Jak zaprosić dziewczynę na randkę przez SMS

  Jak-zapytać-kogoś-poza-tekstem-

Jeśli jesteś jak większość facetów, wysłałeś kobiecie wiadomość tekstową. Możesz nawet flirtować trochę z nią. Chociaż możesz osiągnąć wszystkie te rzeczy za pomocą tekstu, jak wielu mężczyzn, nadal musisz mówić.

Dla mężczyzn i ich zwierzyny SMS-y są ratunkiem. Pozwala na asynchroniczną rozmowę, dzięki czemu wielu facetów czuje się o wiele swobodniej.

Nie musisz już zastanawiać się, jak to zrobić napisz do dziewczyny i zapytaj ją na zewnątrz. Jeśli przeczytasz ten post, dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o ulepszaniu gry tekstowej i pozyskiwaniu dziewczyny swoich marzeń, aby zgodziła się pójść z tobą na randkę.Krok 1: Rozpocznij rozmowę

Kiedy piszesz do kobiety, którą chcesz zaprosić, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zacząć. Jak zamierzasz to zrobić? Z lekką, zabawną rozmową. Spraw, by się uśmiechnęła. Rozśmiesz ją. Spróbuj przypomnieć coś, co wydarzyło się podczas pierwszego spotkania lub coś, co wydarzyło się na ostatniej randce. Celem jest stworzenie łańcucha pozytywnych połączeń, które pomogą jej się zrelaksować i dobrze bawić.

Krok 2: Flirtowanie i rozmawianie z nią

Nie bój się utrzymać go przez jakiś czas. Chcesz zachować energię i chcesz, żeby poczuła się lepiej niż wcześniej, gdy skończysz pisać SMS-y. Przed Tobą umów się z nią na randce, zwiększ jej poziom energii. Zanim ją zaprosisz, poczekaj na punkt kulminacyjny w rozmowie SMS-owej. Wykorzystaj ten czas jak najlepiej, aby osiągnąć swój cel.

Krok 3: Poznanie jej lepiej

Kiedy osiągniesz szczyt w rozmowie tekstowej, możesz przejść do następnego kroku: zaprosić ją na randkę. Kiedy piszą SMS-y, wielu mężczyzn zbyt długo pozostaje na etapie relacji i przekomarzania się. Po prostu rozmawiają i rozmawiają i rozmawiają i rozmawiają i rozmawiają i rozmawiają i rozmawiają i rozmawiają i rozmawiają i rozmawiają i rozmawiają i rozmawiają i ważne jest, aby pamiętać, że SMS-y to wspaniałe narzędzie, ale to tylko środek do celu. Chcesz zmienić dyskusję, gdy osiągniesz punkt kulminacyjny i powiesz, że powinniście się kiedyś spotkać. Niech to będzie stwierdzenie, a nie pytanie. Po prostu powiedz, że chciałbyś się kiedyś spotkać. Następnie zaproponuj coś, co Twoim zdaniem z przyjemnością zrobi z tobą.

Krok 4: Logistyka

Czas zająć się logistyką po tym, jak zgodzisz się na spotkanie. Musisz dowiedzieć się, gdzie się spotkasz i kto cię odbierze. Jednym z najbardziej krytycznych aspektów zapewnienia, że ​​data Twojego SMS-a rzeczywiście się wydarzy i zniknie bez żadnych problemów, jest prawidłowa logistyka.

Po załatwieniu formalności związanych z randką powiedz, że nie możesz się doczekać, a następnie odłóż telefon. Większość komunikacji międzyludzkiej zależy od mowy ciała i tonu głosu, których żaden tekst nie jest w stanie wyrazić.

Oto kilka wskazówek, jak zaprosić dziewczynę na randkę.

Rozpoznaj, kiedy nadejdzie właściwy czas

Ponieważ prawdopodobnie jest zainteresowana spotkaniem z tobą, oto dobra praktyczna zasada dla kobiet piszących SMS-y:

To najlepszy czas, aby napisać do niej SMS-a i zaprosić ją na randkę po tym, jak wyślecie do siebie wiadomość trzy lub cztery razy.

Jeśli wykonałeś wszystko perfekcyjnie w aplikacji randkowej, to wystarczy, aby ponownie rozbudzić jej zainteresowanie i sprawić, by poczuła się gotowa na spotkanie z Tobą.

To jednak tylko sugestia. Nie ma sztywnych zasad; wszystko, co musisz wiedzieć, to jak utrzymać uwagę dziewczyny podczas wysyłania SMS-ów. Ponieważ nie możesz polegać na mowie ciała ani innych widocznych oznakach, będziesz musiał rozszyfrować wiadomości, które wysyła za pośrednictwem swoich SMS-ów.

Ponieważ każda wymiana komunikatów jest unikatowa, ma to krytyczne znaczenie. A jak zapewne wiesz, ton tekstu można łatwo źle zinterpretować.

Możesz po prostu zapytać: „Czy chciałbyś się umówić na randkę?” Wysyłając SMS-a do dziewczyny, ale to tekstowy odpowiednik mijania jej w korytarzu i pytania: „Chcesz iść ze mną na bal maturalny?”

W końcu zadałeś pytanie. Mogłeś jednak poradzić sobie z tym znacznie zręczniej.

Przed omówieniem spotkania czasami najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest skierowanie rozmowy tekstowej we właściwym kierunku.

Wprowadź ją w odpowiedni nastrój, pytając: „Więc w jakie kłopoty wpakujesz się w ten weekend?” lub „Czy masz jakieś plany na później w tym tygodniu?”

Jeśli okaże się, że ma już zapełniony kalendarz, powinieneś albo odłożyć na razie propozycję spotkania, albo zapytać, czy jest dostępna w następnym tygodniu.

Jeśli mówi, że „jeszcze nie jest pewna” lub po prostu mówi o swoich planach na sobotę, idź na koniec.

Jak poradzić sobie z negatywną reakcją

Powiedzmy, że wysyła ci sygnały, że tak naprawdę jej to nie dotyczy (np. jedno- lub dwuwyrazowe odpowiedzi lub 24-godzinny czas odpowiedzi), lub jeśli zaprosisz ją SMS-em, powie „nie” lub „może”.

Zapytaj o hobby lub rozrywkę, które lubi. Na przykład wspomnienie jej zwierząt domowych działa cuda. Na przykład „zapomniałem zapytać o tego uroczego pieska na twoim zdjęciu”. Czy możesz mnie z nim połączyć, jeśli mam do ciebie szybko zadzwonić?” ogólnie przywraca rozmowę SMS do życia.

Podążaj jej śladami, jeśli chodzi o SMS-y. Jeśli na przykład używa akronimów, takich jak „lol” i „wyd”, zrób to samo. To niewielka zmiana, ale korzystna, ponieważ badania pokazują, że ludzie czują się bardziej swobodnie wśród ludzi, którzy wyglądają jak oni.

Uszczęśliw ją. Poczucie humoru jest koniecznością dla potencjalnego partnera dla większości kobiet, więc jeśli nie otrzymujesz odpowiedzi, spróbuj wysłać przezabawną wiadomość w stylu: „Hej, wszystko w porządku?” Mam nadzieję, że nie zostałeś porwany. Jeśli tak, proszę włącz sygnał dymny, abym mógł założyć pelerynę i rajstopy i pobiec na ratunek!

Unikaj używania kropki na końcu zdań. Jeśli chodzi o wiadomości tekstowe, badania pokazują, że kończenie zdań kropką, zwłaszcza krótkich, jest postrzegane jako fałszywe i wrogie. Usuń kropkę i zastąp ją innymi znakami interpunkcyjnymi lub emotikonami.

Te pomysły na SMS-y mogą pomóc Ci skupić się na budowaniu zaufania i atrakcyjności między Tobą a Twoim partnerem. Zaproś ją ponownie, gdy zobaczysz więcej znaków, że jest zainteresowana spotkaniem.

Oto przykładowy list, który możesz napisać i który pomoże ci zaprosić swoją sympatię.

Pozdrowienia, [imię],

Podobał mi się cały czas, który spędziliśmy razem w ciągu ostatnich kilku tygodni. Ponieważ mamy tak wiele wspólnych zainteresowań, odnoszę wrażenie, że łączy nas głęboka więź. Mogę wiedzieć, że ty i ja mamy do siebie uczucia na podstawie twojej reakcji na nasze randki. Rozumiem jednak, jeśli nie jesteś jeszcze gotowy do zaangażowania się w związek.

Poświęć tyle czasu, ile potrzebujesz, aby pomyśleć o tym, co chcesz, aby się z nami stało, jeśli tego potrzebujesz. Ponieważ cię uwielbiam, z pewnością będę wobec ciebie cierpliwy. Mam nadzieję, że dasz mi znać, co zdecydowałeś. Zamieniam się w słuch i być może doprowadzi to do spędzenia z tobą więcej czasu. Cenię sobie każdą chwilę spędzoną z tobą i chciałbym tylko, żebyśmy mogli spędzać więcej czasu razem.

Z poważaniem,

[Nazwa]

Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że cię pamięta

Wykorzystaj w pełni swoją kreatywność. Zrób niezapomnianą okazję dla swojej dziewczyny, którą zapamięta do końca życia. Niewiele dziewczyn odmówi wejścia w miłosny związek w półmroku, przy migoczących świecach i melodyjnym głosie zadającym jej to kluczowe pytanie.

Kolejną bardzo ważną zasadą jest jasność

Zastanów się, jak druga osoba może się czuć, przygotowując się do wywołującej niepokój przemowy. Decydując, co powiedzieć, pamiętaj o jej uczuciach. Ponieważ jesteś zdenerwowany, możesz potknąć się o swoje słowa i zapomnieć zapytać: „Czy zostaniesz moją dziewczyną?” Nie bądź niejasny; nie chcesz opuszczać rozmowy, zastanawiając się, czy jest twoją dziewczyną.

Oto kilka sposobów, w jakie możesz zaprosić dziewczynę na randkę przez SMS-a

Czy chcesz być moją dziewczyną?'

„Jestem zainteresowany wyłącznie tobą. Proszę, przyjmij moją propozycję zostania moją dziewczyną.

„Uwielbiam cię i chciałbym mieć cię za swoją dziewczynę. No to o czym myślisz?'

„Wierzę, że ty i ja bylibyśmy świetną parą. Czy chcesz zostać moją dziewczyną?

„Jeśli zaakceptujesz moją propozycję zostania moją dziewczyną, uczynisz mnie najszczęśliwszą osobą na świecie. Jakie są Twoje myśli?'

Oto kilka dobrych propozycji wiadomości tekstowych, które możesz jej wysłać:

'Wiesz co? Wysyłamy wiadomości od kilku dni i było bardzo miło. Ale teraz zróbmy to, co robią normalni ludzie i napijmy się gdzieś, gdzie będziemy mogli jeszcze trochę porozmawiać.

„Hej, znam te wspaniałe miejsca, w których mają (coś, co wiesz, że ona lubi) Chodźmy jutro!”

„Wyglądasz na osobę, która ma mocne pomysły i lubi się bawić, tak jak ja. Więc baw się dobrze (w jakimś fajnym miejscu) jutro! ”

'Wiesz co? Jeśli obiecasz, że będziesz moim przewodnikiem rano, kiedy jedziemy do (miejsca, które ona zna). Dam ci kilka lekcji (coś, co wiesz) w nagrodę. ”

'Jesteś znudzona? Cóż, jeśli dobrze rozegrasz swoje karty, mogę zabrać cię do wspaniałego miejsca na (coś, co ona lubi) tego popołudnia. ”

„Nic teraz nie robisz? Więc pozwól, że cię zabiorę (miejsce zabawy), gdzie będziemy mieli najlepsze (coś, co ona kocha), jakie kiedykolwiek jadłeś! ”

„Hej, moi przyjaciele i ja spędziliśmy popołudnie w przyjaznym miejscu, jeśli chcesz przyjść, jesteś zaproszony”.

„Impreza w moim domu o 17:00! Koniecznie przynieś mój ulubione wino albo odeślę cię z powrotem”.

Randki dla Chłopaki :

Jak rozmawiać z dziewczynami online – Co NAPRAWDĘ działa
Jak stwierdzić, czy dziewczyna cię lubi przez tekst
100 pytań, które należy zadać dziewczynie w tekście
20 tematów do rozmowy z dziewczyną
21 pytań do dziewczyny
50 wspaniałych komplementów dla dziewczyn