Kobieta Wodnika

 Cechy kobiety Wodnika

Więc byłeś oszołomiony czarującymi sposobami kobiety Wodnika? Jest wyjątkowa, uparta, niesamowicie otwarta i inna. Urodziła się między 20 stycznia a 18 lutego i jest rządzona przez Urana. W tym artykule omówimy jej przebiegłość, postępowość i analityczność oraz to, jak możesz zaimponować jej na tyle, by stała się twoja.

Astrologia to temat, który sięga głębiej niż większość podejrzewa. Większość zazwyczaj zna swój znak Słońca i to wszystko, ale astrologia ma wiele elementów, które składają się na nas jako ludzi i otaczający nas świat. Astrologia wykorzystuje datę twoich urodzin, czas i lokalizację, aby pomóc stworzyć wykres planet i ich wpływ na ciebie - wraz z twoim życiem, jaki jesteś i przez co przeszedłeś. Z tego powodu nie każdy znak Słońca jest taki sam, ale możemy uzyskać ogólne pojęcie o podstawowych cechach i cechach znaków Słońca.

Znakiem Wodnika rządzi planeta Uran, która jest planetą zmian, nieoczekiwanych, innowacji, nowoczesnej nauki i niekonwencjonalności. W mitologii greckiej Uran był bogiem wszechświata i bogiem nieba — był uosobieniem nieba. Kobiety Wodnika mają cechy Urana, są niekonwencjonalne, lubią ekscentryczne i nowoczesne rzeczy, a także zdolność do superinnowacji. Kobiety Wodnika mogą znaleźć szczęście dzięki cyfrom 1 i 7 oraz ich kamieniowi urodzenia Ametystowi. Ametyst pomaga w otwieraniu trzeciego oka – daje im dar przewidywania i wierności.

Teraz, gdy omówiliśmy podstawy, zagłębmy się w wyjątkowość kobiety Wodnika i co czyni ją tak inną.

Osobowość kobiety Wodnika

Kobiety Wodnika są znane ze swojej życzliwości i niezwykle cenią swoich przyjaciół. To ekscentryczne kobiety, posiadające wiedzę na wiele rzeczy, otwarte sposoby myślenia i bycia, a także zainteresowane przyszłością.

Jest niekonwencjonalna, oryginalna i dość zwariowana. Możesz łatwo wskazać kobietę Wodnika, są prawie jak kosmici i zwykle mają niesamowite wyczucie mody - wydają się być najbardziej zewnętrzni. Lubią być wyjątkowi do tego stopnia, że ​​może to stać się kompleksem indywidualności, w którym muszą być postrzegani jako inni. Spodoba jej się, jeśli nazwiesz ją dziwną lub zwrócisz uwagę na coś, co różni ją od reszty — zwłaszcza jej umysł, ponieważ jest to wyjątkowe miejsce.

Kobieta Wodnika jest intelektualistką, ma poglądy liberalne i postępowe, ale jest twarda w swoim mniemaniu – jest uparta, jej uparta natura sprawia, że ​​świetnie radzi sobie w debatach. Jest kobietą niekonwencjonalną, zawsze ceniącą sobie dziwne aspekty życia, humanitarną. Nie jest osobą, która idzie na kompromisy i nie rezygnuje łatwo ze swoich unikalnych nawyków. Jest awangardowa z silnym zestawem pomysłów i opinii. Lubi odkrywać nowe rzeczy i potrafi być geniuszem w niektórych aspektach; zawsze znajduje nowy sposób działania, myślenia lub bycia.

Nienawidzi nudy, ale ceni samotność. Jest przyjazna i towarzyska, ale lubi spędzać czas we własnej przestrzeni. Jest naukowa, ale artystyczna, wnosząc paradoksalne podejście do wszystkiego i wszystkiego. Lubi ograniczenia swojego umysłu i jest również świetną komunikatorką — jest spod znaku Powietrza i może być dość powściągliwa, trudno ją uchwycić, ale uwielbia rozmawiać o swoich niekonwencjonalnych pomysłach. Ze swoją ogromną mądrością może zachowywać się jak ciasteczko z wróżbą. Jest obdarzona wiedzą, wizją, otwartością i umiejętnością racjonalnego myślenia.

Jest uzależniona od poznawania rasy ludzkiej i obserwuje ludzi — jest też dość spostrzegawcza, zbiera wszystko jak gąbka. Jej pomysły i sposób bycia mogą czasami być negatywne ze względu na jej upór w zmianie swoich pomysłów. Jest zdeterminowana, by być buntowniczką i nie chce przyznać się do swoich błędów; jej ego jest przywiązane do jej opinii i niekonwencjonalnego sposobu bycia. Atak na jej sposób bycia jest atakiem na jej tożsamość. Nie jest typem emocjonalnym i łatwo jej oderwać się od swoich emocji, chyba że jej znak Księżyca (który w astrologii oznacza twoje emocje) jest bardzo wrażliwy lub emocjonalny. Zawsze najbardziej ceni swoją tożsamość i indywidualność, co może najbardziej wpłynąć na nią w romantycznych związkach.

Kobieta Wodnika na randkach

Jest oderwana, niezależna i racjonalnie zakochana. Jej otwarta natura sprawia, że ​​trudno jej zadowolić się czymś tradycyjnym. Jej powściągliwość i chłodny sposób bycia sprawiają, że wydaje się zbyt zimna emocjonalnie dla swoich kochanków. Ale w głębi duszy jest kłębkiem emocji. Jest typem osoby, która wybiera kogoś wyjątkowego lub kogoś, kto przynajmniej docenia jej wyjątkowość. Chce kogoś intelektualistę, który z łatwością może prowadzić rozmowę na dowolny temat.

Jest urocza, kusząca i dowcipna. Z pewnością zaimponuje ci swoimi niekonwencjonalnymi myślami i całą wiedzą w swoim umyśle. Chce, abyś najpierw zakochał się w tym, na kultywowaniu tego poświęca najwięcej czasu. Ma tendencję do przyciągania kochanków, którzy chcą wzbudzić w niej emocje i przywiązać. Jest przyjazna, towarzyska i niesamowicie troszczy się o innych. Jej emocjonalny chłód nie jest tym, kim naprawdę jest w głębi duszy, najbardziej ceni miłość i doświadczenie. Romans i miłość są dla niej ideą, a nie namiętnością, za którą większość to postrzega – robi to całkiem swobodnie.

Jest nieprzewidywalna i najtrudniejsza do ustalenia w tradycyjnych sprawach. Ale oczekuje, że mężczyzna poświęci czas, aby ją poznać. Chce się komunikować i chce połączyć się mentalnie, a nie fizycznie — nawet jeśli jej poglądy na temat seksu są całkowicie wyjątkowe i pomysłowe. Może jej być trudno w pełni oddać się miłości i zawsze koncentruje się na innych sprawach. Ale kiedy jest naprawdę zaangażowana, jest lojalna i oddana. Jest typem osoby, która najpierw zaprzyjaźnia się z tobą, a potem zostaje kochankami; a przyjaźń musi trwać przez cały romantyczny związek, jeśli nie może się z tobą przyjaźnić, nie może być twoim partnerem.

W oczach większości mężczyzn jest wymarzoną dziewczyną, jest wyluzowana, nigdy nie jest zazdrosna ani nie kontroluje, nie jest typem emocjonalnym i przylegającym. Ceni sobie szacunek, prywatność i kogoś, kto pozwoli jej poświęcić się swoim zainteresowaniom. Nie chce czuć się ograniczona lub jakby nie mogła być najprawdziwszą sobą.

Kobieta Wodnika w seksie

Jest swobodna w kwestii seksualności i samego aktu. Jest całkowicie za seksem przyczynowym ze względu na łatwość w dystansowaniu się i niekonwencjonalne pomysły na sam seks. Jest niezależna i uważa seks za sposób na jej utrzymanie. Ale na pewno nie zniesie bycia traktowanym jako obiekt seksualny, domaga się szacunku pod każdym względem. Jest pomysłowa i kreatywna w sypialni, może mieć powolny start, ale kiedy już tam jest, większość rzeczy idzie.

Jest typem, który raz spróbuje wszystkiego i najbardziej ceni zadowolenie swojego partnera w sypialni. Daje i robi prawie wszystko, aby upewnić się, że dobrze się bawią i czują się dobrze. Jest sympatyczna, szczególnie w sypialni. Jej poglądy na temat seksu są swobodne i kreatywne, zawsze gotowa na coś nowego i ma ciekawą dynamikę relacji.

Lubi i nie lubi kobiety Wodnika

Jest osobą otwartą, ale lubi ciekawych ludzi. Ma swoje zdanie i jest mało prawdopodobne, że możesz je zmienić.

