Kobieta Skorpiona

 Cechy kobiety Skorpiona

Uścisk kobiety Scorpio to taki, na który powinieneś być przygotowany, jeśli zauważyłeś, że ją obserwujesz. Jest intensywną kobietą, urodzoną między 23 października a 21 listopada. Może być najbardziej odurzającą kobietą na świecie, ale bądź przygotowany na jej ciągłe zmiany. W tym artykule omówimy, co sprawia, że ​​kobieta Scorpio jest tak potężna i jak możesz ją zatrzymać.

Astrologia jest tak głęboka jak emocje kobiety Skorpiona, składa się z wielu elementów i różnych środków, które na nas wpływają. Prawie każdy zna swój znak Słońca, jest to znak, który kształtuje i utrzymuje naszą osobowość. Ale astrologia staje się jeszcze bardziej złożona z całym wykresem opartym na czasie, miejscu i dniu twoich urodzin. Pokazuje różne aspekty tego, kim jesteś i co sprawia, że ​​jesteś osobą. Tak więc nie każdy jest tylko swoim znakiem Słońca, ale jeśli chodzi o to, mają podobne cechy i sposoby bycia.

Znakiem Skorpiona rządzi planeta Pluton. Chociaż technicznie Pluton nie jest już postrzegany jako planeta, nadal wpływa na nas, a przede wszystkim na Skorpiona. Pluton był bogiem podziemia w mitologii greckiej i ściśle współpracował ze zmarłymi. Mówił także o początkach i końcach, co podkreśla ciągle zmieniające się sposoby Scorpio. Kobiety ze Skorpiona mogą znaleźć szczęście dzięki liczbom 2 i 4 oraz ich kamieniowi urodzeniowemu Topazowi. Topaz pomaga uwolnić moce okultystyczne i przynosi spokój, a także chroni przed wrogami – ponieważ Skorpion może stworzyć wielu – i chorobami.

Teraz zanurzymy się głęboko w złożonym i potężnym Skorpionie oraz w tym, jaką ona jest kobietą.

Osobowość kobiety Skorpiona

Jest definicją namiętnej, emocjonalnej, wytrwałej, dramatycznej i intensywnej. Jest kobietą zaborczą, poszukującą celu i przeznaczenia i zawsze patrzącą głębiej w rzeczy - ale z perspektywy czasu, ale jest też obdarzona cudowną intuicją, nic nie może przejść obok niej. Jest kobietą skrytą, wiele trzyma w sobie, a otwarcie się na ludzi jest dla niej dość trudne, ponieważ jest kobietą głęboką, która dużo czuje i obserwuje. Ceni ludzi, którzy mogą jej zaufać i otworzyć się przed nią, kiedy to się stanie, poczuje się na tyle bezpiecznie, że pozwoli ci się trochę z nią zobaczyć.

Mogła wiele przejść w swoim życiu, Scorpio rządzi ósmym domem w astrologii, który reprezentuje śmierć, tajemnice i przemiany. Widziała wiele i wiele razy mogła czuć się zdradzona; może mieć problemy z zaufaniem lub grupę wrogów. Nie boi się wiele, jest uparta, silna i wytrwała. Może dostać to, czego chce i nie boi się nadepnąć nikomu na palce, aby to osiągnąć — potrafi posunąć się do wielkich ekstremów. Jest niezależna i często radzi sobie ze wszystkim, co rzuca się w jej kierunku. Ale niektórzy mogą powiedzieć, że jest słaba, a nawet zimna. Ma w sobie dużo emocji, ale właśnie z nich czerpie swoje mocne strony. Jej chłód wynika z braku zaufania do innych i bycia niezależnym i silnym sobą.

Jest magnetyczna z ogromną siłą, która może wpłynąć na prawie każdego, kogo spotka. Jest łajdakiem, typem femme fatale, z nieskończoną ilością siły. Ma wiele poziomów, jest niewiarygodnie głęboka, jeśli zdejmiesz kolejną warstwę, ujawni coś zupełnie nowego i odurzającego. Ale potrafi manipulować i cierpieć z powodu kompleksu ofiary; mniej więcej, jej emocje mogą wybuchnąć nieproporcjonalnie do dramatyzmu, na który nikt nie jest gotowy. Ceni sensowną pracę i może być dość filozoficzna, interesując się okultyzmem, religiami i mrocznymi sztukami życia.

Kobiety Skorpiona mają zdolności parapsychiczne (wraz z innymi znakami wodnymi, Rakiem i Rybami). Ale ma zdolność zagłębiania się w moce swojego umysłu i wyczuwania wszystkiego, co nie wydaje się właściwe - poczuje to. Jej mocne i słabe strony ujawniają się najsilniej w związkach, w których może stracić część siebie i ujawnia się jej wspaniała hojność, ale może stać się agresywna i zazdrosna.

Kobieta Skorpiona na randkach

Jest siłą, z którą należy się liczyć w związkach i miłości. Jest kobietą zaborczą, ma niesamowitą gamę emocji i jeśli dotkniesz jednej z nich, nie pozwoli ci odejść. Czuje wszystko i praktycznie chce połączyć z tobą dusze. Staje się intensywna, kiedy czegoś chce, chce tego bardzo. Będzie potrzebować kochanka, który ma stabilny grunt, na którym może stać, ponieważ jest tornadem, chce, żeby dokładnie wiedzieli, czego chcą i byli z tego dumni. Jest wymagająca, czuła i uczuciowa. Jest osobą, od której nie można uciec, zawsze wraca do niej i jej nieodpartych sposobów.

Jej wymagająca i zazdrosna natura jest nie do zniesienia i może sprawić, że będziesz chciał odwrócić głowę, ale jej fascynujące i czarujące sposoby przyciągną cię z powrotem. Pokocha cię na kawałki i zrobi dla siebie dom w twoim sercu. Niesie tajemnicę, mrok, namiętność i nie ma szans, żeby się nią oczarować. Ona nie jest typem, który stawia się pomiędzy, wszystko albo nic. Może próbować kompromisu, ale jest wojowniczką.

Miłość jest ważną rzeczą dla kobiety Skorpiona, a jej zdolność do oczarowania kogokolwiek przynosi jej miłość, kiedy jej się podoba. Jej intuicja po prostu powie jej, czy jesteś tego warta, czy nie, a jej intuicja jest zawsze poprawna. Bardzo łatwo pobiera energię i ma na nią duży wpływ. Jej pragnienie bycia w zaangażowanym i głębokim związku jest bardzo bolesne i czuje się zraniona przez chłód lub przypadkową naturę w miłości. Jest najbardziej wrażliwa w miłości, jej serce jest otwarte na całą drogę i wiele rzeczy może ją zranić, czego nie podejrzewasz. Jest typem kobiety, która odgryzie się, jeśli zostanie zraniona, i może stać się agresywna, jeśli poczuje się zdradzona lub jeśli zaufanie zostanie złamane.

Jest wierną kobietą, całkowicie zakochującą się i nigdy nie szukającą wyjścia. Jest najbardziej lojalna, jaką można zdobyć, ale potrzebuje stałości, uczucia, a przede wszystkim kogoś, kto poradzi sobie z jej zaborczością. Będzie miała obsesję na twoim punkcie, kiedy będzie w tobie zakochana, ale nadal jest niezależna i może sobie poradzić.

Kobieta Skorpiona w seksie

Przygotuj się na pełne oczarowanie nią w sypialni. Jest namiętna, mroczna i może interesować się rzeczami tabu. Potrafi być szalenie prowokująca, zwykle dobrze wyposażona we właściwe rzeczy do powiedzenia podczas niej. Jest gotowa na całonocną sesję i zrobi wszystko, aby ta noc była jak najbardziej niesamowita. Jest kobietą eksperymentalną i szalenie erotyczną. Chociaż w astrologii czyjś znak Marsa rządzi tym, co lubi w sypialni, więc to, co lubi, co odnosi się do jej osobowości, może być zupełnie inne.

Ale jest typem, który pokazuje, kiedy jest podekscytowany. Zależy jej na wypełnieniu ego swojego kochanka i budowaniu go, aby zaczął działać. Uwielbia seksowną bieliznę i wniesie czarujący aspekt do sypialni lub gdziekolwiek zdecyduje. Chce, żebyś myślał o tym przez wiele dni, a nawet lat. Wie, że po nocy spędzonej z nią będziesz miał obsesję i żywi się tym. Jest kusicielką, uwodzicielską kobietą, która zna swoją moc i wie, jak wykorzystać ją na swoją korzyść. Zawsze chce więcej, niż jesteś gotów dać, może być trochę dominująca w sypialni.

Lubi i nie lubi kobiety Skorpiona

Wie, czego chce, a jej intuicja podpowie jej, czy jesteś tego warta, czy nie. Jest wymagającą kobietą, więc bądź przygotowany, jeśli nie możesz sprostać jej potrzebom.

Rzeczy, które najbardziej ceni w partnerze:

 • Kogoś, kto jest emocjonalnie dostępny i otwarty.
 • Kogoś, kto ma na jej punkcie taką obsesję, jak ona na ich punkcie.
 • Kogoś godnego zaufania i szalenie lojalnego.
 • Kogoś, kto potrafi być głęboki, filozoficzny i zainteresowany dziwactwami, tak jak ona.
 • Kogoś, kto poradzi sobie z jej zmieniającymi się drogami.
 • Kogoś, kto nie będzie próbował zmieniać jej ani swoich opinii.

Rzeczy, które uznałaby za łamacza umów:

 • Ktoś, kto coś ukrywa — ona będzie wiedzieć.
 • Ktoś, kto naśmiewa się z jej wrażliwej natury.
 • Ktoś, kto szuka tylko niezobowiązującej zabawy, z nią zawsze jest głębiej,
 • Ktoś, kto nie słucha, chce i potrzebuje twojej pełnej uwagi.
 • Kogoś, kto nie może spełnić jej żądań.
 • Ktoś, kto nie ma ciekawości do rzeczy.

Najlepszy i najgorszy mecz Skorpiona

Jest intensywną kobietą, która potrzebuje kogoś, kto jest w stanie znieść jej sposoby. Chociaż kompatybilność to znacznie więcej niż czyjś znak Słońca, ale możesz znaleźć inny znak Słońca, który dobrze pasuje do ciebie i uzupełnia twoją osobowość. Kobieta Skorpiona jest urzekająca i złożona i zasługuje na kogoś, kto chce to objąć.

Najlepszy mecz kobiety Skorpiona

 • Nowotwór
 • Ryby
 • Koziorożec

Najgorszy mecz kobiety Skorpiona

 • Lew
 • Bliźnięta
 • Baran

Jak sprawić, by Kobieta Skorpiona cię ścigała?

Nie zrobi tego, chce, żebyś ją ścigał. Ale jeśli w jakikolwiek sposób złamałeś jej serce, przyjdzie gotowa cię zniszczyć. Nie jest typem, który siedzi z założonymi rękami, jeśli ją skrzywdzisz, będziesz wiedział, czy jest na ciebie zła. Ale sprawienie, by cię ścigała, to inna historia. Nie jest typem, który za tobą biega, oczekuje, że jej to zrobisz. Jest magnesem, czarującą kobietą, która zna swoją wartość.

Jak sprawić, by kobieta ze Skorpiona za tobą tęskniła?

Zawsze będzie za tobą tęsknić, jeśli otworzy przed tobą swoje serce. Jeśli z nią nie mieszkasz, doceni wyznania miłości i fakt, że wciąż o niej myślisz. Będzie za tobą tęsknić, jeśli ty za nią tęsknisz i to pokażesz. Oczekuje, że będzie cię często widzieć, ponieważ twoja obecność najprawdopodobniej przynosi jej poczucie komfortu. Jeśli zbudowaliście silną więź i spędziliście razem czas, ona często będzie o tym myśleć bez konieczności robienia czegokolwiek — może być dość sentymentalna. Poza tym jej intuicja prawdopodobnie podpowie jej, czy za nią tęsknisz, co ją zachęci.

Jakie są słabości Kobiety Skorpiona?

Jest najbardziej bezbronna w miłości. Jej niezdecydowana natura, jeśli chodzi o zaufanie komuś, może stać się dla niej słabością. Ale jeśli ktoś ją zdradzi w jakikolwiek sposób, będzie miała złamane serce, ale wróci z zemstą. Jej słabości obejmują chłód, zdolność do osiągania tego, czego chce, bez myślenia o konsekwencjach i zaborczość. Potrafi być kontrolująca i zazdrosna w miłości, co może odepchnąć jej kochanka, czasami trzyma się zbyt mocno, co nie zawsze jej wychodzi. Ale jest silną kobietą, niewiele ją zmienia.

Prezenty dla Skorpiona

 1. Karty tarota.
 2. Książki o okultyzmie, spiskach i tajemnicach.
 3. Przedmioty do wykorzystania w sypialni z nią.
 4. Wycieczka do nawiedzonego domu.
 5. Wszystko, co ma na sobie słowo „Scorpio”, większość kobiet Scorpio uwielbia przyznawać, że są Skorpionami.

Sprawdź swoją kompatybilność:

Skorpion oraz Baran Zgodność

Skorpion oraz Byk Zgodność

Skorpion oraz Bliźnięta Zgodność

Skorpion oraz Nowotwór Zgodność

Skorpion oraz Lew Zgodność

Skorpion oraz Panna Zgodność

Skorpion oraz Funt Zgodność

Skorpion oraz Skorpion Zgodność

Skorpion oraz Strzelec Zgodność

Skorpion oraz Koziorożec Zgodność

Skorpion oraz Wodnik Zgodność

Skorpion oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta