Kobieta Baran

 Kobieta Baran

Co takiego jest w kobiecie Barana, że ​​jest tak uparta? Jest baranem, urodzona między 21 marca a 19 kwietnia, jest pełna ognia, pewności siebie i niezależności. W tym artykule omawiamy siłę kobiety Barana i to, jak wbić się w jej życie, rozumiejąc ją.

W astrologii mamy nasz znak Słońca, który wszyscy znamy najlepiej; to nasza osobowość, ale to tylko wierzchołek ciebie. Astrologia ma wiele aspektów i chociaż nie jesteśmy wyłącznie cechami naszego znaku Słońca, ucieleśniamy go poprzez naszą osobowość. Nie wszystkie kobiety Barana są takie same, ze względu na głębsze aspekty astrologii i wszystkie związane z nią elementy, ale jeśli chodzi o to, dzielą podstawowe cechy Barana.Znakiem Barana rządzi planeta Mars, to planeta popędu, namiętności, seksu i woli walki. W mitologii Ares rządzi planetą Mars i jest bogiem wojny, jest pełen motywacji w połączeniu z krótkim temperamentem – który ucieleśnia od niego Baran. Baran jest reprezentowany przez Barana, co pokazuje ich determinację i to, że nie wycofują się tak łatwo z walki. Jako kobieta Barana możesz znaleźć szczęście dzięki cyfrom 1 i 9 oraz kamieniowi narodzin diamentu. Jeśli twój kamień urodzeniowy jest noszony po lewej stronie ciała, pomoże ci przyciągnąć miłość, sukces finansowy i szczęście w nowych przygodach.

Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej kobiecie Barana i ją zrozumieć.

Osobowość kobiety Barana

Kobiety Barana są znane z tego, że są zdeterminowane, asertywne, bardzo odważne i pełne energii.

Mogą być lekkomyślni i trochę impulsywni, ponieważ Ares odgrywa rolę w ich motywacjach — Mars to szybka planeta, która zawsze chce się poruszać. Kobiety Barana są przyjazne i mogą bardzo łatwo przyciągać ludzi dzięki swojej charyzmie, a także pewności siebie. Są niesamowici w potwierdzaniu siebie, ale to również czyni ich ludźmi upartymi. Potrafią dotrzymać kroku debacie lub spotkaniu biznesowemu i uwielbiają dzielić się własnymi opiniami i przemyśleniami. Negatywem tego może być to, że mogą cenić własne pomysły i mogą nie w pełni słuchać innych. Mogą być bardzo apodyktyczni i muszą mieć kontrolę.

Kobiety Barana są pełne motywacji i mają niesamowite poczucie ambicji. Chcą osiągnąć swoje cele, bez względu na to, czy pociągną za sobą konkurencję; są znani z tego, że przodują w śmiałych lub odważnych zadaniach. Kobiety Barana cenią sobie uznanie i władzę, co sprawia, że ​​szalenie pasjonują się tym, co robią. A gdy Baran siedzi jako znak Słońca, mają silne ego, które może być niebezpieczne, jeśli wybuchnie nieproporcjonalnie z innymi. Kobieta Baran może przejeżdżać ludzi, aby zdobyć osiągnięcie, a nawet po prostu wygrać rozmowę, która przekształciła się w debatę.

Baran jest dzieckiem zodiaku, ponieważ jest pierwszym z dwunastu. Ponieważ Baran jest pierwszy, mogą łatwo pokazać swoją osobowość, ponieważ jest to ryczący ogień. Baran uczy się wszystkiego od Ryb, które są ostatnimi znakami zodiaku. Baran, w przeciwieństwie do Ryb, nauczył się skupiać na sobie i nie zaniedbywać tego, czego potrzebuje, ale nadal troszczyć się i skupiać na innych. Są hojnymi i otwartymi przyjaciółmi. Ale jako dziecko, ich impulsywna natura pokazuje trochę więcej, ponieważ mogą nie mieć mądrości, aby przemyśleć niektóre rzeczy.

A ze swoją napędzaną naturą idą po wszystko, czego chcą, czasami nie do końca o tym myśląc. Kobiety Barana dobrze przystosowują się do szybkich sytuacji, ciesząc się nimi i prosperując; kochają przygody, ale brakuje im cierpliwości. Jej uparta natura może pochodzić bezpośrednio z jej głowy, ponieważ Baran rządzi głową. Jeśli masz do czynienia z kobietą Barana, bądź przygotowany, ponieważ woli rządzić i nie ma problemu z taranowaniem każdej sytuacji swoją motywacją i odwagą. Może pojawić się zwątpienie w siebie, ale w środku wie, że ma moc, by zrobić wszystko, czego naprawdę chce.

Kobieta Barana jest optymistyczną i ekscytującą osobą, podziwianą za szczerość i agresję na spotkaniu biznesowym. Jedynym minusem jest jej apodyktyczność i ostry język, ludzie mogliby bać się jej sprzeciwić w kłótni i mają rację.

Zakochana kobieta Baran, randki i seks

W astrologii każdy ma znak Wenus, który pokazuje, jaki znak był na Wenus w chwili twoich narodzin. Wenus jest znakiem miłości, piękna, pieniędzy i tego, kto/co cię pociąga. Ale ponieważ nie wszyscy znają swój znak Wenus, nadal możemy zorientować się, jaki jesteś w związku opartym na osobowości znaku Słońca.

Kobieta Barana jest typem, który dąży do tego, czego chce. Nie ma problemu z wykonaniem pierwszego ruchu lub byciem pierwszą, która powie, że jest zakochana w swoim partnerze. Jej pewność siebie sprawia, że ​​ludziom trudno odmówić, jeśli ich zaprosi. Może mieć twardszy wygląd zewnętrzny, ale naprawdę chce być pielęgnowana; dziecko aspektu zodiaku pokazuje się w miłości. Mogła szybko upaść ze względu na swoją impulsywną naturę i miłość do nowych i ekscytujących rzeczy. Ceni sobie, kiedy może być bezbronna i kiedy ktoś daje jej na to przestrzeń.

Negatywnym elementem bycia kobietą Barana i umawiania się na randki – zwłaszcza z mężczyzną – jest to, że może w końcu próbować być zbyt kobieca i robić rzeczy wyłącznie po to, by zadowolić mężczyznę. Baran nie jest znakiem kobiecym, jest znakiem męskim, więc na randkach i z mężczyznami może zacząć się zmieniać, by wyglądać bardziej kobieco. Może to doprowadzić ją do przyciągnięcia toksycznych mężczyzn i może spowodować, że porozmawia z każdym facetem, niezależnie od tego, czy na to zasługuje. Jej niezależność i męska energia bycia upartą może zacząć się chwiać i może zmienić ją w „kobietę bezbronną” i polegającą na opiniach mężczyzn. Ceni uznanie i zrobi wszystko, co w jej mocy, aby to osiągnąć.

Jednak każdy, kto się w niej zakocha, zawsze znajdzie ekscytację w swoim życiu. Ale muszą być gotowi na niezależną i pełną siły kobietę, którą jest. Jej obiekt pożądania może znaleźć się w grze w bycie schwytanym, fascynuje ją pogoń i wyzwanie zdobycia partnera. Może być bardziej zafascynowana kimś, kto jest bardziej zdystansowany, by włączyć się w pościg. Ale jest wierną kochanką i musi być numerem jeden w życiu swojego partnera.

Jej życie seksualne jest jak podbój, potrzebuje dramatu. Ze swoją upartą naturą i apodyktyczną osobowością może lubić przewodzić w sypialni. Ale nie dotyczy to każdej kobiety Barana, w astrologii twój znak Marsa pokazuje twoją energię seksualną i to, jak jesteś w sypialni. Jednak jej osobowość może nadal błyszczeć, nawet jeśli może chcieć odwrócić role w sypialni i pozwolić komuś innemu przejąć kontrolę - ale wciąż to ona mówi ci, żebyś to zrobił. Jest szalenie czuła i demonstracyjna kochanka, jej seksualność nie ma problemu z pokazaniem, co daje jej magnetyczne przyciąganie.

Co robić, a czego nie robić kobieta Baran

Wie, czego chce i nie ma problemu ze zmienieniem cię w tego, kim chce być, ale oto jak ją pokonać w tej grze.

Rzeczy, które najbardziej ceni u partnera:

 • Ktoś, kto jest żądny przygód i ceni ekscytację.
 • Ktoś tak pewny siebie jak ona.
 • Ktoś z ambicjami, ceni kogoś takiego jak ona.
 • Kogoś, kto broni tego, w co wierzy.
 • Kogoś, kto ją rozumie i docenia.
 • Potrzebuje kogoś zabawnego z dużym poczuciem optymizmu.

Rzeczy, które uzna za przełomowe:

 • Nie chce być ignorowana ani lekceważona.
 • Całkowita wierność jej, ona musi być priorytetem.
 • Nie pozwolić jej być szefem i przejąć kontroli.
 • Potrzebuje niezależności, nawet jeśli ceni sobie uwagę.
 • Mówienie, co robić.
 • Zachowanie indywidualności w związku.

Najlepszy mecz kobiety Barana

Teraz porównywalność sprowadza się do innych aspektów astrologii, a także do ogólnego związku z kimś. Ale pod względem osobowości możesz znaleźć kogoś, kto dobrze z tobą współpracuje.

 • Leo świetnie pasuje do ciebie, ich ognista i żądna przygód strona jest również świetną mieszanką z twoją. Mężczyzna Leo jest świetnym dostawcą, który jest dla ciebie ważny, musisz być pielęgnowany, a długoterminowa stabilność, którą Leo może ci dać, sprawia, że ​​​​jesteście świetnie dopasowani. Ale zarówno wasze ego, jak i chęć dzierżawy mogą spowodować pewne problemy z dynamiczną władzą między wami. Jeśli żadne z was nie próbuje pokonać drugiego i pozwolić sobie nawzajem na bycie i przewodzenie, to powinno to być udane połączenie.
 • Strzelec to kolejny mecz, który może ci się przydać. Są optymistami, zabawni, żądni przygód i trochę impulsywni. Wasza dwójka mogłaby pójść na kaprys i bawić się tak, jak tylko zechce. Strzelec i Lew są znakami ognia, co dobrze pomaga w byciu znakiem ognia. Strzelec uwielbia szukać nowych rzeczy i ma tendencję do nudzenia się tymi samymi rzeczami, co ty, co dobrze koryguje kompatybilność.
 • Waga to twój przeciwny znak, macie się uczyć od siebie nawzajem. Istnieje oczywista, potężna atrakcja między wami; czego brakuje jednemu, nadrabia drugi. Twoja agresywność rozbudza zmysłową stronę Wagi, ale z czasem Waga będzie chciała kogoś mniej wymagającego i pragnie spokoju zamiast akcji i przygody. Tworzy to wspaniały romans, ale trudne małżeństwo.

Jak sprawić, by kobieta Baran miała obsesję na twoim punkcie?

Najbardziej ceni sobie pościg w poszukiwaniu partnera. Chce, żeby czuła się jak
podbój, gdy cię zdobywa, podobnie jak jej ambitna i zorientowana na cel natura. Musisz pozwolić jej na niezależność, przez co stażystka jeszcze bardziej Cię ceni. Ale nie pociąga jej nikt, kto jest nieśmiały, potrzebuje osoby o wielkim sercu, która chce jej tak samo, jak ona chce ich. Po prostu ją podziwiaj, ale nie rób tego z nieszczerością. Lubi teatr, muzykę, politykę i tematy intelektualne; chce przemawiać do ciebie zarówno na płaszczyźnie mentalnej, jak i fizycznej. Bądź ekscytujący i żądny przygód. Lubi też być proszona o radę i móc dzielić się przemyśleniami w swojej głowie. Ale nigdy, przenigdy nie próbuj im dyktować, pozwól im być sobą.

Jak się dowiedzieć, kiedy się oddaliła i skończyła z tobą?

Stanie się zdystansowana, jeśli będziesz się jej czepiać i nią rządzić, więc albo postawi cię na swoim miejscu, albo nie odbierze ani jednego połączenia. Jeśli nie jest odpowiednio kochana, stanie się wymagająca i głęboko przenikliwa - nie zaniedbuj jej, bo będziesz musiał być gotowy na słuch. Poprosi o to, czego potrzebuje, i najlepiej to zrób, jeśli chcesz ją zatrzymać. Przestanie się starać tak jak ty i wyruszy na własne przygody.

5 pomysłów na prezent dla kobiety Barana

 1. Książka o etyce pracy.
 2. Wszystko, co ma na sobie słowo „Boss”.
 3. Podróż pełna przygód! Zabierz ją w jakieś zabawne i ekscytujące miejsce.
 4. Bilet na koncert jej ulubionego artysty muzycznego — ona potrzebuje wrażeń!
 5. Każda aktywność, która pozwala jej konkurować. Lub po prostu kup tajemniczą grę planszową i obserwuj, jak jej umysł pracuje, gdy próbuje połączyć elementy.

Sprawdź swoją kompatybilność

Baran oraz Baran Zgodność

Baran oraz Byk Zgodność

Baran oraz Bliźnięta Zgodność

Baran oraz Nowotwór Zgodność

Baran oraz Lew Zgodność

Baran oraz Panna Zgodność

Baran oraz Funt Zgodność

Baran oraz Skorpion Zgodność

Baran oraz Strzelec Zgodność

Baran oraz Koziorożec Zgodność

Baran oraz Wodnik Zgodność

Baran oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta