Kobieta Strzelec

 Cechy kobiety Strzelca

Czy próbowałeś przygwoździć kobietę Strzelca? Jest poszukiwaczką przygód, uczennicą i optymistką urodzoną między 22 listopada a 21 grudnia. Jest energiczną kobietą z niesamowitą komunikacją, ale chwiejną chęcią zaangażowania. W tym artykule omówimy jej kochające wolność sposoby i sposoby, w jakie możesz ją nakłonić do pozostania.

W astrologii używamy planet, aby zrozumieć nasze życie, jacy jesteśmy i wszystkie głębokie części w nas. Astrologia wykorzystuje dzień, godzinę i miejsce twoich narodzin, aby sporządzić wykres wpływu planet na ciebie w oparciu o ich położenie i inne elementy. Większość zna tylko swój znak Słońca, ale idzie o wiele głębiej. Ludzie, którzy mają ten sam znak Słońca, mogą być zupełnie inni, ale Słońce pokazuje naszą osobowość, więc wszyscy mają podobną energię i cechy.

Znak Strzelca jest rządzony przez Jowisza, jest to planeta o ekspansji, szczęściu, optymizmie i obfitości. Planeta Jowisz nie ma konkretnego rządzącego boga, ale często porównuje się go do Zeusa. Rzymianie mówili, że Jowisz jest bogiem nieba, który poraża swoich wrogów piorunem. Zeus również był znany z tego, że jego ulubioną bronią był piorun. Jowisz jest uważany za jednego z najważniejszych rzymskich bogów, a Zeus uważany jest za ojca wszystkich bogów i ludzi. Kobiety Strzelca mają naturalnie szczęście, ale mogą znaleźć jeszcze więcej dzięki liczbom 5 i 7 oraz ich turkusowemu kamieniowi urodzenia. Turkus przyciąga miłość, chroni użytkownika przed krzywdą i daje mu możliwość widzenia przyszłości.Teraz, gdy omówiliśmy podstawy, nadszedł czas, aby zagłębić się w szczęście i wolność kobiety Strzelca.

Osobowość kobiety Strzelca

Strzelce rodzą się ze szczęściem, optymizmem, pragnieniem wyższej wiedzy i wykształcenia, a także z zainteresowaniem światem i filozofią.

Jest pełna energii i zawsze gotowa na nową przygodę. Kobiety Strzelca mogą cierpieć z powodu niepokoju i poczucia uwięzienia, jeśli nie mogą się wystarczająco poruszać. Jest typem osoby, która wyrusza w podróż pod wpływem kaprysu i zwiedza świat. Jest przepięknie komunikatywną osobą, zwykle dobrze wyposażoną z dużym poczuciem humoru. Z łatwością przedziera się przez życie, ale zawsze jest gotowa na jutro lub kolejną przygodę.

Ma entuzjazm do życia i ognia, nie można jej ograniczać. Kobieta Strzelca polega na niezależności i podążaniu za własną mapą świata - nieustannie potrzebuje zmian, co może uczynić ją bardzo impulsywną. Zawsze szuka więcej mądrości, jest odkrywcą i filozofem. Jej swoboda może sprawić, że trudno ją unieruchomić, nie lubi się do niczego przywiązywać. Może bagatelizować swoje uczucia i mieć nadzieję, że przeminą. Jeśli jest dobrze wyposażona w dobry znak, jakim jest jej Księżyc, nie będzie miała problemów z komunikowaniem swoich emocji, ale stara się je zrozumieć i znaleźć dla nich przyczynę.

Jest świetną słuchaczką i gadułą, świetnie radzi, nawet jeśli zawsze jest to „Po prostu uciekaj!”, ale przychodzi z niebywałym optymizmem. Zawsze będzie szczera i bezpośrednia. Jest kłębkiem radości i interesuje się milionem tematów, przez co wydaje się najmądrzejszą osobą w pokoju. Jest miła, otwarta i zawsze gotowa wyświadczyć przysługę przyjacielowi — jest też niesamowita. Może znaleźć talenty w pisaniu, publikowaniu, telewizji lub komunikacji.

Kobieta Strzelec rozpocznie jeden projekt, będąc jeszcze w trakcie ostatniego. Potrafi poruszać się bardzo szybko, a to dzięki temu, że jest znakiem Ognia i jest znakiem Zmiennym; co oznacza, że ​​​​może zmieniać się wykładniczo szybko. Zawsze szuka możliwości czegoś, nienawidzi, kiedy czuje, że jej opcje są ograniczone i/lub ograniczone. Potrzebuje przestrzeni, aby się poruszać i rosnąć, ponieważ Jowisz jest jej rządzącą planetą. Ale jest świetna z odpowiedzialnością i zawsze jest świetna, jeśli w jej kierunku zostanie rzucona wpadka.

Kobieta Strzelec na randkach

Jest trudną kobietą do ustalenia. Jej zobowiązania nie są zbyt głębokie i zawsze jest gotowa na nową przygodę lub zmianę. Dość szybko może się niepokoić, a nawet nudzić. Ale jest zawsze pełna życia, kiedy jest zakochana, uwielbia emocje, pasję i podróż przez romans i miłość. Kobieta Strzelec podchodzi do życia entuzjastycznie i po prostu chce doświadczyć i nauczyć się wszystkiego, co może, co miłość może dla niej zintensyfikować. Promieniuje jak zakochane Słońce i zawsze jest pełna pozytywności.

Ale wydaje jej się, że życie domowe jest dość nudne (chyba że reszta jej wykresu jest temu przeciwna). Zawsze będzie miała wyjście na wypadek, gdyby sprawy przybrały na sile, z którą nie mogłaby sobie poradzić, lub gdy jest po prostu znudzona. Kobiety Strzelca zawsze patrzą w przyszłość i odkrywają, że każde nowe doświadczenie miłosne jest doświadczeniem edukacyjnym – zdobywa dzięki temu więcej mądrości. Lubi flirtować i budować romans, to ją niesamowicie podnieca. Może nie należeć do osób, które traktują miłość tak poważnie jak inni.

Jest lojalna, gdy naprawdę znajdzie kogoś, z kim chce spędzić życie. Jeśli masz ochotę się ustatkować, to wiesz, że jesteś tym jedynym lub przynajmniej kimś, kto daje jej wystarczająco dużo, nie pozostawiając jej potrzebującej więcej. Jest wspaniałą towarzyszką duszy i romantyczką w sercu, wyjdzie za mąż z miłości, a nie dla pieniędzy lub jakichkolwiek powierzchownych środków. Chce kogoś, kto może zadowolić jej intelektualną stronę i ceni kogoś zabawnego, żądnego przygód, oczytanego i podróżującego. Stara się jak może cieszyć życiem i może uciekać lub ignorować rzeczy, jeśli stają się trudne, ale wnosi podekscytowanie, humor i pozytywne nastawienie do każdego wokół niej.

Kobieta Strzelec w seksie

Mogła mieć wielu partnerów, ponieważ w tej chwili idzie z tym, czego chce. Lubi odkrywać i cieszy się pasją, która przychodzi z kaprysu. Może cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu lub dołączeniem do mile-high club. Skupia się przede wszystkim na dobrym samopoczuciu i odczuwaniu podniecenia — może bardziej cenić swoją przyjemność niż twoją. Nie jest typem, który lubi rozgrzewkę, woli od razu się w nią bawić. Może być całkiem nierozważna dla kochanka i stwierdza, że ​​​​jeśli nie dadzą jej tego, czego chce, zrobi to sama. Chociaż w astrologii czyjś znak Marsa rządzi tym, co lubi w sypialni, więc to, co lubi, co odnosi się do jej osobowości, może być zupełnie inne.

Lubi jednak dobre drażnienie, daje jej to poczucie kontroli i sprawia, że ​​​​doświadczenie jest o wiele przyjemniejsze. Seks jest dla niej zabawą, nie traktuje tego poważnie; jest świetna w swobodnym seksie. Chociaż chce spróbować czegoś nowego, w sypialni może trzymać się klasyki i nie jest typem osoby, do której chodzi się po erotykę. Nie przepada za nadmiarem w sypialni, ale nie jest też osobą, która by ich nie znosiła. Jej ciekawość osiąga szczyt i może zrobić to dla doświadczenia.

Kobiece upodobania i antypatie Strzelca

Wiadomo, że zawsze szuka wyjścia, więc jeśli naprawdę chcesz ją zatrzymać, nie dawaj jej powodu, by ją znalazła.

Rzeczy, które kobieta Strzelec najbardziej ceni u partnera:

 • Ktoś, kto jest wyposażony w wielkie poczucie humoru.
 • Kogoś, kto jest intelektualistą, oczytanym i zaintrygowanym życiem.
 • Kogoś, kto zapewni jej przestrzeń, której potrzebuje.
 • Ktoś, kto nie ma problemu z przeżywaniem przygód lub byciem impulsywnym.
 • Ktoś, kto jest świetnym komunikatorem.
 • Kogoś, kto ceni jej inteligencję i słucha jej.

Rzeczy, które kobieta Strzelec uważa za łamacza umów:

 • Kogoś, kto ją powstrzymuje i próbuje ją ograniczać.
 • Ktoś, kto nie ceni jej dobroci ani hojności.
 • Ktoś, kto nie jest otwarty na rozwój i odkrywanie siebie.
 • Kogoś, kto wolałby zostać w domu niż wyruszyć w podróż.
 • Ktoś, kto nie radzi sobie dobrze w rozmowie z nią.
 • Ktoś, kto nie ma ciekawości do rzeczy.

Najlepszy i najgorszy mecz kobiety Strzelca

Nie jest typem domatora, ceni sobie przygodę i emocje. Pilnie potrzebuje kogoś, kto da jej przestrzeń. Chociaż kompatybilność to szeroki zakres rzeczy w astrologii, możliwe jest znalezienie kogoś, z kim zazębiasz się dzięki swojej osobowości.

Najlepszy mecz kobiety Strzelca

 • Lew
 • Funt
 • Baran
 • Wodnik

Najgorszy mecz kobiety Strzelca

 • Koziorożec
 • Nowotwór
 • Panna

Kiedy Kobieta Strzelec przestaje do ciebie mówić?

Kiedy czuje się uwięziona. Zwykle będzie uciekać i najprawdopodobniej nie poinformuje cię o tym. Jeśli zacznie czuć, że rozmowy się przeciągają lub zabrakło wam rzeczy, którymi można się razem interesować, po prostu nie będzie mówić. Ceni komunikację i potrzebuje jej przede wszystkim, ale jeśli czuje się ograniczona, osądzana (za swój wolny duch) lub jest zamykana przez cynizm, uspokoi się.

Jak przyciągnąć kobietę Strzelca?

Bądź ekscytujący i rozpocznij rozmowę o świecie, filozofii lub czymkolwiek innym. Jest wszechstronna i ma wiele zainteresowań, z którymi zawsze jest gotowa do dyskusji. Uwielbia, gdy ludzie pytają o jej pasje, pracę, podróże i przyjaciół – ale nie przesadzaj. Nie lubi być osaczona, więc daj jej przestrzeń i pokaż, że lubisz przygody i odkrywanie wszystkiego, co świat ma do zaoferowania. Daj jej swobodę bycia sobą i rozśmiesz ją.

Jak sprawić, by Kobieta Strzelec cię ścigała?

Jeśli masz w ręku bilet lotniczy do ciekawego miejsca. Nie chodzi jej o pogoń, jest na to zdecydowanie zbyt swobodna. Wierzy, że jeśli coś nie zadziałało lub wystygło, to wierzy, że stało się tak z jakiegoś powodu. Może cię ścigać, jeśli w jakiś sposób złapałeś ją w tajemnicy i odkryła, że ​​jesteś jej kolejną przygodą. Ale ona jest typem, który ucieka, nie pożałuje bycia z tobą, ale nie wróci.

Prezenty dla Strzelca

 1. Wycieczka do dowolnego miejsca.
 2. Książka o filozofii, tajemnicach świata, czyli najlepszych miejscach podróży.
 3. Nowy komplet bagażu.
 4. Książka z optymistycznymi powiedzonkami – cytatami, które może sobie wbić do głowy.
 5. Aparat Polaroid.

Sprawdź swoją kompatybilność:

Strzelec oraz Baran Zgodność

Strzelec oraz Byk Zgodność

Strzelec oraz Bliźnięta Zgodność

Strzelec oraz Nowotwór Zgodność

Strzelec oraz Lew Zgodność

Strzelec oraz Panna Zgodność

Strzelec oraz Funt Zgodność

Strzelec oraz Skorpion Zgodność

Strzelec oraz Strzelec Zgodność

Strzelec oraz Koziorożec Zgodność

Strzelec oraz Wodnik Zgodność

Strzelec oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta