Kobieta Koziorożca

 Cechy osobowości Koziorożca

Znalazłeś się w adoracji kobiety Koziorożca? Jest kobietą zorientowaną na karierę, która jest dość powściągliwa i tradycyjna. Jest szefową urodzoną między 22 grudnia a 19 stycznia pod znakiem zodiaku kozła. W tym artykule omawiamy, co składa się na kobietę Koziorożca i czego potrzebuje, aby wybrać ciebie, ponieważ ma wysokie standardy.

Nasz znak Słońca jest zazwyczaj tym, co wiemy najlepiej, jeśli chodzi o zodiaki i astrologię, ale jest o wiele głębszy i bardziej skomplikowany niż sobie wyobrażaliśmy. Astrologia pomaga stworzyć wykres z dnia, godziny i miejsca twoich narodzin, który pokazuje, w jaki sposób planety wpływają na ciebie i tworzą cię jako osobę - wraz z tym, jak może wyglądać twoje życie. Tak więc twój znak Słońca jest naprawdę tylko wierzchołkiem tego, kim jesteś jako osoba, kiedy uwzględniamy cały wykres. Ale nadal daje dobre wyobrażenie o twojej osobowości i niektórych cechach, które dzielą ludzie z tym samym znakiem Słońca.

Znakiem Koziorożca rządzi planeta Saturn, która jest planetą trudności, ograniczeń, ograniczeń, odpowiedzialności i ograniczeń - to sprawia, że ​​Koziorożec jest niesamowicie dojrzały i zwykle ma zestaw trudności w życiu. Od rzymskiego boga Saturna pochodzi ta nazwa, który był bogiem czasu, obfitości, bogactwa, odnowy i wyzwolenia; planeta Saturn jest planetą wolno poruszającą się, ale wpływa na nas wszystkich, nawet nie spod znaku Koziorożca. Jest to również planeta karmy, więc nie wchodź w złą stronę kobiety Koziorożca, ponieważ moc Saturna i jego karma może ci się odpłacić; ale może to też mocno na nią wpłynąć. Kobiety Koziorożca mogą znaleźć szczęście dzięki cyfrom 2 i 8 oraz ich kamieniowi narodzin Granatowi. Granat przynosi popularność, lepszą samoocenę i prawdziwą miłość.



Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej kobiecie Koziorożca i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ją zrozumieć.

Osobowość kobiety Koziorożca

Mówi się, że Koziorożce stają się młodsze wraz z wiekiem ze względu na ich dojrzałość od najmłodszych lat. Kobiety Koziorożca są mocno skoncentrowane na odpowiedzialności, swojej reputacji, pieniądzach, karierze i zdobyciu stabilnego życia dla siebie. Jest kobietą godną zaufania, niezwykle ambitną i zmotywowaną. Jest pierwszą osobą, do której można się udać po przywództwo, wspina się na wszystko, co sobie zaplanowała. Symbolem Koziorożca jest koza, która podsumowuje jej zdolność do przebrnięcia przez wszystko, aby dostać się na szczyt; obserwuje innych i uczy się na ich błędach.

Jest niesamowicie cierpliwa i zasieje ziarno dla celu i nie spieszy się, aby go osiągnąć. Jest surową kobietą, trochę tradycjonalistką i może jej brakować poczucia impulsywnej zabawy — myśli o konsekwencjach i ma zwiększone poczucie dyscypliny. Jest praktyczną osobą z dobrym poczuciem realizmu rzuconym za pas (dzięki temu, że jest uziemionym znakiem Ziemi). Jej sny są zazwyczaj realistyczne, a jeśli nie, czyni je realistycznymi. Może być trochę perfekcjonistką i woli pracować sama, więc tak właśnie chce – jest niesamowitym szefem.

Może zamknąć swoje wewnętrzne dziecko i stać się dorosła w młodym wieku. Ciągle pracuje i nie daje sobie wystarczająco dużo czasu na zabawę lub czas na prawdziwy relaks. Jest niezależna i uważa, że ​​może polegać tylko na sobie. Czasami może być swoim własnym rodzicem i zawsze tak jest, co zmniejsza jej miłość do siebie; czasami jest swoim własnym krytykiem. Musi nauczyć się być bardziej spontaniczna i rozpuścić włosy, nie wszystko jest pracą.

Kobieta Koziorożca musi kontrolować i organizować wszystko wokół siebie. Może być przyzwyczajona do rzeczy zmieniających się pod wpływem kaprysu lub katastrofy. Kontrola i organizacja pomagają jej czuć się stabilnie i bezpiecznie. Jest osobą powściągliwą, ale w głębi duszy potrafi być bardzo wrażliwa i sympatyczna. Jest typem, który widzi rzeczy w czerni i bieli i ma problemy z szarymi obszarami - zwłaszcza z emocjami - Koziorożce, które nie są rozwinięte w astrologii, zazwyczaj wierzą, że ich droga jest właściwa i są niesamowicie uparte. Może być kobietą zamkniętą w sobie i krytyczną, ceniącą władzę i sukces ponad inne rzeczy w życiu. Jest lojalną kobietą, która potrafi być niesamowicie czuła, jest silna i zwykle we wszystkim na dłuższą metę.

Kobieta Koziorożec na randkach

Jest wybredną randkowiczką. Ma wysokie standardy i musi wiedzieć, czy jej czas będzie miał wartość randki z tobą, czy nie. W głębi duszy troszczy się o miłość, rodzinę i ogólnie ceni długoterminowe zaangażowanie. Jest niesamowicie romantyczna, gdy jest zakochana, ale nie okazuje tego od razu swoją prywatną i powściągliwą naturą. Wierzy, że miłość to poważna sprawa i zazwyczaj nie bawi się bezmyślną zabawą. Miłość zależy od innych aspektów astrologii, więc ktoś, kto ma wiele pozycji Wodnika lub Wagi w swoim horoskopie, wśród Słońca Koziorożca, może być bezmyślną zabawą.

Kobiety Koziorożca chcą kogoś, kto będzie je cenił, pielęgnował i rozumiał. Potrzebuje swojej niezależności i kogoś, kto pozwoli jej osiągnąć swoje cele – nie odrzuci ich dla ciebie. Rozumie, że jej wymagania mogą być trudne do spełnienia, a jej dyscyplina trzyma ją w ryzach. Jest pełna zdrowego rozsądku i ma niesamowite poczucie klasy w związku. Jest pełna wewnętrznej siły i może minąć dużo czasu, zanim w pełni wpuści cię do swojego świata. Trudno ją wygrać i nie ma problemu z dominacją w związku — wszystko zaplanuje i poradzi sobie ze wszystkim, jeśli jej na to pozwolisz.

Nie jest typem osoby, która stawia cię na pierwszym miejscu ze względu na jej cele związane z karierą i oddanie pieniądzom i innym rzeczom. To prowadzi ją do kłopotów w miłości i potrzebuje mężczyzny, który może być wystarczająco dojrzały, aby to zrozumieć. Ale jest lojalną, godną zaufania i świetną partnerką — zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze i tworzenie bezpiecznego życia.

Kobieta Koziorożec w sypialni

Energia jej szefa może czasami wyjść z sypialni. Nie lubi niespodzianek i musi wiedzieć, co jest w planie podróży w sypialni. Mogła być trochę tradycyjna, nie mając ochoty na nowe i bardziej zboczone rzeczy w sypialni. Ale w astrologii twój Mars rządzi tym, co lubisz w sypialni, więc może być zupełnie inna w tej dziedzinie; jej osobowość może nie być tak widoczna, jeśli jej Mars jest całkowicie przeciwny do Koziorożca. Ceni sobie władzę i tęskni za nią w sypialni, domaga się też szacunku – w sypialni też jest bardzo wytrzymała.

Jest jak puszka Pandory, jej zewnętrzna powłoka nigdy nie jest taka, jak w środku i zawsze będzie cię zaskakiwać.

Lubi i nie lubi kobiety Koziorożca

Jest wymagającą kobietą, która nie wpuszcza byle kogo. Jej wybredna natura w miłości może przysporzyć jej kłopotów, więc jeśli naprawdę jej pragniesz, postaraj się jak najlepiej zaspokoić jej potrzeby.

Rzeczy, które najbardziej ceni w partnerze:

 • Stabilność i bezpieczeństwo.
 • Ktoś dojrzały i ambitny.
 • Kogoś, kto jest cierpliwy i stara się ją zrozumieć.
 • Ktoś, kto jest zorientowany na rodzinę.
 • Ktoś, kto jest zdeterminowany.
 • Kogoś, kto ceni jej karierę i nie próbuje odwieść jej od jej celów.

Rzeczy, które uzna za przełomowe:

 • Ktoś, kto szuka swobodnej zabawy.
 • Ktoś, kto jest „leniwy” i/lub nie chce się poprawić.
 • Ktoś, kto nie ceni rodziny.
 • Ktoś, kto nie jest lojalny.
 • Ktoś, kto jest zbyt romantyczny, tak, lubi romans, ale nie w nadmiarze.
 • Ktoś, kto nie jest zabawny; zdarza jej się mieć poczucie humoru pomimo swojej poważnej natury.

Najlepszy i najgorszy mecz kobiety Koziorożca

Kompatybilność to cała masa rzeczy w astrologii, używamy innych planet, takich jak Wenus, Księżyc i Mars, aby dowiedzieć się, kto może się z tobą dobrze połączyć. Ale twój znak Słońca wciąż ma swoje sposoby na znalezienie kogoś, kto pracuje z twoją osobowością.

Najlepszy mecz kobiety Koziorożca

 • Byk
 • Skorpion
 • Ryby

Najgorszy mecz kobiety Koziorożca

 • Strzelec
 • Wodnik
 • Lew

Często zadawane pytania dotyczące Kobiety Koziorożca


Dlaczego Koziorożce nie mają szczęścia w miłości?

Wysokie standardy i wybredność kobiety Koziorożca sprawiają im najwięcej kłopotów w miłości. Kobiety Koziorożca są postrzegane jako zimne i dość powściągliwe, co może zniechęcić wiele osób. Ich zamknięty i tradycyjny charakter może również powodować problemy podczas poznawania bardziej otwartych i postępowych ludzi. Jest kobietą wymagającą, skupioną głównie na karierze i pieniądzach, co odstrasza jej kochanków; nie stawia ich na pierwszym miejscu i stawia je na drugim miejscu.

Jaka jest słabość Kobiety Koziorożca?

Kobiety Koziorożca są pełne wewnętrznej siły i dojrzałości, ale ich cele i pragnienia mogą czasami blokować im dostęp do lepszych rzeczy w życiu. Jej wahania nastroju związane z pieniędzmi i karierą mogą doprowadzić ją do użalania się nad sobą. Może też widzieć rzeczy w czerni i bieli i może wpaść na pomysł, że jej sposób jest właściwy. Może mieć trudności z otwarciem się i rozpuszczeniem włosów, co odbiera jej możliwość doświadczania nowych i zabawnych rzeczy. Jej dyscyplina i stały charakter bycia własnym rodzicem bardzo ją ograniczają.

Czego pragnie Kobieta Koziorożca?

W życiu stawia na władzę, karierę, pieniądze i dobrą reputację. Zakochana zależy jej na stabilności, bezpieczeństwie i kimś, z kim może zbudować życie. Ceni rodzinę i ceni sobie tworzenie pięknego życia dla siebie i swojego partnera. Chce sukcesu, ale także sukcesu emocjonalnego i musi znaleźć równowagę w swoim życiu, aby to osiągnąć. Musi też znaleźć w sobie wolę, by pokochać siebie i nie ciągle się osądzać.

Prezenty dla Kobiety Koziorożca

 1. Biżuteria, jest kobietą z klasą i może być dość materialistyczna.
 2. Tygodniowa planistka, jest zapracowaną kobietą.
 3. Urlop, potrzebuje trochę czasu na ucieczkę, nawet jeśli nadal będzie sprawdzać pocztę.
 4. Romantyczna kolacja, która pokaże, jak bardzo ją cenisz.
 5. Jej ulubiony alkohol, jeśli sobie na to pozwala.

Sprawdź swoją kompatybilność:

Koziorożec oraz Baran Zgodność

Koziorożec oraz Byk Zgodność

Koziorożec oraz Bliźnięta Zgodność

Koziorożec oraz Nowotwór Zgodność

Koziorożec oraz Lew Zgodność

Koziorożec oraz Panna Zgodność

Koziorożec oraz Funt Zgodność

Koziorożec oraz Skorpion Zgodność

Koziorożec oraz Strzelec Zgodność

Koziorożec oraz Koziorożec Zgodność

Koziorożec oraz Wodnik Zgodność

Koziorożec oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta