Kobieta Panna

 Panna Kobieta

Czy znalazłeś się pod mikroskopem Panny? Jest perfekcjonistką, powściągliwą kobietą, która zawsze musi mieć wszystko pod kontrolą. To dziewczyna urodzona między 23 sierpnia a 22 września, o wyjątkowych zdolnościach komunikacyjnych. W tym artykule omówimy praktyczną naturę kobiety Panny i to, jak wprowadzić ją do swojego życia.

W astrologii mamy nasz znak Słońca, który wszyscy znamy najlepiej; to nasza osobowość, ale to tylko wierzchołek ciebie. Astrologia idzie o wiele głębiej dzięki całemu wykresowi opartemu na czasie, dniu i miejscu urodzenia. Pokazuje wszystkie planety i ich wpływ na nas z ich własnymi cechami. Astrologia ma wiele aspektów i nie jesteśmy tylko cechami naszego znaku Słońca, ale ucieleśniamy go poprzez naszą osobowość. Nie wszystkie znaki Słońca są takie same, ze względu na głębsze aspekty astrologii i wszystkie elementy, które się z nią wiążą. Ale wszystkie mają podobne cechy.

Merkury rządzi Panną, podobnie jak Bliźnięta, i dzielą z planetą komunikację, inteligencję i siłę rozumu. Zapewnia praktyczne i logiczne podejście do każdej sytuacji i daje kobietom z Panny pragnienie poznania i zrozumienia — jest świetnym detektywem. Bóg Hermes rządzi tą planetą i był bogiem tłumaczy. To sprytny człowiek, który rządził także bogactwem, szczęściem i złodziejstwem. Symbol Panny reprezentuje ich mądrość związaną z uczuciami i emocjami, ale zmieszaną z praktycznością. Merkury wprowadza element do analizy i zejścia pod powierzchnię, aby zrozumieć i uczyć się. Kobiety z Panny mogą znaleźć szczęście dzięki liczbom 5 i 3 oraz Twojemu kamieńowi urodzeniowemu Szafirowi. Szafir przynosi spokój i chroni przed chorobami i urazami.Teraz nadszedł czas, aby spojrzeć głębiej w kobietę Panny i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ją zrozumieć.

Osobowość kobiety Panny

Kobiety z Panny są perfekcjonistkami, często nerwowe – potrafią kontrolować swoją intensywność – niespokojne i pragnące spełnienia. Są bardzo zorganizowani, czyści i często wykonują wszystko, czego potrzebują, aby zrobić to w tej sekundzie. Kobiety z Panny zawsze chcą porządku, nawet emocjonalnego, cenią sobie kontrolę i muszą czuć się uziemione. Jest ambitną dziewczyną, zawsze chcącą dowiedzieć się więcej i zdobyć mądrość; chce wykorzystać swoją mądrość w praktyce i robi to przez większość czasu. Symbol Panny często może być postrzegany jako dziewiczy lub czysty, ale bardziej oznacza czystość celu.

Chce być użyteczna i ceni akty służby, zawsze gotowa pomóc każdemu uporządkować swoje życie. To inteligentna kobieta o krystalicznie czystym myśleniu i świetnej pamięci. Jest świetną planistką, mogłaby być przyjaciółką „mamy” w każdej grupie, zawsze dbając o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i każdy miał to, czego potrzebuje. Ma świetną logikę, niesamowite umiejętności detektywistyczne i potrafi wszystko rozebrać i ułożyć z powrotem we właściwej kolejności. Nie jest do krytycznego osądu i może mieć chwiejną samoocenę - może mieć problemy z poczuciem, że ma dość, czasami jej perfekcjonistyczne tendencje mocno uderzają. Ale może to spowodować, że będzie osądzać innych, kpiąc z ich braku porządku i czując, że musi ich ulepszyć.

Kobieta spod znaku Panny może mieć problem z zagłębieniem się w swoje emocje, czasem może być w stanie zaprzeczenia i woli zachować twarz. Jej precyzja i schludność mogą sprawić, że straci z oczu rzeczy, zawsze stara się zachować spokój w sposób, który staje się obsesyjny. Analizuje wszystko i wszystko, czasami zbyt głębokie spojrzenie może przysporzyć jej więcej problemów - bardzo łatwo komplikuje sprawy, dla kobiety z Panny nic nie jest takie proste. Jest hipochondryczką i nie bez powodu; Virgos mają zwykle problemy żołądkowe lub inne problemy zdrowotne.

Jest nieśmiałą i powściągliwą kobietą, ma trudności z prowadzeniem niezobowiązującej rozmowy i może mieć trudności z nieznajomymi. Ale kiedy naprawdę ją poznasz, zrozumiesz i odkryjesz, jaka jest inteligentna i urocza.

Kobieta z Panny na randkach

Jest surową randkowiczką, zawsze stara się znaleźć najlepszego z całej grupy, a jeśli on nie jest, ona go zmusi. Nauczy ich, jak zaprowadzić porządek w jego życiu, a nawet jak prawidłowo wyczyścić zlew. Utrzymuje swoje emocje w ścisłym porządku, podobnie jak jej szafa. Na zewnątrz sprawia wrażenie spokoju, ale pod powierzchnią jest kłębkiem nerwów. Boi się i nie ufa emocjom (chyba że jej znak Księżyca jest ciężki od emocji, ale trudno jej zrozumieć, dlaczego, ponieważ jest cała logiczna). Jest zdyscyplinowaną kobietą, która jest pasjonatką, zwłaszcza w stosunku do siebie. Jej głowa zawsze kieruje jej sercem.

Może być zbyt przestraszona, by pozwolić sobie na pełne zaangażowanie się w kogoś, może być zdystansowana w miłości, nawet jeśli jest w tobie zakochana. Wierzy, że jest warta mężczyzny, który wiele przeszedł, by ją zdobyć. Ale mogła mieć kilka problemów z zaangażowaniem z obawy, że skończy z niewłaściwym mężczyzną. Ma listę kontrolną, wie, czego potrzebuje i nie może pozwolić, by osiemdziesiąt procent z niej spadło. Może też trochę potrwać, zanim w pełni się zakocha, porusza się powoli przez warstwy emocji w sobie — dużo jej zajmuje, by w pełni komuś zaufać. Może nigdy nie pomyśleć, że ktoś jest dla niej wystarczająco dobry.

Jest typem kobiety, która siedzi i czeka na swoją idealną osobę, wierzy, że ona sama do niej przyjdzie. Zależy jej na zadowoleniu partnera i robieniu wszystkiego, co w jej mocy, aby to zrobić; jest bardzo oddana w związku. Potrafi być szalenie zmysłowa i zawsze gotowa znaleźć coś nowego, co wniesie odrobinę ekstazy do połączenia. Kobieta z Panny nie powinna być wykorzystywana, ceni uznanie i oczekuje, że spróbujesz.

Kobieta z Panny w seksie

Kobiety z Panny nie są znane jako najbardziej seksualne ze znaków. Dla większości jest dość „waniliowa” i woli utrzymywać porządek w sypialni. Jest osobą kontrolującą i pokazuje to w sypialni. Nie jest typem, który postrzega seks tak niesamowicie jak inni - chociaż w astrologii czyjś znak Marsa rządzi tym, co lubi w sypialni, więc to, co myśli lub lubi, co odnosi się do jej osobowości, może być zupełnie inne.

Nie jest typem, który lubi mężczyznę, który szuka wyłącznie przyjemności seksualnej, woli trochę poczekać, a przynajmniej do czasu, gdy seks stanie się nieunikniony. Bardziej ceni romans i uważa, że ​​jest on równie ważny jak fizyczna intymność. Nie traktuje seksu zbyt poważnie, co oznacza, że ​​nie uważa go za coś ważnego – ale nie przepada też za przypadkowym seksem. Nie będzie się też przebierać ani wychodzić na całość, po prostu zachowuje prostotę, kontrolę i czystość.

Ale jest niesamowicie pełna wdzięku, kobieca i delikatna w sypialni — warto czekać na jej dotyk. Może wziąć prysznic po lub nawet wcześniej, chce czuć się czysta, nie z punktu widzenia czystości, ale ogólnie w sposób mydlany i wodny. Jest typem, który zrobi, co chcesz, o ile nie jest to dla niej groteskowe lub dziwne; ona przede wszystkim chce żebyś była szczęśliwa. W sypialni jest bardzo prosta, trzyma się klasyki i utrzymuje rzeczy tak podstawowe, jak to tylko możliwe.

Lubi i nie lubi Panny

Och, ta perfekcjonistka będzie miała strony z tym, co lubi, a co nie. Tak więc zaznaczanie jej pudełek będzie dla niej przygodą.

Rzeczy, które najbardziej ceni w partnerze:

 • Ktoś, kto jest zorganizowany i utrzymuje porządek w swoim życiu.
 • Kogoś, kto potrafi być dla niej cierpliwy.
 • Ktoś dojrzały i emocjonalnie poważny.
 • Ktoś odpowiedzialny.
 • Kogoś, kto ją doceni.
 • Kogoś, komu zależy na zrozumieniu jej emocji i przekazaniu własnych.

Rzeczy, które uzna za przełomowe:

 • Ktoś niezorganizowany i chaotyczny, osoba impulsywna.
 • Kogoś, kto bierze ją za pewnik.
 • Kogoś, kto nie szuka stałego związku.
 • Kogoś, kto nie dba o swój umysł i analityczne ja.
 • Ktoś, kto nie ceni szczerości.
 • Ktoś, kto jest powierzchowny i głośny.

Najlepszy i najgorszy mecz Panny

Astrologia to szerokie spektrum elementów, które składają się na kompatybilność i ogólną atrakcyjność dla kogoś oraz na to, jak działają. Znaki słoneczne nie pokazują całej historii i części osoby, której szukamy w związkach. Ale pod względem osobowości możesz znaleźć kogoś, kto dobrze z tobą współpracuje. Panna jest znakiem Ziemi, chodzi o realizm, uziemienie i osiągnięcie wielkiego sukcesu - znaki Ziemi są bardzo zmotywowane.

Najlepszy mecz kobiety z Panny

 • Koziorożec
 • Nowotwór
 • Skorpion

Najgorszy mecz kobiety z Panny

 • Strzelec
 • Funt
 • Lew

Jaka jest słabość kobiety z Panny?

Jej zwątpienie i nadmierna krytyka samej siebie. Jest perfekcjonistką i jest jeszcze silniejsza wobec siebie. Dąży do najwyższego szczytu, a gdy go nie osiąga, bije się za to. Ma trudności z wyrażaniem swoich emocji i może być zbyt logiczna dla własnego dobra. Jej kontrolująca i obsesyjna natura może wpędzić ją w kłopoty, zwłaszcza jeśli ma obsesję na punkcie swoich niepowodzeń i próbuje kontrolować otaczających ją ludzi. Próbuje rozkazywać wszystkim innym i mówić im, jak mają żyć - często udzielając rad, gdy o to nie proszą - ale równie dobrze jej własne życie może być w rozsypce.

Czego Kobieta Panna potrzebuje w związku?

Potrzebuje stabilizacji i kogoś poważnego. Ceni sobie porządek i logikę, choć potrafi być zmysłowa i namiętna, często kieruje się rozumem ponad sercem. Potrzebuje kogoś cierpliwego, kto będzie dbał o to, by dać jej szansę zrozumienia jej emocji i pomóc jej je przekazać. Chce kochanka, który będzie cenił sobie siedzenie w domu i czytanie dobrej książki, dbający o porządek i czystość w domu. Jest typem, który siedzi i czeka na kochanka, zamiast iść i zdobyć go samemu, więc chce, żeby ktoś jej potrzebował i poszedł za nią.

Pomysły na prezent dla Panny

 1. Pamiętnik, który pomoże jej zapisywać myśli.
 2. Planistka, daj jej szansę na pomoc w organizacji jej planów.
 3. Przepięknie pachnąca świeca, którą może zapalić po sprzątaniu domu.
 4. Organizer na biżuterię.
 5. Śliczne i niepowtarzalne wazony na kwiaty.

Sprawdź swoją kompatybilność:

Panna oraz Baran Zgodność

Panna oraz Byk Zgodność

Panna oraz Bliźnięta Zgodność

Panna oraz Nowotwór Zgodność

Panna oraz Lew Zgodność

Panna oraz Panna Zgodność

Panna oraz Funt Zgodność

Panna oraz Skorpion Zgodność

Panna oraz Strzelec Zgodność

Panna oraz Koziorożec Zgodność

Panna oraz Wodnik Zgodność

Panna oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta