygląda najpiękniej. Dobrze ubrana iz makijażem. Ale jeśli wysyła ci zdjęcia, na których jest w piżamie, a nawet robi miny, to dlatego, że czuje się pewnie. I chce być z tobą naturalna i spontaniczna.

14. Chemia unosi się w powietrzu

Czujesz się, jakbyś znał ją od wieków? A rozmowa jest taka łatwa? Nie ma niezręczna cisza ? Wygląda na to, że masz szczęście! Jej uczucia są tak silne jak twoje!

15. Ona cię woła

Podczas gdy wiadomości mogą utorować drogę do lepszego poznania się, spotkanie osobiste jest koniecznością. Stworzy silne połączenie. Ostatnim i najwyraźniejszym znakiem, że dziewczyna cię lubi, jest to, że wykorzystuje swoje rozmowy, aby cię zaprosić. Nawet jeśli jest to zwykła wycieczka, pokazuje, jak dobrze czuje się z tobą. Jeśli ona nie ma inicjatywy, możesz ją też zaprosić! Jeśli ją zaprosisz, a ona da ci wymówki, powinieneś rozważyć zapomnienie o tym. W takim przypadku wydaje się, że nie okazuje zainteresowania zaczynam Ciebie poznawać lepiej. Ale jeśli powie tak, może to być początek pięknego związku. Być odważnym!

Randki dla Chłopaki :

Jak rozmawiać z dziewczynami online – Co NAPRAWDĘ działa
Jak zaprosić dziewczynę na randkę przez SMS
100 pytań, które należy zadać dziewczynie w tekście
20 tematów do rozmowy z dziewczyną
21 pytań do dziewczyny
50 wspaniałych komplementów dla dziewczyn