Jak stwierdzić, czy facet cię lubi przez tekst

 Jak stwierdzić, czy facet cię lubi przez tekst

Dzisiejsza scena randkowa może być trudna. Jak, naprawdę szorstka. Ale doszedłeś do punktu, w którym wymieniłeś się numerami ze swoim potencjalnym zainteresowaniem miłosnym i teraz czujesz się niepewnie. Skąd wiesz, czy ten facet naprawdę jest w tobie zakochany? Jak możesz zorientować się, jak się czuje, nie otrzymując wskazówek z mowy ciała i tonu?

Istnieje nieskończona ilość wskazówek, które mogą powiedzieć ci, jak się czujesz z perspektywy boo, ale wymienię te, które zawsze uważałem za najbardziej pomocne:

 1. Pisze do ciebie pierwszy
 2. Szybko odpisuje
 3. Zalotne emotikony i wewnętrzne żarty
 4. Próbuje cię rozśmieszyć
 5. Teksty na dzień dobry/dobranoc
 6. Zadaje ci pytania na swój temat
 7. Gratulacje
 8. Pisze ci o rzeczach, które dzieją się w ciągu dnia
 9. Pisze do ciebie, gdy wychodzi ze swoimi przyjaciółmi
 10. Mówi ci, że chce się z tobą zobaczyć
 11. Lubi słuchać twoich historii
 12. Imiona dla zwierząt
 13. On chce ci pomóc
 14. On cię sprawdza
 15. Jak być w 100% pewnym1. On pisze do ciebie pierwszy

Czy tylko ty wkładasz wysiłek w rozpoczęcie rozmowy, czy też on jest gotów postawić się tam jako pierwszy? Ze wszystkich rzeczy na tej liście ta może być najważniejsza. To pokazuje, że myśli o tobie i jest zainteresowany poznaniem cię bliżej. Nie ma nic lepszego niż odwzajemnienie energii, którą dajesz.

2. Szybko odpisuje

Czy wisisz za każdym razem, gdy do niego piszesz? A może jego odpowiedź zwykle przychodzi w ciągu kilku minut? Jeśli zwykle jest tym, który wraca do ciebie w rozsądnym terminie i wydaje się chętny do odpowiadania na twoje teksty, kochanie, jest w tobie. ALE upewnij się, że robisz to samo, aby uzyskać ten sam klimat i utrzymać go!

3. Zalotne emotikony i wewnętrzne żarty

Te zalotne emotikony to jedne z najłatwiejszych wskazówek do rozszyfrowania. Pocałunek w twarz? Kiery? Może nawet emoji brzoskwini? W połączeniu z wewnętrznymi dowcipami, które mogą wydawać się głupie dla świata zewnętrznego, ale rozśmieszają was za każdym razem, pokazuje, że zainwestował w sprawienie, byście się uśmiechnęli.

Następny: pięćdziesiąt Pytania, które należy zadać facetowi

4. Próbuje cię rozśmieszyć

Czy otwierasz swój telefon na zalew memów i zabawnych TikTok, które do ciebie wysłał? Chce się upewnić, że czujesz się szczęśliwy i wiedzieć, że myśli o tobie, kiedy natrafia na tego doskonałego, przezabawnego mema. Chodzi o to, że myśli o tobie. A kto nie lubi otrzymywać czegoś, co rozśmiesza go przez cały dzień?

5. Teksty „Dzień dobry” i „Dobranoc”.

Czy muszę mówić więcej? Czy jest coś, co rozgrzewa twoje serce bardziej niż budzenie się z tekstem „Dzień dobry kochanie”? Chce, żebyś budził się z uśmiechem na twarzy, a także upewniał się, że dobrze zaczyna dzień, rozmawiając z tobą. Kiedy zaczną się dziać, wiesz, że zaczyna i kończy dzień z tobą w myślach.

6. Zadaje ci pytania na twój temat

Czy kiedykolwiek próbowałeś nosić tekst rozmowa z kimś kto daje tylko jedno słowo odpowiedzi na wszystko? To irytujące. Jeśli faktycznie stara się i udziela rzeczywistych odpowiedzi na pytania, a nawet rzuca własne pytania, jest zdecydowanie zainteresowany.

7. Komplementy, komplementy, komplementy

Kto nie lubi być nazywany pięknym, mądrym i zabawnym? Jeśli wysyła ci te wiadomości, chce, abyś wiedział, co do ciebie czuje.

8. Wysyła ci SMS-y o rzeczach, które dzieją się w ciągu dnia

Jeśli okaże się, że przez cały dzień jest piszę do Ciebie małe żarty na temat jego dnia, jest w tobie. Wszyscy to robimy. Uwielbiamy mówić tym, na których nam zależy, o tym, co dzieje się w naszym życiu, więc jeśli jesteś dla niego tą osobą, patrzy na ciebie jak na kogoś więcej niż przyjaciela.

9. Pisze do ciebie SMS-y, gdy wychodzisz z przyjaciółmi

Jeśli jest poza domem ze swoimi przyjaciółmi, ale nadal chce ci dać znać, że o tobie myśli, jest to dobry znak na waszą możliwą wspólną przyszłość. Dodatkowe punkty za to, że nawet powiedział swoje przyjaciół o tobie, kiedy pytają do kogo on mówi, że się uśmiecha!

Następny: 50 Kameralny Pytania, które należy zadać swojemu chłopakowi Więc zakochujesz się głębiej

10. Mówi ci, że chce się z tobą zobaczyć

SMS-y są świetne i w ogóle. To doskonały sposób, aby zacząć się poznawać, ale czy daje jasno do zrozumienia, że ​​to tylko SMS-y? A może mówi o tym, jak chce cię widzieć? Jeśli próbuje umówić się na spotkanie twarzą w twarz, chce pójść dalej niż tylko rozmowa.

11. Lubi słuchać twoich historii

Czy kiedykolwiek wysłałeś komuś SMS-a o czymś, co uważałeś za przezabawne/odkrywcze/irytujące/itp., tylko po to, aby uzyskać absolutne minimum odpowiedzi? To jest szalone. Jeśli jest zainteresowany twoimi historiami, zadaje pytania na temat tego, o czym mówisz i próbuje dowiedzieć się więcej, zdecydowanie jest zainteresowany poznaniem cię bliżej. Ogólnie rzecz biorąc, zainteresowanie tobą i tym, co lubisz, jest zawsze dobrym znakiem.

12. Imiona zwierząt

Chociaż ten znak może być nieco trudniejszy do zauważenia, jest to wyraźny znak, że jest zainteresowany. Jeśli ma cię na swojej liście kontaktów jako „Babe” lub ma serca lub inne emotikony przy twoim imieniu, jest oczywiście zainteresowany. I czy to nie jest najsłodsza rzecz na świecie?

13. On chce ci pomóc

Mężczyźni lubią być pomocni. Są urodzonymi rozwiązującymi problemy. Jeśli zauważysz, że daje ci sugestie, jak coś naprawić lub poprawić twój problem, martwi się o ciebie. Chce spróbować uczynić twój dzień tak wspaniałym, jak to tylko możliwe. Nie zrobi tego dla wszystkich. Przyjmij jego rady i okaż wdzięczność za chęć pomocy, a on będzie wracał!

14. On cię sprawdza

Kiedy masz ciężki dzień i nie masz czasu na wysyłanie SMS-ów tam iz powrotem przez cały dzień, ale nadal otrzymujesz od niego te małe zachęcające wiadomości, chce, abyś wiedział, że myśli o tobie i troszczy się. I naprawdę, czy jest lepsze uczucie niż świadomość, że ktoś, na kim ci zależy, myśli o tobie przez cały dzień? Zwłaszcza jeśli te wiadomości są miłe i nie są w żaden sposób nachalne. Jeśli rozumie, że czasami nie zawsze będziesz w stanie szybko odpowiedzieć, ale nadal wysyła słowa zachęty, troszczy się o ciebie, a nie tylko o to, co dla niego robisz.

15. Jak być w 100% pewnym, że on jest w tobie

Zapytaj go. Życie jest zbyt krótki, aby nie wiedzieć, czy jesteście na tej samej stronie. Jesteś boginią i zasługujesz, aby wiedzieć, czy jesteś jedyną osobą, która ma w tym uczucia, czy też czuje to samo. Więc zapytaj go, jak się czuje. Upewnij się, że oboje jesteście na tej samej stronie. Zadawać pytania , określ swoje oczekiwania, a on na pewno da ci znać, gdzie jest w tym związku.

Kieruj się intuicją. Czy czuje, że jest zainteresowany? Czy on emanuje dobrymi wibracjami? Czy dorównuje twojej energii? Twoja intuicja rzadko się myli!

Podsumowując, skąd możesz wiedzieć, czy ten facet, z którym rozmawiasz, naprawdę ci się podoba? Szukaj tych małych znaków. Nawet jeśli jest to związek na odległość, dzięki tym znakom będziesz w stanie rozszyfrować wskazówki, które od niego otrzymujesz, ale pamiętaj, że szczera szczerość jest zawsze najlepszym sposobem. Jeśli masz wątpliwości co do tego, co on do ciebie czuje, po prostu go zapytaj!

Randki dla dziewczyn :

82 pytania, które należy zadać facetowi
Jak stwierdzić, czy facet cię lubi
50 pytań, które należy zadać facetowi nad tekstem
21 pytań dotyczących nowego związku
50 pytań, które należy zadać swojemu chłopakowi
75 pytań, które należy zadać przed ślubem
20 rzeczy, o których warto porozmawiać ze swoim partnerem
20 pytań, których dziewczyny boją się zadać chłopakom