Rzeczy, które najbardziej ceni w partnerze:

 • Ktoś tak otwarty jak ona.
 • Kogoś, kto daje jej przestrzeń i ceni jej indywidualność.
 • Kogoś skłonnego do intelektu, kto pobudza jej umysł.
 • Ktoś świetny z komunikacją i może rozmawiać godzinami.
 • Kogoś, kto nie próbuje jej w żaden sposób ograniczać.
 • Kogoś, kto chce być partnerami i doświadczać życia.

Rzeczy, które uzna za przełomowe:

 • Ktoś, kto jest ograniczony i nie ma własnych pomysłów.
 • Kogoś, kto odrzuca jej wyjątkowość.
 • Ktoś, kto jest bardziej emocjonalny niż logiczny.
 • Ktoś, kto nie jest gotowy podzielić się z nią swoim zdaniem.
 • Ktoś z suchym poczuciem humoru.
 • Ktoś, kto nie ceni przyjaźni.

Najlepszy i najgorszy mecz kobiety Wodnika

Kompatybilność to szereg rzeczy w astrologii, a kobieta Wodnika może zaprzyjaźnić się z prawie każdym. Ale jeśli ich osobowość nie pasuje do jej osobowości, mogą być problemy ze znalezieniem dopasowania.

Najlepszy mecz kobiety Wodnika

 • Bliźnięta
 • Strzelec
 • Funt

Najgorszy mecz kobiety Wodnika

 • Skorpion
 • Panna
 • Koziorożec

Często zadawane pytania dotyczące Kobiety Wodnika


Kiedy Kobieta Wodnika z tobą skończy?

Kiedy czuje się ograniczona, osądzona lub gdy jej tożsamość jest zagrożona. Jest typem ducha lub odejść bez słowa. Tak, zależy jej na komunikacji, ale nie znajdzie już w tym wartości, jeśli sprawisz, że poczuje się w jakikolwiek sposób - lub znudzi się. Potrzebuje intrygi, nieprzewidywalności i kogoś, kto pobudzi ją psychicznie. Nie będzie się kręciła, żeby zobaczyć, czy się opamiętasz, znajdzie wyjście i wyruszy na kolejną przygodę.

Co jest szczególnego w kobiecie Wodnika?

Jej niekonwencjonalny sposób bycia jest tym, co czyni ją tak wyjątkową. Jest wyjątkowa, zwariowana, postępowa i dotyczy ludzkości. Jej nieszablonowe pomysły sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem. Podchodzi do życia w nietradycyjny sposób i tworzy własną ścieżkę. Nie jest naśladowcą, jest liderem i jest z tego cholernie dumna. Zawsze jest najprawdziwszą sobą i wykorzystuje to jako swoją siłę. Jest zupełnie inna i wnosi nowy sposób myślenia i bycia w każdą sytuację.

Jaka jest słabość Kobiety Wodnika?

Jej opinie i pomysły są wyryte w kamieniu i rzadko wysłuchuje innych. Jej upór może czasami dać z siebie wszystko i zbyt wiele opinii przypisuje swojemu ego. Za każdym razem, gdy ktoś odrzuca jeden z jej pomysłów, uderza ją to prosto w ego i znajduje swoją tożsamość na niepewnym gruncie. Potrafi być dość oderwana i jest racjonalną osobą, która przedkłada logikę nad emocje, które mogą być słabością w miłości - trudno jej w pełni zafascynować się emocjonalnie.

5 prezentów dla kobiety Wodnika

 1. Dowolna książka o filozofii, innowacjach lub astrologii.
 2. Pudełko kryształów dla Wodnika.
 3. Rzeczy do sypialni, które wnoszą coś nowego seksualnie.
 4. Odbitki artystyczne jej ulubionego artysty.
 5. Aparat polaroidowy.

Sprawdź swoją kompatybilność:

Wodnik oraz Baran Zgodność

Wodnik oraz Byk Zgodność

Wodnik oraz Bliźnięta Zgodność

Wodnik oraz Nowotwór Zgodność

Wodnik oraz Lew Zgodność

Wodnik oraz Panna Zgodność

Wodnik oraz Funt Zgodność

Wodnik oraz Skorpion Zgodność

Wodnik oraz Strzelec Zgodność

Wodnik oraz Koziorożec Zgodność

Wodnik oraz Wodnik Zgodność

Wodnik oraz Ryby Zgodność

Więcej w Kobieta zodiaku:

Kobieta Baran // Byk Kobieta // Bliźnięta Kobieta // Kobieta z rakiem

Lew Kobieta // Panna Kobieta // Kobieta Wagi // Skorpion Kobieta

Strzelec Kobieta // Kobieta Koziorożca // Kobieta Wodnika // Ryby Kobieta