Kobieta Lew

 Osobowość kobiety Lwa

Znalazłeś się w następstwie ryku kobiety Lwa? Jest energiczną królową dramatu, która kocha swoich przyjaciół i dobrze się bawi. Jest Lwicą urodzoną między 23 lipca a 22 sierpnia, jest dzieckiem Słońca z całkowitym entuzjazmem. W tym artykule omówimy ogień kobiety Lwa i to, jak przemierza życie.

Astrologia to złożone i głębokie narzędzie, które może pokazać nam wiele rzeczy o nas samych, związkach i świecie. Największą rzeczą ludzi z tego jest nasz znak Słońca, który jest naszą osobowością, ale to tylko jedna część ciebie. Nie jesteśmy wyłącznie cechami naszego znaku Słońca, wszystkie planety w Układzie Słonecznym wpływają na nas na różne sposoby. Tak więc nie wszystkie kobiety Leo są takie same, ale w wielkim planie mają wspólne podobieństwa i mają w sobie ogólną energię.

Znakiem Lwa rządzi Słońce, to nasze ego, nasza energia i nasza osobowość. Przynosi witalność, moc, odwagę, dumę i możliwe lenistwo. W mitologii greckiej Helios jest bogiem Słońca. Jest pełen ognia z niestrudzonym sposobem bycia, ale jego intensywność i ogień, w którym mocno żyje, może płonąć. Kobiety Leo z łatwością trzymają moc i ogień w swoich rękach, czasami je pali, a poznasz to po ich dramatycznym wybuchu. Jako kobieta Lwa znajdziesz szczęście z liczbami 8 i 9 oraz z kamieniem urodzinowym rubinem. Rubin pomaga chronić przed urazami fizycznymi, zachowuje wierność i przynosi spokój umysłu.Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej kobiecie Leo i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ją zrozumieć.

Osobowość kobiety Lwa

Kobiety Leo są entuzjastycznymi, kreatywnymi, hojnymi i ekstrawaganckimi kobietami. Ceni zabawę, teatr, uwagę i mogłaby być świetną aktorką.

Kobiety Leo są szalenie lojalne, są oddane szczególnie sobie. Jest pewną siebie kobietą, kiedy wchodzi do pokoju, spodziewa się i wie, że wszystkie oczy będą zwrócone na nią; jej wielka osobowość i włosy mogą w tym pomóc. Jest naturalną artystką, a rozmowa z nią będzie dowcipna, pełna życia i zawsze elektryzująca. Nie jest typem kobiety, która przetrwa nudę, potrzebuje zabawy, ekscytacji i dodaje hiperboli do wszystkiego – jest też świetnym gospodarzem. Ważny jest dla niej również jej wizerunek publiczny.

Jest hojną kobietą o otwartym sercu, ale może być zbyt ufna wobec innych — nie podejrzewa nikogo o złą wolę. Ma sposób na wniesienie słońca w czyjeś życie, rządzi nią Słońce. Wnosi życie, magnetyzm i ekscytację. Chce cieszyć się dobrym życiem i lubi luksus, chce tego, czego chce, kiedy chce.

Kobieta Leo jest w głębi serca dzieckiem, ceni sobie przyjemność chwili i uwielbia okazywać uczucia — to czyni ją niesamowitą przyjaciółką. Lubi pochlebstwa i uznanie, ma duże ego, które czasem domaga się komplementów i pochwał. Będzie musiała dawać innym, aby odzyskać uznanie. Nie poprosi o pochwały, za bardzo by ją to zraniło. Ona musi być potrzebna.

W biznesie to ona dominuje, zawsze rządzi. Urodziła się ze świadomością, że jej przeznaczeniem jest zajmowanie wysokiego stanowiska, a jej umiejętności w kontaktach z ludźmi dają jej przewagę. Jest świetna w kontaktach towarzyskich i niesamowicie dobrze współpracuje z innymi. Nie jest osobą, która przyjmuje rozkazy, ale je wydaje, ale nie jest niegrzeczna, kiedy to robi. Nie jest jednak osobą, która cieszy się codziennymi zajęciami, łatwo się nudzi i nie zniesie tego zbyt długo.

Kobieta Leo na randkach

Najlepiej pochwal się nią i daj jej pochwałę, której potrzebuje. Chce się popisywać, dawać drogie rzeczy i w głębi duszy o nią dbać. Ceni sobie wygląd i dbanie o dobry wizerunek, wszystko jest dla niej na pokaz. Jest cudowną kobietą i oczekuje, że ty też tak będziesz myśleć. Nigdy nie pozwól, aby twoje oko znalazło inną kobietę, poczuje, że z nią konkuruje, a to ją bardzo wyłączy. Za bardzo boi się przegrać, więc wystawianie jej na zawody byłoby jej największym strachem. Ale zawsze ma mężczyznę na ramieniu, jest królową i zachowuje się jak królowa - nosi mężczyzn jak biżuterię.

Czuje, że urodziła się, by być kimś wyjątkowym i zależy jej na samorealizacji. I odnajduje świetne wyrażanie siebie w miłości. Jej serce jest wielkie i daje je intensywnie, jest witalne i zahamowane, w miłości nie cofa się przed niczym. Lubi dramat i pasję związku, a jej dramatyczny charakter sprawi, że właśnie to. Może być trochę przytłaczająca, w końcu jest królową. Nie powinna być z mężczyzną, nad którym może dominować, inaczej będzie to swobodny upadek. Potrzebuje pełnej, głębokiej i intensywnej miłości. Nie działa dobrze z miłością na niskim poziomie, będzie zgorzkniała, jeśli nie dostanie tego, na co zasługuje.

Kobieta Lwa w seksie

Ona jest gwiazdą. Ona nie przyjdzie do ciebie, oczekuje, że przyjdziesz do niej, ponieważ czuje, że każdy mężczyzna ma szczęście, że ją posiada. Nie będzie dyszeć za żadnym facetem, będzie z tobą niewinnie flirtować i chce, abyś ją podziwiał. Jest kusząca, elegancka, kusząca, ale też leniwa. Wie, jak reagują na nią mężczyźni i wymaga od nich posłuszeństwa. Jest kobietą czułą i będzie traktowała swojego mężczyznę po królewsku, ale domaga się szacunku i podziwu.

W sypialni może próbować dominować, ale lubi również równe partnerstwo. Jest zapaloną dziewczyną, chce, żebyś łasiła się nad jej ciałem i komplementowała ją. Musi błyszczeć i czuć się piękna, dawać jej miłość, pocałunki i dużo przestrzeni, aby robić to, na co ma ochotę.

Lubi i nie lubi Leo Woman

Jest królową, więc nie myśl, że pozwoli ci się poślizgnąć, jeśli nie zaznaczysz żadnego z tych pól.

Rzeczy, które najbardziej ceni w partnerze:

 • Kogoś, kto jest z niej dumny i chce się nią pochwalić.
 • Ktoś, kto ceni zabawę, musi być ekscytujący.
 • Kogoś, kto daje tyle samo, co ona.
 • Ktoś, kto nie traktuje życia zbyt poważnie.
 • Kogoś, kto poradzi sobie z jej dramatyzmem.

Rzeczy, które uzna za przełomowe:

 • Ktoś, kto boi się okazywać uczucia.
 • Kogoś, kto nie słucha tego, czego potrzebuje.
 • Ktoś nudny, któremu nie zależy na ekscytacji.
 • Ktoś ze złym poczuciem humoru — uwielbia się śmiać.
 • Kogoś, kto nie radzi sobie z jej pewnością siebie.
 • Ktoś, kto ma ścisły budżet, lubi wydawać.

Najlepszy i najgorszy mecz kobiety Leo

Zgodność sprowadza się do innych aspektów astrologii, takich jak znak Wenus i znak Księżyca. Naturalna atrakcyjność ludzka również odgrywa pewną rolę, ale w astrologii mamy również możliwość zobaczenia tego poprzez inne aspekty i znaki. Ale pod względem osobowości możesz znaleźć kogoś, kto dobrze z tobą współpracuje na tym końcu. Lew potrzebuje osoby, która poradzi sobie z ich „gwiazdorską” naturą, ale jest także ekscytująca i może ich zaintrygować. Kompatybilność sprowadza się również do żywiołów: Powietrza, Wody, Ziemi i Ognia. Znaki Wody i Ziemi dobrze ze sobą współpracują, podobnie jak Powietrze i Ogień.

Najlepszy mecz kobiety Leo

 • Strzelec
 • Nowotwór
 • Baran

Najgorszy mecz kobiety Leo

 • Wodnik
 • Koziorożec
 • Skorpion

Co pociągają kobiety Leo?

Pociągają ją ekscytujący, towarzyscy i ludzie, którzy się do niej łasią. Pociąga ją ktoś tak hojny i otwarty jak ona, chce wiedzieć, że jej miłość zostanie odwzajemniona. Chce kogoś, kto poradzi sobie z jej dramatyzmem, pewnością siebie i kosztowną naturą; ona jest luksusem i najlepiej bądź na to przygotowany. Ona jest typem kobiety, która zawsze ma mężczyznę, to wymaga, abyś bardzo ją zainteresował. A kiedy już ją masz, jest lojalna jak zawsze.

Co się stanie, gdy skrzywdzisz kobietę Lwa?

Ona już nawet nie będzie cię zabawiać. Nie jest typem osoby, która nie szanuje ani nie sprawia, że ​​czuje się jak przegrana. Zrobi grę ze swojego bólu i będziesz wiedział, kiedy jest zdenerwowana. Ale z pewnością nie będzie się czołgać z powrotem do ciebie, musisz czołgać się z powrotem do niej, jeśli w jakikolwiek sposób ją zdenerwowałeś. Nie jest typem, który wybacza i może odejść w ciągu kilku minut, wie, że są tam setki kochanków - w końcu nie sądzi, by ktokolwiek był dla niej wystarczająco dobry.

Czego kobieta Leo chce od mężczyzny?

Chce mężczyzny, który może się nią popisywać, trzeba jej pokazać, że jest doceniana i że jest z niej dumny. Musi być towarzyski, opiekuńczy, romantyczny, a przede wszystkim zabawny. Oczekuje komplementów i pochwał, bo jest królową i na nie zasługuje. Chce mężczyzny, który potrafi mówić, co myśli i dobrze podtrzymuje rozmowę. Jest lojalna i tego samego oczekuje od swojego mężczyzny; dlaczego nie miałbyś być wobec niej lojalny, rozerwie cię na strzępy, jeśli nie będziesz. Szczerze uważa, że ​​nikt nie jest dla niej wystarczająco dobry, nie dawaj jej absolutnego minimum i zawsze bądź gotowa spędzić z nią czas.

5 prezentów dla kobiety Lwa

 1. Biżuteria, wszystko drogie.
 2. Szał zakupów.
 3. Wykwintna kolacja z deserem.
 4. Dałaby się zabić za post o niej, chce się popisywać.
 5. Ekscytująca gra, która pokazuje jej rywalizację.

Sprawdź swoją kompatybilność:

Lew oraz Baran Zgodność

Lew oraz Byk Zgodność

Lew oraz Bliźnięta Zgodność

Lew oraz Nowotwór Zgodność

Lew oraz Lew Zgodność

Lew oraz Panna Zgodność

Lew oraz Funt Zgodność

Lew oraz Skorpion Zgodność

Lew oraz Strzelec Zgodność

Lew oraz Koziorożec Zgodność

Lew oraz Wodnik Zgodność

Lew oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta