Jak zaprosić kogoś na randkę

  Jak zaprosić kogoś na randkę

Hej, czy jest ktoś, w kim się podkochujesz? Dlaczego jeszcze nie zaprosiłeś tej osoby na randkę?

Widzę trybiki obracające się w twojej głowie, gdy próbujesz wymyślić powód, ale nie jest to konieczne. Zrozumiałe jest, że trudno jest zaprosić kogoś na randkę ze względu na strach przed odrzuceniem. To przygnębiające, gdy budujesz pewność siebie, a oni niszczą ją w ciągu kilku minut. Jednak pomogłoby, gdybyś miał odpornego ducha i nie pozwolił, by wpłynęło to na wybranie następnej osoby, którą lubisz.

W tym artykule zobaczysz kroki, jak skutecznie zaprosić kogoś na randkę, mając pewność, że uzyskasz TAK.Etapy uzyskiwania TAK:

Dowiedz się, co lubią

Umiejętność obserwacji jest niezbędna, gdy próbujesz kogoś zaprosić. W ten sposób możesz odróżnić ich upodobania od niechęci. Wyobraź sobie, że próbujesz umówić się z dziewczyną, a ty wręczasz jej ciasto marchewkowe, a ciasto czekoladowe jest jej ulubionym. Albo wyobraź sobie siebie powiedz dziewczynie lubisz ją, a ona pyta o swoją ulubioną różę, a ty mówisz, że biała róża zamiast czerwonej róży. W tym momencie jej wyraz twarzy zmieni się i wiesz, że jej reakcja nie będzie przychylna. Zanim kogoś zaprosisz na randkę, powinieneś dowiedzieć się, co lubi, aby nie dać się zaskoczyć. Skieruj polubienia na kreatywny krok w procesie zapraszania.

Zwykłe luźne rozmowy

Dziwne będzie, jeśli zaprosisz kogoś na randkę, jeśli nie prowadzisz z nim regularnych rozmów. Żadna magia się nie wydarzy, ponieważ nadal jesteś obcy. Jeśli kogoś lubisz, zaprzyjaźnij się z tą osobą i upewnij się, że regularnie rozmowy . Może to być sprawdzanie osoby od czasu do czasu lub proste dyskusje na temat tego, jak minął dzień. Niektórzy ludzie postrzegają nienawiść do rozmów jako ciężar, ale tak jest tylko wtedy, gdy uznasz to za wielką sprawę. Przydatne będzie, abyś zawsze pamiętał, że nie jest to obrona projektu ani seminarium, więc zawsze staraj się zachować prostotę.

Zalecana: 50 niesamowitych pomysłów na randkę

Zaufanie

Od najmłodszych lat zawsze będziesz nienawidzić starszych, którzy mówią ci, że musisz być pewny siebie i opowiadają historie o tym, jak pewność siebie wystrzeli cię ponad twoje marzenia. Jestem tutaj, aby potwierdzić to twierdzenie, ponieważ pewność siebie przydaje się, gdy zapraszasz kogoś na randkę i chcesz uzyskać TAK. Jeśli nie wiesz, ludzie mają unikalny sposób określania, czy jesteś osobą nieśmiałą, czy pewną siebie podczas rozmów. Wiele osób będzie również wolało, aby ich partner miał pewność siebie, więc odrzucą cię, jeśli nie masz pewności siebie i opanowania.

Bądź wesoły

jak się masz porozmawiaj ze swoją sympatią ? Jeśli jesteś nudną lub nudną osobą, mogę cię zapewnić, że twoja sympatia zawsze będzie życzyć rozmowy do końca. Zawsze będą mieć wewnętrzne narzekania, ilekroć się do nich zbliżysz lub wyślesz wiadomość, a zamiast czerpać radość z rozmowy z tobą, osoba ta uzna to za obowiązek. Wiem, że to nie jest to, czego chcesz, więc zawsze powinieneś być wesoły. Nie oznacza to, że musisz być przytłaczający lub nadmiernie energiczny, ale powinieneś mieć przyjazną atmosferę, która przemówi do ich zmysłów i sprawi, że będą chętni do rozmowy.

Bądź świadomy mowy ciała

Jeśli chcesz uchronić się przed odrzuceniem i mieć pewność, że dostaniesz „tak”, zawsze powinieneś uważać na mowę ciała osoby, z którą się umawiasz. Jeśli możesz przejść do linii pamięci, zdasz sobie sprawę, że są pewne znaki, które przegapiłeś od osoby, która cię zaprosiła. Jeśli dana osoba nie odwzajemnia twoich uczuć, możesz to stwierdzić po mowie ciała, zamiast wyrażać to i łamać serce. Mogą to być na przykład odrzucanie przyjaznych gestów, takich jak uścisk lub uścisk dłoni, zachowywanie formalnego charakteru lub nagłe kończenie rozmów. Znaki są zawsze obecne, ale problemem jest zaprzeczanie.

Zalecana: 50 Świetnie Pozdrowienia dla dziewczyn

Bądź bezpośredni

Chcesz dostać TAK? Powinieneś być bezpośredni ze swoją propozycją! Nie oznacza to, że powinieneś być niegrzeczny lub przerażający. Zamiast owijania w bawełnę, zamiast owijania w bawełnę, zawsze należy iść od razu do rzeczy. Nie pytaj o ich byłych lub ostatni raz, kiedy dana osoba miała intymny związek. Będzie dobrze, jeśli zrozumiesz, że niektórzy ludzie nie czują się komfortowo, dzieląc się ważnymi informacjami na etapie rozmowy. Wszystkie te nie mają żadnego związku z twoją propozycją. Bądź bezpośredni i zaproś osobę na randkę!

Przygotuj się na odrzucenie

We wszystkim, co robisz w życiu, powinieneś być przygotowany zarówno na dobro, jak i na zło. To jest ten sam scenariusz, gdy zapraszasz kogoś na randkę. Przydatne będzie dla Ciebie przygotowanie się na to, że istnieje możliwość odrzucenia Twojej oferty przez osobę. Tak, ten artykuł opisuje etapy uzyskiwania pozytywnej odpowiedzi, ale dobrze jest zawsze przygotowywać się na nieznane. Jeśli ktoś cię odrzuci, to nie koniec świata. Zamiast tego powinieneś być w stanie zmienić rozmowę bez niezręczności. To nie jest czas na lamentowanie rzucać obelgami lub stać się apodyktyczny.

Ubierz się dobrze

Nie możesz zaprzeczyć, że zwraca się do ciebie po sposobie, w jaki jesteś ubrany. Jeśli chcesz uzyskać od kogokolwiek TAK, powinieneś być ubrany tak, aby pasować do roli. Oczywiście nie idziesz do kościoła ani nie masz prezentacji na tablicy, ale nie powinno to być pretekstem do nędznego ubierania się. Jeśli nie będziesz dobrze ubrany na randce, wprawisz drugą osobę w zakłopotanie, a tego należy za wszelką cenę unikać. Poza tym ludzi pociąga osoba, która dobrze się ubiera. Ciesz się, że nie żartujesz ze swoim wyczucie stylu .

Bądź rozważny w swoich działaniach

Widziałem ludzi, którzy zachowują się tak, jakby zostali zmuszeni do zaproszenia kogoś na randkę. Zawsze powinieneś być rozważny podczas procesu zapraszania i nie zachowywać się tak, jakbyś był zmuszany lub pod przymusem. Jestem pewien, że nie chcesz, aby druga osoba odczytała niewłaściwe sygnały, więc musisz działać właściwie, jeśli ci się to nie uda, szanse na uzyskanie TAK są niewielkie.

Zalecana: 20 Tematy do rozmowy z dziewczyną

Szanuj

Wiele osób jest winnych prób narzucenia innym swoich wyborów. Mądrze będzie dla ciebie nie podpadać pod tę kategorię. Jeśli druga osoba się z tym nie zgadza Twoja opinia , powinieneś szanować ich wybory. W ten sposób postawią cię na wysokim piedestale, a to zwiększy twoje szanse na uzyskanie TAK, gdy zaprosisz tę osobę na randkę.

Uzyskanie TAK nie jest trudne, jeśli działasz właściwie. Poświęć trochę czasu na naukę i postępuj zgodnie z procesami wymienionymi powyżej, a wiemy, że otrzymasz TAK w mgnieniu oka.

Kibicujemy Ci!