Kobieta Wagi

 Cechy kobiety Wagi

Czy byłeś całkowicie oczarowany kobietą Wagi? Jest elegancką, spokojną i artystyczną kobietą. Urodziła się między 23 września a 22 października, rządzi nią planeta Wenus, jest pełna miłości i piękna. W tym artykule omówimy, jak możesz ją oczarować.

Astrologia to kompleks i wir wielu rzeczy. Jest zbudowany z tego, jak planety wpływają na nas i co mogą wnieść do naszego życia. W astrologii jest coś więcej niż nasz znak Słońca, ale to nasza osobowość i daje dobrą ogólną energię wszystkim, którzy mają ten sam znak Słońca.

Znakiem Wagi rządzi planeta Wenus, jest to planeta miłości, pieniędzy, piękna i jest uosobieniem Afrodyty. W mitologii greckiej Afrodyta rządzi planetą Wenus i jest boginią miłości i piękna. Waga dzieli tego władcę z Bykiem, obaj są znani ze swojego piękna i uznania dla luksusu, ale Waga różni się od Byka pod wieloma względami. Jako kobieta Wagi możesz znaleźć szczęście z liczbami 6 i 9 oraz swoim kamieniem urodzinowym Opal. Opal przynosi sukces finansowy, uwalnia zazdrość wraz z chciwością i przynosi jasny wgląd.Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej kobiecie Wagi i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ją zrozumieć.

Osobowość kobiety Wagi

Kobieta Wagi jest urzekająca, pełna niesamowitego wdzięku, dobrze wyposażona, ma świetny gust i jest wspaniała w stosunku do ludzi.

Te kobiety są świetne w sprawianiu, by inni czuli się ważni. Czasami mogą podobać się ludziom, ale nigdy nie chcą, aby inni czuli się samotni — ponieważ czasami sami tego doświadczają. Są świetne w wyciąganiu innych ze swoich muszli i są niesamowitymi słuchaczami. Wywoła uśmiech u każdego i z łatwością wygładzi nierówności. Docenia sztukę, miłość, muzykę, dekorowanie, a przede wszystkim ludzi.

Poza tym mogła być trochę narcystyczna w głębi duszy ze względu na jej oczekiwanie na podziw. Pamięta prawie każdy komplement, jaki kiedykolwiek usłyszała. Ale może być trochę osądzająca innych i ich wygląd. Może nie zajrzeć komuś bardzo głęboko, jeśli jest czarujący, pobiegnie tylko z tym. Jednak bardzo ceni związki partnerskie i zawsze tęskni za miłością.

Jej energia może być skupiona wyłącznie na relacjach i zdobywaniu przez nie doświadczeń. Skupia dużo swojej energii na innych ludziach i potrafi być magnesem dla ludzi. Jest świetna w przyjmowaniu wielu punktów widzenia od ludzi i jest typem osoby, która wysłuchuje wszystkich stron historii, więc wszyscy czują się równi. Ma zdolności intuicyjnego pełnego rozumienia ludzi, a jej bycie świetnym słuchaczem pomaga w tym. Jest świetnym graczem zespołowym i ma świetny sposób na żonglowanie wieloma ego i dobrze je łączy.

Dąży przede wszystkim do równowagi i harmonii, czuje się szczęśliwa i bezpieczna, gdy jest spokój i porządek. Ceni sobie spokój i zajdzie tak daleko, jak tylko będzie musiała, by go osiągnąć. Potrafi dostrzec różne skutki sytuacji, a nawet jeśli coś pójdzie nie tak, z łatwością może to załagodzić i iść dalej. Może nie w pełni odczuwać lub wyrażać własne uczucia, może być bardzo ofiarna i próbuje być jednocześnie wieloma rzeczami dla innych — bardzo ceni swoje bliskie relacje. To może również sprawić, że będzie niezdecydowana.

Może czuć, że czegoś jej naprawdę brakuje i czuje się niekompletna w środku. Inni postrzegają ją jako mądrą i odnoszącą sukcesy osobę, ale czasami udaje, że nie wie, kim naprawdę jest, a nawet nie czuje się prawdziwa. Może być trochę nieosiągalna, ma świetne instynkty, ale niefrasobliwe podejście do życia. Może nie chcieć niczego na tyle mocno, by o to walczyć; wierzy w sprawiedliwość, więc jeśli czuje, że coś jej się należy, to będzie o to walczyć. Jest idealistką, romantyczką, serdeczną kobietą, która zawsze jest optymistką.

Kobieta Wagi na randkach

Zawsze tęskni za miłością. Nie znosi czuć się samotna i zwykle zrobi wszystko, by to wypełnić — niezależnie od tego, czy pójdzie to na poważnie, czasami po prostu potrzebuje trochę flirtu i zwrócenia na siebie uwagi, by poczuć się dobrze. Uwielbia ideę miłości i bycia kochanym. Jest czarodziejką, kobietą stworzoną w sztuce uwodzenia. Ożywia wszystko, a jej miłość do sztuki, dobrego jedzenia i mody przekłada się na to. Chodzi o romans i wartości, dając prezenty i zostawiając liściki miłosne. Czasami szybko traci zainteresowanie, głównie dlatego, że szybko upada i lubi grę w oczarowanie cię - chce, abyś postrzegał ją jako gwiazdę, którą jest.

Może po prostu oczekiwać, że zobaczysz jej prawdziwe pragnienia i sama ich nie wymówi. Oczekuje, że ktoś zapewni jej wszystko, co romantyczne: kwiaty, szampana, niespodziankę, wszystko, co tylko zechcesz. Uwielbia okazywać uczucia i uwielbienie. Może ją pociągać starszy lub bogatszy mężczyzna i chce kogoś, kto może ją zaspokoić i zaopiekować się nią. Miłość i romans płyną w jej żyłach, co daje jej ten blask, kiedy jest zakochana i naprawdę dobrze się ze sobą czuje. Uważa, że ​​miłość jest pouczająca i trochę za bardzo ceni romans, by bez niego czuła się źle.

Kobieta Wagi w seksie

Och, ona jest gwiazdą i oczekuje, że ty też tak pomyślisz. Lubi też dramaty w sypialni, ustawi scenę i wyjdzie w pięknej bieliźnie – lubi widzieć reakcję swojego kochanka i zrobi wszystko, by ją zdobyć. W sypialni nie spieszy jej się i odkrywa, że ​​seks może trwać całą noc. Jest proaktywną kobietą, bardzo świadomą swojej seksualności, w połączeniu z jej zamiłowaniem do reakcji, które może robić w nieodpowiednich momentach. Mogłaby też cieszyć się lustrzanym sufitem, jest zakochana w chwili i równie dobrze w sobie; lubi widzieć, jak ktoś się nad nią łasi.

Jest osobą, która podoba się ludziom, więc może być gotowa na wiele rzeczy z obawy, że cię nie zadowoli. Ale nie lubi mężczyzn, którzy są apodyktyczni w swoim podejściu i ceni również połączenie mentalne. Jest niesamowicie kobiecą kobietą, która może być trochę ekshibicjonistką. Chociaż w astrologii czyjś znak Marsa rządzi tym, co lubi w sypialni, więc to, co lubi, co odnosi się do jej osobowości, może być zupełnie inne. Lubi tego rodzaju kochanków, którzy doceniają całe jej ciało i pasjonują się nią całą.

Lubi i nie lubi kobiety Wagi

Może nie chcieć przyznać się do tego, czego w tobie nie lubi, ale zdecydowanie ma to w głowie.

Rzeczy, które najbardziej ceni w partnerze:

 • Kogoś, kto dba o siebie tak samo jak ona o siebie.
 • Kogoś, kto jest romantyczny i nie ma problemu z oddawaniem się temu.
 • Kogoś, kto ma dobre serce.
 • Kogoś, kto ma dobry gust i ceni jej zakupy.
 • Ktoś artystyczny, a przynajmniej ceniący sobie sztukę, literaturę i muzykę.
 • Kogoś, kto może zaskoczyć ją wiedzą, umiejętnościami komunikacyjnymi itp.

Rzeczy, które uzna za przełomowe:

 • Ktoś, kto zakłóca jej spokój.
 • Ktoś niedojrzały emocjonalnie.
 • Ktoś, kto jest egoistą.
 • Ktoś, kto jest sprawiedliwy i nie jest szybki w ocenie sytuacji.
 • Kogoś, kto zawsze jest gotowy do kłótni.
 • Kogoś, kto wykorzystuje jej bezinteresowność.

Najlepszy i najgorszy mecz kobiety Wagi

Kompatybilność to znacznie więcej niż tylko twój znak Słońca w astrologii, ale pod względem osobowości możesz znaleźć kogoś, kto zazębia się i pracuje z tobą. Waga to znak, który może działać prawie z każdym znakiem, są świetne z ludźmi - są naprawdę urocze. Dobrze współpracują z innymi znakami Powietrza, takimi jak Bliźnięta i Wodnik, pod względem osobowości są różne, ale mają ten sam element dystansu i komunikacji.

Najlepszy mecz kobiety Wagi

 • Bliźnięta
 • Wodnik
 • Lew

Najgorszy mecz kobiety Wagi

 • Nowotwór
 • Skorpion
 • Ryby

Kiedy kobieta Wagi skończy z tobą?

Nie powie ci, jest na to o wiele za miła. Jeśli zdecyduje się ci powiedzieć, zrobi to w najbardziej pasywny możliwy sposób – nawet pasywno-agresywny. Ale jest typem, który cię upija, ze względu na jej strach przed zdenerwowaniem cię lub konfliktem; ona nienawidzi walczyć. Jeśli problem można rozwiązać, prawdopodobnie się odezwie, ale poza tym milczy.

Czego Kobieta Wagi szuka u mężczyzny?

Chce kogoś, kto jest romantyczny tak jak ona. Ceni sobie bycie kochaną i chce kogoś, kto może dać jej fantazję, którą zbudowała wokół miłości. Oczekuje kogoś, kto nie boi się jej uwielbiać i prawi jej mnóstwo komplementów. Jest trochę niezdecydowana, więc mężczyzna, który potrafi przejąć kontrolę, może jej zaimponować i dać poczucie spokoju w morzu chaosu. Lubi kreatywny typ, kogoś zainteresowanego tymi samymi rzeczami co ona. Lubi sztukę, piękno, literaturę, fantazyjne ubrania i upiększanie swojej przestrzeni życiowej. Lubi mężczyzn, którzy dbają o siebie i dobrze wyglądają.

Jak przyciągnąć kobietę Wagi?

Lubi dramatyzowanie wszystkiego, nigdy nie posuniesz się za daleko, próbując jej zaimponować. Lubi luksus, biżuterię i rozmowy. Ma wiele zainteresowań, które prawie zawsze można powiązać z historią o sobie. Ceni komplementy, daj jej najlepszy i największy, jaki możesz wymyślić, i masz ją. Kocha, kocha, kocha flirtować. Jest w tym niesamowita, a flirt z nią to świetny punkt wyjścia. Zainteresuj się jej pasjami i sprytem, ​​który ukrywa w swojej głowie. Imponuje jej dobry gust i dobra muzyka na pierwszej randce.

Prezenty dla Kobiety Wagi

 1. Książka o związkach.
 2. Biżuteria, dużo, lub coś drogiego.
 3. Nowa butelka jej ulubionych perfum.
 4. Jedwabna maska ​​do spania lub poszewka na poduszkę.
 5. Tomik poezji z podkreślonymi wersami, które przypominają ci o niej.

Sprawdź swoją kompatybilność:

Funt oraz Baran Zgodność

Funt oraz Byk Zgodność

Funt oraz Bliźnięta Zgodność

Funt oraz Nowotwór Zgodność

Funt oraz Lew Zgodność

Funt oraz Panna Zgodność

Funt oraz Funt Zgodność

Funt oraz Skorpion Zgodność

Funt oraz Strzelec Zgodność

Funt oraz Koziorożec Zgodność

Funt oraz Wodnik Zgodność

Funt oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta