Kobieta Ryby

 Ryby Cechy osobowości kobiety

Czy oczarował Cię mistycyzm kobiety Ryby? Przez połowę czasu jest w swoim własnym małym świecie, ale jest niesamowicie empatyczna, intuicyjna, elastyczna i emocjonalna. Urodziła się między 19 lutego a 20 marca i jest rządzona przez planetę Neptun. W tym artykule omawiamy kobietę Ryby z innego świata i jak wejść prosto w jej sny na jawie.

Nasz znak Słońca jest zazwyczaj najbardziej oddalony w astrologii, ale jest o wiele więcej, jeśli chodzi o to. Astrologia wykorzystuje czas, miejsce i dzień twoich narodzin, aby sporządzić wykres planet i ich wpływ na ciebie i twoje życie. Astrologia może pomóc nam lepiej zrozumieć samych siebie, życie, które otrzymaliśmy i jaka może być Twoja przyszłość. Znaki słoneczne to tylko wierzchołek, ale dają nam dobre wyobrażenie o czyjejś osobowości i jakie cechy mogą mieć.

We współczesnej astrologii znakiem Ryb rządzi planeta Neptun. To planeta iluzji, tajemnicy i przepychu. Neptun jest starożytnym bogiem mórz i jest znany ze swojego gwałtownego temperamentu i dość nieprzewidywalnego. Ale pierwotnym władcą Ryb był Jowisz, który był kojarzony ze szczęściem, rozwojem duchowym i darami. Ponieważ obie te planety są połączone z Rybami, daje im to niesamowitą wyobraźnię i silną intuicję. Kobiety Ryby mogą znaleźć szczęście dzięki liczbom 2 i 6 oraz ich kamieniowi narodzin - akwamarynowi. Akwamaryn pomaga wzmocnić siły okultystyczne i przynosi spokój, a także bezpieczne podróże po morzu.Teraz, gdy omówiliśmy podstawy, zagłębimy się teraz w tajemniczy ocean, którym jest kobieta Ryby.

Osobowość kobiety Ryby

Kobiety Ryby są uważane przez astrologów za stare dusze, mają wielką mądrość i są połączone ze światem duchów; mówi się, że mogli przeżyć wiele żyć. Kobiety Ryby potrafią głęboko wniknąć w ludzką psychikę, są intuicyjne i potrafią niesamowicie dobrze odbierać energię innych ludzi. Jest dobrze wyposażona w zdolności parapsychiczne, często wiedząc, co ktoś może powiedzieć lub zrobić, zanim on to zrobi. Jest spostrzegawcza, współczująca, romantyczna i często myśli sama. Ma tendencję do życia w swojej głowie, ponieważ zawsze dzieje się tam jakiś sen na jawie.

Jest dostrojona do swoich emocji i odczuwa je dość głęboko. Jej zdolność do odbierania energii innych ludzi może czasami wpływać na jej własną i powodować, że dość łatwo czuje się wyczerpana. Ale ma tendencję do bycia tam dla każdego w potrzebie i ma oddanie słabszym lub potrzebującym. Wie, jak sprawić, by inni czuli się mniej samotni i bardzo troszczy się o otaczających ją ludzi; bardzo dobrze rozumie ludzi. Zawsze jest gotowa na zmiany i potrafi przystosować się do prawie każdej sytuacji, w jakiej się znajdzie, ale otoczenie ma na nią większy wpływ emocjonalny niż jakikolwiek inny znak. Jej emocje mogą być jej słabością i może ją całkowicie pochłonąć.

Ma tendencję do romantyzowania życia i ludzi wokół niej. Uwielbia fantazjować i lubi ulepszać rzeczy, niż są w rzeczywistości, aby mogła bezpiecznie pływać. Rzeczywistość może być dla niej walką i łatwo jej się wymknąć, kiedy tego potrzebuje, co daje jej aluzyjną energię z innego świata. Może być twórcą własnych problemów i upadku, powodując, że cierpi na kompleks ofiary, jeśli nie chce z nim walczyć. Jej użalająca się nad sobą natura bierze się z tego, że poświęca się dla innych i nigdy nie poświęca wystarczająco dużo uwagi sobie.

Potrafi uciec od wszystkiego, z czym nie chce sobie poradzić, znajduje łatwe sposoby na załatwienie spraw; z tego powodu może nigdy nie osiągnąć swojego prawdziwego potencjału. Przychodzi z ostrzeżeniem o uzależniających zachowaniach i możliwych problemach z substancjami. Do perfekcji opanowała sztukę uciekania od problemów wszelkimi sposobami – potrafi pobłażać sobie i być niepraktyczna. Ma sprzeczne emocje, co czasami pomaga jej w zamglonym osądzie. Ciężko walczy o stabilność i pragnie równowagi, potrzebuje uziemienia z powrotem na ziemi. Poza tym jest silną kobietą, jej wewnętrzna siła nie ma sobie równych, ale cierpi z powodu lenistwa, nieostrożności i emocjonalnego zamieszania. Ma chwiejny obraz siebie ze względu na jej zdolność do zmiany kształtu w osobę, którą kiedykolwiek potrzebuje być w danym momencie.

Kobieta spod znaku Ryb jest zazwyczaj zainteresowana tym, co niezwykłe, jej umysł nie zna granic i wierzy w niemożliwe — być może ze względu na jej zdolność do marzeń o wszystkim, co jej się podoba, więc nic nie jest poza jej zasięgiem. Dzięki swoim zdolnościom twórczym jest świetną pisarką, muzykiem lub artystką. Jest kobietą, która na zawsze wywrze na tobie wrażenie i może skończyć w twoich snach ze względu na jej związek ze wszystkimi rzeczami mistycznymi. Jest świetnym wzorem do naśladowania, czarującym, dowcipnym, lojalnym, bezinteresownym i romantycznym.

Kobieta Ryby na randkach

Kobieta Ryby nie jest typem powierzchownym, woli poznać najgłębsze części kogoś i wejść prosto do jego serca. Docenia wszystko, co wiąże się z osobą, nawet jeśli ma tendencję do przyciągania kochanków, którzy przychodzą z listą problemów, które będzie starała się naprawić. Jej współczujący sposób bycia w związku sprawia, że ​​każdy, kto się w niej zakochuje, czuje się kochany. Poświęca się i sprawi, że będziesz szczęśliwszy.

Jest mieszanką fantazji i ziemskiej namiętności, jej obecność zniewoli każdego kochanka, ale będzie go prześladować, jeśli to się skończy. Jest czarująca, pociągająca i na zawsze pozostaje tajemnicą, którą będziesz próbował zrozumieć. Sprawia, że ​​mężczyźni czują się męscy, a jej delikatność uwydatnia ich potrzebę bycia silnymi i opiekuńczymi. Ale nie jest typem, który wybiera kochanka znikąd, zwykle najpierw tworzy dla nich życie, aby zobaczyć, czy naprawdę może się udać - a jej zdolności parapsychiczne dadzą jej dobre wyobrażenie o motywach potencjalnego kochanka . Jest energetycznie wrażliwa na to, co ktoś mówi lub robi i znajdzie wyjście, jeśli coś nie wydaje jej się właściwe.

Kobiety Ryby chcą być potrzebne, a jej życie miłosne jest chaotyczne z powodu mężczyzn, których przyciąga. Wpadają w dwie skrajności, mężczyznę, który jest emocjonalnie pomieszany, że będzie matką i otoczy współczującą opieką. Lub mężczyznę, który jest silny, opiekuńczy i daje jej kierunek, którego potrzebuje. Może się zmienić, by pasować do mężczyzny, którego chce, odegra rolę tego, kogo zna i myśli, że on chce — może być jego największą fantazją. Może zatracić się w miłości i jeśli zechce, zatraci się w psychice swojego kochanka. Ale nadal pozostanie sobą, co wprowadza w jej istotę tajemnicę.

Potrzebuje współczucia ze strony kochanka, kogoś, kto jest dla niej wyrozumiały i cierpliwy. Jest typem kobiety, która zrobi ci playlistę, napisze o tobie wiersz i napełni cię pewnością siebie. Jest typem kobiety, która nie traci nadziei i zwykle zbyt łatwo wybacza; może zostać odprawiona w związku. Romans jest dla niej naturalny, a bycie z nią może być głębokie, duchowe, romantyczne i pełne intensywnej pasji.

Kobieta Ryby w łóżku

Ma zdolność karmienia się fantazją swojego kochanka. Daje im szansę na przeżycie z nią własnych marzeń. Wykonuje właściwe ruchy, mówi właściwe rzeczy i tworzy niezrównaną energię w sypialni. Jest kobietą erotyczną, wyzwoloną seksualnie. Świetnie radzi sobie z teatralnością w sypialni, ale jest niezwykle współczująca, jeśli coś nie idzie po jej myśli — potrafi dobrze zaadaptować się w sypialni i zawsze znajdzie coś, co zadziała.

Może się okazać, że robi wszystko, czego chce jej kochanek, oprócz rzeczy, którym jest zdecydowanie przeciwna. Ale jej zależy na karmieniu ich fantazji, a ich przyjemność podnieca ją bardziej. W jednej chwili może coś obrzydzić, ale później może mieć na to ochotę

Zrób to jeszcze raz. Seks z nią może być przeżyciem tantrycznym, może być intensywny i pełen namiętności. Kiedy jest zakochana, seks jest świetnym sposobem na związanie się w jej oczach i uważa, że ​​akt ten jest sposobem na prawdziwe wtopienie się w swojego kochanka.

Lubi i nie lubi kobiety Ryby

Jest typem kobiety, która romantyzuje twoje czerwone flagi i praktycznie zapomina o ich istnieniu, jeśli w jakiś sposób pocałowałeś jej serce. Ale wciąż ma swoje antypatie, które nie pasują do jej fantazji.

Rzeczy, które najbardziej ceni w partnerze:

 • Kogoś, kto jest wrażliwy i potrafi otwarcie mówić o swoich emocjach.
 • Ktoś troskliwy i otwarty.
 • Kogoś, kto ceni jej zainteresowania i chce o nich słyszeć.
 • Kogoś, kto ją uspokaja i jest czuły.
 • Ktoś, kto ceni jakość czasu i docenia ją.
 • Kogoś, komu zależy na zrozumieniu jej i jej emocji, chce kogoś, kto troszczy się o nią tak samo, jak ona o swoje.

Rzeczy, które uzna za przełomowe:

 • Ktoś, kto naśmiewa się z jej wrażliwej natury.
 • Ktoś, kto ocenia innych.
 • Ktoś ze słabym poczuciem humoru.
 • Emocjonalnie odległy i zimny.
 • Ktoś, kto ignoruje jej uczucia.
 • Ktoś, kto nie jest sentymentalny.

Najlepszy i najgorszy mecz kobiety Ryby

Najgorszy mecz kobiety Ryby

 • Koziorożec
 • Skorpion
 • Byk

Najgorszy mecz kobiety Ryby

 • Strzelec
 • Wodnik
 • Bliźnięta

Często zadawane pytania dotyczące Kobiety Ryby


Kiedy Kobieta Ryby z tobą skończy?

Zajmuje jej dużo czasu, aby w pełni z tobą skończyć ze względu na jej naturę drugiej, trzeciej, czwartej i pięciu szans. Ale w końcu będzie miała cię dość, jeśli poruszy problem, a ty go nie naprawisz. Dołoży wszelkich starań, aby się porozumieć, ale może po prostu wypłynąć, jeśli sprawy będą zbyt trudne. Jeśli jej uczucia nie zostaną wysłuchane i potwierdzone, poczuje za dużo dla was obojga i wyjdzie z tego. Przestanie próbować i robić rzeczy, które uważałeś za oczywiste.

Jakie są kobiety Ryby?

Jest pełna tajemnic, czarująca i pociągająca. Urzeka Cię swoim sposobem na karmienie się Twoimi fantazjami, a także własną dziwnością i miłością do nieznanego. Jest mistyczna i praktycznie przez połowę czasu przebywa na innej planecie, co pogłębia jej tajemnicę. Jest współczująca, troskliwa i terapeutka swojej grupy przyjaciół. Jej romantyczna, kreatywna i dobroduszna natura uzależnia od kochanków.

Jaka jest słabość Kobiety Ryby?

Jej emocje mogą czasami dać z siebie wszystko, a jej zdolność do odbierania energii i emocji innych. Może łatwo się wyczerpać, a jej ofiarna natura sprawia, że ​​zostawia siebie samą. Ma tendencję do ucieczki w swoje marzenia na jawie lub substancje i zignoruje odpowiedzialność, jeśli poczuje, że za bardzo ją to obciąża. Przez większość czasu może powodować własne problemy, zwłaszcza przez romantyzowanie kochanka. Patrzy głębiej we wszystko i czasami rani się, gdy prawda wychodzi na jaw – rzeczywistość nie jest jej najlepszym przyjacielem.

5 prezentów dla kobiety spod znaku Ryb

 1. Talia tarota.
 2. Książki o okultyzmie, czarach lub spirytyzmie.
 3. Coś o wartości sentymentalnej.
 4. Podaruj jej wiersz, który ci o niej przypomina.
 5. Playlista, którą dla niej przygotowałeś.

Sprawdź swoją kompatybilność:

Ryby oraz Baran Zgodność

Ryby oraz Byk Zgodność

Ryby oraz Bliźnięta Zgodność

Ryby oraz Nowotwór Zgodność

Ryby oraz Lew Zgodność

Ryby oraz Panna Zgodność

Ryby oraz Funt Zgodność

Ryby oraz Skorpion Zgodność

Ryby oraz Strzelec Zgodność

Ryby oraz Koziorożec Zgodność

Ryby oraz Wodnik Zgodność

Ryby oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta