Kobieta Byk

Czy twoje oko znalazło piękno kobiety Byka? Jest upartym bykiem, urodzonym między 20 kwietnia a 20 maja, jest pełna Wenus, ceni sobie wygodę, jedzenie i może zanurzyć rękę w materialistycznych przyjemnościach. W tym artykule omawiamy piękno kobiety Taurus i jak przyciągnąć ją do siebie, rozumiejąc, jaka ona jest.

Większość z nas zna swój znak Słońca, to ten, który kształtuje naszą osobowość. Ale astrologia ma wiele elementów i sięga znacznie głębiej niż tylko Słońce. Astrologia wykorzystuje czas, miejsce i dzień twoich narodzin, aby stworzyć cały wykres tego, kim jesteś jako osoba. To sposób na odkrywanie siebie i przewidywanie, jakie może być twoje życie. Ale znak Słońca nadal daje dobry wgląd w osobowość danej osoby.

Znakiem Byka rządzi planeta Wenus, jest to planeta miłości, pieniędzy, piękna i wszystkich rzeczy, które przychodzą na myśl, gdy myślisz o Afrodycie. W mitologii greckiej Afrodyta rządzi planetą Wenus i jest boginią miłości i piękna. Byk jest pełen wenusjańskiej energii (wraz z Wagą), jest uosobieniem zmysłowości, luksusu i wygody. Byk jest reprezentowany przez byka ze względu na ich upartą i powolną naturę - byk jest zarówno silny, jak i łagodny jak Byk. Jako kobieta Byk możesz znaleźć szczęście dzięki liczbom 6 i 4 oraz swojemu kamieniowi narodzin - szmaragdowi. Szmaragd ochroni cię przed niewiernością i oszustwem, wzmocni lojalność i pamięć.Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej kobiecie Taurus i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ją zrozumieć.

Osobowość Byka

Kobiety Taurus są czułe, cierpliwe i stabilne, ale są uparte, zdeterminowane i odporne na zmiany.

Te kobiety są niesamowicie niezawodne i szalenie pomocne; są dobre w kropce. Wenus jest troskliwą planetą, ceni przyjaciół i romans, więc w potrzebie Byk będzie tam, aby ci pomóc. Doceniają lepsze rzeczy w życiu i są przyziemni z mieszanką romansu i poezji. Są odpowiedzialne i niezłomne z darem kreatywności. Kobiety Taurus są również dość hałaśliwe, mają dla nich teatralny błysk i potrafią zwrócić na siebie uwagę w pokorny sposób - nie pragną tego ani nie próbują tego, ale mają wstrętny płomień. Kobiety Taurus mogą również wrzucić zabawne głosy. Mają wielkie zapasy energii, ale wykorzystują tylko to, czego chcą, a nie to, czego chcą inni.

Są stałym znakiem, co oznacza, że ​​w ogóle nie lubią zmian lub robią to we własnym wolnym tempie. Kiedy kobieta Taurus podejmie decyzję o czymś, to jest jak wyrywanie zębów, aby ją zmienić. Może też mieć trochę temperamentu, którego pokazanie może zająć jej dużo czasu - ale kiedy wybuchną, będziesz wiedział. Nie wychodzą z siebie, by rzucić komuś wyzwanie, ale nikt nie powinien rzucać im wyzwania; nie wycofują się łatwo. Kobiety Taurus mogą być dość dogmatyczne, skryte i mogą pobłażać sobie lub leniwe; też chowają urazy.

Nie lubią przebywać w wygodnych sytuacjach, bardzo cenią wygodę. Musi mieć poczucie kontroli, ponieważ nieznajomość może ją zaniepokoić; może odciąć się od nowych doświadczeń. Kobiety Taurus są również mocno zakochane w sobie i rozpieszczają się. Cieszą się dobrym posiłkiem, czują się pięknie podczas dnia spa w domu i oddają się wszelkim wadom, jakie mogą mieć. Nie próbuj tego zmieniać, jeśli chce zostać w domu i zamówić dostawę, pozwól jej na to. Kobiety Taurus potrzebują miejsca, które jest dla nich wygodne, czegoś, co jeszcze bardziej je ugruntuje i zapewni im spokój. Czasami mogą nie być zmotywowani, ale kiedy na coś zwrócą uwagę, idą po to. Więc jeśli będzie musiała trochę zignorować swoje obowiązki, nie zniechęcaj się, przyjmij to.

Byk jest drugim zodiakiem, uczy się od Barana impulsywnej i agresywnej natury, staje się cierpliwy i trochę skryty. Kobiety Taurus nie spieszą się, tworzą własną drogę i są z tego bardzo dumne. Tak, może cię wysłuchać, ale jeśli podjęła decyzję o czymkolwiek, wiele by to zmieniło. Cały jej upór i powolna natura to tylko jeden z jej aspektów, jest zmysłową i piękną kobietą z wielką cechą bycia odpowiedzialnym i niezawodnym.

Zakochana kobieta Byk, randki i seks

Kobiety Byka są ucieleśnieniem kobiecości: przyjemności, emocji i chaosu. Kobiety Taurus są kobiecym znakiem i potrzebują beczki męskiej energii, aby zrównoważyć ją w romantycznym związku - będzie dominować, jeśli jej romantyczny partner nie ma dla niej wystarczającej męskości. Ona jest romansem, świecami, wykwintną kolacją i futrzanym dywanikiem na podłodze. Ale jest uparta, chce zmysłowości i prezentów i oczekuje tego od ciebie.

Jest gotowa podążać tam, gdzie prowadzi ją serce, ale może jej być trudno w pełni okazywać swoje uczucia. Jest osobą prywatną, ale jest bardzo wrażliwa i może czuć się skrępowana w towarzystwie nieznajomych — jest cicha. Ceni głęboki i zaangażowany związek z dużą ilością troski i romansu. Nie wskoczy w nic zbyt szybko, nie spieszy się, więc nie próbuj zmuszać jej do bycia z tobą; ceni solidny fundament. Ceni sobie powściągliwość i cierpliwość faceta. Jest powolna w podejmowaniu decyzji i nie będzie pierwszą, która wykona ruch, więc jeśli jej chcesz, zrób zdjęcie.

Lubi wiedzieć, że lubisz jej towarzystwo i ceni sobie wartościowy czas spędzony razem. Jest wyluzowana i dobrze reaguje na facetów, z których potrafi się śmiać; ma solidny i szeroki humor. Fizyczne żarty dość dobrze uderzają w jej śmieszną kość, ale nie obrażaj jej przy okazji, jest wrażliwą i piękną kobietą.

Karm ją dobrze, potrzebuje dobrego posiłku i świetnej butelki wina — jest smakoszem i jest dziewczyną typu wino i obiad. Możesz znaleźć z nią rozmowę na temat pieniędzy lub twoich cennych rzeczy; pozwól jej pochwalić się wspaniałymi rzeczami, które nabyła. Zagada ci do ucha, lubi dużo mówić. Nie bądź też skąpy w komplementach, niezależnie od tego, czy chodzi o nią, jej samochód, ubrania czy gust.

Nie jest nieśmiałą zakochaną kobietą, jest otwarta, czuła i demonstracyjna wobec swojego kochanka. Ceni namiętnego i wyrafinowanego mężczyznę – zwłaszcza w sypialni – chce oddanego kochanka i kogoś, kto sprosta jej wymaganiom. Jest staromodną kobietą, miłość wydobywa z niej to, co najlepsze, jest przyziemna i romantyczna. Będzie kochać, chronić i pielęgnować swojego partnera – prawdopodobnie jedzeniem. Jeśli cię kocha, nic, co ktoś powie, nie wpłynie na nią i nie sprawi, że cię zostawi. Ma stabilne poczucie własnej wartości, potrafi zaufać swojemu instynktowi i wie czego potrzebuje.

W sypialni może być trochę leniwa, ale po prostu chce być wygodna. Lubi wcześniej zjeść posiłek i chce, żeby zapalono świece. Byk rządzi szyją, żeby mogła pokochać pocałunki w szyję – i zabawę oddechem – ale jest powolnym i zmysłowym kochankiem. Chociaż w astrologii czyjś znak Marsa rządzi tym, co lubi w sypialni, więc to, co lubi, co odnosi się do jej osobowości, może być zupełnie inne. Ale ceni sobie zmysłowość i wygodę, rozpieszczaj ją i praw jej przy tym komplementy.

Lubi i nie lubi Byka

Jest upartą kobietą, więc nie próbuj zmieniać jej zdania w żadnej z tych rzeczy.

Rzeczy, które najbardziej ceni w partnerze:

• Stabilność i bezpieczeństwo.
• Kogoś, kto jest męski i mógłby się nią zaopiekować — PDA to wielka rzecz.
• Ceni kogoś z ambicjami.
• Ktoś, kto rozumie najpiękniejsze rzeczy w życiu; ktoś dobrze ułożony.
• Kogoś romantycznego i zainteresowanego sztuką i poezją.
• Ktoś, kto jest godny zaufania i niezawodny.

Rzeczy, które uzna za przełomowe:

• Ktoś niedojrzały i pozbawiony zdrowego rozsądku.
• Ktoś niedojrzały emocjonalnie i otwarty.
• Ktoś, kto nie jest z niej dumny i nie chce się nią popisywać.
• Ktoś, kto jest nieprzewidywalny — nienawidzi zmian.
• Lubi kogoś, kto chce zostać w domu; introwertyk.
• Egoistyczny mężczyzna, chce kogoś, kto troszczy się również o jej potrzeby.

Najlepszy mecz kobiety Taurus

Kompatybilność sprowadza się do innych elementów i pozycji w astrologii, a także do ogólnego połączenia z kimś. Ale jeśli chodzi o osobowość, możesz znaleźć kogoś, kto dobrze z tobą współpracuje i dobrze komponuje się z twoją osobowością.

• Ryby
• Panna
• Nowotwór

Najgorszy mecz kobiety Taurus

• Strzelec
• Wodnik
• Baran

Jak przyciągnąć kobietę Byk?

Jest sztuką uwodzenia, ale nie rozwiązłą kobietą. Potrzebuje bezpieczeństwa i stabilności oraz kogoś, kto naprawdę chce z nią doświadczać najpiękniejszych rzeczy w życiu. Jest kobietą, która lubi dobrze zjeść i cieszyłaby się, gdyby ktoś ją o nią zabiegał. Jest elegancką, pogodną, ​​artystyczną i dobroduszną kobietą. Chce kogoś, na kim można polegać i kto może ją rozpieszczać, nie zapomnij spędzić z nią czasu i naprawdę pozwól jej się zobaczyć.

Jak sprawić, by kobieta Byk cię ścigała?

Ona nie. Jest na to za wolna i najpierw musi czuć się z tobą komfortowo. Poświęci czas i wysiłek, aby coś z tobą zbudować. Nie chce mężczyzny, który nie przychodzi do niej i nie zabiega o jej względy. Chce, żebyś to ty ją ścigał. Ale ona lubi mężczyznę, który dobrze pachnie i wygląda; ktoś, kto dba o siebie. Twoja stabilność i niezależność mogą sprawić, że podejdzie do ciebie, będzie cię podziwiać i może chcieć tego.

Jaka jest słabość kobiety Byk?

Jest typem kobiety, która gra bezpiecznie i nie zmienia się zbyt często. Ale zakochana jest typem kobiety, która pada na kolana podczas pięknej kolacji przy świecach z sesją miłosną i przyjemną kąpielą po niej. Ma słabość do wygodnego łóżka i miłej nocy w środku. Jeśli jej chcesz, nie spiesz się z nią i nie próbuj zmuszać jej do niczego, czego nie chce robić. Jest wrażliwą kobietą, więc chroń ją i chroń w sytuacjach, które mogą być dla niej nieznane.

5 pomysłów na prezent dla Byka

  1. Biżuteria, uwielbia drogie przedmioty.
  2. Wykwintna kolacja, nakarm ją i będzie dobrze.
  3. Kule do kąpieli lub mydła — wszystko, by się rozpieszczać.
  4. Bukiet kwiatów, coś prostego i zmysłowego.
  5. Książka kucharska i pozwól jej ugotować ci obiad.

Sprawdź swoją kompatybilność :

Byk oraz Baran Zgodność

Byk oraz Byk Zgodność

Byk oraz Bliźnięta Zgodność

Byk oraz Nowotwór Zgodność

Byk oraz Lew Zgodność

Byk oraz Panna Zgodność

Byk oraz Funt Zgodność

Byk oraz Skorpion Zgodność

Byk oraz Strzelec Zgodność

Byk oraz Koziorożec Zgodność

Byk oraz Wodnik Zgodność

Byk oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta