Kobieta Bliźnięta

 Bliźnięta Kobieta

Czy zakochałeś się w złożonej kobiecie Gemini? Jest intelektualną gadułą, która potrafi dostosować się do każdej sytuacji, w jakiej się znajdzie. Urodzona między 21 maja a 20 czerwca, jest pełna energii Merkurego, co czyni ją posłańcem bogów. W tym artykule omawiamy fascynujący umysł kobiety Bliźniąt oraz to, jak otoczyć ją rozmową i uczynić ją swoją.

W astrologii nasz znak Słońca jest miejscem, które wszyscy znamy najlepiej; to nasza osobowość, ale to tylko wierzchołek góry lodowej. Astrologia zawiera cały wykres oparty na rozmieszczeniu planet, kiedy i gdzie się urodziłeś. Pokazuje, jak różne planety i ich rozmieszczenie na niebie wpłyną i mogą wpłynąć na twoje życie. Czyjś znak Słońca może pokazać dobrą ilość, nie wszyscy pod tym samym znakiem Słońca są tacy sami, ale mają tę samą podstawę, która ich wszystkich łączy.

Znakiem Bliźniąt rządzi planeta Merkury, jest to planeta komunikacji, inteligencji, umysłu i logiki. W mitologii greckiej bóg Hermes rządzi tą planetą i był bogiem tłumaczy. To sprytny człowiek, który rządził także bogactwem, szczęściem i złodziejstwem. Wpływ tego daje kobiecie Bliźnięta szybki spryt, ale nerwowy temperament. Bliźnięta są reprezentowane przez bliźniaki, które kojarzą się z dwoistością, komunikacją, wszechstronnością i humanizmem. Symbolicznie mówi to o mądrości, nauce i mocy umysłu. Jako kobieta z Bliźniąt możesz znaleźć szczęście dzięki liczbom 5 i 9 oraz swojemu kamieniowi urodzinowemu z agatu. Agat ochroni cię przed oszustwem i fałszem, przynosi elokwencję, zwłaszcza w wyznaniach miłości.Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej kobiecie Bliźnięta i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ją zrozumieć, ponieważ zawsze się zmienia.

Osobowość kobiety Bliźnięta

Kobieta Gemini jest często wymyślana jako dwulicowa, ale jest po prostu osobą, która potrafi się przystosować. Jest zmiennym znakiem, więc może łatwo zmieniać i bardzo dobrze czytać ludzi; ona pasuje do twojej energii. Ale może być sprytna i pokazywać tylko te części siebie, które chce, komunikując tylko to, co chce. Jednak chodzi jej o wyrażanie siebie i może narzucać innym własne poglądy, ponieważ zajmuje się nauczaniem. Jest szybka w myśleniu i działaniu oraz umiejętnie radzi sobie z innymi ludźmi — jest kumulacją człowieczeństwa, posiada cechy, które są z natury ludzkie.

Jest ciekawską dziewczyną, jest aktorką na scenach świata i chce być w czym tylko się da. Gemini zrobi wszystko i cokolwiek zechce, grając wszystkie role w spektaklu życia. Chce wielu hobby, zainteresowań, pracy i kochanków; chce więcej niż jednego czegokolwiek. Może być trochę niespokojna, a Bliźnięta i Merkury lubią podróżować, więc może wyruszyć w poszukiwaniu nowego doświadczenia lub pomysłu, aby poszerzyć swoje horyzonty – co jakiś czas potrzebuje zmiany scenerii. Ale to może skłonić ją do włożenia energii w wiele różnych tematów i projektów, zamiast po prostu włożyć wszystkie swoje spryty w jedną rzecz. Ciągle dopytuje o nowe rzeczy i stara się zbierać informacje o wszystkim jak gąbka.

Uwielbia rozmawiać z ludźmi i jest w tym urocza — jej spryt odgrywa tutaj rolę. Jest świetna w perswazji i potrafi usprawiedliwić wszystko, czego potrzebuje. Jest świetna w pozyskiwaniu entuzjazmu i lojalności od ludzi, a ludzie łatwo się przed nią otwierają. Ma zdanie na każdy temat, o wszystkim wie niewiele i ceni sobie niezależność intelektualną. Jest fenomenalna w pisaniu, mówieniu i wyrażaniu siebie. Mogłaby zostać znaną pisarką lub performerką, gdyby naprawdę chciała.

Jest dowcipną i zabawną dziewczyną, jest wspaniałą przyjaciółką i zawsze służy radą – jest świetną nauczycielką. Zawsze jest otoczona przyjaciółmi i wielbicielami, jest zabawną osobą, a ludzie gromadzą się w jej ekstrawertycznej osobowości. Ale jest niecierpliwą kobietą, zwłaszcza w stosunku do ludzi, którzy nie są tak szybcy jak ona. Nie lubi być pochłonięta przez ciemność lub problemy innych ludzi, które mogłyby naruszyć jej wolność; tak, będzie tam dla ciebie, ale nie spadnie z tobą. Zawsze miała wesołą twarz, nigdy nie chciała, żeby coś spadło na jej paradę i zepsuło jej podekscytowanie.

Nie lubi rutyny i jest uosobieniem zmian. Ceni sobie wolność i to, że nic jej nie ogranicza. Zabawa jest dla niej przygodą i odbywaniem podróży tam, gdzie chce. Ale to daje jej siłę bycia otwartym i pomysłowym. Jest otwarta na poznanie różnych punktów widzenia i jest gotowa nauczyć się wszystkiego – jest interesującą kobietą.

Zakochana Kobieta Bliźnięta, randki i seks

W astrologii każdy ma znak Wenus, który pokazuje, jaki znak był na Wenus w chwili twoich narodzin. Wenus jest znakiem miłości, piękna, pieniędzy i tego, kto/co cię pociąga. Ale ponieważ nie wszyscy znają swój znak Wenus, nadal możemy zorientować się, jaki jesteś w związku opartym na osobowości znaku Słońca.

Musisz połączyć się z jej umysłem, zanim zrobisz to fizycznie lub emocjonalnie. Potrzebuje rozmowy i szansy, by spróbować cię zrozumieć. Oczaruje Cię swoją wyjątkowością, wszystkie informacje, którymi się podzieli, zachwycą Cię. Jest przypadkową kochanką i nawet w głębokim związku wciąż jest element przyjaźni; przyjazne uczucie zmieszane z pasją. Jest fascynująca i trudno będzie ci ją rozgryźć, jest złożona i zawsze się zmienia i to wszystko, co musisz wiedzieć, aby ją zrozumieć.

Chce czuć się najważniejszą dziewczynką na świecie, chce być opiekowana i rozpieszczana, ale potrzebuje też stymulacji psychicznej. Jest energiczną dziewczyną, zawsze gotową na przygody i emocje, więc nie przejmuj się jej zmiennymi zachowaniami — dość łatwo się nudzi. Potrzebuje ekscytującego mężczyzny, nie lubi nudy i nie będzie na to tracić czasu. Jeśli stwierdzi, że w związku lub romansie przyczynowym zniknęła zapał, będzie szukała wyjścia; nie jest typem kobiety, która szuka utraconej miłości. Może trzymać się złych doświadczeń z miłością z przeszłości, co może sprawić, że będzie niezobowiązująca.

Zależy jej na uwodzeniu, ale tak naprawdę próbuje dowiedzieć się, czy jesteś wart jej czasu; jej pragnienie ciebie jest na początku mentalne. Ale zakochana jest delikatną kobietą i zawsze gotowa spróbować czegoś nowego, jej ciekawość uderza również mocno w sypialni. Może lepiej reagować psychicznie w sypialni niż fizycznie — lubi też komunikację w sypialni. Chociaż w astrologii czyjś znak Marsa rządzi tym, co lubi w sypialni, więc to, co lubi, co odnosi się do jej osobowości, może być zupełnie inne seksualnie.

Mogłoby jej być trudno zadowolić się jednym mężczyzną, ponieważ jest ciekawską dziewczyną. Może być zbyt wymagająca dla jednego mężczyzny, a jej ciągle zmieniająca się natura sprawia, że ​​potrzebuje wielu kochanków, aby to spełnić. Potrzebuje stymulacji umysłowej, emocjonalnej i seksualnej, a jeśli jej chcesz, musisz zaznaczyć wszystkie te pola. Potrzebuje mężczyzny, który zainteresuje ją psychicznie i seksualnie, a jeśli to się uda, jest najwierniejszą kochanką. W miłości pokazuje swoje najprawdziwsze ja i może stać się dość zaborcza i zazdrosna.

Lubi i nie lubi Bliźniąt

Nie będzie marnować czasu na ciebie, więc najlepiej być dobrze wyposażonym w niektóre z tych rzeczy.

Rzeczy, które najbardziej ceni w partnerze:

 • Wysoki duch, ktoś, kto jest zabawny.
 • Kogoś, kto daje jej wolność.
 • Ktoś uczciwy i otwarty komunikator.
 • Ktoś dowcipny, z dużym poczuciem humoru.
 • Kogoś, z kim będzie mogła spędzić wartościowy czas, aby zrozumieć.
 • Kogoś, kto poświęca czas i energię.

Rzeczy, które uzna za przełomowe:

 • Ktoś, kto jest niegrzeczny, apodyktyczny lub głośny.
 • Ktoś, kto jest samotnikiem lub nie jest super towarzyski.
 • Nie możesz być nudny.
 • Ktoś, kto jest skryty (jak Skorpion).
 • Osoba o ograniczonym umyśle, ktoś konwencjonalny (jak Koziorożec).
 • Ktoś, kto nie ceni nowych doświadczeń

Najlepszy i najgorszy mecz Gemini Woman

W astrologii zgodność sprowadza się do innych aspektów, w tym innych znaków na czyimś horoskopie. Ale pod względem osobowości możesz znaleźć kogoś, kto dobrze z tobą współpracuje i pracuje w podobnym duchu. Bliźnięta dotyczą komunikacji i myśli intelektualnych, a także wyjścia i zobaczenia świata.

Najlepszy mecz

 • Funt
 • Baran
 • Lew
 • Wodnik

Najgorszy mecz

 • Koziorożec
 • Skorpion
 • Nowotwór

Kiedy kobieta Gemini z tobą skończy?

Kiedy robi się nudno, dosłownie ucieknie. Nie będzie już z tobą rozmawiać i może stać się bardzo sarkastyczna. Będzie zdystansowana i wyruszy na kolejną przygodę, praktycznie usuwając się z twojego życia. Zacznie zachowywać wobec ciebie postawę „nie obchodzi mnie to” i będzie zaniedbywać przyziemne codzienne czynności, a ty będziesz jednym z nich. Wraz z brakiem komunikacji z tobą, zacznie cię unikać i nawet nie będzie się z tobą konfrontować - wystarczy jej milczenie.

Jak przyciągnąć kobietę Bliźnięta?

Poznaj jej zainteresowania i pozwól jej o nich mówić. Przekona się, że to przetrwa, jeśli wiesz dużo o jednej rzeczy. Lubi książki, muzykę, sztukę, politykę i prawie wszystko inne, więc rozpocznij rozmowę na dowolny temat, a zapali się. Jest pod wrażeniem otwartych ludzi, którzy maszerują do własnego bębna, uważa to za interesujące. To dowcipna dziewczyna, ale nie dopasuj jej, chyba że możesz się odgryźć. Uwielbia plotkować tak samo, jak uwielbia intelektualną rozmowę — lubi rozmawiać o celebrytach. Zdobycie jej zaufania może być trudne, więc nie dawaj jej powodu do podejrzeń, że grasz z nią w grę. Nie zapomnij jej rozśmieszyć.

Jakie są negatywne cechy kobiety Gemini?

Jej brak wytrwałości i nieustanne pragnienie zmian sprawia, że ​​jest też niekonsekwentna. Może być trochę powierzchowna i być pod większym wrażeniem ludzi intelektualistów niż „przeciętnej” osoby. Nienawidzi rutyny i może być trudna do ustalenia ze względu na jej potrzebę wolności. Mogła być kapryśna, odległa i mieć ciągle zmieniającą się osobowość; bardzo łatwo się nudzi. Może też mieć problemy z otwarciem się, przez większość czasu jest osobą logiczną, więc jej emocje mogą być miejscem, które ignorowała.

5 pomysłów na prezent dla Bliźniąt

 1. Wycieczka pod wpływem chwili.
 2. Lubi bransoletki i pierścionki.
 3. Puzzle lub gry słowne, a nawet słownik.
 4. Książka z nowymi miejscami do podróży.
 5. Wszystko, co zostanie uznane za wyjątkowe lub interesujące, możliwe, że znajdziesz coś w sklepach ze starociami, co może ją rozśmieszyć.

Sprawdź swoją kompatybilność:

Bliźnięta oraz Baran Zgodność

Bliźnięta oraz Byk Zgodność

Bliźnięta oraz Bliźnięta Zgodność

Bliźnięta oraz Nowotwór Zgodność

Bliźnięta oraz Lew Zgodność

Bliźnięta oraz Panna Zgodność

Bliźnięta oraz Funt Zgodność

Bliźnięta oraz Skorpion Zgodność

Bliźnięta oraz Strzelec Zgodność

Bliźnięta oraz Koziorożec Zgodność

Bliźnięta oraz Wodnik Zgodność

Bliźnięta oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta